W obronie koryta! Paniczna reakcja na naszą odezwę o odebranie dotacji dla magazynu „Chidusz”. Redakcja wmawia Polakom kolaborację z nazistami! Wstrzymajmy dotacje!

7

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się tak panicznej reakcji zdesperowanego lewactwa w obronie koryta redakcji magazynu „Chidusz”, dla której – w mojej ocenie – Polska nie ma żadnej wartości, o czym przekonać się można po krótkiej lekturze tego periodyku. We wrześniu bieżącego roku opublikowałem felieton, w którym udowadniałem polonofobię w żydowskim magazynie oraz zaapelowałem do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o cofnięcie dotacji dla periodyku, który niemal na każdym kroku przedstawia Polaków jako zajadłych antysemitów i nazistów oraz promuje upadek obyczajów.

PRZECZYTAJ: MSWiA finansuje polakożerczy periodyk „Chidusz”! Polakom imputują antysemityzm oraz udział w pogromie w Jedwabnem i Kielcach. PROTESTUJEMY!

W obronie koryta prędko stanęli finansowani przez bankiera Georga Sorosa członkowie Otwartej Rzeczpospolitej, a dokładnie tzw. Stowarzyszenia Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita”. Do ministra Mariusza Błaszczaka wystosowano oficjalne pismo, w którym wyjątkowo nieumiejętnie bronią się przed argumentami, które przemawiają za tym, że dotacja dla „Chidusz” prędko powinna zostać wstrzymana.

W odpowiedzi na mój apel i felieton, w którym zawarłem same konkrety, prawdopodobnie świadomie pomijając starą, nieznaną żydowskiej kulturze rzymską zasadę „nie można być sędzią we własnej sprawie” napisano o sobie „zachowujemy zasady dziennikarskiego kunsztu i etyki”. W liście do szefa MSWiA powołano się również na marksistowską zasadę o faworyzacji mniejszości:

Magazyn „Chidusz” korzysta z dotacji MSWiA na podstawie obowiązującego w Polsce prawa, przede wszystkim zapisanego w Konstytucji RP zobowiązania do wspierania mniejszości narodowych, etnicznych i wyznaniowych, zamieszkujących Rzeczpospolitą. Cofnięcie dotacji, przy braku jakiejkolwiek przesłanki merytorycznej, byłoby naruszeniem zobowiązań Państwa.

Cóż zrobić? Nie pozostaje mi nic innego jak wobec szerzącej się polonofobicznej narracji żydowskiego periodyku i wyjątkowej buty ideowych dzieci Otwartej Rzeczpospolitej, raz prosić Drogich Państwa o interwencję i przesłanie apelu do ministra Mariusza Błaszczaka, który – miejmy nadzieję – w odpowiedzi na nasze apele odbierze pieniądze antypolskiej redakcji „Chidusz”.

Adres e-mail do MSWiA: [email protected]

Wzór pisma:

Szanowny Pan Minister
Mariusz Błaszczak
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Ulica Stefana Batorego 5
02-591 Warszawa

Szanowny Panie Ministrze,

Zwracam się do Pana z prośbą o baczne przyglądnięcie się publikacjom zawartym w żydowskim magazynie „Chidusz”, który jest opłacany z pieniędzy polskich podatników, a konkretnie przez kierowane przez Pana ministerstwo. W tym magazynie są zawarte polakożercze treści, Polakom imputuje się udział w pogromie w Kielcach i Jedwabnem, a zwłaszcza promowane są postulaty marksizmu kulturowego, którego celem jest rozłożenie dobrych obyczajów i kultury w naszej ojczyźnie. Nie godzi się, aby polskie ministerstwo wspierało magazyn, który niewiele różni się od propagandy uprawianej przez polakożercę Jerzego Urbana. Prosimy o uwzględnienie tego głos, zwłaszcza, gdy MSWiA będzie rozpatrywało najbliższy wniosek o finansowanie żydowskiego magazynu.

Z wyrazami szacunku

/podpis/

Ważne – Korespondencja kierowana do MSWiA powinna zwierać imię i nazwisko wnoszącego oraz adres do korespondencji (kod pocztowy, miejscowość, ulicę i numer domu/mieszkania). Korespondencja niezawierająca imienia i nazwiska oraz adresu osoby wnoszącej pozostawiona  będzie bez rozpoznania

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
  1. michu mówi

   MSW i A ma innych zwierzchników niż obywatele. Atakują słabszych bo silnych się boją. Proste.

