Lempart zabrała głos: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”. Kto wyhodował takie chamidło? [WIDEO]

Twarz "rewolucji"
32

22 października prezes Trybunału Konstytucyjnego, sędzia Julia Przyłębska ogłosiła sentencję wyroku, który wskazuje, że w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu aborcja jest niezgodna z Konstytucją RP. Od tego momentu, na polskich ulicach przeprowadzane są lewackie hucpy pod dowództwem Marty Lempart – wrocławskiej awanturnicy, której z uwagi na seksualne preferencje (jest lesbijką) aborcja przecież nie dotyczy. Jeśli się mylimy, poprawcie nas.

Lempart to wyjątkowo obrzydliwa postać, której „biznesom” już trzy lata temu poświęciliśmy szereg publikacji (za dole zamieszczamy artykuły). Gdy zabiera publicznie głos, z jej ust wydobywa się wulgarny, agresywny i nienawistny bełkot, którego po prostu nie da się słuchać. I nie inaczej było w dniu wczorajszym (18.11.2020), na krótko przed tym gdy została spacyfikowana niewielką ilością gazu, po czym kwiczała jak… niedopieszczona loszka (ZOBACZ).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W pewnym momencie Lempart zwróciła się do policjantów w charakterystyczny dla siebie sposób. Oto wycinek: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…” i teraz powiedzcie nam, kim są ci, którzy podążają za tym chamidłem? Kto to wyhodował? Jak można podążać za kimś kto poza stekiem obelg i wulgaryzmów nie ma nic wartościowego do przekazania? Poza tym, Jacek Międlar słusznie pyta na Twitterze:  Kiedy to chamidło zostanie ukarane serią grzywien oraz ograniczeniem wolności za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym (art. 141 kodeksu wykroczeń) oraz więzieniem za wzywanie do popełnienia przestępstwa (art 255 kodeksu karnego) (ZOBACZ)? No właśnie, kiedy?

Przeczytaj:

J. Międlar: Marta Lempart chce zmienić „oblicze tej ziemi”… a jej spółka generuje potężne straty!

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i szuka szczęścia w polityce. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka Polka mówi

  Poziom kiboli awanturujących się na Marszu Niepodległości z policją (nie obrażając normalnych ludzi w marszu uczestniczącym) – też były teksty typu „j…ć psy”, wyzwiska, też było nawalanie policjantów drzewcami z flagą Polski. Nie warto być konsekwentnym w swoich artykułach?

  1. AntyPO✡PiS mówi

   Lewacki śmieciu, możesz jedynie kłamać. Ale faktów nie zmienisz. Te teksty, jak ty piszesz trollu, były robione przez policyjnych prowkotarów. Zajrzyj sobie na kanały wEmisji TV , wRealu24 lub media narodowe, gdzie są filimiki pokazujące te prowokacje.

  2. Matka Polka mówi

   Niezłe jaja, ten biedny debil albo wierzy, że ja jestem policjantem w ukryciu piszącym tu teksty albo (bo wyrazić się analfabeta nie potrafi składnie), że policjanci się przebrali za całą czołówkę marszu.

   Widziałam, tępaku, te twoje filmiki. Na żadnym nie ma pokazane, jakoby policja pierwsza atakowała uczestników marszu. Są pokazani policjanci w cywilu reagujący, jak już jest rozróba i zakładający opaski z napisem policji. A filmiki z debilami-kibolami prowokującymi policje są wszędzie dostępne.

  3. AntyPO✡PiS mówi

   Już ci kiedyś napisałem imbecylu, że do służb mundurowych nie przyjmują takich intelektualnych miernot, jak ty. O służbie w policji, głąbie możesz sobie tylko pomarzyć. Ty jesteś tylko leweackim internetowym trollem.

   Naucz się amebo czytać tekst ze zrozumieniem. Wiem, ze jest to za trudne dla ciebie, ale przynajmniej spróbuj. 😉

  4. Matka Polka mówi

   Czyli doszedłeś wreszcie do wniosku, że to zwykła internautka z ciebie łacha drze, a nie wszechpotężny Mossad przeciwko tobie swoje siły zaangażował? To jakiś postęp w morzu twojej głupoty, bo to było naprawdę zabawne, gdy myślałeś, że jakieś służby się takim nic nie znaczącym internetowym pajacem mogły zainteresować na tym forum.

