Kuriozum! Jacek Międlar usłyszał zarzuty za słowa: „Polska antybanderowska” i „Tu jest Polska a nie Polin”!

Jacek Międlar/ fot. screen
29

Wrocławska prokuratura postawiła dzisiaj (23.11.2020) Jackowi Międlarowi skandaliczne zarzuty. Sprawa dotyczy Marszu Polaków we Wrocławiu, który 11 listopada 2019 roku został – jak orzekł sąd – bezprawnie rozwiązany, a którego uczestnicy zostali brutalnie zaatakowany przez policję przy użyciu armatek wodnych, gazu i metalowych pałek teleskopowych. Prokurator major Grzegorz Golińczak, kierownik Sekcji do spraw Wojskowych Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Fabryczna Jackowi Międlarowi postawił zarzuty za słowa, które ten wypowiedział podczas ubiegłorocznej manifestacji. Chodzi o hasła: „Polska antybanderowska” oraz „Tu jest Polska a nie Polin”. Golińczak zarzucił także Jackowi Międlarowi, że „wzywał do ataku na policjantów w słowach: idziemy do przodu”.

Mi, autorowi projektu „Spotkanie ze Świadkiem Rzezi Wołyńskiej”, prokurator Golińczak z Wrocławia postawił zarzuty za słowa z 11.11.2019: „Polska antybanderowska”,”Tu jest Polska a nie Polin”!! Prokuraturo, komu służycie – na Twitterze zarzuty skomentował Jacek Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnijmy, że na portalu wPrawo.pl zamieszczamy nagrania ze Świadkami Rzezi Wołyńskiej, które od 2019 roku przeprowadza i publikuje redaktor naczelny Jacek Międlar. W przyszłym roku planuje wydać książkę ze spisanymi relacjami. Na Twitterze napisał także: Przypomniałem sobie, że prezydent Rzeczpospolitej Przyjaciół wykrzykiwał niedawno hasło banderowców, którzy na Kresach bestialsko mordowali Polaków tylko dlatego, że byli Polakami. Stąd te zarzuty przeciwko mnie za słowa: POLSKA ANTYBANDEROWSKA? Pamiętajcie: Tylko cwele czczą Banderę.

Na stawiane zarzuty należy także spojrzeć przez pryzmat nowej książki Jacka Międlara pt. „Polska w cieniu żydostwa”. Jakie rządy takie zarzuty, prawda? Tylko potwierdzają, że moja nowa książka jest bardzo potrzebna – skomentował Międlar odnosząc się do swojej najnowszej książki „Polska w cieniu żydostwa”, którą już można zamawiać. Co o Żydach pisali: Witos, Prus, Staszic, Dmowski, Kolbe… Dokumenty z polskich archiwów, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne. Cenzurowana prawda o Jedwabnem i Wiźnie!! Projekt „Judeopolonia”, wielowiekowy przemysł judeo fake newsów, dlaczego „Żydzi wolą pogromy od bojkotów”, co to znaczy, że „rasa pół-Polaków musi zginąć” i jak polska ambasada w USA traktowała niewdzięcznych Żydów? O tym wszystkim w mojej NOWEJ KSIĄŻCE – wspomina o nowej publikacji.

Wspomnijmy jeszcze o zarzucie „wzywania do ataku na policjantów w słowach: idziemy do przodu”, który brzmi wręcz kuriozalnie w obliczu agresywnych i wulgarnych strajków aborcjonistek, które przez niemal miesiąc odbywały się bez jakiejkolwiek reakcji organów ścigania Jak widzimy prokuratura cały czas stosuje podwójne standardy, Jacka Międlara nękając idiotycznymi zarzutami.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu sąd umorzył postępowanie przeciwko Jackowi Międlarowi. Chodziło o krytykę nieżyjącego Tadeusza Mazowieckiego. Prokurator Justyna Trzcińska, aby tylko „przepchnąć” postawiony akt oskarżenia, uzasadniła go orzecznictwem z czasów okupacji stalinowskiej (sic!). Na tym nie koniec. 17.12.2020 w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu odbędzie się rozprawa za słowa, których Jacek Międlar nigdy nie wypowiedział, a wymyśliła je wspomniana prokurator Trzcińska. W tej sprawie wypowiedzieli się już biegli z zakresu lingwiwistyki kryminalistycznej: dr Leszek Sykulski oraz – na wniosek sądu – prof. Jadwiga Stawnicka. Biegła stwierdziła, że prokuratura kłamie, bo Jacek Międlar nie wypowiedział słów, które w akcie oskarżenia przytoczyła prokuratura, a cała wypowiedź Jacka Międlara nie stanowi pochwały zbrodni Brentona Tarranta, o co oskarżyła go prokurator Trzcińska. Jej opinia zmiażdżyła zarzuty prokuratury, która nie pierwszy raz postawiła zarzuty Międlarowi za czyn, którego ten nie popełnił.

