NASZ WYWIAD! „Arabski lekarz” do Polki: „Obciągniesz mi. Poparz sobie ryj kwasem”. Odpowiedziała i została zaszczuta przez OMZRiK i Wyborczą

Po lewej wiadomość a po prawej przerobione zdjęcie nadesłane przez "arabskiego lekarza"
17

Założony przez kryminalistę Rafała Gawła Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych bez ustanku szczuje na Polaków. Wykorzystuje do tego najobrzydliwsze metody, manipulacje, kłamstwa i prowokacje. W ostatnich dniach na celowniku ośrodka pojawiła się Katarzyna Skrzypkowska, która będąc ofiarą napaści seksualnej ze strony „arabskiego lekarza” została wykreowana przez OMZRiK na nietolerancyjną rasistkę, bo nie spodobały jej się słowa cudzoziemca o „połykaniu spermy, obciąganiu i poparzeniu ryja kwasem”. Została zaszczuta, a do ataku ośrodka przyłączyły się ogólnopolskie i lokalne media. Jej przewina? Stanęła w obronie własnej i nie kryje się z patriotyzmem. Przeczytajcie ten wywiad i podajcie dalej!

Jacek Międlar (wPrawo.pl): Od kilku dni jesteś celem ataków lewicowych mediów, w tym OMZRiK założonego przez kryminalistę Rafała Gawła. W oparciu o wpisy ośrodka, Gazeta Wyborcza i inne media, w tym ogólnopolskie radiostacje, mówią o „stylistce rzęs z ONR”, która „za cel obrała sobie Araba o egzotycznych korzeniach, ratującego życie rodakom w polskim szpitalu”, bo ten śmiał „zaprzeczyć jakoby Koran nawoływał do przemocy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Katarzyna Skrzypkowska: Pozwolę sobie zacytować słowa „bezbronnego lekarza o egzotycznych korzeniach”, który jako pierwszy do mnie napisał: Wyglądasz jak zwykła bladziura, która daje dupy, mi by było wstyd tak wyjść na ulice połykaczko spermy, dam ci pięć zeta to może mi obciągniesz (…) poparz sobie ryj kwasem. Do wiadomości załączone zostało przerobione w sposób wulgarny moje zdjęcie. A co zrobił OMZRiK? Opublikował jedynie moją odpowiedź, w której w emocjonalny sposób odparłam atak, którego dopuścił się rzekomy lekarz, a który – jak sprawdził mój prawnik – nie istnieje w centralnej ewidencji lekarzy w Polsce, a także Londynie. Zrobiono ze mnie atakującą rasistkę, a ludzi, w tym również mnie, poddano obrzydliwej manipulacji.

Szczujnia zadziałała.

Była to skrupulatnie zaplanowana manipulacja przed Świętem Niepodległości, która miała uderzać w sam Marsz Niepodległości jak i jego uczestników. Zaraz po opublikowaniu trzech postów przez OMZRiK na mój temat zorganizowano kilka zbiórek na walkę z „faszyzmem i nazizmem”. Miało to nie tylko na celu atak w nasze środowiska patriotyczne, ale i wyłudzenie pieniędzy od czytelników OMZRiK. Jak wiemy jest to jedyne źródło zarobku pana Gawła – założyciela ośrodka, który został skazany wyrokiem sądu, a który obecnie ukrywa się w Norwegii.

Ośrodek Gawła opublikował Twoje zdjęcia.

Tak. Problem w tym, że zdjęcia, które opublikowano od pół roku nie widnieją na moim koncie na Facebook’u. Inna sprawa, dlaczego administratorzy OMZRiK jak i sam Facebook blokowali wszystkich, którzy znali prawdę i wykazywali tę manipulację?
Dlaczego odebrano mi możliwość obrony usuwając całkowicie również moje konto? I w końcu najważniejsze, dlaczego OMZRiK nie opublikował wiadomości, którą jako pierwsza dostałam od „lekarza”?

Opublikowano też Twoje dane osobowe.

Bez mojej zgody wykorzystano nie tylko mój wizerunek, za który zostałam zlinczowana, ale i adres zamieszkania, numer telefonu oraz nazwę uczelni. Kilka godzin po opublikowaniu fałszywego news’a na mój temat, pod domem miałam nieprzyjemność zobaczyć zamaskowane osoby.

Skąd to się bierze?

Nienawiść, rasizm, nietolerancja – to się teraz dobrze sprzedaje. Wprowadzono modę na bycie tolerancyjnym za wszelką cenę, nawet wtedy kiedy nie ma do tego podstaw, nawet wtedy gdy jesteśmy w zagrożeniu. Proszę mi pokazać tolerancję, o której krzyczą, chociaż w jednym komentarzu na stronie OMZRiK, który z tym zjawiskiem podobno walczy. Bez problemu można było napotkać się z komentarzami nawołującymi do przemocy. „Faszyści w przyszłości bedą sami nazywali siebie antyfaszystami”.antyfaszystami”…

Uważasz, że OMZRiK, albo ktoś z nim związany przeprowadził prowokację?

