J. Międlar: Dorżnijmy unijną prostytutkę z HIV-em. To dla Polski wróg numer jeden

"Śmierć Unii Europejskiej"
31

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę czerpał radość z widoku agonii. Z satysfakcją patrzę jak zdycha stara, pomarszczona, zarażona HIV-em Unia Europejska. Chory i zakłamany kosmopolityczny twór, który niczym pospolita dewiantka, daje się gwałcić obcym europejskiej kulturze ideologiom i cywilizacjom. Być może Angela Merkel ze zgrają „alfonsów” podziela równie obrzydliwe dewiacje, ale to niedopuszczalne, by je transponować na działalność polityczną obejmującą niemal cały kontynent. Seksualne spaczenia niech realizuje w prywatnej sypialni, nie zaś w ustawodawstwie europejskim. Dzisiaj o Unii Europejskiej, pojęciu nacjonalizmu i budzącej się Europie Wolnych Narodów.

Już w  1937 roku sowiecki Komintern nakazał, by wszystko co narodowe wrzucać do jednego wora o nazwie „faszyzm”. Idioci… nacjonalizm bardziej by obrzydzono, gdyby wspomniany wór nazwano „żydowskim szowinizmem”. Sowieccy półinteligenci nie rozróżniali odmian nacjonalizmów, a że padło na „faszyzm”, tak też pozostało. Najgorsze jest to, że po dzień dzisiejszy, wysoko postawieni funkcjonariusze państwowi i kościelni, bredzą o faszystowskich bojówkach w Polsce ukrywających się za kibicowskimi szalikami czy banderami patriotycznych organizacji. Polski nacjonalizm jest koherentny z oficjalną doktryną Kościoła katolickiego, która wbrew temu, co nieraz mówią polscy publicyści, jak w rozmowie, którą kilka dni temu przeprowadził ze mną Piotr Barełkowski z wPolsce.pl, nie podlega relatywizacji. I papież Franciszek czy szabes goj Stanisław Gądecki żadną wypowiedzią czy oświadczeniem tego nie zmienią. Polski nacjonalizm, w przeciwieństwie do żydowskiego szowinizmu, szanuje inne nacje (por. np. A. Doboszyński, „Teoria Narodu”). Jest iście szlachetny. Jest umiłowaniem tego co narodowe,  dziedzictwa, z którego wyrastamy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Demoliberałowie, na czele z UE, w ludzkich umysłach próbują wykreować następujące skojarzenia: nacjonalizm to krew, wojna, zło i nietolerancja, a liberalizm to wolność, sielanka, miłość, szacunek i pieniądz. Najgorsze, że wielu staje się ofiarą tej załganej, a w konsekwencji śmiercionośnej propagandy, łyka wszystko jak pelikan. Zwłaszcza jeśli głosi to medialny mainstream.

Niestety, wśród zakłamanych funkcjonariuszy, czerpiących wiedzę z postkominternowskiej Gazety Wyborczej, jest sporo hierarchów kościelnych, na których czele stoi zaprzyjaźniony z gminą żydowską, przewodniczący Komisji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Człowiek, któremu – co udało mi się wywnioskować po ostatnich wpisach na Twitterze – udało się rozkochać w sobie funkcjonariuszkę Adama Michnika, Dominikę Wielowiejską.

Sądzę, że należy mu zafundować paczkę wartościowych lektur, chociażby publikacje ojca Jacka Woronieckiego OP, który klarownie tłumaczy czym jest patriotyzm, czym nacjonalizm, a czym żydowski czy ukraiński szowinizm. Jeśli je przeczyta – w co niestety wątpię, bo podobno jedyne drukowane, po które regularnie sięga to Wyborcza, Talmud i Koran – przestanie przyrównywać aktywizm nacjonalistów do narodowego-socjalizmu: Pytamy, skąd się to bierze [nacjonalizm wśród Polaków – przyp. redakcja]. Wydaje mi się, że z tego samego ducha, z jakiego wynikał nacjonalizm socjalistyczny. Z tego ducha, który nie ma w sobie nic chrześcijańskiego, dlatego, że gdy mówimy o odwoływaniu się do patriotyzmu, to musimy sobie jasno powiedzieć, że patriotyzm to jest to uczucie, w którym kochamy swoich bliskich, nie nienawidząc innych – perorował Gądecki. Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu. I jeszcze dodał: w Polsce doszedł do głosu chory nacjonalizm (wypowiedzi z 2016 roku). Gądecki uświadomił mnie w jednym, święcenia kapłańskie nie chronią nikogo od głupoty. Kim trzeba być żeby polski nacjonalizm, który postuluje wyniesienie Chrystusa na Króla Polski identyfikować z nazizmem? A może ksiądz arcybiskup, którego rodzice prawdopodobnie nazywali się Hartman, uczestniczy w śmiercionośnym planie, o którym pisałem wczoraj (Śmiercionośny plan żydów: Świat zniszczyć multikulturalizmem, a w kraju zbudować szowinistyczne getto)? Zaraz wszystko ułoży się w jedną całość. Powiem śmiało: w Polsce doszła do głosu karykatura biskupstwa. Już nie rządzą Kościołem pasterze, ale pastuchy prowadzące swoje owce na rzeź, a wypowiedź o polskim nacjonalizmie jest jedną z setek, które do tego przekonują. W wypowiedziach hierarchów winniśmy oczekiwać prawdy i większego polotu intelektualnego. Za swoje słowa, wykluczanie nacjonalistów z Kościoła, abp Gądecki odpowie na sądzie bożym, bo przeprosin na jasnogórskich wałach możemy się nie doczekać.

