Jakubiak odpowiada Międlarowi i sugeruje, że przeszedł „polityczne nawrócenie”. „Przejdzie Pan do historii” [WIDEO]

Marek Jakubiak i Jacek Międlar / Fot. YouTube
21

Nie trzeba było długo czekać, by Marek Jakubiak odpowiedział na felieton Jacka Międlara, w którym publicysta wykazał, że browarnik tak pasuje do pierwotnych założeń Konfederacji jak garbaty do ściany. Autor tekstu pt. Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany wskazał na wypowiedzi i sejmowe głosowania Jakubiaka, które stoją w jawnej sprzeczności do idei narodowej, o interesie państwa polskiego nawet nie wspominając. PRZECZYTAJ/WYSŁUCHAJ FELIETON

Wszyscy idziemy razem. Ja nie idę z narodowcami. Ja idę z konfederacją – mataczy Jakubiak. A patrząc po wpisach narodowców tak jak księdza Międlara czy tam innych, powiem że ręce opadają po prostu. Panowie najchętniej zajmijcie się sobą, a nie czyimś ugrupowaniem – powiedział browarnik, niechętnie przyjmujący słowa krytyki i chcący budować partię polityczną bez udziału elektoratu. Polityka dla polityki? Na tym nie koniec. I powiadam szczególnie do księdza Międlara jak już ma takie wypowiedzi nie sobie przypomni. Uciecha z jednego nawróconego jaka jest? Niech se przypomni ten werset – powiedział Marek Jakubiak.

Rzecz jasna, Jacek Międlar odpowiedział Markowi Jakubiakowi, w kulturalny wszak charakterystyczny dla siebie, ironiczny sposób. Nie ukrywam: cieszę się ogromnie z pana deklaracji. Dała mi ona wiele radości na dzisiejszy dzień i jestem zachwycony, że tak jak pan deklaruje przeszedł pan w ekspresowym tempie, błyskawicznie polityczne nawrócenie. To rzadki fenomen (…) Zapewniam pana, jeżeli pana nawrócenie będzie trwałe to w polityce będzie to ewenement i przejdzie pan do historii. Tego panu z całego serca życzę – skwitował Jacek Międlar.

Czy wy wierzycie w „polityczne nawrócenie” Marka Jakubiaka?

SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj:

J. Międlar: Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Apeluję by się nie żreć. Nie czas na to. Tu już chodzi o Polskę o Jej być albo nie być . Tu już wszyscy Polacy na pokład. Wszyscy Polacy poza obcą agenturą.

  1. Dan mówi

   Trafiłeś kulą w płot – Jakubiak to stary kombinator z czasów PZPR. Jestem przekonany, że jest prowadzony przez służby …. (miejsce na nazwę), i jego jedynym celem jest rozwalanie konfederacji od wewnątrz. Mojego głosu nie otrzymają i na tym się kończy moja lista wyborcza, na głosowanie po prostu się nie wybieram.

   1. Wojciech mówi

    Starając się być obiektywnym, na ile to w ogóle możliwe. (Oczywiście, że niemożliwe. Bez jaj. Nie ma czegoś takiego jak obiektywizm 🙁 ) :
    NIE ODDAWAJ MECZU WALKOWEREM. IDŹ NA WYBORY I GŁOSUJ ABY SPAĆ ZE SPOKOJNYM SUMIENIEM ŻE ZROBIŁEŚ CO MOŻNA BYŁO.
    Bez względu na kogo zdecydujesz się głosować.

    1. DRES mówi

     Niestety elektorat sobie a liczący głosy sobie. Wynik wyborów zawsze będzie taki jak sobie życzy Magdalenka. Dobitnie pokazały to sfałszowane wybory samorządowe 2014, do dziś nie osądzone mimo żarliwych deklaracji magdalenkowych figurantów z PiS a także wybory gdańskie. Wierzącym w bożka demokracji 3Republiki Bananowej współczuję. Jeszcze żadnego systemu kłamstwa i opresji nie obalono kartką wyborczą tylko przelewano za wolność krew. W 3RP to równie prawdopodobne co osądzenie żydokomunistycznych katów.

   2. z-k mówi

    Na złość mamie ugryź się w tyłek. Ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że możesz nie chodzić. Pójdzie Bauer-Boni, Lewandowski, Róża Thun von Luksemburg, Pitera i Cimoszewicz…… i siebie wybiorą bez twojego udziału

 2. KB mówi

  Nie szkoda Panu czasu na czcze gadanie? Wyłączyłem to wideo, bo nic nie wnosi nowego. Macie Panowie do siebie jakieś uwagi? Ok. Nie musicie relacjonować siebie na wzajem. To przypomina denny telewizyjny show. Różnica zdań jest jasna i zrozumiała i nie musi być ona czymś złym. Litości.

  1. Włościanka mówi

   Tu nie chodzi o gadanie tylko o to jak pan Jakubiak głosował dotychczas w sejmie. Porównaj z panem Winnickim. I wniosek jest jeden; facet co innego mówi a co innego robi. Obłudnik! Bo jakoś Winnicki z mniejszym doświadczeniem nie ma tych problemów.

