Wahabicki imam atakuje ks. Oko za wykład o islamie: “To nawoływanie do nienawiści”

fot. youtube
17

Ks. prof. Dariusz Oko wygłosił wykład w domu parafialnym przy kościele św. Matki Boskiej Bolesnej na Łazarzu w Poznaniu. Tytuł wykładu „Islam – jako zagrożenie dla Polski, Europy i chrześcijaństwa”. Co ks. Oko powiedział podczas wykładu? Opowiedział o braku poszanowania kobiet w islamie; o tym, że Niemcy stają się narodem wymierającym zastępowanym przez muzułmanów; o kłamliwym przekazie medialnym służącym ukryciu, czym faktycznie jest islam. Ks Oko mówił też o islamskim nakazie zabijania niewiernych i o wyższości cywilizacyjnej chrześcijaństwa nad islamem.

Jeszcze przed wykładem ks. Oko zaatakował imam Youssef Chadid z Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego, które mieści się w pobliżu parafii. „Jestem zbulwersowany. To nawoływanie do nienawiści wobec muzułmanów. Szkoda, że angażuje się w to sąsiednia parafia. To tak, jakbym ja zgodził się, by w naszym centrum odbyło się spotkanie przeciwko chrześcijanom – mówi imam Youssef Chadid. – Papież Jan Paweł II jasno mówił, że trzeba szanować naszych braci muzułmanów, sam ucałował Koran. W sierpniu odwiedził nas też arcybiskup Stanisław Gądecki. Nie rozumiem tego” – stwierdził imam.

Imam Youssef Chadid to przewodniczący Ligi Muzułmańskiej w RP, czyli związku wyznaniowego propagującego wahabizm, zrzeszającego muzułmanów sunnickich posiadających obywatelstwo polskie oraz osoby ze stałym i czasowym pobytem w Polsce. Wahabizm to radykalny i ortodoksyjny odłam islamu wyznawany w Arabii Saudyjskiej. Szacuje się, że Saudyjczycy wydają na religijną propagandę za granicą około dwóch do trzech miliardów dolarów rocznie od 1975 roku. Pieniądze te zostały wydane na stworzenie 1500 meczetów, 210 ośrodków islamskich i dziesiątek akademii oraz szkół muzułmańskich. Są to przede wszystkim fabryki propagandy, produkujące ideologów wahabickich.

Imam Youssef Chadid jest jednym z wykładowców podczas warsztatów promujących islam “Drogi integracji”. Warsztaty finansuje Urząd Miasta Poznania.

Źródło: poznan.wyborcza.pl,  euroislam.pl

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Murem za ks. Oko! I panie imam, proszę się zapoznać z tym, co naprawdę Jan Paweł II i Benedykt XVI myśleli o islamie. Papież ucałował ten wasz nieudany plagiat Biblii tylko dlatego, że “zawierał elementy prawdy”.

  1. sten mówi

   Szatańskie wersety całować ? mam dualizm w myślach nie pojmuje tego postępku JP2 … Takie uhonorowanie krwiożerczej ideologi doktrynalnie i jawnie głoszącej zniszczenie chrześcijaństwa jest oddaniem owczarni i owiec wilkowi ! Totalnie sprzeczne z KAMIENNYMI TABLICAMI p-1 .

  2. d. mówi

   To był błąd JPII, wielki błąd!!! Podobnie jak i ten, ze JPII w swej dobroduszności i wierze w morale człowieka, wpuszczał chazarów /nie mylić z prawdziwymi Żydami/ do Watykanu!!!! A oni hulali po nim, po Watykanie, takie przysłowiowe polakożercze Hartmanny – jak raz wstawi taki stopę między futrynę i drzwi to już nie wylezie! Tak się tam zadomowili, ze do dziś NIE można po nich wywietrzyć Watykanu i już drugi papież /BXVI, Franciszek/ NIE mieszkają w głównym budynku na Watykanie a w jakichś poza nim, komnatkach.

  3. goj mówi

   Ależ ja się z Wami zgadzam, JPII popełniał błędy. Możemy tylko gdybać, czy zrobił to nieświadomie, bo chciał dobrze, czy też zrobi to celowo, jak Franciszek. Wydaje mi się, że jednak JPII chciał dobrze.

   A co do Koranu – może źle napisałem, bo mógłbym sugerować, że Koran zawiera prawdę. Koran zawiera ją, ale tylko w niektórych miejscach. Reszta historii jest tak poprzekręcana, że nawet apokryfy Starego Testamentu wydają się przy nich księgami natchnionymi.

