SKLEP-WPRAWO.PL

Jesteś przeciw islamowi i pedofilii? Pójdziesz siedzieć!

fot. facebook
14

W głowie się nie mieści jak Brytyjczycy i ich wymiar „sprawiedliwości” mogli upaść tak nisko. Sąd skazał liderów prawicowego ugrupowania Britain First na kary więzienia pod absurdalnym, faszystowskim zarzutem szerzenia „mowy nienawiści”. Paul Golding dostał 4,5 miesiąca więzienia, zaś Jayda Fransen 9 miesięcy odsiadki. A to wszystko dlatego, że dzielni działacze protestowali przeciwko muzułmańskim pedofilom i gwałcicielom, a pod ich domami i bronili praw ich ofiar.

To pokazuje w jak absurdalnej, zidiociałej Europie żyjemy. Ci, którzy chcą bronić Starego Kontynentu przed islamskimi zwyrodnialcami, są nie tylko narażeni na szykany ze strony muzułmanów (sprowadzanych milionami przez kretynów z rządu), ale również są ścigani, skazywani i niszczeni przez własny rząd. Brakuje tylko tego, by ludzi, którzy wypowiadają się przeciwko islamowi, zamykać w tych samych celach, co islamistów. Nie jest tajemnicą, że życie dwójki skazanych Brytyjczyków jest zagrożone, bo poza Murzynami większość więźniów w UK stanowią muzułmanie. A oni tylko czekają, by okaleczyć lub zabić Paula Goldinga i Jaydę Fransen.

Pod płaszczykiem politycznej poprawności, multikulturalizmu, walki z islamofobią i rasizmem aparat państowy w wielu krajach Europy zwalcza ludzi, którzy są w opozycji do obłąkanej proimigracyjnej polityki rządowej. Ludzi szykanuje się za mówienie prawdy i legalne protesty przeciwko islamofaszystom i islamskim przestępcom. Tylko dlatego, że normalni ludzie buntują się przeciw polityce rządu i wykazują jej błędy. Tylko dlatego, że nie chcą żyć w zislamizowanym państwie i społeczeństwie, bo wiedzą jaka wtedy czeka ich przyszłość. Wiedzą, że w niedalekiej przeszłości idiotyczna polityka mainstreamu doprowadzi do tego, że to muzułmanie przejmą władzę w ich państwie, a wtedy szariat, terror, zbrodnie, totalne zniewolenie i bezprawie będą na porządku dziennym.

Nieraz słyszę, że Brytyjczycy, podobnie jak inne nacje w Europie będą w końcu miały dość muzułmanów i zrobią z nimi porządek. Moim zdaniem nic takiego się nie stanie. Ci, którzy teraz legalnie buntują się przeciwko lewackiej polityce rządu i islamowi będą zamykani w więzieniach i karani na różne inne sposoby. Legalne ugrupowania, takie jak Britain First zostaną zdelegalizowane, a ich członkowie poddani szykanom i ostracyzmowi. Gdy nie będzie już legalnych, patriotycznych, antyislamkich partii i ugrupowań, urosną w siłę nielegalne, prawdziwe rasistowskie i neonazistowskie organizacje, do których zaczną przystępować zwykli ludzie, niezaangażowani dotychczas w politykę. Stanie się tak, bo ci ludzie nie będą mieli wyboru i chcąc chronić siebie oraz swoich bliskich, będą szukać wsparcia u radykałów, w tym u rasistów i neonazistów. Zaczną powstawać organizacje podobne do Ku Klux-Klanu, które będą prowadzić miejskie wojny przeciwko muzułmanom. To oznacza terroryzm, pogromy, strzelaniny, morderstwa, pobicia, całe dzielnice puszczone z dymem, powszechną przemoc i nienawiść. Rząd nad tym nie zapanuje.

Taki będzie właśnie skutek polityki rządów UK, Niemiec, Francji i innych państw, gdzie muzułmanom wszystko wolno, a zwykli ludzie mają prawo być jedynie ich ofiarami. Zobaczycie, że tak się stanie, bo teraz kiedy jeszcze można rozwiązać problem z muzułmanami w sposób bezkrwawy, min. poprzez deportacje do krajów pochodzenia i ustawowy zakaz dla funkcjonowania islamu w Europie, politycy mainstreamu  wolą bredzić o mulitkulturaliźmie i przyjmować jeszcze więcej muzułmańskich najeźdźców.