Oczywiście. Jak już wspomniałam zdjęcia, którymi się posłużyli od dawna nie widnieją na moim Facebooku. Konto, z którego dostałam wiadomość od pseudo lekarza zostało usunięte, a sama jego wiadomość nie ujrzała w Internecie i mediach światła dziennego.

PRZECZYTAJ: 25 lat więzienia dla założyciela OMZRiK! Prokuratura stawia zarzuty Rafałowi Gawłowi

No właśnie, media… Przeprowadziły nad Tobą sąd kapturowy.

Co do nagłówków, które powielają kłamstwa… żaden z dziennikarzy nie pofatygował się, aby skontaktować się ze mną i poznać sytuację z mojej strony. Czy nie na tym polega rzetelność dziennikarska?

Oczywiście, że na tym.

Gdyby każde z mediów miało w sobie choćby pierwiastek tej rzetelności zweryfikowałoby nie tylko prawdziwość oszczerstw rzuconych przez OMZRiK, ale i podstawowe informację na mój temat takie jak fakt, iż jestem kandydatką ONR a nie jego członkiem. Wbrew ich spekulacjom nie jestem także organizatorem Marszu Niepodległości.

Ta manipulacja doprowadziła do niewyobrażalnej nienawiści, która została skierowana na Ciebie. Czytałem komentarze, w który poplecznicy ośrodka Gawła wręcz wzywają do zamordowania Cię… a to wszystko w odpowiedzi na skandaliczną manipulację i serię kłamstw na Twój temat.

PRZECZYTAJ: Kto jeszcze wierzy temu oszustowi? Rafał Gaweł twierdzi, że będąc dzieckiem był represjonowany przez… Służby Bezpieczeństwa [WIDEO]

Spłynęła na mnie ogromna lawina krytyki i to ze strony ludzi mówiących o tolerancji. Aż nie chce się wierzyć, że te same osoby które wzywają do zrobienia mi krzywdy i krytykują za wygląd, później idą w Marszu Równości i głoszą hasła, mówiące o tym, że każdy ma prawo wyglądać jak chce. Wytknięto mi nawet sposób w jaki chcę zarabiać (stylizacja rzęs), a przecież studiuję i jestem pół roku przed obroną. Żeby znaleźć u kogoś pracę w tym zawodzie również musiałam się szkolić. Planuję kontynuować naukę i zrobić magisterkę. W wieku 21 lat ciężko zostać lekarzem czy prezesem firmy, a to chyba nie czyni mnie gorszą?

Krótko mówiąc OMZRiK, który deklaruje, że składa na Ciebie (prawdopodobnie fałszywe) zawiadomienie do prokuratury, chce Ci zniszczyć życie!

I nawet się z tym nie kryją. Czytelnicy OMZRiK, Wyborczej i innych życzyli mi więzienia oraz wydalenia z uczelni i podjęli w tej sprawie natychmiastowe kroki. Na chwilę obecną odebrano mi także możliwość zarobku. A to wszystko po to, aby OMZRiK, Gazeta Wyborcza, radio oraz inne media miały chwilę sensacji i wyświetleń. A to wszystko za to, że stanęłam w swojej obronie i nie kryje się ze swoim patriotyzmem. Mogą zabrać mi wszystko, ale wykształcenia i dobrego imienia na pewno nie pozwolę sobie odebrać.

Wiemy, że opublikowano na Twój temat zmanipulowane i fałszywe informacje. Podchwyciły to media lokalne i ogólnopolskie przez co zatruto ci życie. Sprowadzisz sprawę na drogę sądową?

Oczywiście. Stosowne kroki podjęłam już na drugi dzień a na chwilę obecną do wytoczenia procesu zaangażowanych jest wiele osób. Przede wszystkim będę wnosiła o sprostowanie fałszywych informacji w KAŻDEJ redakcji, która przyłożyła rękę do ataku na moją osobę. Będę także wnosiła o zadośćuczynienie finansowe np. z racji odebrania możliwości zarobku.

Przeczytaj:

25 lat więzienia dla założyciela OMZRiK! Prokuratura stawia zarzuty Rafałowi Gawłowi

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Czy my mamy jeszcze Państwo???!!!

  1. lol mówi

   Tak! YUDEO-POLIN! Rasa Panów rządzi! Niewolnicy – gleba!

