„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Nowa książka Jacka Międlara już jest dostępna!

Fragment okładki książki "Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach"
32

W pierwszej książce pt. „Moja walka o prawdę” Jacek Międlar napisał: Z uwagi na ogrom kłamstw, którymi karmieni jesteśmy niemal każdego dnia, oraz z uwagi na antychrześcijańską szarżę i ogrom żydowskich zbrodni, nie jestem w stanie zamieścić wszystkiego w jednej książce. Bądźcie czujni i szykujcie się na dokładkę (za: tamże, s. 441).
KSIĄŻKA DOSTĘPNA TUTAJ

Dotrzymał słowa. Mimo kłód, które pod nogi rzucają mu wrogowie Ojczyzny, prokuratura oraz bezpieka, napisał nową książkę, która jest bezkompromisową odpowiedzią na ataki, które Żydzi przepuszczają na naród polski. W książce „Polska w cieniu żydostwa” Jacek Międlar przywołuje relacje wielkich Polaków o Żydach. Dzięki niej dowiecie się co o nich pisali m.in. Witos, Mickiewicz, Krasiński, o. Kolbe, Dmowski i Staszic. Powołując się na ich słowa Międlar obala fałszywy mit Żyda-patrioty, który środowiska projudaistyczne od lat zaszczepiają w świadomości Polaków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wstęp z najnowszej książki Jacka Międlara:
Jankiel grający Mazurka Dąbrowskiego, czyli Żyd jako polski patriota. Dziś to jedyny obraz Żyda, jaki wolno Polakom przywoływać. Nie możemy mówić ani pisać o tym, jak na przestrzeni wieków faktycznie wyglądały relacje polsko-żydowskie. Mamy wierzyć w mit o żydowskiej przyjaźni do Polaków i w mit o żydowskim osiedleniu, które przyniosło Polsce same korzyści. Mamy wierzyć w mit o żydowskim wkładzie w budowanie podwalin polskiej państwowości i w mit o asymilacji Żydów z narodem polskim. Mamy wierzyć w mit o powszechnym żydowskim zaangażowaniu w ratowanie Rzeczypospolitej na wszystkich frontach i w starciu z każdym wrogiem. Czas włożyć te opowieści między bajki i przedstawić, jak w rzeczywistości wyglądały relacje polsko-żydowskie na przestrzeni wieków. Bez prawdy wszystko kuleje, a zakłamanie jest źródłem wszelkich kryzysów. Pragnienie prawdy jest ostoją naszej cywilizacji. Prawda jest fundamentem suwerenności umysłów, serc, rodzin i narodów.

Każdy, kto dziś obala mity o żydowskich sąsiadach i ich rzekomo bezcennym wkładzie w budowanie wielkiej Polski, trafia na celownik mediów, prokuratur i sądów. Jest stygmatyzowany, znieważany i odzierany z godności, a sądy uznają, że nic się nie stało, bo opluwanie niepoprawnego Międlara to „znikoma szkodliwość czynu”. Trzeba też liczyć się z niespodziewaną wizytą uzbrojonych funkcjonariuszy rożnych służb. Ale, gdy zamiast prawdy produkuje się brednie szkalujące Polaków, jak robi to Jan Tomasz Gross odznaczony Orderem Zasługi Rzeczypospolitej, to sprawy nie ma. W listopadzie 2019 roku Prokuratura Okręgowa w Katowicach umorzyła postępowanie przeciwko Grossowi, który stwierdził, że „Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemców.

