Islamski imigrant zamordował z zimną krwią. Lokalne media piszą o napastniku: „Niemiec ze środowisk migracyjnych”

W czwartek znaleziono zwłoki na terenie agencji spedycyjnej w Burglengenfeld. Zdjęcie: dpa
2

Wczoraj (25 października 2019) około godziny 10 pracownicy firmy spedycyjnej w Burglengenfeld odkryli w zakładzie pracy ciężarówkę, która nie należała do ich firmy. W bezpośrednim sąsiedztwie tego ciągnika odnaleziono kałużę krwi. Poszukiwania doprowadziły do ​​śmierci martwego mężczyzny, którego ciało znaleziono w pobliżu ciężarówki.

Po intensywnych poszukiwaniach ustalono tożsamość zbrodniarza. To 43-letni islamski imigrant. I tutaj pojawił się problem. Przecież łączenie zbrodni z islamskimi imigrantami jest w Niemczech wielce niepoprawne politycznie. W związku z tym, niemieckie media napisały, że zbrodni dopuścił się „Niemiec ze środowisk migracyjnych”. Brzmi łagodniej, prawda?

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: [18+ WIDEO] Niemcy: W biały dzień islamista zmasakrował swoją żonę. Dotarliśmy do nagrania! Za jego publikację niemiecka policja grozi więzieniem. Dlaczego?

Ofiarą islamisty został 41-letni kierowca ciężarówki, który w mediach również nazywany jest „Niemcem z pochodzeniem migracyjnym”. Motywy zbrodni nie są znane. Z sekcji wynika, że zbrodni dokonano z premedytacją i zimną krwią.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Nasz komentarz: Proszę zwrócić uwagę jak opinia publiczna jest „tresowana” eufemistyczną nowomową. Zabicie nienarodzonego dziecka to aborcja lub redukcja embrionalna, islamski imigrant to „Niemiec ze środowisk migracyjnych”, a podarcie Biblii to „akt artystyczny”. Do czego to zmierza? Do powolnego, wszak skutecznego zaciskania pętli na szyi niewiasty o imieniu – Europa.

Źródło informacji: pnp.de

Przeczytaj:

NASZ WYWIAD! „Arabski lekarz” do Polki: „Obciągniesz mi. Poparz sobie ryj kwasem”. Odpowiedziała i została zaszczuta przez OMZRiK i Wyborczą

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Buran mówi

    Niemców to mi nie szkoda. Tym razem to sami sobie zgotowali ten los. Pies ich ……….

  2. Robert mówi

    To jest jakaś dyskryminacja,co na to Gaweł.Jak w Niemczech można ludzi,Niemców dzielić na różne kategorie niemieckości.Niemiec od Helgi i Hansa,Niemiec z grupy,koła,podgrupy,środowiska zewnętrznego…Tego się nie robi posiadaczowi paszportu niemieckiego

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.