Dzicz z Ukrainy! Bili, podtapiali i przypalali Polaków

Ukraińcy stosowali banderowskie metody!
18

Przed sądem stanie trzech Ukraińców, którzy znęcali się nad mieszkańcami Chełma i okolicznych miejscowości. Nocą wychodzili z domów, bili, podtapiali i przypalali Polaków. Grozili śmiercią. Byli wyjątkowo brutalni. Najmłodszy z Ukraińców ma zaledwie 18 lat. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Opis brutalnych rozbojów, które Ukraińcy mają na swoim koncie, mrozi krew w żyłach. Pierwszy raz zaatakowali w ubiegłym roku pod Chełmem. Za cel obrali sobie młode małżeństwo. Mężczyźnie przystawili widły do brzucha, na głowę założyli poszewkę i pięściami okładali do krwi. Torturowali także kobietę. Mężczyzna dał im 2 tysiące złotych. Dla Ukraińców to było za mało. Zabrali mężczyznę do łazienki i podtapiali w wannie.

Zażądali od gospodarza „zielone subaru”, które niegdyś widzieli na podwórku. Dopiero po długiej chwili, gdy dotarło do nich, że samochód należy do innego mężczyzny, który handluje z Ukraińcami, prędko się ulotnili.

Na jednym ataku nie poprzestali. Kilka dni później zaatakowali kolejną parę z Okszowa. Wkradli się do domu, ogłuszyli mężczyznę, skrępowali linami, przykuli do kaloryfera, na głowę założyli worek i okładali gumowym młotkiem po stopach. Grozili mu obcięciem palców oraz podpalali żelazkiem. Pobili i skrępowali partnerkę mężczyzny. Grozili jej śmiercią. Ostatecznie ukradli kolekcję monet i militariów wartą 100 tysięcy złotych oraz 20 tysięcy złotych w gotówce.

Trzeci raz zaatakowali w czerwcu ubiegłego roku w Chełmie. Mężczyznę skrępowali i przypalali lokówką do włosów. Związali także 10-letniego syna i grozili mu śmiercią. Zabrali 60 tysięcy złotych i uciekli po tym, gdy gospodarz zaczął symulować zawał serca.

Policja z Chełma zaznacza, że grupa Ukraińskim zbrodniarzy liczy 10 osób, dlatego poszukiwania cały czas trwają.

Źródło informacji i zdjęć: Dziennik Wschodni

Przeczytaj także:

Ukraińcy grozili „drugim Wołyniem”, a z kamienicy wyrzucono powstańca warszawskiego! Szokujące zeznania przed KW

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. jacek mówi

  ścierwo banderowskie,ściągnięte nie wiadomo poco do naszego kraju…

  1. michu mówi

   Ci co ściągnęli pewnie wiedzą po co…., ale po co dzielić się tą wiedzą z pokonanym narodem ;).

 3. Mari mówi

  Metody takie jak na Wołyniu. I po co nam to było? Nie lepiej było zostawić w kraju Polaków, a nie przyjmować Ukraińców? To się dopiero zacznie, jak tu najedzie ich więcej. Jadą tutaj z biednych wiosek, gdzie trudno żyć. Szkoda, że nie potrafią docenić tego, co tu mają.

  1. michu mówi

   Ale oni doceniają. Przecież wiedzą, że nie są tu dzięki Polakom, ale dzięki tym co Polakami rządzą. Gnębiąc Polaków najlepiej mogą się odwdzięczyć ;).

  2. Serba mówi

   Te kuzwy robią co chcą więcej ich tu wpuscic

 4. Grzegorz mówi

  Nie obrzucajcie Ukraińców epitetami. To z reguły porządni, pracowici ludzie. Takich bandytów, bez względu na narodowość, należy na trwale eliminować ze społeczeństwa przy pomocy kary śmierci. Proste i sprawiedliwe.

 5. michu mówi

  Nam będą tłumaczyć, że Polacy muszą być bezbronni bo policja nas obroni 😉

 6. larry mówi

  Wygląda na to, że na własne życzenie robimy sobie kolejny Wołyń teraz w Polsce zaciągając tych nachodzców. Ukraińcy to ludzie o azjatyckiej mentalności bo tam jest cywilizacja turańska. Kto myśli inaczej ten żyje z głową w chmurach

 7. Żaneta mówi

  Jak mają szanować Polaków jak wychwalaja Bandere i nigdy nie czuli się winni za Wołyń. . Dla mnie powinni być deportowani z dożywotnio zakazem wjazdu a nie utrzymywani w więzieniu przez Polskich podatnikow! Są wśród Ukraińców porządni ludzie i tacy jak dla mnie mogą u nas żyć ale zakaly won z Polski !!

 8. piotr mówi

  wolna-polska.pl Armia USA w Polsce: alkohol, gwałty, wypadki! Kto ma sądzić ?

 9. piotr mówi

  wolna-polska.pl Żądania nacjonalistów ukraińskich – Aleksander Szycht

 10. ZIUTA mówi

  Grozi im do 12 lat więzienia ?? chyba za jedno wykroczenie ?? Co to za KUMULACJA ?? Tak niskie kary tylko w Polsce !

 11. Najpierw Polska mówi

  Nielegalne, ukraińskie bydło spoza UE robi w Polsce co chce, za nic w UE nie zapłacili a korzystają ze wszystkiego, POPiS ich jeszcze dofinansowuje po cichu na wszelkie możliwe sposoby z naszych podatków. Skrajnie niebezpieczna inwazja ukraińska szacowana jest nawet na 6 milionów sztuk – a Polacy nie reagują! Wpuszczenie tego bydła z odrą do Europy to największa strata Polski od 1989. Kolesie z POPiSu, którzy ich sprowadzili powinni zostać publicznie powieszeni za zdradę stanu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.