Franciszek niczym marksistowski aparatczyk! Straszy nacjonalizmem i holokaustem

papież Franciszek/ fot. twitter
16

Papież Franciszek nie przestaje udowadniać, że minął się z powołaniem. Zamiast przewodzić Kościołowi katolickiemu winien szefować lewicowym organizacjom szerzącym multikulturalizm i gardzącym chrześcijańskim porządkiem.

PRZECZYTAJ: „Przemoc” Franciszka i androny lewackich klakierów. „Ci, którzy podsycają strach przed migrantami, sieją ksenofobię.”

Wsparcie - darowizny

Podczas dzisiejszego (2 maja 2019) przemówienia z okazji trwającego sympozjum “Naród, Państwo, Naród-Państwo” zorganizowanego przez Papieską Akademię Nauk Społecznych papież Franciszek powtórzył słowa, które z jego ust padały już wielokrotnie. Zwracając się do uczestników konferencji w Watykanie wskazał na “zło” wynikające z nacjonalizmu, straszył holokaustem i wskazał na dobrodziejstwa wynikające z islamskiej migracji do Europy.

Tak imigranci "bawili" się podczas Sylwestra w Kolonii w 2016 roku
Tak imigranci “bawili” się podczas Sylwestra w Kolonii w 2016 roku

Kościół zawsze zachęcał do miłości do swego narodu, swej ojczyzny, do poszanowania skarbu różnych wyrazów kulturowych, do zwyczajów i tradycji oraz słusznego stylu życia zakorzenionego w narodach. Następnie dodał: Kościół zawsze przestrzegał osoby, narody i rządy przed wypaczaniem tego przywiązania, gdy przemienia się ono w wykluczanie i nienawiść do innych, kiedy staje się konfliktowym nacjonalizmem wznoszącym mury czy wręcz rasizmem albo antysemityzmem. (…) Kościół obserwuje z zaniepokojeniem ponowne ujawnianie się, po trosze wszędzie na świecie, agresywnych prądów wobec cudzoziemców, zwłaszcza imigrantów, a także rosnącego nacjonalizmu, który porzuca ideę dobra wspólnego. (…) Państwo, które rozbudza sentymenty nacjonalistyczne we własnym narodzie przeciwko innym narodom czy grupom ludzi, zaprzecza swej misji. Wiemy z historii, dokąd prowadzą podobne dewiacje. Myślę o Europie zeszłego wieku.

W przemówieniu wygłoszonym na forum Papieskiej Akademii Nauk Społecznych Franciszek wyraził także zaniepokojenie tym, że otwiera się nowa faza nuklearnej konfrontacji, a epoka rozbrojenia minęła. Jego zdaniem podniosło się ryzyko “nuklearnego holokaustu”.

Ponadto Franciszek wskazał, że migranci zalewający Europę “nie są zagrożeniem dla kultury”, ale oni także mają obowiązek integrować się z narodem. Nie operował konkretnymi faktami, ale lewicowymi, populistycznymi hasłami, które mają na celu obrzydzenie zdrowego nacjonalizmu będącego miłością do narodu oraz zakwestionowanie istnienia państw narodowych. Nie zająknął się o zamachach terrorystycznych, które wraz z napływem muzułmanów do Europy automatycznie przybrały na sile. Nie potępił zbrodni, których muzułmanie dokonują na chrześcijanach, nie mówiąc już o szowinizmie polityków z Izraela. W podobnych tonie Franciszek wygłosił przemówienie w ubiegłym roku w Bolonii podczas spotkania z imigrantami. Środowiska lewicowe były zachwycone. Tylko czy w tym zawiera się posługa Następcy Świętego Piotra?

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Franciszek młotem na rodzinę i przyszłość ludzkości

Słowa papieża Franciszka niczym nie różnią się od tez stawianych przez członków lóż masońskich oraz takich organizacji jak Rotary International,  które jawnie promują synkretyzm religijno-kulturowy. Czyż to nie przypadek, że honorowym klubu Rotary International w Buenos Aires jest właśnie kard. Jorge Mario Bergoglio? Słowa, które padają z ust papieża Franciszka są w jawnej sprzeczności z budowaniem harmonii i pokoju na świecie. Są komplementarne z tezami stawianymi przez marksistów kulturowych, których naczelnym celem jest ośmieszenie chrześcijaństwa i budowanie nowego porządku, w którym nie ma miejsca dla białego człowieka. Przypomnę słowa Nowego Testamentu: A jeśli kto nie dba o swoich, a zwłaszcza o domowników, wyparł się wiary i gorszy jest od niewierzącego (1Tm 5,8). O kogo dba Jorge Mario Bergoglio? Czy Bergoglio został wybrany papieżem z łaski Ducha Świętego? Na pewno bliżej mu do Anioła Śmierci, niż pasterza chrystusowych owiec.

