Ukraińcy grozili „drugim Wołyniem”, a z kamienicy wyrzucono powstańca warszawskiego! Szokujące zeznania przed KW

2

Przed Komisją Weryfikacyjną ds. reprywatyzacji stanął świadek Robert Migros. Jego zeznania są przerażające. Wynika z nich, że po reprywatyzacji kamienicy przy Poznańskiej 14, nowi właściciele chcieli się pozbyć 90-letniego powstańcy warszawskiego. Ponadto jemu oraz pozostałym lokatorom, wynajęci przez właścicieli ukraińscy robotnicy grozili „drugim Wołyniem”.

Rozmawiałem z moim sąsiadem, powstańcem warszawskim, który pytał mnie, czy „damy radę”. Starszy człowiek, który walczył o Polskę bał się eksmisji. Wykładał matematykę na Uniwersytecie Warszawskim. (…) W stosunku do powstańca warszawskiego nie mieli zahamowań. Zadzwoniono do niego i powiedziano, że są w takim wieku, ze przysługuje im lokal socjalny – zeznawał świadek Robert Migros.

 

Migros powiedział również o zachowaniu wynajętych przez nowych właścicieli kamienicy ukraińskich robotnikach.

Byli bardzo uciążliwi. Był to okres, gdy w kinach grano film „Wołyń”. Gdy zwróciłem im uwagę to powiedzieli, ze mogą nam zrobić „Wołyń” – zeznał świadek przed Komisją Weryfikacyjną.

Ponadto nowi właściciele kamienicy straszyli lokatorów ciągłymi pismami z podwyżkami, ponagleniami i rzekomym zadłużeniu mieszkań.

Obok całej mafijnej struktury temu wszystkiemu winna jest prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która miejmy nadzieję, już wkrótce na długo zagrzeje miejsce w więziennej celi.

Źródło: wpolityce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    hazarskie metody – nasze kamienice wasze ulice

  2. Jachoociacho mówi

    Hanka nie do ruszenia. Masakra jakaś ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern