„Trump wstąpił do Chabad Lubawicz i stworzy nowy Izrael.” Żydowski publicysta zginął po wyjawieniu tej informacji

Donald Trump i rabini z Chabad Lubawicz - 27 marca 2018 / Fot. atlantajewishtimes.timesofisrael.com
34

Prezydent Donald Trump 2 lata temu przeszedł na judaizm i wstąpił do synagogi Chabad Lubawicz w Nowym Jorku – w lutym bieżącego roku napisał żydowski publicysta David Elias Goldberg. Cztery miesiące po wyjawieniu informacji Goldberg zginął w niewyjaśnionych okolicznościach.

David Elias Goldberg
David Elias Goldberg

Kim jest David Elias Goldberg? To żydowski publicysta, adwokat i działacz społeczny. Przez ostatnie ćwierć wieku Goldberg dał się poznać jako zaangażowany syjonista. Był orędownikiem Izraela i narodu żydowskiego podczas swojej 25-letniej kariery w służbie publicznej i walczył z antysemityzmem wszędzie tam, gdzie pojawiała się nienawiść i rasizm (? – przyp. JM) wobec Żydów – po śmierci Goldberga napisali jego przyjaciele. W ostatnich miesiącach życia prowadził bloga (dziś z dopiskiem przyjaciele Davida Goldberga) i równolegle kanał na YouTube. Jego pierwsza publikacja na blogu dotyczyła przejścia Donalda Trumpa na judaizm, zaś kolejne – wojny w Iranie. We wszystkich wpisach opierał się na dokumentacji, którą – jak twierdził – otrzymał od byłego, wysoko postawionego urzędnika w Białym Domu o tajemniczym pseudonimie „Isabel”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

WESPRZYJ NASZ PORTAL: DOKONAJ ZAKUPU W SKLEPIE, WESPRZYJ DAROWIZNĄ

Donald Trump i rabini z Chabad Lubawicz - 27 marca 2018 / Fot. atlantajewishtimes.timesofisrael.com
Donald Trump i rabini z Chabad Lubawicz – 27 marca 2018 / Fot. atlantajewishtimes.timesofisrael.com

Obrzezany Trump

Prezydent Donald Trump 2 lata temu przeszedł na judaizm i wstąpił do synagogi Chabad Lubawicz w Nowym Jorku23 lutego 2019 roku napisał David E. Goldberg. Publicysta zaznaczył, że z jego źródła informacji wynika, iż początkowo Trump nie chciał porzucać chrześcijaństwa. Nie wynikało to jednak z jego silnego przywiązania do nauki Chrystusa, ale z koniunkturalizmu. Początkowo Trump stawiał opór, stwierdzając, że może stracić poparcie ze strony ewangelickich wyborców – pisał Goldberg. Ostatecznie – jak donosił publicysta – dał się namówić i w 2017 roku wstąpił do chasydów z Chabad Lubawicz w Nowym Jorku. To znaczy do kogo?

PRZECZYTAJ: Izraelskie media donoszą! Trumpowie hojnie inwestowali w Żydów

Dominacja na świecie

Wbrew powszechnej opinii, Chabad Lubawicz nie jest denominacją żydowskich ortodoksów. Ortodoksyjni żydzi i gminy wyznaniowe żydowskie nie uważają Chabad Lubawicz za „swoich”, ale za kabalistycznych heretyków, twierdzących, że ich wersja judaizmu jest prawdziwa, a sam Bóg wcielił się w zmarłego w 1994 roku rebe Menachema Mendela Schneersona, do którego dzisiaj się modlą. Chasydzi-lubawicze stoją na drodze tradycyjnemu judaizmowi.

Chanuka w Sejmie RP/ fot. twitter
Chanuka w Sejmie RP/ fot. twitter

To współcześnie najbardziej wpływowa i najszybciej rozwijająca się grupa żydowska na świecie. Powstała w XVIII wieku. Aktualnie liczy kilkaset tysięcy wyznawców, z których spora część mieszka w Polsce i na Ukrainie. W Polsce, a konkretnie w Warszawie mają swoją synagogę, są coraz częściej zapraszani do telewizji publicznej oraz parlamentu, gdzie m.in. zapalają chanukowe świece, zaś jej rabin Szalom Ben Stambler, zapytany przez Adriana Klarenbacha o żydowskich szmalcowników, zasłynął odpowiedzią: „Nie wiem, to w ogóle nie przechodzi do żadna rubryka”.

