Kobieta upadła. Już w 2017 roku na Przystanku Woodstock Lempart szkoliła jak organizować “rewolucję”! [WIDEO]

Lempart udaje, że ktoś ją popchnął
4

Marta Lempart – z jednej strony postać niebezpieczna, z drugiej groteskowa. O tym, że jest człowiekiem, na którego należy uważać przekonał się jej były wspólnik, a także właściciele domków energooszczędnych, które lesbijka razem ze swoim ojcem postawiła we Wrocławiu. Proceder opisywaliśmy w już w 2017 roku. Pod tekstem znajdziecie odnośniki do tych publikacji. Zaś to, że jest postacią groteskową spostrzegła już cała Polska, chociażby widząc jak samoistnie przewracając się na chodnik wzywa policję. Policję, którą innym razem opluwa lub próbuje przygnieść swoją masą.
ZOBACZ: Lempart zabrała głos: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”. Kto wyhodował takie chamidło? [WIDEO]

Groteskowo, a zarazem niebezpiecznie dla stojących obok aborcjonistki, było podczas nielegalnego zgromadzenia w Warszawie. 22 października 2020 Marta Lempart przybyła razem z posłankami Lewicy  pod Trybunał Konstytucyjny, aby zakłócać legalną pikietę obrońców  życia. Jednemu z wolontariuszy udało się uchwycić moment w którym pani Lempart teatralnie upada, udając, że ktoś ją popchnął. Udawany faul godny niejednego piłkarza V ligi – poinformował Zespół Prasowy Fundacji Życie i Rodzina.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do podobnego zdarzenia doszło miesiąc później, także w Warszawie. Całą sytuację opisuje internauta Patryk Sykut: – Marta Lempart chciała przedrzeć się przez kordon policyjny więc pobiegła za karetką. Jednak kiedy policja jej to uniemożliwiła “zemdlała”. Aktualnie już normalnie chodzi po ulicy i wykrzykuje na policję. Tutaj materiał z całą sytuacją – napisał na Twitterze i zamieścił nagranie.

Jacek Międlar pisze, że prymitywne zachowania Lempart nie wzięły się znikąd. Wskazuje na to, że Lempart została przeszkolona na kursach środowisk lewicowych z zakresu przeprowadzania strajków, a to co ona robi jest charakterystyczne dla metod lewicowych awanturników.
W 2017 roku na Przystanku Woodstock Lempart uczyła jak zagłuszać legalne manifestacje oraz jak “dokuczać władzy”  – pisze na Twitterze i dodaje: apelowałem, by niszczyć w zarodku.

Przypomnijmy, że w dobie agresywnych i wulgarnych protestów organizowanych przez Martę Lempart i jej współpracowników, Jacek Międlar otrzymał kolejne skandaliczne zarzuty. Tym razem nie od Justyny Trzcińskiej, ale od prokuratora Grzegorza Golińczaka z Prokuratury Rejonowej Wrocław-Fabryczna. Zarzucono mu szerzenie “mowy nienawiści” w słowach: “Polska antybanderowska”, “Tu jest Polska, a nie banderowska dziupla”, “Tu jest Polska a nie Polin”, oraz zarzucono mu, że wzywał do ataku na policjantów w słowach: “idziemy do przodu”. Międlar wskazuje, że tak łajdackie zarzuty mogą być próbą uderzenia w niego za realizację projektu Spotkanie ze Świadkiem Rzezi Wołyńskiej oraz za nową książkę “Polska w cieniu żydostwa”.

Przeczytaj także:

Uczestnicy Przystanku Woodstock szkoleni do protestów antyrządowych. Ma być Hamburg w Warszawie?

Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i szuka szczęścia w polityce. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

J. Międlar: Marta Lempart chce zmienić „oblicze tej ziemi”… a jej spółka generuje potężne straty!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  To są typowe objawy opętania. Tak na poważnie, ta kobieta naprawdę potrzebuje egzorcysty i to z górnej półki.

  1. Hammurabi mówi

   Egzorcysty? Żartujesz!
   Raz dziennie żreć a dziesięć razy wp…ol.
   Omdlenia przeminą a rozum z dupska do głowy wróci.

  2. Krzysztof mówi

   A jeśli nie poskutkuje:):):)

 2. Hammurabi mówi

  Jeśli taka łagodność nie poskutkuje, zawsze można zwiększyć dawkę…😂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.