Niemcy, Lubeka: Turek, ojciec trójki dzieci zgwałcił studentkę. Kolejna bolesna, nieudana asymilacja

Fot. amp.mope.de
4

Przestępstwo zszokowało całe północne Niemcy. Aziz G., ojciec trójki dzieci, uprowadził i zgwałcił w zeszłym roku studentkę na swojej działce ogrodowej. Związał kobietę liną i zostawił na zimnie. W czwartek prokuratura w Lubece złożyła oskarżenia o usiłowanie zabójstwa, gwałtu i pozbawienia wolności. Policja aresztowała 43-letniego Aziza G. 1 listopada ubiegłego roku.

Prokuratura uważa, że porwał zabrał 20-latkę wczesnym rankiem 12 października. Była w drodze do domu, wracając z imprezy. Zabrał ją na swoją działkę, związał i wykorzystał seksualnie. Mężczyzna pochodzący z Turcji miał zakneblować ofiarę i związać jej ręce za plecami. Następnie zawlókł ją na pobocze i przywiązał liną do słupa w pobliżu dzielnicy Ostholstein. Tylko przez przypadek przejeżdżający kierowca znalazł kobietę. Badania DNA potwierdziły tożsamość oprawcy. Prokuratura oskarża również Aziza G. o schwytanie 25-letniej kobiety 26 września 2019 roku. Turek miał również znęcać się nad swoją żoną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I jak tu wierzyć w gorące zapewnienia lewicy, iż imigranci z czasem zasymilują się z Zachodem? Czyż przybysze z Azji i Afryki nie mieli ubogacać kulturowo również Niemiec? Tymczasem, rzadko słyszy się o jakimkolwiek wkładzie imigrantów w naukę, kulturę czy sztukę. Może zbyt mało jest jeszcze inżynierów o „śródziemnomorskiej urodzie”, by zaczęli dzielić się z Zachodem swoją bogatą kulturą? Ciężko zgadnąć, gdyż środowiska lewicowe niechętnie wyjaśniają tego typu sytuacje.

Źródło informacji: amp.mopo.de

Przeczytaj również:

[WIDEO] Sylwia Spurek o Polsce: kraj, w którym jak w soczewce skupiają się naruszenia praw człowieka!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. maciek mowi . mówi

  Brak slow do tej bandy zydo-islamitow !

 2. Mułła Safandułła mówi

  Nie żebym tego pana jakoś usprawiedliwiał – ale w jego pojęciu /jak i milionów zaimportowanych tzw. „uchodźców” – nachodźców/ – ta pijana zataczająca się pannica wczesnym rankiem – była niczyją zwierzyną do upolowania…
  Ciekawe czy ta pannica witała z kwiatami „uchodźców” ???

 3. Janusz I mówi

  Niedawno do moich wnuków zatrudniłem korepetytorkę j. angielskiego, studentkę. Pochwalila się, że jest w związku z Turkiem. Żal. Wkrótce zrezygnowałem z jej usług.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.