 2. janek mówi

  Te imam, nie wycieraj sobie buzi naszym świętym, bo nie rozumiesz i nie zrozumiesz Jego gestu….

  1. Constancja mówi

   ja tez nie rozumiem

  2. janek mówi

   To był chyba gest pojednania, chociaż wykonany nieezz….

 3. Karo mówi

  Papiez Jan Pawel II ucalowal Koran i nakazal kochac braci muzulmanow. Nie przewidzial niestety,ze za ten gest owi bracia beda szykowac rzez Chrzescijanom. Zapomnial ze nalezy take muzulmanom nakazac ucalowac Biblie I kochac nas.

 4. polak-antysemita mówi

  immam uwazaj zebysmy nie zaczeli robic tego co wyznawcy falszywego proroka robia z chrzescijanami,bo glowy za chwile nie bedziesz mail!

  tolaerancji to ucz frajerow saudow.Powinniscie miec w Europie tyle meczetow ile jest kosciolow w arabii saudyjskiej czyli 0!(slownie ZERO!)

  Jak sie nie podoba to won do zasyfialej arabi czy innego zadupia!

 5. Hammurabi mówi

  Na szacunek to imamie trzeba sobie zapracować. “Trzeba”, to u Saudów. W Polsce, TRZEBA szanować POLSKIE obyczaje. A jak się to imamowi nie podoba, to przecież nikt tu na siłę was nie trzyma. Polscy Tatarzy od wieków żyją pośród Polaków i nie przeszkadza im to w wyznawaniu swojej wiary! Ksiądz powiedział kilka słów prawdy. A swoją drogą, to trzeba mieć tupet, by będąc niezbyt chcianym gościem, szukać konfrontacji z gospodarzem.

 6. Wojtek (dookoła) mówi

  Czy imam jest na celowniku służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo? To pytanie retoryczne, ale warto je zadawać w sytuacji gdy mamy do czynienia z ewidentnym propagowaniem wrogiej ideologii opartej o tzw religię. Islam jest bowiem najpierw ideologią która zręcznie posługuje się religią dla zdobycia władzy nad umysłami. Propagowane przez imama dogmaty religii islamskiej to w istocie propaganda wroga kulturze chrzecijańskiej oraz europejskiej. Takie przypadki należy ściśle monitorować i w razie stwierdzenia zagrożenia, eliminować zanim powstanie jakikolwiek problem. Nie od rzeczy byłoby przesłuchać imama na okoliczność propagowania podejżanej ideologii, a być może nawet szerzenie terroryzmu. Lepiej jednego niewinnego dwa razy sprawdzić niż mieć nawet jedną bombę w jakiejś galerii. Dmuchajmy na zimne zawczasu.

 7. d. mówi

  Ksiądz profesor Dariusz Oko powiedziął PRAWDĘ!! Ten imam josef chadid czy jak mu tam niech te swoje brednie głosi do swoich wspólbraci za Odrą, gdzie mordują ludzi! U nas NIE ma i NIE będzie przyzwolenia na zabijanie Polaków, na imputowanie nam antysemityzmu! islamiści tez są semitami! My mamy swoich POLSKICH PATRIOTÓW WYZNAWCÓW ISLAMU – TATARÓW! A chadid to jest intruz! Hartmannów nam w Polsce NIE trzeba! a pan chadid to taki hartmann! Obaj mozecie w tej sekundzie wyjechac z Polski, Polacy i Polska na siłę was nie trzymają! Nie podobają się wam nasze polskie zwyczaje, obyczaje, historia prawdziwa, wiara i kultura to po co tu siedzisz jeden z drugim polakożerco, intruzie! Sami siejecie wiatr więc zbieracie burzę! Polska to jest Polska a nie jakies lewackie nazistowskie niemcy gdzie wystarczy zainstalowac lewako-libertynski, nazistowski rząd i będzie on wypełniał rozkazy mocodawców – niszczył i opluwał niewinnych ludzi!

 8. jacek mówi

  Arabia Saudyjska to narzędzie satanistów z nowojorskiego Sanhedrynu.

 9. Waldemar mówi

  A co na to przełożony księdza proboszcza

 10. hhhhh mówi

  ISLAM TO przerazajaca ideologia przerazajaca jak sie smieja islamisci z 1000 cem haczykow … klamia klamia klamia ,, klamia .. Tak to byl ten Wojtyla do ktorego strzelali probowal go zabic muzulmanim.

 11. sssssssss mówi

  oni nas wykanczaja bez jednej kuli , kontynenty wykanczaja , ja ich widzialem na ulicach w !!!!!!! Japoni !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.