Uczestnicy Przystanku Woodstock szkoleni do protestów antyrządowych. Ma być Hamburg w Warszawie?

fot.youtube
15

Na rzekomo apolitycznym Przystanku Woodstock odbywają się szkolenia, których celem jest przygotowanie młodych ludzi do udziału w protestach antyrządowych. Prowadzi je Marta Lempart, organizatorka Czarnego Protestu, blisko współpracująca z Pawłem Kasprzakiem (Obywatele RP) i Władysławem Frasyniukiem. Lempart chwali się swoją działalnością na twitterze: „Rozmawiamy o tym, jak zorganizować protest, żeby dać złym ludziom naprawdę w kość. Przede wszystkim bez podziału organizacja/ uczestnictwo!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W protestach antyrządowych uczestniczyły dotychczas głównie osoby starsze. Najwyraźniej Lempart postanowiła to zmienić i wyprowadzić na ulicę młodych ludzi. Czy marzy jej się drugi Hamburg? Czy chce zamieszek w Warszawie z płonącymi samochodami i demolowanymi sklepami? Niewykluczone.

Lempart jest zaangażowaną uczestniczką zadym organizowanych przed Sejmem i Pałacem Prezydenckim. Razem z Kasprzakiem i Frasyniukiem nawoływała też do blokowania miesięcznicy smoleńskiej 10 czerwca br.

Źródło: twitter, youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Wyczytałem ostatnio, że za poglądy na świat/politykę odpowiadają pewne obszary w mózgu i jest to dziedziczne i bardzo trudno to zmienić. Wiecie, co to oznacza? Że prawdopodobnie nasze dzieci również będą normalne i nieskażone lewactwem!

  1. xyz mówi

   No nie wiem. Jak sobie przypomnę jaki byłem mając 16-18 lat, to dzisiaj nazwano by mnie lewakiem. Z wiekiem mój światopogląd uległ jednak modyfikacji. Staram się być obiektywny, ale jednak bliżej mi do prawicy.

  2. Kraaaa mówi

   Matka wie, że ćpiesz ???

  3. Michał mówi

   Wy i normalność !!!. Jesteście popieprzonymi nacjonalistami.

 2. Jonatan mówi

  Wsadzić gnoi za podżeganie do przemocy.

  1. Marta mówi

   przemoc to symbol narodowców, onrowców, kiboli, młodzieży wszechpolskiej – Jonatan nie czytaj napisów na murach i dziennikarzy, którzy mylą pokojowe protesty od zadym pisowskich bojówek

 3. M mówi

  Pasożyty i darmozjady psia mać. Nigdy normalnej pracy się nie tknęli. Teraz ogłupiałą młodzież szkolą, aby ta broniła im koryta, aby mogli dalej żerować na cudzej pracy.

 4. Domestos mówi

  ta Lempart to typowa syjonistyczna V kolumna. Jeśli ona nie jest z czosnkowych, to ja jestem ruskim kosmonautą :-/

 5. Małgorzata mówi

  popieprzone towarzystwo dlaczego ich w końcu ktoś porzadnie za mordę nie weźmie i wpieprzy może do tych pustych baniek na karku cos się wbije bo na razie to ta młodzież powinna ich na kopach z imprezy sie pozbyć to jest ich miejsce oderwania się na chwilę od codzienności zawirowań politycznych do których jest wciagana a nie jakieś stare pierdziele wygłaszają chore farmazony .Namawiam młodzież bawiaca sie tam by ich odpowiednio potraktowali i wytargali nieco w błocie bo tam taplają sie świnie.

  1. Kraaaa mówi

   Matka wie, że ćpiesz ?

 6. Bogdan mówi

  „PO było grupą przestępczą!”
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

 7. paula mówi

  Ale wam w dekiel pizło…te wasze teorie spiskowe są lepsze niż komedie.

 8. rw mówi

  Nick adekwatny do poziomu „mowy”.

 9. Kraaa mówi

  QRW!!! Co wy PRDLICie ??? Łżecie jak psy !!! Niech ta tępa dzida udowodni to co mówi !!! Ale czy ona w ogóle istnieje !!! Indoktrynacja przez fajkowe konta to DNO !!! TO JUŻ POCZĄTEK WASZEGO KOŃCA !!! WASZA PROPAGANDA WYKOŃCZY WAS TAK JAK KOMUNĘ !!! A wy tłumoki pisowskie łykacie wszystko !!! Tłumoki do potęgi !!! I ta nieustanna, mało wyrachowana indoktrynacja to wytłumaczenie czemu wśród pisiorów najwięcej towarzyszy!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.