J. Międlar: Usłyszałem zarzuty za hasło „Polska antybanderowska”. To odwet za nową książkę i wywiady ze Świadkami Rzezi Wołyńskiej? [WIDEO]

Jacek Międlar
5

Wrocławska prokuratura postawiła dzisiaj (23.11.2020) Jackowi Międlarowi skandaliczne zarzuty. Sprawa dotyczy Marszu Polaków we Wrocławiu, który 11 listopada 2019 roku został – jak orzekł sąd – bezprawnie rozwiązany, a którego uczestnicy zostali brutalnie zaatakowany przez policję przy użyciu armatek wodnych, gazu i metalowych pałek teleskopowych. Prokurator major Grzegorz Golińczak, kierownik Sekcji do spraw Wojskowych Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Fabryczna Jackowi Międlarowi postawił zarzuty za słowa, które ten wypowiedział podczas ubiegłorocznej manifestacji. Chodzi o hasła: „Polska antybanderowska” oraz „Tu jest Polska a nie Polin”. Golińczak zarzucił także Jackowi Międlarowi, że „wzywał do ataku na policjantów w słowach: idziemy do przodu”. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

W najnowszym wideo-felietonie Jacek Międlar skomentował owe zarzuty wskazując, że mogą być one odwetem za realizację przez niego autorskiego projektu „Spotkanie ze Świadkiem Rzezi Wołyńskiej”, który realizuje od półtora roku, a które nagrania są dostępna TUTAJ. Wskazuje także, że idiotyczne zarzuty mogą być także odwetem za jego nową książkę „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”, który burzy mit Żyda-patrioty oraz prezentuje czarne karty historii starozakonnych od wieków osiedlonych na terenie Rzeczpospolitej.

Przeczytaj:

„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Nowa książka Jacka Międlara już jest dostępna!

„Wypowiedź Międlara nie stanowi pochwały zbrodni Brentona Tarranta”. Opinia biegłego miażdży zarzuty prokuratury [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Artamator mówi

  Brawo Jacek , wiem, że to stresujące, zwłaszcza, że dużo Polaków nie zna swojej historii, pragnąc jedynie ciepłej wody w kranie, pomijam brzmiące anty polskie bandy osiadłe na terenie Polski .. Tragedia jezcze poważniejsza to zachowanie się hierachów KK mających tyle wspólnego z Jezusem co ja z lotami na Marsa..Do odrebienia wieki, a diabli wiedzą co przed nami , tylko NWO

 2. Marcin Malik mówi

  Prokurator pewnie dostał wytyczne z góry aby na ślepo oskarżać Jacka. Oskarżyliby go nawet gdyby nic nie powiedział, albo za niepoprawny gest.

  Churchill na rozkaz Chaima Wizemana nie bombardował torów prowadzących do obozu Aushwitz, aby po wojnie Żydzi w Izraelu mogli się bogadzić na tragedii Żydów. Są tego dowody historyczne. Jestem oskarżony? Czy ta informacja jest w książce?

 3. Irek mówi

  Panie Jacku trzymaj sie Pan.
  Jak tylko dostane wypłate zamawiam książke mam nadzieje że chociaż tak moge pomóc.

 4. Stefan mówi

  Panie Jacku, książka jest droga i nie każdego jest stać na wysupłanie takiej kwoty pieniędzy. Czy nie planuje Pan zaangażować lektora do nagrania tej książki ? pdf był by tańszą, wersją zapoznania się z losem Polaków którzy tyle wycierpieli za to tylko że byli Polakami. Jestem przekonany, że za pośrednictwem Internetu Pana książka w formancie audio i PDF trafiła by pod ” strzechy ” prawdziwych Polaków. Internet to potęga która zniszczyła nie jeden system totalitarny na świecie.

 5. Tomasz mówi

  Ten prokurator jest jakiś chory. Te zarzuty to absurd. Jakimi kategoriami myśli? Jacek głowa do góry „psy szczekają a karawana jedzie dalej”!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.