W Żyrardowie nie chcą Marty Lempart. Tak ją przywitano [ZDJĘCIA]

5

W ubiegły weekend Marta Lempart wałęsała się po mniejszych miastach, by postulując wprowadzenie swobody w zabijaniu nienarodzonych dzieci, torować sobie drogę do pracy na Wiejskiej. Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że strajki aborcjonistek służą przede wszystkim temu, by Lempart i jej najbliżsi współpracownicy dostali angaż w Sejmie, a przy okazji, wykorzystując zmanipulowane masy, przeprowadzić kulturową rewolucję.

Lempart od lat starająca się o miejsce w polityce wybrała się m.in. do Żyrardowa na Mazowszu. O tym jak została tam przywitana, poinformował nas nasz Czytelnik. Z pewnością aborcjonistki nie były zadowolone.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W hucznie zapowiadanej manifestacji aborcjonistek uczestniczyło zaledwie 90 osób, ale nie to jest najważniejsze. Lempart do tego stopnia nie szanuje innych, że mając dwa miejsca parkingowe do dyspozycji zaparkowała na obu. Wydarzyło się to w Żyrardowie w piątek przed 18. Zamiast „karnego kutasa” za złe parkowanie, za wycieraczki dostała karne pudła kartonowe z właściwie dopasowanymi napisami: „Stop agresji LGBT” i „pedały ukradły dzieciom tęczę” – pisze do nas czytelnik. – Samochód został również obficie obsypany solą egzorcyzmowaną. Te kartony niech dadzą jej do myślenia, że my, Polacy, nie chcemy jej w Polsce. Niech się pakuje i wyjeżdża! Gdy wróciły do samochodu, ich były bezcenne. Wściekłość i strach zmieszały się ze świadomością, że są pilnowane.

Nasz Czytelnik podesłał nam także zdjęcia z opisywanych zdarzeń. Publikujemy je poniżej.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kici kici KOCUR mówi

  Kilka dni temu natrafiłem na bardzo ciekawy artykuł na portalu prawy pl. Artykuł wprawdzie dotyczy Polski ale ja odniósłbym go szerzej do Europy a nawet Ameryki Północnej i Australii z Nową Zelandią włącznie.
  Nie będę tutaj streszczał całego artykułu, podam tylko, w bardzo dużym skrócie, główne jego wątki.
  Otóż naród który ma ambicję podporządkować sobie świat a mający teraz realne szanse aby tego dokonać, jakich środków zamierza użyć aby pokonać swojego największego wroga z którym bezskutecznie walczy od 2 tysięcy lat czyli naszą cywilizację opartą na wartościach chrześcijańskich. Jest to podane w dziesięciu punktach (jak w Dekalogu?)
  1. Ucisk ekonomiczny opierający się na ustawicznym podnoszeniu podatków i ograniczaniu wolności gospodarczej. Metoda sterowania społeczeństwem stosowana już w starożytności, patrz 1 rozdział księgi wyjścia. „Roztropnie przeciw niemu wystąpmy, ażeby się przestał rozmnażać”.
  2. Stymulowanie młodzieży do zachowań homoseksualnych pod pretekstem tolerancji i praw człowieka. Tezę dodatkowo potwierdza wprowadzanie zakazu terapii reparatywnych i rosnący udział osób LGBT w światowej populacji pod wpływem propagowania tych zachowań w szkołach i mediach.
  4. Obecnie prowadzona jest celowa demoralizowanie społeczeństwa przez masowe media, co analizując historycznie było powodem upadku większości cywilizacji. Niechęć do zakładania rodzin i posiadania dzieci była przyczyną wymierania społeczeństw.
  6. W celu ograniczenia przyrostu naturalnego propaguje się podwyższenie wieku zawierania małżeństw przez Europejczyków do 24/28 roku życia, obecnie podobną politykę prowadzi się na różne sposoby np. poprzez zachęcanie do wydłużenia okresu kształcenia na bezpłatnych uczelniach wyższych.
  7. Wprowadzanie edukacji seksualnej według standardów WHO jest sprawdzoną metoda ograniczenia przyrostu naturalnego. (mimo że Polska ma własny dobry program „Wychowanie do życia w rodzinie”).
  9. Otwarcie propagowanie metod ograniczania płodności również tych zakazanych w polskim prawie. Finansowane z zagranicy a realizowane przez organizacje radykalnie lewicowe i skrajnie feministyczne (np. bezkarne proponowanie i rozprowadzanie środków wczesnoporonnych.)
  10. Utrzymywanie w wadliwym kształcie przymusowych ubezpieczeń emerytalnych ma na celu zniechęcenie do zawierania małżeństw i posiadania potomstwa.
  Niektóre punkty pominąłem, wybrałem tylko te najbardziej jaskrawe. I proszę mi powiedzieć czy dziś nie jesteśmy poddawani właśnie takim zabiegom. Pozdrowienia od KOCURA

  1. alojz mówi

   Podaj Link pls

 2. Cinus mówi

  Świetna akcja w Żyrardowie, który dał przykład innym miastom jak witać tą lampucerę!

 3. mlody z PO mówi

  Te „strajki” to tylko sciema lewizny ,nikt rozsadny nie uzna takiej Boleslawy Lempart za osobe mogaca ja w sejmie reprezentowac.
  To tylko wulgarny ,tepy i ordynarny tlumok.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.