   1. KB mówi

    Pan Jakubiak mówi po polsku. Nie potrzebuję, aby Pan Międlar tłumaczył mi, co mam myśleć na jego temat, informacji o Jakubiaku jest w bród. Zdaje się, że obaj Panowie mają działać na rzecz dobra publicznego, więc niech się na tym skupią, a nie na sobie nawzajem. Czy ktoś jest zaskoczony konfliktem między nimi?

    1. DRES mówi

     Jacek Międlar ma działać dla Polski z komunistycznym PZPRowskim „baronem” Jakubiakiem? To kto jeszczxe ma dołączyć? Szejring Poyebus czy pedoedukatorzy z ratusza?! Z tak „przenikliwym intelektualnie elektoratem jak Ty nic dziwnego że od 1945 tkwimy po uszy w g..nie.

     1. KB mówi

      Albo jesteś debilem albo kretem.
      Mnie się pytasz, jak to możliwe, żeby Międlar współpracował z Jakubiakiem?
      A czy ja coś takiego proponuje? Mogą działać osobno.
      A gdzie jest napisane, że ludzie tutaj komentujący uważają Międlara za człowieka bez skazy?
      Gdzie jest napisane, że Jakubiak jest nic nie wart, bo był w armii w czasach PRL? Jakie konkretno rzeczy mu zarzucasz?

      Międlar powinien usunąć komentarz tego psudo „dresa”, bo jest tak idiotyczny, że aż boli.

     2. DRES mówi

      @KB „obaj panowie mają działać dla dobra publicznego” to oznacza według Ciebie bezkrytyczne popieranie błędów i milczenie gdy trzeba głośno głosić prawdę? Jacek Międlar i każdy inny myślący Polak ma przyklasnąć temu, że były członek PZPR i wojskowy udający szlachcica nagle zapragnął poudawac prawicowego patriotę? Jak wyglądały jego głosowania w Sejmie? Jak wyglądało jego nastawienie do Konfederacji? Dostał wścieku pipki gdy okazało się, że jego szumnie zapowiadany projekt „jednoczenia prawicy” poszedł w pizdu bo zrobiła to już wcześniej właśnie Konfederacja a dostęp do koryta brukselskiego może zostać mu odcięty bo terminy rejestracji komitetów w wyborach do PE kończą się za 2 tygodnie. Nic tak nie potrafiło wzbudzić w pzprowskim „baronie” Jakubiaku miłości do prawicowych patriotów jak eurodieta poselska. Tobie jak widać nie wadzi członkostwo w PZPR i prlowskiej wojskówce. Dla mnie to decydująca przesłanka do zakazu pełnienia funkcji publicznych i stanięcia przed Narodowym Trybunałem ds Osądzenia Komunizmu. Gnój wstępujący do PZPR jest takim samym gnojem jak ten wstępujący do NSDAP. Jeśli nie do końca odpowiada Ci Jacek Międlar to po kiego fiksa tu przesiadujesz komentując? Bito Cię po głowie w dzieciństwie?

     3. KB mówi

      1. „bezkrytyczne popieranie błędów i milczenie gdy trzeba głośno głosić prawdę” – trolling; typowe działanie kreta, narzucanie ludziom, kto lub co jest 100% białe, oraz kto lub co jest 100% czarne; w ten sposób inwigiluje się i kontroluje każde środowisko
      2. „każdy inny myślący Polak ma przyklasnąć temu, że były członek PZPR i wojskowy udający szlachcica nagle zapragnął poudawac prawicowego patriotę” – trolling; ja nigdzie nie napisałem, że bronię lub znam Jakubiaka a jedynie, że Międlar gwiazdorzy, jak Doda zatroskana nadmierną popularnością Górniak
      3. ” Jak wyglądało jego nastawienie do Konfederacji” – trolling; po tym jak kret narzucił danemu środowisku podział na czarne i białe; jego działanie opiera się na najprostszej metodzie – bycie sędzią – kto z nami, kto przeciwko nam
      4. „Tobie jak widać nie wadzi członkostwo w PZPR i prlowskiej wojskówce” – trolling; kolejny raz przyklejanie łatki adwokata Jakubiaka; to że Jakubiak był w PZPR nie zmienia faktu, że Międlar gwiazdorzy; a ty jesteś zwykłym kretem, mimo tego, że obaj w PZPR nie byliście; a może Kuroń był w PZPR, co? proszę iść do sądu po informacje dotyczące lustracji Jakubiaka i go skompromitować; co stoi na przeszkodzie?
      5. „Gnój wstępujący do PZPR jest takim samym gnojem jak ten wstępujący do NSDAP” – trolling; pozowanie kreta na człowieka bez skazy i przyznanie sobie prawa do sądzenia, kto nim jest, a kto nie; czasem idiota jest bardziej szkodliwy niż PZPR-owiec; tylko jest za głupi nawet na to, żeby go wykorzystać na jakimkolwiek stołku; masowego mordu na Polakach dokonali zwyczajni Niemcy, a nie członkowie partii NSDAP; czyżbyś był żydkiem węszącym wszędzie ludzi „nieprawomyślnych”?
      6. ” Jeśli nie do końca odpowiada Ci Jacek Międlar to po kiego fiksa tu przesiadujesz komentując” – trolling; jednym z podstawowych narzędzi kreta jest indoktrynacja czyli… udawanie, że zgadzamy się co do pewnych założeń, czyli… wciskanie kitu. Gdzie jest napisane, że Międlar nie życzy sobie krytycznych uwag? W tym momencie obrażasz Międlara. Tylko idiota albo psychicznie chory chce, aby go jedynie chwalono. Zresztą to typowo żydowskie zachowanie – „jesteśmy tutaj wszyscy jednomyślni”. Widzisz, ja jestem kłótliwy i jakoś nic z tym zrobić nie mogę… W życiu człowieka, a nie kreta jest tak, że czasem się z kimś zgadzamy, czasem nie.
      7. „Bito Cię po głowie w dzieciństwie?”. Każdy z nas pamięta, że nie raz go dorosły strzelił przez łeb za coś. No a potem, jak się bijesz w młodości z kolegami, to też zarobisz nie raz w twarz. Kat więc, odpowiedź brzmi – tak uderzono mnie w głowę kilka razy. Przynajmniej nie jestem żydowskim kretem, który za wsze jakoś się wywinie…

