Ekskomunika dla ks. Misiaka, hipokryzja Bodnara i oświadczenie ONR-u | Przegląd tyg. (16-22.06.2019)

Przegląd tygodnia wPrawo.pl
12

Komunikat kurii archidiecezji łódzkiej o ekskomunice dla ks. Michała Misiaka z Łodzi, aktywnego ewangelizatora, nieformalnego duszpasterza lokalnego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej oraz Obozu Narodowo-Radykalnego i twórcy licznych akcji duszpasterskich, zaskoczyła wielu wiernych Kościoła katolickiego. Dlaczego ks. Misiak ściągnął na siebie karę ekskomuniki i co to oznacza? Czego ks. Michał teraz potrzebuje? W nagraniu wyjaśni to Jacek Międlar.

Ponadto w rozmowie z gościem przeglądu tygodnia, Krzysztofem Lechem Łukszą, publicysta wPrawo.pl skomentuje postawę Rzecznika Praw Obywatelskiej oraz wyrok sądu ws. wypadku samochodowego spowodowanego przez gwiazdora establishmentu III RP Piotra Najsztuba.

W przeglądzie tygodnia zostanie poruszone także najświeższe oświadczenie ONR-u ws. byłych kolegów z organizacji.

Facebook, zaprowadzając cenzurę, tnie zasięgi naszych artykułów, a Google wycofał reklamy, z których mieliśmy jedyny pewny zarobek. Prosimy o choćby drobne wsparcie finansowe lub zakup w naszym sklepie. Dziękujemy. Przegląd tygodnia publikujemy w dwóch częściach. Już niebawem wyeliminujemy pogłos w studiu i ulepszymy jakość obrazu.

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP (książka moja, Kasi i płyta Stopy oraz odzież patriotyczna): http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar

Wysłuchaj:

NASZ WYWIAD! „Nie dajmy się wciągnąć w ten konflikt!” Balli Marzec o zamieszkach w Tbilisi i powiązaniach Gosiewskiej z Fundacją Otwarty Dialog

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Prawicowo mówi

  Polecam nagrywać pod innym kątem, czyli kamerka na poziomie takim by widać było głowę i cały ekran w rogu, było by widać twarz lepiej i cały monitor.

 2. Bo mówi

  Panie Jacku, prosze sie nie obrazic ale nie jestem w stanie wysluchac do konca z powodu poglosu….

 3. Marjan mówi

  Panie Jacku dlaczego nowe filmy nie pojawiają się na CDA.pl ?
  Gdzie spodziewać sie nowych nagrań?

 4. rebeliant80 mówi

  Misiak przyjął ponownie chrzest w obrządku protestanckim i nie chce się z tego wycofać , a więc sprawa jest jednoznaczna, tacy ludzie w Kościele nie są potrzebni.

  1. Bo mówi

   ks Misiak zrobil duzo dla ewangelizacji ale przyjal drugi chrzest w sekcie zielonoswiatkowej a ten incydent moze zniechecic tych ktorzy sie nawrocili albo zmobilizowac ich aby przyjeli drugi chrzest i wstapili do zieloswiatkowcow i dolaczyc do tego juz teraz Pana Misiaka. Panie Jacku nic i nikt czynu tego ksiedza nie usprawiedliwia.

 5. polak mówi

  Do „świdnickiego więzienia” ? Raczej chyba aresztu? Poza tym, kto naprawdę chce jego uwolnienia co właśnie J. Międlar podnosi i po co? Podejrzewam niestety insynuacje oraz manipulacje w ocenie materiału, niestety także ze strony byłego księdza, jak tym razem. Nie wstyd kapelanie młodzieżowej prawicy?

 6. Bo mówi

  ks Misiak zasłynął odprawianiem nabożeństw majowych w osiedlowej piaskownicy, modlitwami przed sklepem z dopalaczami i organizowaniem dyskotek ewangelizacyjnych.

  Czy to byl powazny ksiadz? Nabozenstwa majowe w osiedlowej piskownicy?! – dla mnie to jest Profanacja. Organizowal dyskoteki ?! ewangelizacyjne?! Przeciez to jest podwazanie autorytetu Boga i profanacja ewangelii. Panie Jacku powiedzial Pan ze ks Misiak ma zaslugi w szerzeniu ewangelizacji czy raczej w osmieszaniu KK? Nic dziwnego ze przyjal (drugi) chrzest od zielonoswiatkowcow. Ksiadz powinien byc ksiedzem a nie wywrotowcem dyskotekowym.

 7. Piotr mówi

  ja tu pierwszy raz na tej stronie i ostatni, ksiądz księdzem pozostanie i nic z niego tego nie zniesie. Księże Jacku.

 8. jacek Wójcikiewicz mówi

  Wierzę w Jeden,święty, powszechny i apostolski Kościół,w Jeden chrzest na odpuszczenie grzechów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.