PRZECZYTAJ: Czy Duch Święty wybiera papieża?

Źródło cytatów: RMF FM

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: Papieskie pocałunki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Kolejny dowód na chorobę zwaną judeochrzescijanstwem. Żydzi wtargneli jak wilki w owczych skórach także do Kościoła i zmieniają nam perfidnie doktrynę i naukę Kościoła. I jeszcze głoszą : nacjonalizmy karygodne poza żydowskim. Czyż nie jest to trucizna, która się zwie judeochrzescijanstwem ? Bo z katolicyzmem ma to mało wspólnego, coraz mniej.

  1. sten mówi

   JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO – religia z pierwszych lat po Chrystusie
   oparta na apostołach i przestrzeganiu prawa Tory … -wikipedia !
   Papieże od Konstantyna doszczętnie unicestwili je .
   Jako analfabeta religijny- śmiem twierdzić że na pewno, żydzi Judeochrześcijaństwa nie wprowadzają .
   Ponieważ Talmud stoi w skrajnie wrogiej opozycji do Chrystusa- to wbrew jakiejkolwiek logice !!!

 2. Willgraf mówi

  to co się dzieje na świecie jest złem które tylko odkryje z greki odsłonicie ukrytego i przejrzenie na oczy czyli Apokalipsa – która nie jest niczym złym – a ujawnieniem ukrywanego

 3. Zulu-Tango-Tango mówi

  Voltaire mówił zwięźle: “Rządzi tobą ten, kogo nie wolno ci krytykować”; KK jest na żydo-banksterskiej kroplówce finansowej, a kler murem staje za Judaszem! Czy ONI wierzą w zmartwychwstanie Chrystusa? NIE! Oni wierzą w szekle i inną mamonę!

  1. michu mówi

   Są różni. KK był (jest?) mocno inwigilowany i na Wschodzie i Zachodzie. Ci podstawieni tacy są. Proste.

  2. Malachita mówi

   Nie trzeba pamiętać tego imienia na tronie Piotrowym, gdyż plugawi i próbuje obróć Krzyż oraz imię zasłużonego Św. Franciszka. Antychryst rozsiadł się na Rzymie zwiastując koniec końców. Judasz Kościoła. Czerwony Bękart.

  3. Żaneta mówi

   Sama prawda Jacku,bardzo smutna prawda?Najgorsze jest to ze Bergolio prowadzi wiernych na zatracenie ,nie prowadzi ich do Chrystusa a oni patrzą a nie widzą ?W wielu jego zachowaniach i słowach dominuje marksizm a nie Ewangelia!On nie jest sługą Boga i Duch Święty z pewnością nie pomagał w jego wyborze…ja nie traktuje go nawet jako kapłana bo nie jest Sługą Bożym.

  4. sten mówi

   Antyboży antyChrystusowy s……n , zwiedzie i pociągnie za sobą szatańską wizją interreligijnego kościoła olbrzymie rzesze ludzi .

 4. Sybilla mówi

  popatrz, popatrz, p. Międlar w końcu dostrzegł, że KK z frankiem na czele to judaszowe plemię

  1. Jacek Międlar mówi

   “Pan Międlar” mówi o tym od 2015 roku <3

 5. Jan mówi

  Schował jarmułkę i zmienił imię na Franciszek a teraz mąci w kościele katolickim.

 6. Robert mówi

  Gandalf ma misję rozchrystianizowania,czaruje czarodziejskimi czarami,żeby rozumieć że tylko narody katolickie są nacjonalistami do zaorania,dlatego chrześcijanie muszą ginąć setkami w zamachach,z rąk islamskich antynarodowców.Islamscy antynarodowcy,antynarodowiec Watykalny sa tworami eskimoskich agencji pederalnych

 7. anna mówi

  UKRAINA DLA IZRAELA TO CHYBA ZA MAŁO , JAK WIDAĆ ,WIĘC SZYKUJĄ IM JESZCZE AFRYKĘ …

 8. p mówi

  internet – Kościelny z katedry w Kielcach mieszka w… toalecie.

 9. Janusz I mówi

  Wcale tej niemce nie współczuję. Na pewno witała czarnych chlebem i sola.

 10. Paweł mówi

  Uważam Franciszka za antypapieża.Tacy już przecież bywali w przeszłości.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.