Lewacka święta Greta od klimatu. Kto wylansował propagandystkę przedsiębiorstwa „globalne ocieplenie”? [WIDEO]

Greta Thunberg/ fot. facebook
3

Greta Thunberg to 16-letnia Szwedka, która stała się bohaterką nastolatków na całym świecie. W 2018 roku pojawiła się przed szwedzkim parlamentem z kartką „Szkolny strajk klimatyczny”. Błyskawicznie została wylansowana jako aktywistka broniąca Ziemi przed zagładą. W grudniu 2018 roku amerykański tygodnik „Time” umieścił Thunberg na liście 25 najbardziej wpływowych nastolatków na świecie. W marcu 2019 roku trójka norweskich parlamentarzystów zgłosiła ją jako kandydatkę do Pokojowej Nagrody Nobla. Thunberg była gościem szczytu klimatycznego w Katowicach. Kościół Szwecji ogłosił ją „nowym Jezusem”.

„Greta stała się krzewicielką, kultową postacią nowej religii. Religia ta zaczyna już się rozwijać w Polsce. W połowie marca odbył się Światowy Strajk Klimatyczny, gdzie dzieci z całego świata zaczęły strajkować. O co tutaj chodzi? Chodzi o to, żeby młodzieży wmówić, że największym zagrożeniem naszych czasów jest globalne ocieplenie” – wyjaśnia Joanna Teglund, Polka mieszkająca w Szwecji od 1981 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teglund opowiada, w jaki sposób wylansowano lewacką świętą Gretę do klimatu. Jak to zrobiono i dlaczego? Mechanizm jest uderzająco podobny do mechanizmu oszustwa znanego z baśni „Nowe szaty cesarza”. Warto wiedzieć, w jaki sposób dokonuje się dziś propagandowego prania mózgów, którego celem stały się dzieci na całym świecie. Posłuchajcie.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Przedsiębiorstwo „globalne ocieplenie”, czyli klimatyczny skok na kasę

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. DOCTOR mówi

    I już widzę że debile są wszędzie. Postępujące ocieplenie i zmiany klimatu to fakt któremu nikt normalny nie zaprzeczy,

  2. Robert B. mówi

    Po tym wykładzie już wiem, dlaczego do tej akcji wydelegowano taką niedojdę jak ta nasza Inga jakaś tam…

  3. Agata mówi

    Greta powinna się leczyć podobnie jak jej siostra

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.