Budzenie Żydów w Polakach

Chabad Lubawicz, do którego dwa lata temu miał wstąpić Donald Trump, nie ukrywa, że ich misją na terenie Rzeczypospolitej jest „budzenie Żydów w Polakach”. Podobny cel obierają sobie także w innych krajach chcąc obudzić „żydowskie dusze”, które wniknęły do ciał nie-Żydów. Dr Stanisław Krajski uważa, że według kabalistów (a do nich należy Chabad-Lubawicz), dusze Żydów pomordowanych w Holokauście wniknęły w Polaków, ponieważ nie miały innego wyboru, bo przecież nie było już Żydów, w których mogłyby wniknąć te dusze.

Koncepcja ustawiania dużych chanukij i zapalania na nich świec w miejscach publicznych została na całym świecie zainicjowana przez naszego Rebbe, Rabina Menachema M. Schneersona, którego lubawicze uznają za boga
Koncepcja ustawiania dużych chanukij i zapalania na nich świec w miejscach publicznych została na całym świecie zainicjowana przez naszego Rebbe, Rabina Menachema M. Schneersona, którego lubawicze uznają za boga

Nowy Izrael

Chabad Lubawicz deklaruję chęć stworzenia „nowego Izraela”. Miejsce owego tworu ich zdaniem zostało podyktowane przez historię. To dawne tereny Rzeczpospolitej, dziś Polski i Ukrainy. W Dniepropietrowsku już wybudowano gigantyczną siedzibę Chabad Lubawicz zwaną Centrum Kulturalnym Menora. To tam ma się znajdować stolica „nowego Izraela”. W obliczu ponad 70 lat ludobójstwa, które wojska izraelskie przeprowadzają na ludności palestyńskiej, w który zaangażowani są politycy Stanów Zjednoczonych, koncepcja rezygnacji (choćby częściowej) z państwa okupacyjnego na wschodnim brzegu Morza Śródziemnego wydaje się być bardzo wygodna dla USA, co może wyjaśniać nagłe przejście Trumpa do żydowskich kabalistów i uwiarygodnienia w ten sposób ich religijno-historycznej koncepcji geopolitycznej.

Centrum Kulturalne Menora w Dniepropietrowsku, hipotetycznej stolicy "nowego Izraela"
Centrum Kulturalne Menora w Dniepropietrowsku, hipotetycznej stolicy „nowego Izraela”

Żydowska migracja do Polski

Według założenia tej wpływowej denominacji żydowskiej, imperialistyczny lobbing, w którym partycypują Stany Zjednoczone ma doprowadzić do masowej migracji Żydów do Polski i Ukrainy. Zdaje się, że mogłoby to m.in. wyjaśniać dynamicznie rozwijające się „zacieśnianie stosunków” między Polską a Stanami Zjednoczonymi, co w rzeczywistości oznaczałoby realizację interesów Chabad Lubawicz, których członkiem miał stać się prezydent Donald Trump. Poza tym, o tym że masowa migracja Żydów do Polski jest faktem, świadczą oficjalne dane Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. W ciągu ostatnich trzech lat polska ambasada w Izraelu, wydała Żydom więcej paszportów niż w latach 2002-2010. W latach 2015-2017 polska ambasada w Izraelu wydała 10 820 paszportów. W czasie rządów PiS-u wydano ich ponad 7 tysięcy. Jeśli zestawimy te liczby z faktem, iż w latach 2004-2013 nie odrzucono ani jednego żydowskiego wniosku, a w latach następnych były to tylko sporadyczne sytuacje, dowiadujemy się, że dla starozakonnego zamieszkującego Izrael, zdobycie polskiego paszportu to tylko formalność, czyli żydowska migracja do Polski rzeczywiście jest faktem.

PRZECZYTAJ: Washington Times nie owija w bawełnę. „Polska nie będzie islamizowana. Stanie się celem dla Żydów!”

Ronald Reagan z rabinami Chabad Lubawicz
Ronald Reagan z rabinami Chabad Lubawicz

W obliczu szeroko rozwiniętego przemysłu pogardy czyniącego z Polaków pozbawione głosu zwierzęta, roszczeń żydowskich (zaznaczę, że organizacje starozakonnych mają już skany WSZYSTKICH akt dotyczących nieruchomości w Polsce, które mają zamiar przejąć) oraz w obliczu kryzysu pozycji Izraela na Bliskim Wschodzie, sprawa wydaje się być oczywista. Polska ma stać się „nowym Izraelem”, co na łamach Washington Post zaznacza żydowski historyk i znawca polityki na Bliskim Wschodzie prof. Daniel Pipes: Polska może wkrótce stać się celem emigrantów, szczególnie dla emerytów i dla Żydów i pobłogosławi temu wpływowy członek Chabad Lubawicz Donald Trump.

