Wsparcie

Drodzy Państwo!

Portal wPrawo.pl to serwis, którego celem jest uświadamianie i wychowywanie Polaków w prawdzie, bo tylko ona może być trwałym fundamentem budowy silnego społeczeństwa. Codziennie garść interesujących i świeżych informacji oraz niepospolitych felietonów i publikacji. Poruszamy tematy, które niejednokrotnie nie mieszą się w głowach dziennikarzy zależnych mediów. Jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie wspomóc naszą działalność finansowo, będziemy niezmiernie wdzięczni. Ponadto zapraszamy do współpracy na płaszczyźnie informacyjnej i publicystycznej. Każdego komu leży na sercu dobro Ojczyzny oraz ma lekkie pióro zapraszam do współpracy. Ponadto zachęcam do przesyłania interesujących informacji.
Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy [email protected].

Pamiętajcie, że darmowa jest tylko propaganda, a portal istnieje dzięki Waszej hojności.
Jacek Międlar – redaktor naczelny

Kontakt: [email protected]

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP

NOWY NUMER KONTA DO WPŁAT:

MILLENIUM BANK

64 1160 2202 0000 0004 9067 2406

Tytuł wpłaty – darowizna

Wpłaty z zagranicy:

Kod SWIFT/BIC Bank Millennium: BIGBPLPW

IBAN: PL64 1160 2202 0000 0004 9067 2406

————————-

W SPRAWIE REKLAMY PROSIMY O KONTAKT NA [email protected]

————————-

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KOMENTARZE NA PORTALU

Żaden utwór zamieszczony w Portalu wPrawo.pl (www.wprawo.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Redakcji Portalu wPrawo.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected]. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (wPrawo.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.