Mimo licznych przeciwności nie rezygnuję z walki o prawdę. Toczę batalię słowem. Walczę tą książką, której nie piszę sam. Moimi towarzyszami broni są wielcy Polacy, których dziedzictwem niejednokrotnie wycierali sobie gęby załgani politycy, urzędasy postkomuszej III RP i łajdaki w togach. W tej książce znajdziecie teksty, których autorami są o. Maksymilian Maria Kolbe, Wincenty Witos, Roman Dmowski, ks. Antoni Kotyłło, ks. Stanisław Trzeciak, ks. Stanisław Staszic, Teodor Jeske-Choiński, Feliks Koneczny, Zygmunt Zbarski, Zygmunt Krasiński, Adam Mickiewicz… Tak, ten Mickiewicz, którego Żydzi próbują zawłaszczyć i przedstawić jako genialnego Żyda. Przecież geniuszem może być tylko Żyd! Polak może być tylko głupcem i łajdakiem.

Ta książka powstała także przy udziale Polaków, których nazwiska nie zostały zapisane w podręcznikach do historii, a których świadectwo przeczy polakożerczej narracji przyjętej przez mainstream. Odezwy, przestrogi, apele i publicystyka wielkich patriotów to siła tej książki. To jej esencja. Moje komentarze są jedynie próbą odniesienia ich do współczesności.

Zadajmy sobie fundamentalne pytanie: czy można przejść obojętnie wobec przestróg wybitnych synów polskiej ziemi? Czy można zlekceważyć słowa tych, którzy patrzą na nas z witraży w polskich kościołach? Czy można zignorować opisy rzeczywistości przekazane nam przez ojców niepodległości?

Pamiętajmy o słowach Orwella: „Kto kontroluje przeszłość, ten włada przyszłością, a kto włada teraźniejszością, kontroluje przeszłość”.

Zawczasu odpowiadając na absurdalne zarzuty medialne i prokuratorskie, wyjaśniam, że moja publikacja nie ma na celu wzbudzania niechęci, nawoływania do nienawiści ani obrażania kogokolwiek. Wręcz przeciwnie. Pisząc prawdę, chcę położyć kres polakożerstwu i głupocie, a Żydów wyrwać z diabelskich ramion łgarstwa! Ta książka to gest Dobrego Samarytanina. Nigdy bym jej nie napisał, gdyby nie fakt, że środowiska żydowskie, nie ponosząc żadnych konsekwencji, pozwalają sobie na stygmatyzację i znieważanie narodu polskiego w przestrzeni publicznej. Dość tego!

Wyznaję zasadę: prawda przeciwko kłamstwu! Brzydzę się kłamstwem i nienawidzę go – nie człowieka, który łże, ale właśnie nieprawdy, która jest źródłem wszelkich kryzysów. Rodaku, chcę, abyś dzięki lekturze tej książki z łatwością mógł zdeptać polonofobię i stawać w obronie dobrego imienia Matki-Polski.

Ta publikacja to kolejny etap mojej walki o prawdę. Jeśli nie chcecie słuchać mnie, to posłuchajcie wybitnych Polaków, których teksty przytaczam. Wynika z nich jednoznacznie, że od wieków Polskę pokrywa mroczny, żydowski cień zdrady, dezercji i kłamstwa, na który bez ustanku przymykamy oko.

Jeśli jakiś Żyd poczuje się urażony przywołanymi w niniejszej książce cytatami i niewygodnymi faktami, przykro mi. Zamiast obrażać się za mówienie prawdy, niech Żydzi zdobędą się na publiczne potępienie własnej niegodziwości i zerwanie z pasmem krwawego i zdradzieckiego dziedzictwa społeczności, od której Polacy już dość wycierpieli.

Dziś mówienie prawdy o relacjach polsko-żydowskich wymaga odwagi. Tym, którzy to czynią, prokuratura stawia zarzuty i nęka ich ABW. Komu zależy na fałszowaniu historii Żydów w Polsce? Dlaczego Żydzi tak nienawidzą Polaków? Międlar przedstawia niewygodne fakty obalające oficjalną narrację o relacjach polsko-żydowskich, której przykładem jest fałsz o mordzie w Jedwabnem i Wiźnie. Zamieszcza dokumenty i wypowiedzi, które przedstawiają rzeczywistość taką, jaka ona jest. Dlatego nie zdziwmy się, jeśli środowiska żydowskie i ich poplecznicy zaatakują tę książkę i jej autora.