Chabad Lubawicz i światowa polityka

Z przedstawicielami tej niezwykle wpływowej żydowskiej sekty, o której w ostatnich dniach zrobiło się w Polsce głośno z uwagi na konflikt, który rozgorzał pomiędzy Gminą Wyznaniową Żydowską w Krakowie a chabadowiczami, spotykają się najwyżsi przedstawiciele państwowi. Wśród nich: Donald Trump, Władimir Putin, George Bush, Ronald Reagan, Mahmud Ahmadineżad, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Angela Merkel, Lech Wałęsa czy Benjamin Netanjahu (jeszcze gdy pracował w ONZ). Co ciekawe w sprawie tego ostatniego, który oficjalnie trzymał się od chabadowców z daleka, wiele lat temu wypowiedział się rabin David Nachshon. Stwierdził, że aktualny premier Izraela jest prorokiem i to on przekaże klucze Mesjaszowi. Kim ma być ów mesjasz, okaże się za moment. Więzi się zacieśniły, a lubawicze – jak słusznie zauważył żydowski publicysta mieszkający w Kanadzie, dr Henry Makow – zawiązali bliskie stosunki z każdym liczącym się rządem na świecie. Polska i Ukraina być może do wielkich imperiów politycznych nie należą, jednak nasze położenie dla Chabad Lubawicz jest historycznie istotne. Przecież to tu ma powstać „nowy Izrael”. Czy ów fakt choćby po części nie tłumaczy dostrzegalnego gołym okiem wielkiego zainteresowania duetu Stanów Zjednoczonych i Izraela – Polską i Ukrainą? Na tym nie koniec!

Władimir Putin i Chabad Lubawicz
Władimir Putin i Chabad Lubawicz

OBEJRZYJ: Żydowski szlak: Polska-Ukraina-Izrael | J. Międlar [WIDEO]

Żydowskie trio

Według źródła, Trump został „popchnięty” przez swoją córkę Ivankę i jego zięcia Jareda Kushnera, aby dołączyć do wiary – czytamy w publikacji Goldberga.

Na początek: kim jest Ivanka? To małżonka Jareda Kushnera, zwanego Jarvanką – wpływowego żyda, w gabinecie Donalda Trumpa. Przy prezydencie USA ten duet odgrywa istotną rolę. Rzetelnie tłumaczy to historyk Wojciech Podjacki, na którego publikacji w tym miejscu będę się opierał. Ivanka, która stosunkowo niedawno porzuciła chrześcijaństwo na rzecz judaizmu marzy podobno o tym, aby kiedyś wystartować w wyborach prezydenckich i konsekwentnie do tego zmierza. Doskonale dogaduje się z ojcem, którego zawsze wspierała w jego ambicjach politycznych, a także w sprawach prywatnych, aż w końcu dorobiła się tytułu mini-Trumpa. (…) Michael Wolff, będąc dobrze poinformowanym o funkcjonowaniu dworu Trumpa, stwierdził, że Ivanka jest „obecnie w praktyce Pierwszą Damą, przeszła na judaizm i w rezultacie została pierwszą Żydówką w Białym Domu” (za: M. Wolff, Ogień i furia. Biały Dom Trumpa, Warszawa 2018, s. 115–116, 120–121, 130, 219). Ivanka reprezentuje ojca zagranicą, bierze udział w oficjalnych spotkaniach, negocjacjach, a obecnie sprawuje funkcję asystentki prezydenta. To nieformalna Pierwsza Dama USA. To wszystko zauważyli także twórcy dokumentu dla Discovery pt. „Ivanka Trump: prawdziwa pierwsza dama Ameryki?”.

Rodzina Trumpów i Chabad Lubawicz
Rodzina Trumpów i Chabad Lubawicz

Kim jest Jared Kushner? Jest synem miliardera Charlesa Kushnera, który dorobił się fortuny na rynku nieruchomości i wnukiem ofiar Holokaustu przybyłych z Polski do USA w 1949 roku. Jest też ortodoksyjnym Żydem, gorliwie przestrzegającym nakazów swojej religii. Młody Kushner, potocznie zwany Jarvanką, odniósł wielki sukces w handlu nieruchomościami i za prezydentury Trumpa zbliżył się w poglądach do partii republikanów. Zauważył to Donald Trump i w dowód wdzięczności zięć otrzymał posadę w gabinecie teścia. Kushner został doradcą ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu. Silny lobbing stronnictwa izraelskiego przy Donaldzie Trumpie, w tym wspierający Ivankę i Jareda jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie Goldman Sachs, doprowadził do przekazania Kushnerowi wszystkich spraw Bliskiego Wschodu, w tym politykę Izraela i Iranu, na którego dziś spoglądają oczy całego świata, a o którym wiele informacji opublikował Godlberg. Pozycja Kushnera ewidentnie wzrasta, a według informacji, które opublikował m.in. zmarły żydowski publicysta, w 2020 roku, po wygranych wyborach, Trump ma uczynić z Kushnera wice-prezydenta Ameryki. Wtedy mielibyśmy pierwszym żydowskim duecie prezydenckim w Stanach Zjednoczonych.