  2. mm.nn.mm. mówi

   dlatego duda/kornhauser, za blokadę ustaw sądowych i włazenie zydom w …. może pomarzyć o ponownym wyborze na prezydenta. głosowałem na Dudę a panoszy się kornhauser! pierwszy raz i ostatni!!! Kaczynski nie wystawił innego kandydata na prezydenta i bardzo źle zrobił! prędzej złodziej tusk, głosami lemingów wygra niz Duda, który stracił elektorat dający mu głosy na wyrost, dający mu przeogromny kredyt zaufania! tymczasem p. Duda poprzez chowanie łba w piach, eksponowanie -pejoratywnie od dekad notowanego nazwiska 'kornhauser’, kłamstwa, brednie w Kielcach, kiedy przepraszal zydów za pogrom w imieniu Polakow, wtedy w Kielcach , Kielczanie, Polacy, go wygwizdali i wybuczeli pokazając mu równocześnie wielki transparent z napisem „POGROM BYŁ UB-CKI A NIE KIELECKI!” A UB TO PRZECIEŻ KAZDY WIE, ZE TO NIE BYLI I NIE SĄ POLACY TYLKO ZIOMALE rodziny pana ……………

 2. Jurek Ogórek mówi

  Kaczyński…pogoń ta swoją hołotę do roboty , albo sam rusz dupsko !!!….wczoraj wiozłem turasa…zapytał czy rozmawiam po angielsku, odpowiedziałem, że troszkę. Ten zbulwersowany wykrzyczał mi, że u nich taki ktos byłby skasowany…to ja mu na to, że tu jest Polska…zasraniec ciapaty..a potem piszczą coś o rasizmie…faszyści

  1. pytek mówi

   Jak USA białaska „podskoczyła” ciapakowi-taxiazowi, to ją wywiózł za miasto, 'zrobił dobrze’ i zstawił w rowie. Moze turasa nalezało tak samo potraktować?

  2. Hammurabi mówi

   Źle zrobiłeś. Było tego klienta – skoro był agresywny – potraktować jak potencjalne zagrożenie terrorystyczne. Jeśli sam byś mu rady nie dał, to razem z kolegami z postoju (mniemam, że jeździsz taksówką) dokonać zatrzymania obywatelskiego i oddać w ręce policji. A że by napewno stawiał opór to by poczuł. Wszystko zgodnie z prawem. Chyba, że już nie ma czegoś takiego, jak zawodowa solidarność taksówkarzy…

  3. Adam mówi

   Islam =SZATAN dlatego musi być zniszczony!!!

 3. Jaca mówi

  W jakim my kraju żyjemy? Co za lebiody nami rządzą i sprzedajne bolki. Takie to mamy „prawo i sprawiedliwość”?. Koń by się uśmiał. W poważnym i silnym kraju, gdzie dba się o dobro jego obywateli, gdzie władze pilnują interesu narodowego i wszystkiego co się z tym wiąże, nie istniałyby takie szczujnie i wrogie twory jak GW, OMZRiK i wiele innych. Ale cóż wszystko to potwierdza fakt, że Polska to niestety republika bananowa.

 4. Zbigniew mówi

  Faszystowski Osrodek monitorowania zachowan faszystowskich istnieje tylko dlatego, ze skupia faszystow i oczywiste jest, iz nazywaja siebie anyfaszystami

  Na „szefa” swiadomie wybrano oszusta, kryminaliste

 5. Centrysta mówi

  Na kilometr jedzie to prowokacją ale prawaczki i tak będą się podniecać.

  1. Rozumny mówi

   Te centrysta z antify. Prowokacja, to twój Gaweł złodziej i gruba anarchistyczna świnia. Ośrodek manipulacji i konfabulacji Gawła będzie zamknięty.

 6. marju73 mówi

  Żydopis i żydoprezydent dają tylko głos jak ktoś w synagogę rzuci kamieniem.

 7. Tomasz mówi

  Ten Gaweł i to jego dziwne OMZiK dawno powinno być skasowane. Niestety czasy lewicowego myślenia są wszech obecne i takie padalce są na świeczniku właśnie dzięki szmatławcowi z Czerskiej. A co do tematu artykułu: żadnego pobłażania ze względu na pochodzenie. Jeśli wyłamuje się ktoś z ram współżycia społecznego to powinien ponieść za to karę.

  1. Anonim mówi

   wszyscy poniosa kare,historia sie powtarza.Na calym swiecie ludzie zaczeli dostrzegac probe przejecia wladzy przez zydow a jak wiemy dyktatura nie moze trwac wiecznie.

 8. Tomek mówi

  Niezależnie od manipulacji Gawła, to owa Kasia też święta czy mądra nie jest, wypisując teksty w styku „white power”.

  1. Kapitan Biały mówi

   Jak ma pisać. Black lives matter? Co to już nie można napisać, biała siła? To jak można pisać? Żydowska, czarna, ukraińska itd. To jest w porządku? Ta poprawność polityczna ryje ludziom mózgi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.