 2. klimas mówi

  nienawidze tych uogolnien. Czyli mam rozumiec, ze to co sie dzieje w Europie jest na reke żydom, bo oni ja kontroluja? To ze sprowadzaja miliony muzulman, ktore pragna smierci zydow, to jest.. dobre dla zydow? Eh ta prawiczkowa „zydowska logika”. Soros gra dla siebie i jesli zabicie 10 tysiecy innych zydow przyblizyloby go do jego marksistowskich celow, a nie ponioslby tego negatywnych konsekwencji, nie zawahal by sie ani przez chwile.

 3. Klimas mówi

  zgadzam sie swoja drogo co to tego pisma, ale takimi artykulami udowadniasz, ze wbrew temu co tlumacze lewactwu, antysemityzm to nie jest problem w Polsce. Zydzi Ashkenazi maja sredni iloraz inteligencji 120, a Polacy 100. To oczywiste, ze wiecej zydow bedzie wsrod politykow, aktorow czy naukowcow (ogolnie ludzi sukcesu), ale takze i politycznych terrorystow. IQ to po prostu predkosc myslenia, rozwiazywania skomplikowanych problemow i uczenia sie nowych rzeczy. Prosze. Rozwiazalem Twoja zyciowa zagadke, czemu zydzi sa nadreprezentowani na szczytach „piramid” kompetencji. To nie spisek, a ich geny i wychowanie. KAzdy kraj ktory obraca sie przeciw swoim zydom, przewaznie schodzi w odchlan – nie ma zadnego historycznego przypadku ktory „czystki zydow” obrocilby w korzysc dla panstwa. Dobrobyt w panstwie zalezy od sredniego IQ – np. nie ma zadnego kraju z funkcjonujaca demokracja ponizej sredniego IQ 90. (po to sprowadza sie arabow iq 85 i somalijczykow iq 69, zeby ziszczyc demokracje w europie) Tez dla twoich zarobkow duzo mniejsze ma znaczenie twoje osobiste IQ, tylko IQ kraju w ktorym pracujesz (najglupsi w usa zarabiaja wiecej niz najinteligentniejsi w afryce). Dlatego pozbywanie sie zydow, powoduje spadek sredniego IQ w kraju, pomijajac juz moralne i etyczne skutki czystek, ktore sa jeszcze bardziej dewastujace. To wszystko wiedza naukowa i historyczna, a nie moje osobiste opinie.

  1. Andrzej Józef mówi

   Racja modra logoka.
   30 lat temu,przy wódce I golonce ja I koleśie ześmy koncertowo Żydowali.
   A że lubio pieniodze, ich banki, polityka ect .
   Przejzałem na oczy po wizycie naszego Wodza wUSA.
   Lech W , prosty szczery elektryk,6dzieci, z odznako Matki Boskiej na klapie.
   Modry Burmistrz NY,Ed Koch (Żyd) życzliwie wyraźił się o Narodzie Polskim, o Papieżu, KościelePolskim o naszym Wodzu,ect.
   Lech będoc w dobrym humorze walno parę kawałów,
   (Jak jemu żona dogodziła) I tak jak dalej.
   Miał dwóch tłumaczów, chłopcy ze pochylonymi głowami jak akrobaci z cyrku próbowali łagodzić te durne wypowiedzi.
   Być politykiem trzeba umiec dobrze balansować wypowiedzi.
   Czy ktoś lubi Prezydenta Duda, czy nie w
   wywiadzie Prasowym wUSA pokazał wysoko klasę I rozeznanie o problemach Europejskich.
   Czy jego babka była Żydówko,albo Ukrainko,może Chinko nie moja sprawa. Nie lubisz jego wybierz kogoś innego.

  2. Andrew mówi

   Najlepsze geny i iloraz inteligencji reprezentuja przedstawiciele narodu „wybranego” tacy jak hitler i duza czesc generalicji i sztabu glownego hitlera. Ich osiagniecia „kulturowe” maja poziom ZABOJCZY. Kapo w obozach zydowska policja w gettach, slynna 13-tka. Z drugiej strony Lenin, trocki i beria, sytuacja wyglada podobnie. Tak wyglada to 120 IQ wsrod zydow. Tu wsrod nich nie chodzi juz o realizacje zasad talmudu wsrod gojow, zydzi wymorduja swoich bez mrugniecia okiem jesli taki bedzie interes grupy czy jednostki. To jest krwiozercza nacja cynicznie kontynuujaca polityke hitlerowska w stosunku do palestynczykow dzis. I to nie jest anty semityzm, w koncu przesladuja i morduja semitow??? Wiec co nim jest?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.