Jared "Mesjasz" Kushner i Benjamin Netanjahu
Jared „Mesjasz” Kushner i Benjamin Netanjahu

Mesjasz Jarvanka

Ceremonia odbyła się prywatnie i była pilnie strzeżona przez prawie dwa lata. Wygląda na to, że Biały Dom jest gotów powoli publikować te informacje, a do lata oczekuje się, że Trump poinformuje opinię publiczną o przejściu na judaizm – w lutym bieżącego roku pisał David E. Goldberg. Ważne jest, aby zrozumieć, że Trump jest Żydem i wierzy, że Jared Kushner jest „Mesjaszem” – pod koniec lutego 2019 roku pisał Goldberg, by dwa miesiące później, w publikacji pt. „Wojna z Iranem zaplanowana przez Trumpa, wybuchnie jesienią 2019 roku”, oznajmić że według proroctwa Chabad Lubawicz, „mesjasz” Kushner nie może „zasiąść na tronie” póki Iran nie zostanie zdobyty.

Bliska relacja Bibi Netanjahu z Jaredem Kushnerem nie jest tajemnicą. Czyżby zatem Donald Trump, kierując się proroctwami rabinów z Chabad Lubawicz pomagał w spełnieniu się proroctwa o premierze Izraela przekazującym klucze mesjaszowi Jarvance? Jeśli doniesienia Goldberga są prawdziwe, wiele wskazuje na to, że tak.

Cieśnina Ormuz
Cieśnina Ormuz

Fałszywa flaga gwoździem do trumny

8 czerwca został znaleziony martwy w swoim nowojorskim mieszkaniu. Miał 59 lat – na blogu Goldberga napisali jego przyjaciele. Są pewni, że żydowski publicysta został zamordowany. Zaznaczają, że po śmierci dokonali przeglądu dokumentów znajdujących się w mieszkaniu, z których niektóre zdają się być tajnymi dokumentami rządowymi i notatkami Białego Domu. Dokumenty i wiele informacji, które pan Goldberg opublikował na swoim kanale na YoTube odnoszą się do zbliżającej się i planowanej wojny w Iranie, która została przyspieszona przez serię fałszywych flag przez Stany Zjednoczone i Izrael.

Przyjaciele Goldberga nie piszą tego wprost, ale sugerują, że to nie informacje o konwersji Donalda Trumpa doprowadziły go do śmierci, ale ujawnienie tajemnic gabinetu prezydenta ws. operacji fałszywych flag w kwestii „wojny z Iranem”. Dla jasności. Czym jest fałszywa flaga? To tajna operacja prowadzona w celu wprowadzenia w błąd, stworzenia wrażenia, że dana grupa, naród, państwo itp. jest rzekomo odpowiedzialna za pewne działania. Operacja false flag ma sprawiać wrażenie, że została przeprowadzona przez tych, których ma zdyskredytować (za: https://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag). Według licznych obserwatorów polityki zagranicznej przykładem takiej fałszywej flagi ma być na przykład rzekome „poczęstowanie” chlorem cywilnej ludności w Syrii przez wojska dowodzone przez Baszszara Al-Assada.

Jarosław Kaczyński, rabin Chabad Lubawicz i m.in. Jonny Daniels / Fot. Twitter
Jarosław Kaczyński, rabin Chabad Lubawicz i m.in. Jonny Daniels / Fot. Twitter

Wojna z Iranem

Według mojego źródła z Białego Domu prezydent Donald Trump i jego bliscy współpracownicy planują rozległą inwazję na Iran – 18 kwietnia 2019 roku pisał Goldberg. Ta informacja nie wydaje się być wielkim odkryciem, jednak dalej żydowski publicysta wyjawił więcej szczegółów. Plan obejmuje inwazję naziemną i użycie taktycznej broni jądrowej w kampanii zaplanowanej na jesień 2019 r. Iran zostanie „wymazany z mapy” według źródła, a wysiłek wojenny ma kosztować „dwa i pół razy więcej niż wojna w Iraku.” Według opiniotwórczego portalu Forsal, wojna w Iraku kosztowała Stany Zjednoczone aż 802 mld dolarów. Oznacza to, że według źródła Goldberga wojna w Iranie ma kosztować ponad 2 biliony dolarów. Dla porównania dług publiczny Polski wynosi 1 bilion 5 miliardów złotych. (por. https://forsal.pl/artykuly/576374,najdrozsze-wojny-w-historii-usa-wojna-w-iraku-kosztowala-802-mld-dol.html)

