J. Międlar: Węgiel na żydowskim grillu [WIDEO]

Roksana Węgiel / Fot. Instagram
15

Media w całej Polsce rozpisują się o tym, że 14-letnia zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji dla dzieci, Roksana Węgiel nie wystąpi na festiwalu w Tel Awiwie. Według pierwotnych planów młoda Polka miała chwycić za mikrofon by zaśpiewać piosenkę, jednak Żydzi złamali obietnicę i wrzucili ją na grilla z zakazem lansowania się na terenie ich zaboru.

Młoda wokalistka do niedawno znana na Podkarpaciu z utworów “Wierzę w Ciebie Panie”, “Nasz Bóg”, “Prawda jedyna”, “Mario czy już wiesz” podkręca swoją karierę na festiwalu organizowanym przez talmudystów? To nie przechodzi do żadna rubryka! Zwłaszcza, że – prawdopodobnie na żydowski rozkaz – zespół Tulia, który będzie reprezentował Polskę podczas festiwalu, musiał wykasować ze swojego klipu fragment, w którym pojawia się krzyż. Jeśli ktoś myślał, że Roksana bez kłopotów wystąpi na imprezie organizowanej przez izraelskich zaborców, jest albo do cna zmanipulowany, albo jest po prostu idiotą.

Poza tym, kariera karierą. Ale są pewne zasady. Konkursy, festiwale organizowane przez zaborców, w tym wypadku żydowskich ludobójców, należy bojkotować. Czy wyobrażacie sobie, żeby Polacy uczestniczyli np. w festiwalu organizowanym przez III Rzeszą albo ZSRR? No właśnie. Dlatego hańba dla tego, kto wrzucił młodą Roksanę Węgiel na żydowskiego grilla i pozwolił, by ta uwiarygadniała imprezę rasistowskiego kraju depczącego prawa człowieka na oczach całego świata, który zresztą młodą Polkę upokorzył.

Młoda Roksana powinna znaleźć się w grupie 140 artystów, którzy zbojkotowali i wzywali do bojkotu imprezy, a nie w grupie muzyków uwiarygadniających festiwal, który organizowany jest w Tel Awiwie tylko dzięki temu, że żydówka Netta w ubiegłym roku zwyciężyła dzięki kradzieży.

I co teraz? 14-letnia Roksana Węgiel została wrzucona na grilla i ośmieszona przez Żydów na oczach całego świata, a biedaczka w rozmowie z dziennikarzami musi teraz robić dobrą minę do złej gry i wciskać kit, że “nic się nie stało”. A wystarczyło, by jej menadżerowie trzymali się siermiężnych zasad. Zasad niepodważalnych, które nie pozwalają na to, by uwiarygadniać imprezy okupantów.

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/9zrvmb
Wsparcie: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Sklephttps://sklep-wprawo.pl
—————–
Izrael nie przestrzega praw człowieka! 140 artystów wzywa do bojkotu finału Eurowizji w Izraelu – https://wprawo.pl/2018/09/10/izrael-nie-przestrzega-praw-czlowieka-140-artystow-wzywa-do-bojkotu-finalu-eurowizji-w-izraelu/
Izrael wygrał Eurowizję dzięki kradzieży! Czy stwierdzenie tego faktu to antysemityzm? – https://wprawo.pl/2019/04/11/izrael-wygral-eurowizje-dzieki-kradziezy-czy-stwierdzenie-tego-faktu-to-antysemityzm/

Wysłuchaj dwa utwory Roksany Węgiel:

„Nasz Bóg” – Roksana Węgiel

„Wierzę w Ciebie Panie” – Roksana Węgiel

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. DD. mówi

  140 MąDRYCH ARTYSTÓW zbojkotowało semicki festwial??? aj waj aj waj!!! i co teraz? to już pod jakas rubryka podpada, to już do jakas rubryka wchodzi, przecież to jawny antyZMItyzm jest!!! aj waj aj waj! Gdyby Roxi miała mądrych menadzerów to NIGDY by jej nie wpychali do izraelskiego festiwalu! NIGDY!!!! Roxi deklaruje za swoimi rodzicami, ze jest osobą wierzącą, ma na koncie cudowne wykonania pieśni religijnych i MĄDRY INTELIGENTNY MENADZER NIGDY TEGO DZIECKA NIE SPLAMIŁBY AKCESEM W ZYDOWSKIM FESTIWALU, DOSKONALE WIEDZIAŁBY, ZE ZYDZI TO RASIŚCI I TEJ DZIEWCZYNKI NIE DOPUSZCZĄ DO UDZIAŁU. PONADTO boją się zydzi, ze ROXI ZAKASOWAŁABY WSZYSTKICH ZYDÓW I INNYCH UCZESTNIKÓW FESTIWALU! No ale cóz, w Polsce naszej ukochanej, prezydent Kornhauser, premier, Czaputowicz, Gliński, Brudzinski, marszałkowie, a i sam prezes I INNI leżą krzyzem przed zydostwem, co się wykłada, ze na szczytach panuje OBOWIĄZEK filosemityzmu. A, ze już wszedł ów filosemityzm w etap niemierzalnej wielkości /chora postać filo…/, więc menadzerowie tego utalentowanego dziecka, tego diamentu muzycznego, nie osmielili się zbojkotowac zydowskiego festiwalu zeby dziewczynce nie utrącić kariery. Wszak nie od dzis wiadomo, ze talent i pracowitośc są na ostatnim miejscu w drodze do kariery w naszej drogiej Ojczyżnie. Dowodzi tego, na kazdym kroku w Polsce, okupacja wszystkich medialnych, politycznych ,naukowych ,sądowniczych, kulturalnych , muzycznych , itd. etatow i stanowisk PRZEZ obce nam nierzadko etnicznie, ale i kulturowo i cywilizacyjnie RESORTOWE DZIECI! TOTALNE BEZTALENCIA, PRYMITYWNE Z GĘBY I Z ZACHOWANIA ALE TATUŚ LUB MAMUSIA ALBO DZIADEK CZY BABKA Z UB/SB/NKWD/STASI I POTOMEK BEZ TALENTU, a to NIC NIE SZKODZI, staje się pasożytem na ZDROWEJ TKANCE NARODU POLSKIEGO, co nalezy rozumieć, ze siedzą takie zera, beztalencia, nierzadko jazgotliwe, piszczące bo głuche muzycznie, nieuki z językiem polskim zupełnie nieobeznane, intelektualnie niewydolne, wizerunkowo pokręcone bo o jakichś kałmuckich cechach i rysach, siedzą oni w POLSKICH telewizjach, radio, prasie, w filmach, spiewają piosenki, zajmują etaty na uczelniach, w sądach, urzędach, itd.

 2. Czesław mówi

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019050210323623-Eurowizja-nowa-zasada-badanie-krwi-Siergiej-Lazariew-Sputnik-Polska/
  Uczestnicy Eurowizji 2019 zmuszeni do zbadania krwi. Powód zaskakuje
  Piosenkarz Siergiej Łazariew, który reprezentuje w tym roku Rosję na Eurowizji, powiedział w rosyjskim programie telewizyjnym „Wieczorny Urgant”, że uczestnicy muszą teraz przejść badanie krwi przez rozpoczęciem konkursu.
  „W tym roku głównym sponsorem jest firma, która określa, ile jest w tobie różnych narodowości” – powiedział artysta podkreśliwszy, że uczestnicy konkursu podpisywali zgodę na to, że później wyniki tego badania mogą zostać upublicznione.

 3. Zulu-Tango-Tango mówi

  Tak jest, gdy łamie się zasady! Nie wolno wchodzić z żydami w żadne układy! To śmierć dla chrześcijaństwa!

 4. Jack Stronk mówi

  Mnie akurat małoletnia artystka Węgiel w niczym nie imponuje ba,ona mnie irytuje swoją krzykliwością czym zastępuje śpiew oraz wyrachowaniem z “parciem na szkło”,zresztą dzieciaka lansuje Kurski jak Sławomira w Zakopanem.Izrael wykręca numery nie od dziś i dawno powinniśmy do tego przywyknąć albo…no właśnie.

 5. Janusz I mówi

  A gdzie są jej rodzice? Tacy pobożni? A gdzie jej proboszcz?

 6. Mieczysław mówi

  Państwo w Palestynie tzw. izrael nie powinno być dopuszczane do jakichkolwiek imprez kulturalnych i sportowych .W czerwcu mecz Polska-izrael ,jak Polska wygra to będzie antysemityzm .

