[18+ WIDEO] Niemcy: W biały dzień islamista zmasakrował swoją żonę. Dotarliśmy do nagrania! Za jego publikację niemiecka policja grozi więzieniem. Dlaczego?

Atak imigranta na żonę - NIEMCY
17

Po islamskim zamachu terrorystyczny, który miał miejsce na początku października, kiedy to 32-letni imigrant z Syrii ukradł ciężarówkę i wjechał nią w kolumnę samochodów (WIĘCEJ TUTAJ), w tej samej niemieckiej miejscowości, w Limburgii, doszło do przerażającej zbrodni z potomkiem islamskich imigrantów w roli głównej. 34-letni mężczyzna urodzony w Niemczech, syn tunezyjskich imigrantów, w biały dzień zamordował swoją żonę. Niemiecka policja zakazuje publikacji nagrania ze zdarzenia, z którego wynika jakimi standardami kierują fundamentalni islamiści.

OBEJRZYJ: [18+] PILNE! Z karabinem chodził po mieście, zabił przypadkowe osoby i opublikował nagranie! 35-minutowy film zamachowca z Halle [WIDEO]

Do zdarzenia doszło wczoraj (25 października 2019) przed godziną 9 rano. Mężczyzna w pewnym momencie rozpoczął pogoń czarnym Audi za swoją 31-letnią małżonką. Taranując ogrodzenie potrącił ją pojazdem, a następnie, na parkingu zmasakrował nożem rzeźniczym i toporem.

Jak udało się ustalić zamordowana kobieta wraz z dziećmi odeszła od 34-letniego męża. Ukrywała się przed nim. Zgodnie z islamskim kodeksem „honorowym” w takich przypadkach islamista powinien wymierzyć „niewiernej” żonie „sprawiedliwość”. I kierując się islamskimi standardami – imigrant zrobił to. Prawdopodobnie – to nie jest informacji ostatecznie potwierdzona – żona zbrodniarza była rodowitą Niemką.

Wydarzenia z Limpurgii zdecydowanie burzą mit o rzekomych dobrodziejstwach wynikających z napływu islamskich imigrantów do krajów Europy Zachodniej. W związku z tym niemieckie władze już zakazują publikacji nagrania, z którego wynika jakimi standardami kierują się fundamentaliści islamscy. Mamy świadomość, że filmy z egzekucji przestępstwa krążyły w sieci. Przerwij retransmisję – będziemy konsekwentnie wszczynać postępowanie karne przeciwko KAŻDEMU, kto publikuje / publikuje / publikuje wideo przedstawiające przemoc (§ 131 StGB)! – grozi policja z Westhessen.

Przeczytaj:

NASZ WYWIAD! „Arabski lekarz” do Polki: „Obciągniesz mi. Poparz sobie ryj kwasem”. Odpowiedziała i została zaszczuta przez OMZRiK i Wyborczą

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maurycy mówi

  Pamiętajcie, że Ciapatowicz i Morawicki też, dążą do tego samego co w niemczech. Wielokrotnie o tym przekonywali swoich niemieckich przyjaciół. Sprowadzają ciapatych i banderowców, po to właśnie by przestraszonym narodem polskim łatwiej rządzić.

  1. robert mówi

   Polska na czele w UE pod względem wydawania imigrantom zezwoleń na pobyt za 2018 rok | wolna-polska.pl

  2. Art mówi

   Jaki kodesk jaki honor…
   Jak ktoś kto dyma kozy w Syrii i zabija maltretuje kobiety,może mieć kodesk a co dopiero honor!?

 2. Franek mówi

  Jebać to ciapackie ścierwo i wszystkich którzy tego gówna bronią HUJ WAM W DUPY!!!

 3. Henry mówi

  Gestapo za upublicznianie zbrodni nazistowskich też groziło śmiercią.

 4. Alek mówi

  Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Taki jest nakaz Boga. A jak żona diabłu drzwi domu uchyla, zdradzając męża, czy też od niego odchodząc, to nie powinna się dziwić, że diabeł domem zaczyna rządzić, a diabeł przynosi śmierć. Za zdradapę zabija się żony w wielu pogańskich religiach, nie tylko w islamie.
  Wiara w prawdziwego Boga, czyli wiara katolicka, różni się tym, że po pierwsze kara jest proporcjonalna do winy, po drugie nie grzechem lecz modlitwą, dobrymi uczynkami, pokutą i nawróceniem walczy się z grzechem, wreszcie Bóg daje grzesznikowi, tu niewiernej żonie szansę na nawrócenie.

 5. Alek mówi

  Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela. Jak żona drzwi domu diabłu uchyliła, zdradzając czy porzucając męża, to niech się nie dziwi, że wdomu działa diabeł, który od początku był zabójcą.

 6. Robert mówi

  Polacy mają swoją wersję,, Polacy nic się nie stało,,ale przy niemieckiej to jak zawsze troszeczkę za mało,Niemcy nic się nie stało,ja niczego nie widziałem

 7. Januszek mówi

  Wszystko zgodnie z surą 18:74-80

 8. migracje.gov.pl mówi

  PIS tylko w tym roku sprowadził 948 imigrantów z Tunezji. To 100 % więcej niż w roku 2014.

 9. Adam mówi

  Islamisci nie nadają się do cywilizacji dlatego powinni zostać ZLIKWIDOWANI. ISLAM =SZATAN dlatego na islam i wszystko co z nim jest związane powinniśmy pluc.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.