   P.S. Co do umiejętności czytania, powiedz no ośle, czy to zdanie napisane przez ciebie jest poprawne i wyraża to, co usiłowałeś mi przekazać: „Te teksty, jak ty piszesz trollu, były robione przez policyjnych prowkotarów.” Nie „jak ja piszę”, tylko „o których piszę” albo „które tu wypisałam”, jak już. I nie były „robione”, ćwoku, tylko „skandowane”, „krzyczane”, „rzucane”. „Robić” to mogą durnia z ciebie, najwyżej.

   Strasznie jestem ciekawa, jakie sukcesy edukacyjne w życiu osiągnąłeś i czy było to skończenie więcej niż kilku klas podstawówki?

  5. rafal mówi

   To Pani potrzebuje widocznie okularów. Używanie broni i strzelanie powyżej pasa co jest niedozwolone, ścieżki życie na stacji metra i pewnie w innych miejscach też gdzie tylko ta niebieska zwierzyna mogła się wyżyć, poprzebierani policjanci dający znak swoim po udanej prowokacji poprzez położenie się na ziemi, a no i blokowanie pojazdów uczestniczących w marszu i nakłanianiu kierowców do dołączenia pieszo do marszu. Proszę zacząć myśleć albo przestać trolowac 🙂

  6. Matka Polka mówi

   Okularów, misiek, potrzebujesz zdaje się ty albo rozumu trochę. Wypowiedź nie jest o tym, czy policja może strzelać powyżej pasa. Albo pałować przypadkowych. Nie może. Wypowiedź jest o tym, że to nie policja sprowokowała zajścia, ale stado debili z Marszu.

   Wolno rzucać kamieniami w policję? Wolno palić mieszkania? Wolno walić w policjanta drzewcem z flagą? Zacznij myśleć lub chociaż skończ pajacować.

  7. Shadow mówi

   Toto co wszystkim wytyka prostactwo, prymitywizm, debilizm i inne – izmy, napisało „Na żadnym nie ma pokazane”. Ślicznie nieprawdaż? Że toto w ogóle nie ma poczucia blamażu.

  8. Matka Polka mówi

   Chciałeś błysnąć, jednak ci nie wyszło, gdyż mieć + imiesłów bierny (sorry, że takimi niezrozumiałymi słowami tu rzucam) jest formą poprawną językowo. Jak chcesz się dokształcić, to służę podesłaniem linka do jakiejś wypowiedzi językoznawcy. A że nie używam w rozmowie z takimi, jak ty, piękniej XIX-wiecznego języka poetów – bez jaj, nie rzuca się pereł przed wieprze, jeśli rozumiesz, co mam na myśli.

  9. Marcin Malik mówi

   Matko „…….”. Z tego co wiem to kibice nie mieli nawet szans na to aby awanturować się z policją, gdyż oni przed policją uciekali, byli bici i myli twarze po gazie.

   Czy jesteś trollem Ośrodka Monitorowania etc? Możesz nawet piszesz z Norwegii? Nikt cię tu nie traktuje poważnie. Każdy twój wpis to atak, więc jak może być inaczej.

  10. Matka Polka mówi

   Mieli, mieli. Najpierw mieli czas pokrzyczeć sobie „j…ć psy” w ramach czołówki marszu. Potem porzucać race, potem rozkręcić dym przy Empiku, stacji kolejki i spalić mieszkanie. A potem, faktycznie, już czasu nie mieli, bo spieprzali przed policją płacząc, że ich leją.

   A ty, Malik, skąd klikasz? Niektórzy dziennikarze sugerowali ostatnio, że wśrod pajaców z dwóch zwalczających się grup, tj. kiboli-narodowców i antify coraz więcej „studentów ze Wschodu”. Może z jakiegoś Wołgogradu, czy innego Omska?

  11. Boguslaw mówi

   Wyobrazam sobie, ze ” Matka Polka” musi miec te same poglady, jak ta menda Lampart!
   Moze to nawet ta sama wredna malpa!
   Biarac pod uwage perfidie wypowiedzi tutaj, mozna przypuszczac, ze musi byc toprzynajmniej tak same parszywa, jak Lempart.
   Wlasciwie , jako Polak nie przystoi mowic, ze kobieta jest brzydka, ale ta Lempart, vel ” Matka Polka”, to wyjatkowo parchate stworzenie!
   Czy mozecie sobie wyobrazic ja w stosunku seksualnym, tak kwiczaca , jak swinia?
   Lepiej juz, nie miec sexu do konca zycia!
   Ona nie moze byc Polka, to wprost niemozliwe!
   Tak ponoc maja wszyscy satanisci, lemparty, matki polki i pani witek!
   Lepiej od razu sie schowac!