Publikacja Times of Israela
Publikacja Times of Israela

David E. Goldberg cytuje swojego informatora, który donosi, że zanim oficjalnie wybuchnie wojna z Iranem należy „spodziewać się operacji fałszywa flaga”. Ma ona polegać na rzekomym ataku Irańczyków na amerykański statek przepływając przez Cieśninę Ormuz. Skąd taka metoda? Według źródła Goldberga, Iran nie chce doprowadzić do wojny z Amerykanami, zaś gabinetowi Trumpa zależy na wywołaniu militarnego konfliktu, zarówno z pobudek gospodarczych, politycznych oraz religijnych. Goldberg pisze, że do wojny z Iranem Stany Zjednoczone wykorzystają:

 • 100 taktycznych broni nuklearnych zostanie wykorzystanych do wyeliminowania irańskiego wojska.
 • Do inwazji zostanie użytych 120 000 amerykańskich żołnierzy lądowych.
 • Francja, Wielka Brytania, Kanada, Arabia Saudyjska i Izrael mają dołączyć do „koalicji” wspierającej wojnę.
 • W ciągu ostatniego roku prace przygotowawcze nad aktywami CIA i kontrwywiadami zostały przyspieszone.
 • Fałszywa flaga” jest przygotowywana przed wojną z Iranem.
 • Propaganda jest przygotowywana przez Biały Dom i izraelskich odpowiedników.
 • Izrael poprze ten wysiłek, a Benjamin Netanjahu był podobno „uśmiechnięty od ucha do ucha” podczas ostatniego spotkania z Johnem Boltonem (doradca ds. bezpieczeńństwa USA – przyp. JM).
 • Istnieją obawy, że „baza” Trumpa może opierać się lub krytykować wysiłki, dlatego podejmowane są dalsze wysiłki propagandowe, aby „wzmocnić wsparcie” dla wojny.
 • Oczekiwane straty wynoszą od 1,2 miliona do 2 milionów Irańczyków i 5000 żołnierzy USA.

Informacje Goldberga początkowo wydają się być irracjonalne. Jednak z biegiem czasu jego doniesienia stopniowo są potwierdzane przez światowe media. I tak 22 marca 2019 roku Times of Israel pisał o Donaldzie Trumpie – „pierwszym żydowskim prezydencie Stanów Zjednoczonych”, a dwa tygodnie później, The New York Times o 120 tysiącach amerykańskich żołnierzach lądowych pisał The New York Times.

Zagrożenie życia

12 maja 2019 roku David E. Goldberg poinformował swoich czytelników i widzów, że jego życie jest zagrożone. Proszę teraz o pomoc, ponieważ sprawy stają się bardzo poważne. Oni nie chcą, aby te informacje (w sprawie Trumpa, Kushnera i wojny w Iranie – przyp. JM) zostały ujawnione! – pisał. Goldberg przestrzegał, że jego mieszkanie jest pod stałą obserwacją, a sam został otruty arszenikiem. Rozmawiał o tym ze swoimi przyjaciółmi, co jeden z nich potwierdził w słowach: David wydawał się bać o swoje życie w ostatnich miesiącach. Jego przeczucia były uzasadnione. Niecały miesiąc później w nowojorskim mieszkaniu został znaleziony martwy.

David odszedł rano, w sobotę 8 czerwca. Otrzymałem wiadomość o jego odejściu od sąsiada, który go znalazł w jego mieszkaniu. David został znaleziony nieprzytomny i nie oddychał. Odwiedził go sąsiad, który wcześniej był z nim umówiony. David nie otwierał drzwi. Sąsiad miał klucz, otworzył i zastał go leżącego na podłodze w głównym salonie. Powiedziano mi, że z jego ust wydobywa się piana, a kiedy go znaleziono, jego oczy były otwarte – pisze przyjaciel Goldberga, a co zasługuje na zaznaczenie, takie właśnie objawy można zaobserwować u osób otrutych arszenikiem. Sąsiad od razu zadzwonił pod 911 – na blogu Goldberga w artykule pt. „David Goldberg znaleziony martwy w swoim nowojorskim mieszkaniu po tym, jak przewidział fałszywe flagi i wojnę z Iranem”. Tekst został opublikowany 3 dni po śmierci żydowskiego publicysty.