Komentarz wideo Jacka Międlara:

Przeczytaj:

„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Nowa książka Jacka Międlara już jest dostępna!

„Wypowiedź Międlara nie stanowi pochwały zbrodni Brentona Tarranta”. Opinia biegłego miażdży zarzuty prokuratury [WIDEO]

PILNE! Sąd uznał, że wrocławski magistrat złamał prawo rozwiązując Marsz Polaków 11 listopada 2019

Sąd umorzył postępowanie przeciwko Jackowi Międlarowi. Prokuratura powoływała się na orzecznictwo z czasów stalinowskich! [TREŚĆ WNIOSKU O UMORZENIE]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Tolek mówi

   Boga w to nie mieszaj. Miedlar trafi do piekła.

  2. Kresowianin. mówi

   Tolek wypierdalaj!

  3. Jaca mówi

   Kolejny Tolek motolek na tym portalu co tylko kipi nienawiścią do Jacka, wspaniałego człowieka który jest prawdziwym Polakiem z krwi i kości i człowiekiem honoru. Takich ludzi Polska potrzebuje a nie zaprzańców tolków czy innych. Hańba wam! A Ciebie Jacuś niech Pan Bóg Wszechmogący w Trójcy Jedyny ma w Swojej opiece i da siłę do walki o prawdę.

  4. irek mówi

   Może i pójdzie do piekła, ale jak tam będzie schodził to pierwszą rzeczą jaką nadepnie będzie twój zakuty łeb parchu.

 1. Matka Polka mówi

  Tak z czystej ciekawości, nie możesz Jacku tych swoich zwolenników co to czują potrzebę pokrzyczenia sobie o Żydach wyprowadzić na ulicę w inny dzień? Np. 2 dni wcześniej, Noc Kryształowa, bardziej to do takich okrzyków pasująca rocznica, z 11 listopada takie okrzyki nie mają nic wspólnego. Bo to serio wstyd 11 listopada takie coś na ulicach oglądać.

  1. Hammurabi mówi

   Nie, nie może. Dlaczego? To proste. Jest data która jednoznacznie się kojarzy, czy to się podoba takim jak Ty, czy nie. 11 listopada 1918 r. Rada Regencyjna powołana przez Niemcy i Austro-Węgry jeszcze w 1917 roku, „wobec grożącego niebezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego, dla ujednolicenia wszelkich zarządzeń wojskowych i utrzymania porządku w kraju” przekazała władzę wojskową i naczelne dowództwo wojsk polskich, jej podległych, brygadierowi Józefowi Piłsudskiemu.
   Zapewne takim jak Ty, których i wówczas nie brakowało, nie pasował taki obrót spraw. Wrzeszczeli, że Piłsudzki przejmuje władzę od powołanej przez okupantów Rady…
   Już w 1937 roku ogłoszono ustawę głoszącą, że „11 listopada będzie świętem niepodległości Polski, które miało wiązać się z datą zakończenia I wojny światowej oraz oddać hołd Józefowi Piłsudskiemu”
   Dla nas, Polaków jest to symboliczna data. I nikt nie ma prawa nam zakazywać czcić jej pamięci jak to było po 1945 roku a już na pewno nie „Matka POlka”

   Co zaś „Nocy Kryształowej” z 9 na 10 listopada się tyczy, to o ile mi wiadomo, to temat dotyczący niemieckich nazistów i mniejszości żydowskiej. Fakt, że sugerujesz obchodzenie naszego święta w rocznicę tego rozboju oznacza, że prowokujesz. Nie wiem tylko czemu!
   Przecież do 1938 roku, ponad 25 tysięcy niemieckich Żydów znalazło schronienie na terenach Polski. A w samym tylko październiku 1938 roku Niemcy deportowały do Polski kolejne 17 tysięcy Żydów.