Przedsprzedaż książki „Polska w cieniu żydostwa” prowadzona jest przez SKLEP-WPRAWO.pl. Wysyłka 14 grudnia 2020. Do każdego zamówienia załączany jest upominek. Książkę można zamówić z dedykacją lub autografem autora.

Obejrzyj:

Watykan zwolnił Jacka Międlara z celibatu. Co znajdziemy w jego nowej książce „Polska w cieniu żydostwa”? [WYWIAD]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  Szanowny Panie Jacku.za takie artykuły i książki-DZIĘKUJĘ.

 2. z-k mówi

  Oczywiście kupię. Informuję ponad to, że wydano dzieło Tadeusza Bednarczyka „Życie codzienne warszawskiego getta” To biały kruk i jedna z nielicznych książek (także E. Kurek „Poza granicą solidarności”) na ten temat wartych czytania

 3. Buran mówi

  Książka zamówiona, teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę.

 4. bdjsjens mówi

  A gdzie matka polka tzn. Ten pajac który się ukrywa w Norwegii pod tym pseudo piszacym? No gdzie jesteś? Nie szczujesz jeszcze?

  1. Aster mówi

   Wiesz kto to jest?

  2. Matka Polka mówi

   A co, debilu, brakuje ci kogoś, kto może się pośmiać z twej głupoty? No to się pośmiejemy. Norwegia? Dogadaj się z innymi przygłupami, bo ponoć jednak Tel Aviv.

  3. tuszyn mówi

   to nie jest matka polka to jest gudłajska memełe rzucona na „międlarowy odcinek” do jego monitorowania

  4. Matka Polka mówi

   Te, Tuszyn, jak już chcesz tutaj na portalu mową we własnym języku, czyli jidisz, poszpanować, to ogarnąłbyś choć, że mówi się „mamełe”, nie „memełe”. Ciekawe, trzeci to już taki idiota na tym portalu, co tego sformułowania używa i każdy niepoprawnie. Jeden to debil, czy trzech różnych? Obstawiam to pierwsze, pewnie Tuszyn, biedaczek, nie może zdzierżyć wyśmiewania, więc dla dodania sobie otuchy trzech innych jełopów udaje myśląc, że będzie mu raźniej.

 5. zyd z ZMS-u Mikke mówi

  „Nie bardzo sobie wyobrażam, jak moglibyśmy mieć wspólny program powiedzmy z panem (liderem partii Razem, posłem Lewicy Adrianem) Zandbergiem”-Mikke.
  A to z PO wam PO drodze?

  1. tow.Piotrowicz z PZPR / PiSrael mówi

   Gwoli przypomnienia dla pisowskich trolli Pinokio Morawiecki był doradcą Tuska w rządzie PO, a Duda należał do koszernej Unii Wolności, kiedy jej przewodniczącym był żydokomuch z PZPR tow. Balcerowicz.

   Poza tym w PiS roi się od postkomunistów z sowieckiej PZPR, tak samo jak w bliźniaczej PO, jak np. tow.Jasiński, tow.Czabański, tow.R.Czarnecki, tow.S.Piotrowicz czy tow.Saryusz-Wolski (poprzednio PO).

 6. AS mówi

  Bardzo potrzebna książka. Gratuluję. Jedynie co do postaci Mickiewicza mam uwagę, każdy kto szuka głębiej, znalazł zapewne bardzo poważne informacje o jego romansach z masonerią. Może dlatego pseudożydzi (chazarowie, aszkenazyjczycy) ” mówią o nim jak o swoim. Trudno jest stanąć w Prawdzie, ale jeśli się to zrobi, to niestety, ale Historię należałoby napisać od nowa. Np. życie i postawa nawet tych, których nam nakazuje się uważać za „świętych”. Pan wie o kim mówię, ale gdy to poruszymy wyklną mnie, a zakażą prowadzić Panu ten Portal.