  12. Matka Polka mówi

   Weź Boguś uważaj, bo od tego wyobrażania sobie „parchatej” Lempart, w dodatku jeszcze „w stosunku seksualnym”, jak piszesz, zbyt dużej erekcji dostaniesz, a bawić się za długo siusiakiem przed komputerem to naprawdę zdrowo nie jest.

  13. fajera mówi

   muszę wprowadzić cię z mroku niewiedzy, ci których masz na myśli to byli policyjni prowokatorzy…
   jak tam stan konta ze srebrnikami?

  14. Matka Polka mówi

   Chciałabym bardzo wyprowadzić cię z mroku niewiedzy i głębokiej ciemności zwykłej głupoty, ale to nie ma sensu. Obawiam się, że twoje zwoje mózgowe doznałyby przegrzania, gdybyś zmuszona była do jakiejś trudniejszej analizy rzeczywistości albo użycia argumentu na nieco wyższym poziomie niż tekst o srebrnikach. Cóż, nie każdego Bóg stworzył do myślenia.

  15. mario mówi

   Albo nie byłaś na Marszu Niepodległości albo jesteś intelektualnie niedorozwinięta.Na Marszu najgorsza robotę zrobiły Antifo-lewackie ścierwa plus cywilni policyjni prowokatorzy!!!!

 2. Alek mówi

  Poprawiam. W usa tzw. Lesbijki czterokrotnie czesciej popelniaja aborcje niz normalne kobiety.
  Tak wiec jest ta gadka o tych preferencjach po prostu klamstwem. A ze ojcem klamstwa jest szata, to i wiemy, kto tak naprawde im przewodzi. A ze maja takiego przywodce, to i jezyk maja z piekla rodem.
  Prawda jest po prostu taka, ze to osoby chore na sex. Stad i jezyk do sexu nawiazuje jak jakas obsesja.

 3. Piotr mówi

  Ten prymityw ma w sobie geny Tomasza Lemparta (żydobolszewika cenzora PUBP w Siedlcach).

 4. Marcin Malik mówi

  Są lesbijki ładne i brzydkie, jednak Marta Lempart jest tak nieapetyczna i odrzucająca, że ona jest chodzącym nieszczęściem. Ta kobieta, czy może raczej „ten kobiet”, nigdy nie zaznał miłości i teraz się mści na całym świecie. Wulgarna ohyda.

  1. Boguslaw mówi

   Wulgarna ohyda, to ujete jeszcze: WYJATKOWO DYPLOMATYCZNIE!!!
   Znam bardziej odpowiednie okreslenie, DEMONICZNE MONSTRUM, a juz na pewno nie: KOBIETA, a juz przenigdy: POLKA!

  2. Boguslaw mówi

   ” MATKA POLKA”, od dzisiaj nazywasz sie MARTA LEMPART, zeby kazdy wiedzial, z kim mamy tu do czynienia!

  3. Boguslaw mówi

   Ale za to WOLNO CI TU tak KWICZEC`, jak u gory na video!.
   Przynajmniej bedziemy wszyscy tu miec co do smiechu!

  4. Matka Polka mówi

   Boguś, to jak takie pajace jak ty mnie nazywają totalnie mi zwisa (kto by się zdaniem ameby przejmował), tylko byłabym wdzięczna, żebyś jednak seksualnie o mnie nie fantazjował, jak to wyżej czyniłeś odnośnie pani Lempart, bo od tego to już mi się niedobrze jednak robi.

  5. Matka Polka mówi

   Ale „w stosunku seksualnym” to ją sobie, Boguś, wyobrażasz – tak piszesz w komentarzu wyżej. Ty nie tylko debil jesteś, ale zatem i całkiem nieźle pokręcony zbok, co?