  2. Boguslaw mówi

   Krotko mowiac, klamstwo ma krotkie nogi i jakby sie pasozydowska propaganda, poprzez dziesieciolecia, flaki wypruwala, nie jest w stanie, w ludzkich glowach, a przede wszystkim w ich sercach, szlachetnosci narodu, odmieniajac uporczywie jeznoznaczne fakty.
   Zaufanie ma sie mianowicie do naszych slodkich babc, dziadkow, wojkow, kochanych cioci, mam i tatow, KTORYM SIE UFA, a nie haniebnym i bestialskim mediom i ich sprzedajnych agentow/ sympatyzantom!
   W POLSCE, jak widzisz OBCA PRZYBYSZKO BEZ LUDZKIEJ DUSZY, nie obowiazuje zasada, ze: „KLAMSTWO POWTARZANE 200 RAZY, STAJE SIE PRAWDA!”
   Mozna oszukiwac wszystkich, albo dlugo, ale nie jednoczesnie ” WSZYSTKICH I ZAWSZE”, kiedys wpadna tacy nikczemnicy w gleboki dol, ktory wlasnorecznie, poprzez pokolenia, w znoju, wykopali, co i tobie, kanalio, z calego serca, gleboko zycze!
   IDZ OD RAZU DO SWOJEGO OJCA- DIABLA! NIC TU PO TOBIE!
   I TO NATYCHMIAST!

  3. Boguslaw mówi

   GARDZE TOBA!

  4. Boguslaw mówi

   Moglabys krowo, tutaj fajnie wsrod nas zyc, wszyscy by sie do ciebie usmiechali, mialabys twoja upragniona OJCZYZNE!
   Ale ciebie swedzi w dupie, musisz niszczyc, ty pierdolone BADZIEWIE, musisz wciaz i wciaz, wbijac twoj noz w plecy osob, z twojego otoczenia, ktozy na prawde NICZEGO NIE SA WINNI! Sa to po prostu normalni LUDZIE!
   Od razu na ruszta z toba, ty tlusta, parszywa, kwiczaca swinio!
   Abys pozostala, wprawdzie w bardzo smierdzacych, ale jednach przelotnych, wspomnieniach, nas wszystkich, jako przeszlosc, ktora juz, dzieki Panu Bogu, nie wroci!

  5. Matka Polka mówi

   Słuszny komentarz dałeś do swojego własnego posta. Gdybym była tobą, też bym z całą pewnością sobą gardziła. Ciężko jest spojrzeć w lustro widząc tyle głupoty i prymitywnego jadu.

  6. Matka Polka mówi

   Boguś, jak ciebie czytam, to naprawdę niemal się ze śmiechu po podłodze tarzam.

   „Moglabys krowo, tutaj fajnie wsrod nas zyc, wszyscy by sie do ciebie usmiechali, mialabys twoja upragniona OJCZYZNE!”. Niezłe jaja, ty chłopie mózgu nie masz zupełnie, tak bardzo nieświadomy swojej pozycji jesteś. Powiedz mi Boguś, kim ty w ogóle, odpadku społeczny jesteś? Nikim. Jesteś głupi, prymitywny i sfrustrowany swoim życiem, co widać z każdego twojego płaczliwego postu, gdzie piszesz, jak to ci ciężko i że musisz wytrwać. Tobie się wydaje, że komukolwiek mogłoby zależeć na uznaniu takiego zera? Normalni ludzie się z takich, jak ty, śmieją, względnie patrzą na ciebie z litością.

   Ja, Boguś, jestem u siebie, czuję się tu świetnie i jestem bardzo zadowolona z życia.

