Rząd będzie edukował Polaków nt. pozytywnej roli cudzoziemców

Muzułmańscy imigranci w Szwecji / Fot. parezja.pl
31
SKLEP-WPRAWO.PL

„Prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń” – taki zapis znalazł się w rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030r.) przyjętej przez Radę Ministrów 14 lutego 2017 roku (str. 170).

Rząd planuje też „rozwijanie sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, w tym organizacji imigranckich” oraz „zwiększenie środków finansowych na obsługę procedur związanych z dostępem cudzoziemców do rynku pracy”.

Co to oznacza? To jest projekt budowy w Polsce społeczeństwa multi-kulti ukryty pod lewicowym bełkotem o „przeciwdziałaniu dyskryminacji” i „przełamywaniu stereotypów”. Sloganami o „postawach otwartości” uprano mózgi społeczeństwom zachodnim, a teraz robi się to samo w Europie Środkowej.

Szczególnie niebezpieczna jest zapisana w strategii deklaracja wspierania organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców. Czyżby rząd Zjednoczonej Prawicy nie wiedział, że takie organizacje to element wykorzystywany do budowy multi-kulti, której skutkiem jest postępująca islamizacja Europy?

Węgry przyjęły pakiet ustaw „Stop Soros”. A co robi rząd RP? Przyjmuje strategię, którą śmiało można określić jako „Soros Welcome”. Nie takie były przedwyborcze obietnice Prawa i Sprawiedliwości!

Źródło cytatów: miir.gov.pl

Przeczytaj też:

Wiceminister Chorąży zdymisjonowany. Stracił stanowisko za szczerość ws. imigrantów?

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sulka mówi

  no chyba SPOŁECZEŃSTWP POLSKIE nie ma już złudzeń co do tej partii.

  1. pw mówi

   Nie bylbym tego taki pewny. Dla niektorych liczy sie tylko 500+.

 2. Spostrzegawczy mówi

  To Polacy czują się cudzoziemcami we własnej Ojczyźnie, a żydostwo gospodarzami. Uważam, że Żydów i dwużydzian w Polsce jest obecnie znacznie więcej niż Polaków. Obym się mylił !

 3. yudenon mówi

  Czy to Brytania po Brexicie, czy Unia, czy USA – wszędzie ciepło przyjmują ciapatych; tak w ramach 'Tikkum Olam’ (w Talmudzie utworzenie ‘nowego społeczeństwa’, opartego na zasadach judaizmu) Żydzi niszczą cywilizację białego człowieka!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. #@# mówi

  Coś mi na tym portalu śmierdzi ruską obcą i rudym rujem.

  1. Spostrzegawczy mówi

   A mi autor twojego wpisu czosnkiem.

 5. gmoch mówi

  czyli trzeba ten lewacki pis wypierdlić na najbliższych wyborach jak i niemieckie pełowskie sługusy – czas na narodowców i niezaleznych

  1. funfel mówi

   niezalznych to jest kogo?

 6. Henryk mówi

  „Rząd” RP a raczej nierząd, już się dosyć zbłaźnił i niech Nas Polaków w dupę pocałuje. Róbmy swoje i sami uświadamiajmy młodzież. Nie dajmy wrogom Polski zakotwiczonym na Wiejskiej mieszać młodzieży w głowach.

 7. Hammurabi mówi

  Sektor organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, kojarzy mi się z radosnym rozdawnictwem naszych pieniędzy, działający na podobnych zasadach, co obecnie istniejące mnogie fundacje, stowarzyszenia czy organizacje, będące nie tylko miejscem tworzenia synekur ale przede wszystkim ośrodkami ingerencji w życie Polaków i źródłem presji na każdego z nas, szantażu i zakłamywania historii. Ot choćby Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny,

 8. michu mówi

  Edukować pewnie będą potomkowie tych co edukowali o pozytywnej roli socjalizmu i kolektywizacji ;).