  6. Boguslaw mówi

   A wiec z taka aparycja, jest to zadna niespodzianka, ze sie jest ASEKSUALNY.
   Faktycznie, lepiej bedzie, gdy tak zostanie, bo, po pierwsze, W POLSCE, na pewno nie znajdziesz amatora na twoja urode, nie mowiac, o twoich wypowiedziach !
   Nie sposob sie od kwiczenia, jak swinia, oduczyc!
   SWINIA POZOSTAJE JUZ TYLKO SWINIA!
   Moze przy okazji, zamiast ” MATKI POLKI”, czas bylby zmienic nik, np. na: ” GENERALNA PiZ..A z TELL-AVIVU”!
   Do twojej aparycji i glosnego kwiku, nie pasuje, mianowicie, nic polskiego, a ta druga propozycja nazwy, bylaby na prawde bardziej SUGESTYWNA!!

  7. Matka Polka mówi

   Boguś, nie wiem, w jaki sposób takie totalne zjeby, jak ty, się seksualnie zabawiają i nie chcę wiedzieć. Z całą pewnością dla każdej kobiety jesteś aseksualny, bo ktoś tak głupi i obleśny może budzić tylko obrzydzenie.

   Cały ten twój nieskładny, pełen błędów językowych, komentarz wygląda, jak napisany przez jakiegoś lumpa nawalonego pół litra albo totalnego imbecyla, co nawet słów w poprawne zdanie nie potrafi sklecić (albo jedno i drugie). Lekko mnie jednak niepokoi to ekscytowanie się świniami i kwikiem, w kontekście wcześniejszych wpisów o wyobrażaniu sobie seksu Lempart, może więc pójdziesz sobie pooglądać jakieś inne stronki i spuścisz sobie z krzyża gdzieindziej?

  8. boguslaw mówi

   Ty, lempart!
   Insynuujesz jednak, ze jakiemukolwiek komus, moze sie na twoj widok, cos w portkach poruszyc?
   BAARDZO SOBIE POCHLEBIASZ!
   A juz najgorszy ze wszystkiego, to ten twoj glosny swinski kwik !

 5. Tomasz mówi

  To chamidło ta prostaczka już dawno powinna odpowiedzieć za to co robi i mówi!

 6. Hammurabi mówi

  Szanowni Państwo. Krawiec tak kraje, jak mu materiału staje.
  Opozycja również wykrawa ze swego materiału to, co ma najlepszego i rzuca do walki na ulicach.
  Dzięki wieloletniej, żeby nie powiedzieć wielodekadowej „pracy” nad wyrugowaniem ze społeczeństwa podstawowych wartości i ogłady, łatwiej dziś o Lempart niż o Brauna.
  Wiem co piszę, bo pamiętam czasy, które dla wielu tu piszących są zamierzchłą historią. Jednak nie zdają sobie oni sprawy, że tak naprawdę, są finalnym produktem przemian społecznych, narzucanych pod presją sowieckich bagnetów jeszcze 75 lat temu i później zachłyśnięciem blichtrem zachodu.
  To, że różnią się od takich Lempartów, zawdzięczają swoim rodzicom, dziadkom i otoczeniu. Ta w istocie biedna istota nie miała tyle szczęścia. Podobnie stado wściekłych „kobiet”. Patrząc na zimno, to jest to reprezentacja znikomego ułamka społeczeństwa, jednak dosyć dobrze zorganizowana, bardzo głośna i nieźle finansowana. Przywódczynie działają planowo, dyskretnie sterowane z ulic Górczewskiej i Andersa w Warszawie, wspomagane przez fundacje specjalnie na te okoliczność założone. Dosyć celnie trafiają w „potrzeby” innych kobiet (i nie tylko) podobnie jak Lempart owocu wyrzucania z życia codziennego fundamentalnych wartości naszej cywilizacji.
  I żeby nie było, że nawiązuję do sekularyzacji młodych za czasów tzw. „komuny”. Tradycyjne uniwersalne wartości muszą być święte w rodzinach, by młodzież mogła nimi nasiąknąć.

 7. LucyLucenta mówi

  Rewolucja pożera swoje dzieci, z Lempartową będzie /Rewolucja/ miała wielką uciechę, bo będzie co przekąsić !!!

  1. Boguslaw mówi

   To prawda, fura miecha, ale dla bezpieczenstwa, najlepiej dla psow, albo do ZOO, inaczej resztki jej parszywego miesa/ tluszczu, mogloby doprowaszic do niezlej niestrawnosci.
   Proponuje jednak najlepiej jako KOSZERNE, bo jesli mialoby komus zaszkodzic, to najlepiej temu, komu trzeba!

 8. mario mówi

  Jak miło zobaczyć to żydowskie Lempartowe ścierwo na kolanach!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.