  7. Boguslaw mówi

   Dzien Dobry, Jacku!
   Wiem, ze to niewiele, ale czuje sie z Toba bardzo mocno, w Twoich szlachetnych staraniach, zwiazany!
   Twoj bol, boli i mnie, okropnie!
   Musimy wytrwac!
   Niektorzy twierdza, ze to nie potrwa juz dlugo…
   Wiesz sam, oni beda sie juz cieszyc, ze wygrali… i wtedy znikna na zawsze z powierzchni ziemi, pochlonienci przez oczyszczajacy ogien!
   Swiety Duch bedzie kierowal Twoimi slowami, w decydujacych momentach! Popros Naszego Tate, on ma moc i wladze,
   Jestesmy tutaj wszyscy strasznie z Ciebie dumni i cieszymy sie strasznie, ze Cie tu mamy!
   Bez Ciebie nic sie tu nie uda! Jestes GLOSEM I NASZEJ DUSZY!
   Pozdrawiam z calego serca Rodaka z Rzeszowa!

  8. Matka Polka mówi

   Ale drama:). Zaraz się rozbeczysz tu na forum albo Jackowi oświadczysz z tego uwielbienia i potrzeby poczucia męskiego wsparcia.

  9. Matka Polka mówi

   No dzięki za ten wykład na temat historii na poziomie szkolnym, ale fakty to ja znam, szkołę skończyłam. Gdzie tu tylko owi Żydzi? Gdzie niby krzyczeli, że 11 listopada to nielegalne przejęcie władzy przez Piłsudskiego (abstrahując już od tego, że wielu Żydów z Piłsudskim sympatyzowało, wielu walczyło w Legionach np.)? Może z zaborów żydowskich, a nie rosyjskich, niemieckich i austriackich żeśmy się w 1918 roku wyzwolili? Może Mossad na ulicach miast rozbrajali? A może w 1937 były jakieś protesty żydowskie przeciwko temu świętu?

   Dlatego to jest Święto Niepodległości, jak chcecie sobie dać upust własnym fobiom, niezwiązanym z tym dniem, to sugeruje sobie jakiś odrębny marszyk zrobić. Piłsudski, do którego tak nawiązujesz tu słusznie z ową datą, by takie szopki po prostu z ulicy pogonił.

  10. Hammurabi mówi

   Nie napisałem nawet pół słowa o Żydach. Pisząc o tych, którym nie w smak było odrodzenie Polski użyłem słów: „Zapewne takim jak Ty, których i wówczas nie brakowało, nie pasował taki obrót spraw. Wrzeszczeli, że Piłsudzki przejmuje władzę od powołanej przez okupantów Rady… Nawet nie uderzyłem w stół, a nożyce się odezwały…
   Czyli wychodzi na to, że jesteś tym, czym jesteś.
   Pisząc, że zna pani historię na „poziomie szkolnym”, zapomniałaś zapewne dodać, że to poziom Lauder-Morasha.
   A sami Żydzi? Ucząc się historii, zapewne zwróciła pani uwagę na dziwny fakt z czasu wojny polsko – bolszewickiej… 16 sierpnia 1920 roku – w najbardziej newralgicznym momencie wojny polsko-bolszewickiej – minister spraw wojskowych gen. Kazimierz Sosnkowski wydał rozkaz internowania oficerów i żołnierzy pochodzenia żydowskiego.
   Czemu podjął taka decyzję? Czemu zdecydował się osłabić siłę polskiej armii? Był antysemitą czy też kierował się raczej brakiem zaufania do lojalności Żydów? Oto jest pytanie!
   Może miał informacje o planach, które później, po 17 wrześniu 1939 wprowadzili w życie ci internowani i ich potomkowie na polskich ziemiach zajętych przez ZSRR?
   Dlatego, jeśli o „fobiach” raczy pani pisać to należałoby wpierw uderzyć się we własne piersi.
   Odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów jest powodem do świętowania dla Polaków. A że to się niektórym nie podoba tak bardzo, że patriotyzm mylą z nazizmem a umiłowanie własnego kraju z szowinizmem było i jest do przewidzenia.
   W końcu ponad 200 lat wynaradawiania musiało dać jakiś efekt.
   I jeszcze jedno… Piłsudski może i święty nie był i swoje miał na sumieniu, jednak gdyby dziś żył, to w takich „szopkach” – jak pani raczyła nazwać polskie manifestacje – brałby czynny udział.