  1. AS mówi

   Gdy wezmę książkę do ręki, pierwsze co zrobię to zacznę szukać nazwiska Katz, Kissinger i Brzeziński. Jeśli to jest to naprawdę Wielki Szacunek i Ukłony.

  2. Zbigniew mówi

   Co z tym wspolnego maja ci ludzie – o Brzezinskim cos wiadomo, ale Katz, Kissinger?

  3. AS mówi

   Szanowny Zbigniewie, wybacz, ale nie czas na korepetycje, A moje słowa skierowane są do Autora Książki i Gospodarza Portalu, on wie o kim i o czym mówię, i jakie związki mam na myśli, kogo nazywam „Katzem”.
   Swoją drogą coraz bardziej zdaję sobie sprawę z sytuacji w jakiej znalazł się nasz Naród, dzięki właśnie takim wpisom. Coraz mniej nadziei, ale zawsze wszystko w Rękach Najwyższego i Jemu zawierzmy.

  4. Zbigniew mówi

   „Swoją drogą coraz bardziej zdaję sobie sprawę z sytuacji w jakiej znalazł się nasz Naród, dzięki właśnie takim wpisom. Coraz mniej nadziei,””

   as – cos z taoba nie tak? Prostata?

  5. ANDRZEJ S LOBROW mówi

   Należy wyjaśnić zarzuty, oby ten osobnik, który nie posiada wiedzy na temat tego Serwilizmu, to nie żałuj czasu, tylko w skrócie podaj do wiadomości, jaką rolę odgrywał zdechły Brzeziński, czy też Kissinger. Jeżeli wogóle potrafisz Wyszlamować tej gnój ?

  6. Zbigniew mówi

   No patrzcie i podziwiajcie jakie fachowe osobniki posiadajace tajemna wiedze sie tutaj zebraly – palujta sie razem chamy niemyte.

  7. AS mówi

   „Pan wie o kim mówię, ale gdy to poruszymy wyklną mnie, a zakażą prowadzić Panu ten Portal.” – ostatnie zdanie z mojej pierwszej wypowiedzi. Nie obrażaj się. Nie mogę tego tutaj poruszyć, to jest publiczny portal. Ja sam, mimo kilku fakultetów na najlepszych uczelniach, jeszcze 3 lata temu czytałem poprawne książki i byłem głupi jak stołowa noga. Podam tylko, że należy czytać co najmniej niepoprawne książki, a wręcz zakazane. Ludzie, którzy przedstawiani są nam w poprawnych miejscach jako bohaterowie i święci, często byli zwykłymi fałszywymi bydlakami. Tylko zakazana Prawda wyjaśnia to co teraz się dzieje, ale również wyjaśnia ostatnie 350 lat historii Polski, Europy i Świata. Nie obrażaj się, tylko szukaj. Ja musiałbym pisać o tym przez dwa miesiące, aby wyjaśnić i ująć wszystkie konteksty, osoby, daty, przepływy finansowe. Podkreślę : przepływy finansowe.
   Pozdrawiam.

  1. Halina mówi

   Wzgórza Golan są syryjskie, mają tam wiadomego okupanta, któremu mało było ziemi Palestyńczyków

 7. mario mówi

  Chwała Tobie Jacku za Twoją Walkę o Polskę.Moja Rodzina doznała od NICH wiele złego i ja swoich prywatnych porachunków nie zakończyłem.I choć wiem że walka z tym żydowskim złem jest beznadziejna będę walczył do końca.Mojego lub ICH!!!!!!!

  1. abcdefg mówi

   Koniec będzie zapewne wyglądał tak, że się zesrasz rycerzyku – cweliku aż po szyję.

  2. Matka Polka mówi

   I jeszcze chciałam dodać do powyższego mojego wpisu (nick pożyczyłam) że wiem jak to się robi ze swojego doświadczenia.