Wielka Brytania stacza się na samo dno, a jej demokracja, wolność słowa i rządy prawa odchodzą do przeszłości. Wyroki skazujące dla liderów Britain First to nie pierwszy i nie ostatni przykład lewackiego zidiocenia, które prowadzi do upadku. Niedawno R.A. Ziemkiewicz musiał odwołać swoje spotkanie w prywatnym angielskim lokalu, bo tak wymusiła na władzach islamska działaczka, a z pomocą pospieszyła jej angielska policja. Podobne problemy mieli Marian Kowalski i Jacek Międlar. Tak właśnie wygląda wolność słowa i demokracja w wydaniu UK.

Autor: polish_allied (Salon24)

Przeczytaj także:

Jayda Fransen z Britian First: Ataki na Polaków? Nie ma na to mojej zgody!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości Brytanii, Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego kondominium nad Wisłą: JUDE-Polonii], dżihadzie oraz III. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 3. Walc mówi

  Wstretne pejsatemordy wykoncza normalnych ludzi i tak od ponad 2000 lat stosuja ta sama metode,ktora swietnie im sie udaje.Zydostwo niech bedzie przeklete po wsze czasy,za niewolnictwo jakie dali swiatu i Polsce!

 4. Romek mówi

  Lepiej sie do huja w to nie mieszać – to nie nasz kraj.

 5. Paweł mówi

  Taka sytuacja umacnia mnie w wierze .
  Nie można się poddawać.
  Dla mnie oboje są bohaterami .
  Bohaterami w walce o czystą Europę.

 6. Ink mówi

  Muslim który rządzi w Londynie wydał nakaz ,typowe faszystowskie działanie władz pod przykrywką multi kulti

 7. Piotr mówi

  Szanowny Jaku jeśli jest Wam znany adres placówki w UK , w której są więzieni Jayda i Paul , to proszę zamieścicie go na wPrawo.PL , tak aby można było przesłać im kilka słów otuchy , wsparcia i wdzięczności .

 8. Bob mówi

  Zachodnia zgniła Europa jest już stracona za sprawą lewackich ciot na których głosowali ludzie u nas też może być podobnie za sprawą trzody banderowskiej i PIS którzy ich popierają jedyne wyjście to głosować na prawdziwą prawicę np.RN tacy ludzie jak min. Kowalski Międlar powinni być przedstawicielami naszej władzy a nie pseudo polskie pajace jak teraz

  1. goj mówi

   Ta, Kowalski i Chojecki… każdy, kto się z nimi nie zgadza trafi do pierdla za bycie „ruskim agentem”. Przecież Chojecki to jest kolejny żydowski wyprysk. Poszukaj sobie informacji, skąd ten człowiek się wziął, co głosi i z kim się zadaje – mnie aż ciary przeszły!

 9. Ethpthah mówi

  Ujmę to tak: Grupa Bilderberg, Bohemian Club, NWO, Masoneria, Rothschild’owie, Kissinger’owie, Rockefeller’owie, Watykan, Lucyferianie, Archonci, Agenda21. – Zdrada Europy i Świata.
  Poczytajcie, dotrzecie po nitce do kłębka.

 10. Constancja mówi

  GWALTownie w Wielkiej Brytanii…..+18
  https://www.youtube.com/watch?v=K_UMTIAeNXE

  W Polsce coraz wiecej muzulmanow, nadzieja tylko w Polakach, ze sie zorganizuja i za kazda polska dziewczynke wykastruja kazdego, ktory smie sie do niej zblizyc.

  1. Tolek mówi

   A Polaków też będą kastrować?

 11. Logic mówi

  Jedyne wyjscie to zacząć sie organizowac wsrod znajomych i pewnych osob tworzyć małe grupy 2-3 osoby. I stosować miekki terror wobec kozojebcow czyli nie zabijamy ich tylko stwazamy im u nas takie warunki zeby sie nie osiedlali.
  Mozna zacząć od agresywnego stalkingu potem niszczenie im kebabow i meczetow.
  Nie wolno dopuścić do powstania mniejszości islamskiej u nas.
  Studiujcie podręczniki od kryminalistyki i techniki operacyjne policji to tez nasz wróg bo oni nic nie rozumieją i chronią te patologie.
  Zacierajcie ślady nie dajcie sie złapać po pierwszej akcji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.