  11. Matka Polka mówi

   1. Piłsudski, nie Piłsudzki – na litość Boską, trzymaj poziom, jak chcesz o historii dyskutować.

   2. Jak twierdzisz, że „nie napisałeś ani pół słowa o Żydach” to po cholerę wchodzisz w polemikę i chcesz się kłócić, że Żydzi mieli coś wspólnego z 11 listopada?

   3. Co do tych twoich głupich tekstów w stylu „tacy, jak ty” i „uderz w stół” – ja, w przeciwieństwie do ciebie, szanuję Święto Niepodległości i razi mnie, kiedy przy jego okazji widzę hołotę krzyczącą „j…ć psy”, rzucającą kamieniami w policję, palącą mieszkania albo wykorzystującą to święto żeby sobie pokrzyczeć coś w temacie Żydów, gejów, wieszania osób o innych poglądach itp.. Tacy, jak ty, nie potrafią go uszanować.

   4. Co do zaś twoich „mądrych” przemyśleń o Sosnkowskim i 17 września. No fajnie, że internował (może miał obawy, a może posłuchał stereotypu). A do obrony Polski w 1920 roku zgłosiły się tysiące żydowskich ochotników, do obrony wzywały zarówno organizacje żydowskie, jak i partie syjonistyczne w naszym parlamencie, Tego już rozumiem, nie wiesz?

   17 września – to nas Izrael napadł, czy ZSRS? Oczywiście, postawy były różne, część popierała Armię Czerwoną, a część Żydów (dziesiątki tysięcy) trafiła na zesłanie razem z Polakami w 1940. Setki polskich oficerów żydowskiego pochodzenia zginęły w Katyniu. Tego też nie wiesz pewnie? A wiesz ilu rdzennych Polaków kolaborowało z Sowietami?

   5. Piłsudski by z wami szedł? Nawet mnie nie rozśmieszaj, Piłsudski zwalczał wszelkie przejawy antysemityzmu, dopiero po jego śmierci rozwinęły się pochody ONR czy Falangi, bo Śmigły czy Koc się chcieli z narodowcami zakumplować. Najpierw się naucz poprawnie jego nazwisko pisać, potem podyskutujemy o jego poglądach.

 2. Hammurabi mówi

  A teraz pytanie.
  Czy za słowa „Polska antyhitlerowska” czy Polska antystalinowska” pan prokurator major Grzegorz Golińczak, kierownik Sekcji do spraw Wojskowych Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Fabryczna również postawiłby zarzuty?
  Jeśli tak, to jakie?
  Ludobójstwo ludobójstwem pozostanie, choćby i tysiąc prokuratorów rzeczywistość zaklinało.
  Pomordowanie dziesiątków tysięcy (a nawet ponad 130 tysięcy udokumentowanych zbrodni) bezbronnych cywilów, sadystyczna orgia degeneratów spod znaku tryzuba ma być w imię jakichś bliżej nam Polakom nieznanych powodów wyciszona i zapomniana?
  Polska racja stanu?
  A że tu jest Polska…
  Konstytucja głosi:
  „W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,
  odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego
  stanowienia o Jej losie,
  my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,
  zarówno wierzący w Boga
  będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,
  jak i nie podzielający tej wiary,
  a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,
  równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego – Polski,
  wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość
  okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim
  dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,
  nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej,
  zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne
  z ponad tysiącletniego dorobku,
  złączeni więzami wspólnoty z naszymi rodakami rozsianymi po świecie,
  świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny
  Ludzkiej,
  pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa
  człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane,
  pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu
  instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność,
  w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym
  sumieniem,
  ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej
  jako prawa podstawowe dla państwa”

  Art. 3. Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.

  Skoro najważniejszy akt prawny, źródło prawa, stanowi o jednolitości państwa, zarzuty odnośnie stwierdzenia, że tak być powinno są kuriozalne.

  Ustawa z dnia 31. stycznia 1980 roku „o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach
  państwowych”
  Głosi w Art.2 że: „Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego ze złotą
  koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem
  i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy”.

