Ekskomunika dla ks. Misiaka, hipokryzja Bodnara i oświadczenie ONR-u | Przegląd tyg. (16-22.06.2019)

Przegląd tygodnia wPrawo.pl
12

Komunikat kurii archidiecezji łódzkiej o ekskomunice dla ks. Michała Misiaka z Łodzi, aktywnego ewangelizatora, nieformalnego duszpasterza lokalnego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej oraz Obozu Narodowo-Radykalnego i twórcy licznych akcji duszpasterskich, zaskoczyła wielu wiernych Kościoła katolickiego. Dlaczego ks. Misiak ściągnął na siebie karę ekskomuniki i co to oznacza? Czego ks. Michał teraz potrzebuje? W nagraniu wyjaśni to Jacek Międlar.

Ponadto w rozmowie z gościem przeglądu tygodnia, Krzysztofem Lechem Łukszą, publicysta wPrawo.pl skomentuje postawę Rzecznika Praw Obywatelskiej oraz wyrok sądu ws. wypadku samochodowego spowodowanego przez gwiazdora establishmentu III RP Piotra Najsztuba.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W przeglądzie tygodnia zostanie poruszone także najświeższe oświadczenie ONR-u ws. byłych kolegów z organizacji.

Facebook, zaprowadzając cenzurę, tnie zasięgi naszych artykułów, a Google wycofał reklamy, z których mieliśmy jedyny pewny zarobek. Prosimy o choćby drobne wsparcie finansowe lub zakup w naszym sklepie. Dziękujemy. Przegląd tygodnia publikujemy w dwóch częściach. Już niebawem wyeliminujemy pogłos w studiu i ulepszymy jakość obrazu.

Globkurier [CPS] PL

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP (książka moja, Kasi i płyta Stopy oraz odzież patriotyczna): http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar

Wysłuchaj:

NASZ WYWIAD! „Nie dajmy się wciągnąć w ten konflikt!” Balli Marzec o zamieszkach w Tbilisi i powiązaniach Gosiewskiej z Fundacją Otwarty Dialog

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Prawicowo mówi

  Polecam nagrywać pod innym kątem, czyli kamerka na poziomie takim by widać było głowę i cały ekran w rogu, było by widać twarz lepiej i cały monitor.

 2. Bo mówi

  Panie Jacku, prosze sie nie obrazic ale nie jestem w stanie wysluchac do konca z powodu poglosu….

 3. Marjan mówi

  Panie Jacku dlaczego nowe filmy nie pojawiają się na CDA.pl ?
  Gdzie spodziewać sie nowych nagrań?

 4. rebeliant80 mówi

  Misiak przyjął ponownie chrzest w obrządku protestanckim i nie chce się z tego wycofać , a więc sprawa jest jednoznaczna, tacy ludzie w Kościele nie są potrzebni.

  1. Bo mówi

   ks Misiak zrobil duzo dla ewangelizacji ale przyjal drugi chrzest w sekcie zielonoswiatkowej a ten incydent moze zniechecic tych ktorzy sie nawrocili albo zmobilizowac ich aby przyjeli drugi chrzest i wstapili do zieloswiatkowcow i dolaczyc do tego juz teraz Pana Misiaka. Panie Jacku nic i nikt czynu tego ksiedza nie usprawiedliwia.

 5. polak mówi

  Do “świdnickiego więzienia” ? Raczej chyba aresztu? Poza tym, kto naprawdę chce jego uwolnienia co właśnie J. Międlar podnosi i po co? Podejrzewam niestety insynuacje oraz manipulacje w ocenie materiału, niestety także ze strony byłego księdza, jak tym razem. Nie wstyd kapelanie młodzieżowej prawicy?

 6. Bo mówi

  ks Misiak zasłynął odprawianiem nabożeństw majowych w osiedlowej piaskownicy, modlitwami przed sklepem z dopalaczami i organizowaniem dyskotek ewangelizacyjnych.

  Czy to byl powazny ksiadz? Nabozenstwa majowe w osiedlowej piskownicy?! – dla mnie to jest Profanacja. Organizowal dyskoteki ?! ewangelizacyjne?! Przeciez to jest podwazanie autorytetu Boga i profanacja ewangelii. Panie Jacku powiedzial Pan ze ks Misiak ma zaslugi w szerzeniu ewangelizacji czy raczej w osmieszaniu KK? Nic dziwnego ze przyjal (drugi) chrzest od zielonoswiatkowcow. Ksiadz powinien byc ksiedzem a nie wywrotowcem dyskotekowym.

 7. Piotr mówi

  ja tu pierwszy raz na tej stronie i ostatni, ksiądz księdzem pozostanie i nic z niego tego nie zniesie. Księże Jacku.

 8. jacek Wójcikiewicz mówi

  Wierzę w Jeden,święty, powszechny i apostolski Kościół,w Jeden chrzest na odpuszczenie grzechów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.