Jak relacjonował sąsiad, do mieszkania Goldberga prędko przybyła nieoznakowana grupa niezidentyfikowanych służb, które wyprosiły wszystkich z mieszkania, a wokół ciała Goldberga rozwinięto taśmę. Najbliższa rodzina poinformowała o sprawie lokalne i ogólnokrajowe media. Żadne z nich nie odważyły się poinformować o tajemniczej śmierci publicysty.

Śmiertelne dokumenty

David informował mnie na bieżąco, że otrzymuje jakieś dokumenty, które prawdopodobnie doprowadzą go do śmierci. Dokumenty dotyczyły niektórych wewnętrznych notatek Białego Domu, z których wynika, że kilku nowojorskich rabinów często spotykało się z Trumpem. Nie dostałem pełnych szczegółów, z wyjątkiem tego, że rabini zamierzają zapewnić Trumpowi zwycięstwo w reelekcji, jeśli zrobi to, o co go prosili – pisze przyjaciel zmarłego Goldberga. Zaznacza, że z notatek, w których posiadaniu był Goldberg, ma wynikać, że wyniki sondażowe Trumpa nie są zadowalające i ten potrzebuje szczególnego wsparcia, które mogą zapewnić mu wpływowi rabini.

W sejfie Davida były też dokumenty, które udało nam się odzyskać po odejściu gliniarzy. Zabrali wiele rzeczy Davida bez żadnego wyjaśnienia. Jednak nie dostali się do sejfu, który był ulokowany w podłodze i możliwe, że nawet nie wiedzieli, że tam jest. Właściwie jesteśmy pewni, że nie wiedzieli, że tam jest, ponieważ jest bardzo dobrze ukryty. David był bystry i umieścił w tym sejfie wszystko, co było ważne – napisał przyjaciel zmarłego publicysty.

Przyjaciel Goldberga zaznacza, że notatki zmarłego przyjaciela zostały skopiowane przez niego i jego znajomych i już niebawem zostaną opublikowane w sieci.

Rosenthal 2.0

Informacje opublikowane przez Davida Eliasa Goldberga początkowo zdające się być wyssanymi z palca. Jednak po połączeniu określonych faktów okazuje się, że informacjom, który upublicznił Goldberg bliżej do prawdy niż fałszu. Czyżby Davida E. Goldberga spotkał taki sam los co Harolda W. Rosenthala?

ZRZUTKA na WPRAWO.TVhttps://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP: http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj także:

J. Międlar: Na jajkach się nie skończy. Poleje się krew! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin.Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 2. szatan1313 mówi

  Treść tego artykułu musi być 100% prawdą, skoro na innych portalach, pod artykułami o partii rządzącej wspomina się o tym fakcie natychmiast usuwane, lub blokowane są wpisy na ten temat np. wp

 3. Andriu mówi

  Zwróciłbym też uwagę na Park of Poland z palmami i Centralny Port Komunikacyjny:

  https://parkofpoland.com/

  https://www.muratorplus.pl/inwestycje/inwestycje-publiczne/centralny-port-komunikacyjny-w-baranowie-aa-3CSs-FUEU-iZqN.html

  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5701-ujawniamy-tajne-rozmowy-z-izraelem-politycy-lobbuja-za-powstaniem-w-polsce-najwiekszej-ekspozytury-izraelskiego-wywiadu

  To co napisałeś to tzw. teorie spiskowe ale gdyby okazało się to prawdą to na przestrzeni dłuższego czasu czeka nas Polaków to co Indian i Palestyńczyków, a nawet i dużo gorszy los.

  Interesuje się też tym gdzieś od 2 lat i tyle faktów składa się w jedną całość, że niestety to może być prawda.

 4. stahu mówi

  To teraz tak nas chcą załatwić …że to niby chazary wniknęli w nasze dusze ha ha
  To se neda BEN STAMBLER
  Polski goj zara by to wyrzygał a jak by nie dało to wysrał żydowską dusze !
  ,,Waszym ojcem jest diabeł i postępujecie..,, już my diabła pogonimy razem z wami sqrwysy…. tfuu.. diabła syny !

 5. jedrek mówi

  System skasował mój post czy ktoś z redakcji? Czemu w ogóle macie skrzynkę pocztową na gmailu tam nie ma żadnej prywatność i wasze wiadomości już na pewno były czytane i analizowane.

