Jestem patriotą, czytam Polski Szaniec!

4

Już wiele razy zadawano mi pytanie: Które czasopismo społeczno-polityczne mógłby Pan polecić? Zazwyczaj nabierałem wody w usta lub migałem się od udzielenia odpowiedzi. Przez długi czas pismem godnym polecenia był Nasz Dziennik. Jednak jego epoka świetności zakończyła się już kilka lat temu. Pamiętam czasopismo Nasza Polska, w które z fascynacją zaczytywałem się na korytarzu mojego ogólniaka. Nasz Dziennik już nie jest ten sam, a Nasza Polska po prostu nie istnieje. Cóż zatem?

Kilka miesięcy temu miałem szczęście. W moje ręce wpadł periodyk, który dziś, z czystym sumienie, mogę określić mianem czasopisma kochających Boga i Ojczyznę, pozbawionego polit-poprawnego bełkotu. Mowa o Polskim Szańcu wydawanym przez Ligę Obrony Suwerenności. Redaktorem naczelnym ów periodyku jest Wojciech Podjacki. Jego przenikliwe artykuły publikowaliśmy na naszym portalu: „Hucpa marcowa”, „Koszerny jazgot”, „Trump jest przyjacielem Syjonu” czy „Farbowane lisy”. W artykułach nie ma miejsca na lanie wody czy reprezentację partyjnych interesów. Jest za to wnikliwa analiza sceny politycznej w Polsce i zagranicą, argumentacja oparta na materiałach źródłowych, a to wszystko okraszone nieprzeciętną polszczyzną. Historyk dr Lucyna Kulińska, Robert Kownacki, Błażej Grysztar, Dawid Dudka, Jarosław Gryń… To jedni z wielu autorów publikacji, które ukazują się na łamach Polskiego Szańca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nareszcie mogę dać Państwu odpowiedź, jakie czasopismo jest godne polecenia. Tak, to Polski Szaniec. Jak go zdobyć? Polski Szaniec dostępny jest w większości salonów prasowych „Empik” oraz „Ruch”. Pismo można nabyć także bezpośrednio od Redakcji za pośrednictwem serwisu Allegro.pl, bądź poprzez kontakt telefoniczny (501 813 770) lub mailowy ([email protected]). Cena pisma jest przystępna na każdą kieszeń – 6 złotych.

Zatem już wiecie: Jestem patriotą, czytam Polski Szaniec!

www.polskiszaniec.pl
www.polskiszaniec.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Czytajcie Gazetę Warszawską. Polecam. Co do Szańca to oczywiście kilka numerów przeczytam a może pozostanę już stałym czytelnikiem

  1. JARO mówi

   ponadto: Polska Niepodległa, Najwyższy Czas, Polonia Christiana, Opcja na prawo, …; jest tego trochę i warto czytać bo rozszerzają horyzonty myślowe, w przeciwieństwie do lewackich wypocin, które te horyzonty sprowadzają do d…y, dosłownie i w przenośni; tytułów tych szmatławców nie podam – za reklamę się płaci,a za reklamę tego lewackiego chłamu stawka jest bardzo wysoka;

 2. Michał mówi

  Tylko Polska tygodnik o którym głośno było ostatnio

 3. Kwal mówi

  W Krakowie w MPIK-u nie ma nigdy. Przynajmniej w Galerii FUTURA. Nie dziwił bym się bo podobno MPIK to żydowski kapitał. Poza tym trudno oststnio kupić Gazetę Warszawską w Lewiatanie czy na poczcie… Za to żydowska gazeta dla polaków jest wszędzie….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.