  1. MSW mówi

   Prowadzić zajęcia edukacyjno-informacyjne rząd polski powinien najpierw przeprowadzić z tym gostkiem z siekierą. Ze styropianu ta siekiera chyba nie jest.

  2. Hammurabi mówi

   A i owszem. Siekiera nie jest styropianowa. Za to pokruszony styropian zamiast „drogiej sieczki” we łbach mają rządzący. Udowadniali to nie raz i udowadniają nadal.

 9. Jacek NH mówi

  Europo, wstań z kolan albo umieraj. Europo, mordują twoje dzieci. Strzelają do nich, rozrywają je na kawałki, obcinają im głowy. A ty co? Urządzisz kolejny żałosny marsz z tysiącem przerażonych, zmanipulowanych dobrych ludzi? To wszystko, na co cię stać? Wyrwali ci z piersi duszę? Całkowicie? Zrobili ci to specjaliści od poprawności politycznej, robiący interesy na ogłupianiu ludzi? Ci, którzy wmówili milionom Europejczyków, że prawdziwe wartości i cnoty są powodem do wstydu? Że męstwo to nienawiść, a odwaga i instynkt samozachowawczy to zbrodnia? Czemu dopuściłaś, Europo, żeby rządzili tobą słabi, tchórzliwi politycy?

 10. goj mówi

  Czy naprawdę żadnemu pisiorkowi nie wydaje trochę dziwne, żejeszcze rok temu krzyczeli przeciw ściąganiu ciapatych i murzynów, a dziś krzyczą, żeby ich przyjmować? Oni te banknoty z 500+ posypują jakimiś substancjami odbierającymi rozum, czy co?

 11. Rafał mówi

  To jest katastrofa. Szczerze, to nie widzę już ratunku. Niepodległość została sprzedana za te przeróżne przeklęte programy socjalistyczne. Te miliony, którzy oddali swoje życia za ten kraj, niestety poszło na marne.

 12. Nihil Novi mówi

  I wlasnie tak sie traci glosy w wyborach. W sondaze nie wierze, swoj glos zamierzam „zmarnowac”.

 13. np mówi

  PiS nie jest już moja partia nie będę na nich głosowa chociaż by mnie ozlocili!!!!

 14. Mędrek mówi

  Ta tak zwana „Strategia na rzecz zrównoważonego rozwoju” jest czystym marksizmem.

 15. Mietek mówi

  A jak myślicie, dlaczego Orban już nie gada z Kaczyńskim? Bo Warszawa (rząd i PiS) to zdrajcy!

 16. Artur mówi

  A tak wrzeszczeli jak PO rządziła: „ZDRAJCY! KUNDLE MERKEL! TARGOWICA!” I kto teraz się skundlił?

 17. Niko mówi

  Rozplodniki,Ci ktorzy nie maja wyksztalcenia MUSZA NATYCHMIAST BYC ODSEPEROWANI OD SPOLECZENSTWA ich miejsce jest w lesie lub buszu.Mielismy z nimi stycznosc i taka jest prawda i rzeczywistosc.To samo dotyczy w wiekszosci ukraincow sa bardzo wredni ,falszywi itd

 18. kartoflanka mówi

  No widać ostatni zbór ONZ w Polsce, odnosi na prawdę szybkie rezultaty. Zobowiązania wobec ONZ nie mają żadnych prawnych uwarunkowań. kraj nie jest w żaden sposób zobowiązany do wprowadzania ich marksistowskiej agendy.
  Czytajmy książkę Marguerite A. Peeters „Globalizacja zachodniej rewolucji kulturalnej”.

 19. malejący mówi

  to dokument sprzed 1,5 roku – a dopiero teraz wychodzi na światło dzienne – oto cała prawda o rządzie PIS, pomyślcie co wylezie o ich ciągłych kłamstwach za 2-3-5 lat

 20. Anna mówi

  Co za bagno , a będzie gorzej ??

 21. Anna mówi

  Co za szambo , co te sk…….z pisu robią z tym krajem ?????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.