  3. Matka Polka mówi

   No coś ty? Po co by mi był taki głupi nick? Ja wiem, że tu wielu ma paranoję myśląc, że ja tu tysięcy nicków używam kontrolując całe forum, ale spokojnie. Tylko pod swoim piszę. No, ewentualnie pod nazwiskiem, jako George Soros:)

 8. Dzeta-Rho mówi

  „Żydzi to siła ciemna i odpychająca. Wiadomo jacy są liczni, jak solidarni i jaką w swej spójności rozporządzają siłą. To naród łotrów i oszustów.” CYCERON

  1. Halina mówi

   Tacy są solidarni, że swoich wydawali na śmierć, nie mówiąc o Polakach. Hitlera też finansowali i wiedzieli, w jakim celu

  2. Boguslaw mówi

   Po prostu to sa: D E G E N E R A C I !!!

  3. Tolek mówi

   Bredzicie antysemickie przygłupy.

 9. Marcin Malik mówi

  Siłą Żydów jest ich jedność. Żyd obcemu Żydowi na końcu świata na pewno pomoże, i Żydzi raczej nie mieszają się ani z murzynami ani z Arabami i nie przechodzą na islam, bo to wszystko jest dla gojów. Polacy natomiast patrzą na siebie jak wilki i sprzedają się bez ogródek.

  To że Żydzi zrobili wiele złego to jedna sprawa, ale myślę że najlepszą obrona przed nimi to zacząć od edukacji Polaków. Skąd się wzięło powiedzenie: „Jeśli cię Polak za granicą nie oszukał, to znaczy że ci pomógł”. Ja czasem zastanawiam się jakim to trzeba być durnym, żeby bić innych Polaków tylko dlatego że lubią inną drużynę piłkarską. No właśnie, głupie goje z tego samego narodu biją się nawzajem.

  1. ANDRZEJ S LOBROW mówi

   Z jednym się zgadzam że żydzi są w jedności, to zasługa postępowania Rabinów, zaś pomoc to nie do końca jest ona w pojęciu tego znaczenia, gdyż ich pomoc jest na zasadach jedności, kontaktów i bezprawnego postępowania niezgodnego z prawem, tak aby wyłudzić od każdego goja $, nie ma znaczenia czy nie winien. Wienien nie winien, wisieć POwinien takie mają zdanie.

 10. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Do wszystkich uczestników na tym portalu z uwagą najistotniejszą, otóż żaden chazarski zyd, nigdy by używał prymitywnego wyrażania wobec Polaków, że są to antysemici, jak by Polski rząd reprezentował NIE debil bolszewicki o mętalności chamskiego złodzieja. Wina jednak jest ze strony POlaków, którzy wybierają Prezydenta będącego z rodziny zbrodniczej, jakim jest Duda od dziadka zbordniarza z upa. Podam jeden przykład, gdzie chazarski rabin Michael Schudrich sam wybił szybę w Synagodze, gdzie zgłosił ten incydent do wrogich władz polskich, wówczas prezydent Duda wygłosił publicznie że antysemityzm w naszym? kraju będzie prawnie ścigany. Ten fakt, został nawet ujawniony w Książce autora Krzysztofa Baliński, notabenę wspaniały mówca w ujawnianiu prawdy o Polsce i Polin. Wieć od jakiej strony powinniśmy rozpocząć oczyszczanie włanego podwórka, od własnych wrogów? czy od chazarskich żydów? , którzy na zasadzie słownictwa ” antysemita” chcą za wszelką cenę wyłudzić $$$ od Polaków. Polski Prezydent, ten właściwy, powinień unieważnić każdemu chazarskiemu żydowi stały pobyt w Polsce, odebrać Paszporty które to nielegalnie otrzymali od wrogich władz Polskich i publicznie ogłosić, że jeżeli każdy nie zadowolony chazar żydowski z Izraela, będzie atakował prymitywnem słownictwem „antysemita” wobec Polski, NIE ma prawa wjazdu do tego Kraju.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.