 7. Robert mówi

  Wybaczcie mi rodzice i młoda Pollko z nadziejami,gdyby nazwisko miało inny potencjał,zamiast Węgiel choćby Ropa,w ten czas Wasza jest cała Jewropa zrazem z kosmicznym blaskiem ślniącymi jak gwiazdy…szeklami

 8. ANDRZEJ----- A.K.WALCZY mówi

  Jestem chrzescijaninem, cenie prawicowy portal ksiedza wPrawo.PL……ale czytajac i sluchajac dzisiaj material i nagranie zaczalem sledzic i przez przypadek wszedlem na instagram omawianej i zachwalanej ROKSANY i coz zobaczylem wyglada jak kot w butach, z uwidocznionym dekoltem ,ale co najwazniejsze na fotografii palce prawej reki tak ulozone ze pokazuja masonski,kabalistyczny znak litery W . PROSZE KSIEDZA O KOMENTARZ . BO PO OWOCACH………POZNAMY . To malo wazne , ze spiewala piekne piesni ktos wykorzystal ja do pokazania masonskiego znaku…….

  1. marju73 mówi

   Wykorzystał albo co bardziej dla mnie prawdopodobne “wychodował” ją do roli pełnienia gwiazdy na odcinku zwiedzenia chrześcijańskich patriotycznych młodych ludzi i wszczepiania im nowych wizji zglobalizowanego świata.Można tak zakładać mając wiedzę kto rządzi show bussinesem a poprzez produkcję dolara to rządzenie rozprzestrzenia dalej i kreuje właściwe tendencje zgodne z daną mądrością etapu. Przyłączam się do opinii internauty Andrzeja.Co do przedsięwzięcia konkursu Eurowizji to symbole satanistyczne są tam dobrze widoczne.Kiedyś, kilka lat temu przez przypadek natknąłem się na fragment gdzie przekazująca ocenę artysty murzynka bodajże z Angli wykonała szybki ruch obu rąk tak zwane sześć sześć sześć o artystach wykonujących gest rogów kozła nie wspomnę.
   Takie rzeczy to nie tylko koncerty ale i reklamy ale i przemówienia polityków i występy i fotografie celebrytów od miejscowych poczynając na zagranicznych kończąc, nawet osób duchownych, choćby z końca transmisji mszy w TV Trwam co można sobie obejrzeć w necie.

 9. ANDRZEJ----- A.K.WALCZY mówi

  TO tak jak z JANEM HARMANEM, studiowal na KUL-u ….i jaki to wyszedl zgnily owoc. KABALA…zy..wska jest wszedzie. Wszelkie pierscienie atlantow, rozowe nici, wstazki, kolor oranz, rogi kozla u wszystkich celebrytow. ZERO TOLERANCJI…dla takich celebrytow
  Zaraz zostane pewnie posadzony o …anty-semityzm, ale moim obowiazkiem jako chrzescijanina jest demaskowanie wszystkiego i wszystkich , ktorzy nawet w mlodym wieku pewnie nieswiadomie zaczynaja sluzyc sz a t a n o w i CZYLI PLEMIENIU ZMIJOWEMU jak wypowiadal sie w EWANGELIACH nasz JEZUS CHRYSTUS

  Miejmy oczy szeroko otwarte…a nie jak w filmie masonerrii….oczy szeroko zamknete

 10. ANDRZEJ----- A.K.WALCZY mówi

  Albo ktos wierzy w BOGA , albo eksponuje kabale . Prosze poszukac na nadgarstku u MARTY KACZYNSKIEJ takiej nitki RACHELI. Czytalem wnikliwie historie 1-wszego malzenstwa pani MARTY…i jej staranie ou niewaznienie tegoz malzenstwa, nie chodzi mi juz o to2-gie z komunistycznym synem barona. CZY TAK MOZNA W PIERWSZYM RZEDZIE W KOSCIELE JAK ARCYBISKUP PELC PROWOKAWAC NAS OBLUBIENICE KOSCIOLA I wprowadzac w nas element letnosci. my powinnismy byc goracy i krytyczni w stosunku do tych prowokacji

 11. sum mówi

  Szukałem w internecie dobrego zdania o żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego trzeba stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie.

 12. Paweł mówi

  Każdy tekst p. Międlara uważam za istotny i twórczy, ale pochylania się nad mocno fałszujacą nastolatką nie pojmuję.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.