 6. piotr mówi

  wolna-polska.pl 1- Wolnomularze a kościół soborowy. 2- Szok ! W „katolickiej ” katedrze makieta świątyni religii światowej. 3- Żydomasoneria – Imperium zła.

 7. robert mówi

  Brytyjczyk podpalił synagogę. Szybko tego pożałował. internet

 8. marju73 mówi

  Według poglądu z poniższego filmu toczy się gra na powstrzymanie Izraela od ataku na Iran.
  (kanał Centrum Edukacyjne Powiśle, film „Hanna Kazahari: Dziennikarz śledczy Benjamin Fulford i jego opinie na temat Hitlera, Trumpa, Merkel”)
  Tym niemniej wersja wydarzeń z artykułu jest bardzo prawdopodobna.
  Taki Kushner chyba nieprzypadkowo ma budynek pod adresem 666.

 9. Maciek mówi

  Całkiem możliwe, tylko że podobno zięciowi trumpa jaredowi został odebrany certyfikat bezpieczeństwa i nie może już być tak blisko. Dodatkowo też niektóre źródła podają, że w celu uniknięcia operacji fałszywej flagi Pentagon i armia irańska mają bezpośrednie połączenie. Jedna i druga informacja mogą świadczyć o nieposłuszeństwie dowództwa armii białemu domowi. Zresztą atak na Iran był już zaplanowany i został odwołany na 10 minut przed tym jak myśliwce były juz w powietrzu. Niby odwołany przez prezydenta, ale rownie dobrze mogli się wojskowi sprzeciwić lub niezgodzic sie. Trump chciał zorganizować na święto 4 lipca paradę wojskową, znów wielu wojskowych to skrytykowało, ostatecznie nie wiem na czym stanęło, nie śledziłem tego.

 10. rins mówi

  Gdzieś przeczytałem że plemię żmijowe musi zginąć i mam nadzieję że za mojego życia się stanie i to zobaczę

  1. tomek mówi

   to była by wisienka na moim torcie .zyd to największy państwowy terrorysta .zyd to rak ludzkości. mam nadzieje ,ze ktoś znajdzie lekarstwo na tego raka

 11. Robert B. mówi

  Zwróćcie uwagę na tę manierę robienia zdjęć. Zawsze jest ich WIELU i OTACZAJĄ, jeżeli nie OSACZAJĄ swoją ofiarę. Taki ma być przekaz: jest na wielu, jesteśmy wszędzie, BÓJCIE SIĘ…

  1. Sowa mówi

   Raczej chodzi o presję psychologiczną na rozmówcy który czuje się osaczony przez „mędrców z długimi brodami” XD

  2. Sowa mówi

   Czemu mój komentarz się nie pokazuje ?

 12. Roterdam mówi

  Tak, operacja most 2 jest juz przesadzona. Szykuje sie nam wielki najazd szowinistycznej dziczy. Natomiast trzeba przyznac ze to najlepsi wojownicy na swiecie. Gdyby ofiarowali nam wolnosc kultu w zamian za niewole to moze bym i sie zgodzil z tym. Ale jak przystalo na najezdzcow oni nie biora jencow i nie negocjuja z podbitym bydlem. Czeka nas okres ogromnych przesladowan. Byc moze globalny krach doprowadzi do tego ze grono pasozytow bedzie musialo sie w PL zmniejszyc zeby zrobic miejsce dla Najezdzcow. To by akurat bylo dobre. Moze ta armia zlodzieji w postaci urzedasow roznej masci ogarnela by skad jej wyrastaja nogi. Jak na razie rozgrywaja tym motlochem swietnie. Zastanawiam sie czy Niemcury nie rzuca im rekawicy. Dla nich zajecie tych terenow przez plemie Judy jest koncem strategi Mittleuropy. Koncem ekspansji niemiec.

  Aha – co do Iranu, nie bedzie zadn.ej inwazji ze strony bialasow. To jest sciema. Plan jest zupelnie inny. Persow zaatakuja Saudowie ale jeszcze nie teraz. Najpierw krach, negocjacje, nowy uklad monetarny. Wojna bedzie koncem wielkich sojuszy. Mysle ze planuja ten scenariusz blizej 2022

 13. Robert mówi

  Intryguje mnie pewna sprzeczność , jeśli Polin to po co wojna z Iranem , a jeśli wielki Israel to po co Polin.