  W świetle powyższego, stwierdzenie: „tu jest Polska” jest potwierdzeniem zapisów w najważniejszych aktach prawnych. W związku z tym nieważne jest to, co sie powie po „a nie”… Można powiedzieć „A nie Chiny”, czy A nie Kanada”. Można też powiedzieć A nie „Polin”, tym bardziej, że nigdzie oficjalnie nie widnieje zapis mówiący inaczej!

 3. LOL mówi

  nazwijmy rzecz po imieniu – we wrocławskiej prokuraturze cwel cwela cwelem pogania…

 4. Anton mówi

  ……a kto siedzi za ławami poselskimi ??? pod czyja okupacją obecnie jest Rzeczpospolita ??? CZEMU SIĘ DZIWICIE ???? PRZECIEŻ TO WOJNA ! tyle ,ze jak na razie nie chwytamy za broń i pozwalamy sobie synagodze szatana pluć w twarz , !, ale miarka się już dawno przebrała ! W JEDNOŚCI NASZA SIŁA – NAJLEPIEJ PRZY JEDNYM PRZYWÓDCY TAKIM JAK NP.GRZEGORZ BRAUN .

  1. Hammurabi mówi

   Anton w ławach poselskich siedzą tylko ułomni ludzie. Podobnie ułomni na nich głosują a zresztą i tak ordynacja wyborcza jest jak sito, którym chciałbyś wody nabrać.
   Powtórzę jeszcze raz…
   Skoro „oni” robią z nami co zechcą a my prócz ciągłego gadania robimy niewiele lub wręcz nic, to kim jesteśmy?
   Parafrazując porzekadło ludowe śmiało można powiedzieć: „jeszcze się taki nie urodził, co by Polaków pogodził”
   Dlatego – jeśli nic się nie zmieni w mentalności Polaków – cokolwiek w naszym „grajdołku” może zmienić jedynie tak spektakularne wydarzenie jak to dzięki któremu odzyskaliśmy niepodległość w 1918 roku. Tylko… Kto będzie dziś takim Piłsudskim na przykład? I czy podoła jak już się znajdzie? Czy się nie rozmieni na drobne „paląc diabłu ogarek” większy od boskiej świecy?

  2. AmerginMacEccit mówi

   W ławach poselskich siedzą głównie żałośni nieudacznicy, którzy nic nie osiągnęli w życiu prywatnym, a którym udało się przekonać innych nieudaczników, że tam zasiadać powinni…

 5. Marcin Malik mówi

  Chyba ja też oskarżę Jacka Międlara – o to że ukradł księżyc!!! Ja widziałem, to był on. Prokuratura Wrocław; do dzieła.

  „Polska antybanderowska” – tak samo jak antyhitlerowska czy antystalinowska. Co w tym złego?

  „Tu jest Polska a nie Polin” – tak samo jak tu jest Polska a nie Francja. Co w tym złego?

  „Idziemy do przodu”. To mają chodzić tyłem?

 6. Jaca mówi

  Czyż Golińczak nie brzmi tak jakoś po banderowsku?

 7. wilk mówi

  WLASNIE O TO CHODZI ZEBY LEWICA NA KTOREJ CZELE JEST PIS,ZNISZCZYC POLSKE,POLAKOW I WSZYSTKIE WARTOSCI JAKIE MA NASZ POLSKI NAROD

 8. Halina mówi

  Już SN musiał rozstrzygać bardzo skomplikowaną kwestię dotyczącą biologicznego rodzicielstwa dziecka, a co dopiero prokuratura, która stanęła przed wyzwaniem określenia się, czy jest w Polsce czy może w Hondurasie

 9. Piotr mówi

  Pan Jacek zawsze podkreśla że jest Polakiem i widocznie jakiemuś turyście to się nie podoba.

 10. W K mówi

  Widocznie ten prokurator miał wypite. W tym kryminogennym towarzystwie wielu nadużywa alkoholu.

 11. staho mówi

  ..wystarczyło zrobić dekomunizacje chociaż symbolicznie, podobnie jak w DDR. O ileż mniej szumowin nawet tu zatruwało by umysły ..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.