    2. wektor mówi

     J. Międlar jest przede wszystkim chrześcijaninem, więc upomina Pana Jakubiaka po chrześcijańsku. Mateusz rozdział 18:15 Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa7. 17 Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi, a jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! .

 3. bywalec mówi

  kolejna osoba do kolejki ” persona non grata” ?? kogo jeszcze pan międlar ma zamiar wykluczać?

 4. Krzysztof Zieliński mówi

  Ja już tyle razy zostałem okłamany przez polityków, że nie ma już we mnie wiary w słowa Jakubiaka, że się nawrócił i teraz będzie już głosował w interesie Polaków. Ja tylko apeluję o to aby wszystkie osoby, które chcą startować w wyborach, zwłaszcza z list konfederacji podały do publicznej wiadomości swoje życiorysy ze szczególnym podkreśleniem tego jakie działania dana osoba podjęła w interesie Polaków a jakie działania podjęła przeciwko interesowi Polaków (z wyjaśnieniem dlaczego). Apeluję także o to aby wszystkie osoby które odmówią napisania i upublicznienia takiego życiorysu zrezyzgnowały z polityki w ogóle.

  1. DRES mówi

   @Krzysztof Zieliński popieram Twoje słowa w 100%

 5. jacek mówi

  Panie Jakubiak, mam nadzieję że pan nie wejdzie do PE, i przestań pan rżńąć prawicowca, wystarczy posłuchać jakie brednie pan opowiada by wyrobić sobie o panu zdanie, spadaj pan !

 6. tuszyn mówi

  Nie rozbijać polskich porozumień!!! Nie różnić Polaków a łączyć

 7. Alek mówi

  Browary niszczą kapitał w rękach mas. Więc są z definicji lewicowe.
  Przez nawrócenie rozumiałbym w tym kontekście zmianę branży na rozwojową dla kraju.
  Czy ma to tu miejsce?

 8. DRES mówi

  Jacek Międlar ma działać dla Polski z komunistycznym PZPRowskim „baronem” Jakubiakiem? To kto jeszcze ma dołączyć? Szejring Poyebus czy pedoedukatorzy z ratusza?! Z tak „przenikliwym intelektualnie elektoratem jak Ty nic dziwnego że od 1945 tkwimy po uszy w g..nie.

 9. Michał mówi

  Z całym szacunkiem dla Pana Jacka Międlara, ale ja kompletnie nie rozumiem tego rozbijania jedynej inicjatywy na prawo od PiS. To jak mają głosować ludzie, którzy mają dość od 30 lat tych samych osób przy korycie? (Kaczyński, Schetyna, Miller, Cimoszewicz, Belka, itd.)? Ktoś zaproponuje coś w zamian? Jakiś konkretny przykład? Nie ma co w każdym teraz szukać „agenta”, „Żyda”, „komunisty” itd., bo znowu będzie podział, rozbicie, 4% w porywie i życie nadzieją przez kolejne kilkanaście lat na jakąś sensowną alternatywę. Ruch 11 Listopada? Ruch Prawdziwa Europa? Może Polexit? No chyba nie… więc zostaje tylko i wyłącznie KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY. Innej opcji teraz nie ma i długo nie będzie. Tak bardzo wielu już dawno wyczekiwało jakiejś szerszej koalicji JKM z Ruchem Narodowym, środowisk pro-life z wolnorynkowcami, konserwatystami itd. I jak teraz mamy dobrą „ekipę” na wynik w okolicach 7-8% do PE, to zaczyna się szczucie jednych na drugich: Bo Jakubiak nie pasuje, bo komuś Godek nie pasuje, bo Braun dziwny, a po co tam Liroy itd, itd… I co to da? Dlatego to jest konfederacja – różnią się, ale w fundamentalnych sprawach są razem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.