  1. Stan mówi

   jeśli rower to po co samochód, jeśli samochód to po co rower… 😉

  2. Sowa mówi

   Ciekawa uwaga. Może Żydzi zrezygnowali z Polin widząc budzące się społeczeństwo polskie oraz otrzymawszy poparcie Trumpa. To jest całkiem pocieszające 🙂

 14. Sowa mówi

  Trump to milioner łasy na pieniądze które mają nad nim władzę. Żydzi na pewno obiecali mu złote góry za poparcie Izraela w starciu z Iranem. Ciekawy jestem jak zareagują Chiny i Rosja. Jeśli dojdzie do konfliktu z ich udziałem będzie to konflikt światowy. W tej sytuacji Polska nie może dać się wciągnąć w wojnę po stronie USA bo to będzie jej zguba. Rosja nas i tak wykończy a my poniesiemy ogromne straty społeczne. Znowu poginie najwartościowszy narybek polskiej młodzieży co odbije się brakiem poważnego oporu w przyszłym budowaniu tu POLIN. Dlatego mam prośbę do wszystkich by byli przeciwni sojuszowi Polski i USA bo sojusz działa w dwie strony a nie tylko w jedną.

 15. Sowa mówi

  Zauważyłem to ale nie chodzi w tym o to że jest ich wielu. Raczej o to żeby wywrzeć presję psychologiczną na rozmówcę który czuje się osaczony przez Panów z długimi brodami XD

 16. snag mówi

  Miedlar, bez pierwszego postu drugi nie ma sensu, nie wysilaj się i nie licz na brak znajomości języka swojej trzódki. Zajrzałem tu raz i mam dość – Zegnam ,…

  1. dina mówi

   Prawda … Ma Pan racje … a art powyzej manipulacja

  2. Jacek Międlar mówi

   Art. powyżej to relacja tego co powiedział wspomniany żyd.

 17. chrysler mówi

  przepowiednia zydowska mówi o ofierze z 6 mln zydów i oni zginą w izraelu , to bedzie ta ofiara i jednoczesnie pretekst do ludobojstwa w iranie… ot kabała jaszczurow

 18. Mieczyslaw mówi

  Jedno jest pewne PIS za bardzo skrecil w zydowska strone i na nich nie zaglosuje.. Nalepsza opcja to Konfederacja

 19. Sławomir mówi

  Pora na weryfikację tych „rewelacji”. USA zabiły jednego ważnego Irańczyka, w zamia za co Irańczycy zaatakowali 2 bazy amerykańskie w ustawionym ataku. Po dzisiejszej wypowiedzi Trumpa wygląda na to, że USA nie planują żadnych ataków odwetowych. I możecie sobie wsadzić gdzieś swoje rewelacje o zniszczeniu Iranu na jesieni 2019. Świat zmierza do końca, który się rozpocznie 02.02.2020, ale ten koniec będzie nowym początkiem, bo tego dnia ludzkość zrozumie, że nie jest sama.

  1. Jacek Międlar mówi

   Szanowny Panie, to nie nasze rewelacje tylko autora publikacji, które przedstawiamy opinii publicznej.
   Z pozdrowieniami

  2. dian mówi

   A to ciekawe , i jak bardzo prawdziwe .

 20. Krzych mówi

  Czy wiadomo, co to za człowiek – na zdjęciu z tymi brodaczami z ChL i Kaczyńskim, stoi na lewo od Kaczyńskiego, ma jasne spodnie? Widziałem go też niedawno za fotografii Dudy z ambasadorem Izraela.

 21. nikt mówi

  Dzięki za tekst. Super. Bingo. Chabad to zło, ich bogiem jest zbrodniarz Jakob Frank, a prawdziwym celem jest uwalnianie cząstek Boga które są „uwięzione” w nieczystych ludziach. Oni już uwalniali Boga z ludzi, mają doświadczenie i zrobią to ponownie. Kto nie wierzy niech jedzie do A. czyli ich ośrodka naukowo badawczego. Jednak to co oni bredzą nie działa, Boga nie da się wypędzić z człowieka. Te wszystkie ich wysiłki psu na bude.

 22. bogdan dziuma mówi

  LUDOBÓJSTWO ŻYDOWSKIE OKREŚLIŁO WPŁYWY I DOMINACJE ŻYDOWSKIE NA ŚWIECIE ! W\G. ŻYDÓW , ŻYDZI SĄ W DEFINICJI ”UPRAWIANIA ŚWIATA” PALCEM BOŻYM I JAKO TACY NIE PODLEGAJĄ OSĄDOWI ”BYDŁA ŚWIATOWEGO ” KTÓREGO SĄ PANAMI ! JAK TY ZABIĆ SRULA , TO TY JEST LUDOBÓJCA , JAK SRUL ZABIĆ CIEBIE TO SRUL WYKONAŁ PLAN BOŻY !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.