Gądecki to żydowski pachołek, szabes goj. Swoje prawdziwe oblicze objawił chociażby w 2014 roku, gdy Eucharystycznemu Ruchowi Młodych z Poznania, zakazał organizacji gry miejskiej opartej na wydarzeniach z XIV wieku, kiedy to Żydzi sprofanowali Najświętszy Sakrament. Prawdopodobnie gdyby organizowali grę o „sprofanowanym” żydowskim napletku, z pewnością podjąłby się honorowego patronatu. To już eklezjalne himalaje absurdów! Podobnie papież Franciszek, zamiast odwiedzać gnębione przez islamskich ekstremistów wspólnoty chrześcijańskie, biega po (będących w mniejszości wobec kościołów) islamskich meczetach, zdewastowanych przez rzekomych „katolickich fundamentalistów”, a w innym miejscu chwali politykę migracyjną Szwecji, która jest na skraju totalnego upadku.

Na szczęście, mimo natarcia eklezjalnych pastuchów, demoliberałów, talmudystów, islamistów i resortowych dzieci, w Europie odradza się nacjonalistyczny, komplementarny z personalizmem duch. To jest fakt! Europa Wolnych Narodów, jeszcze za naszego pokolenia, może stać się rzeczywistością. Światłe, europejskie grupy społeczne, będące pod jarzmem lewicowej ideologii Unii Europejskiej i szaleńczej hordy zdziczałych muzułmanów, próbują bezpiecznie  wyślizgnąć się z opresji, nie ponosząc przy tym jakichkolwiek strat. Jedynym rozwiązaniem jest powrót do korzeni. Do narodowo-chrześcijańskiego dziedzictwa, z którego wyrastamy. Do radykalnej wiary, poszanowania dobrobytu i drugiego człowieka, na śmietnik historii wyrzucając lewackie, demoliberalne, nazistowskie, a zarazem eugeniczne ścierwo, które pod płaszczykiem „wolnego wyboru”, od dziesiątków lat próbuje nas zniszczyć. Nie chodzi o budowanie nacjonalistycznej międzynarodówki, a o umacnianie swojej nacji w wolności, dając w ten sposób świadectwo sąsiadom.

Wszystkie scenariusze wskazują na to, że kres Unii Europejskiej prędko nadchodzi, dlatego śmiało możemy ją porównać – przepraszam za słowa – do „zdychającej prostytutki z HIV-em”. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę czerpał radość z widoku agonii. Z satysfakcją patrzę jak zdycha stara, pomarszczona, zarażona HIV-em Unia Europejska. Chory i zakłamany kosmopolityczny twór, który niczym pospolita dewiantka, daje się gwałcić obcym europejskiej kulturze ideologiom i cywilizacjom. Być może Angela Merkel ze zgrają alfonsów, podziela równie obrzydliwe dewiacje, ale to niedopuszczalne, by je transponować na działalność polityczną obejmującą niemal cały kontynent. Seksualne spaczenia niech realizuje w prywatnej sypialni, nie zaś w ustawodawstwie europejskim. Żeby było jasne. Obraz wirusa HIV z jednej strony symbolizuje słabnący układ odpornościowy aparatu, a z drugiej ujawnia jedno ze źródeł zakażenia. W tym momencie powinienem wyciągnąć z teczki geograficzną mapę świata i wskazać na otaczające Europę kontynenty. Chyba więcej tłumaczyć nie muszę?

Dla nacjonalistów, którzy dążą do zbudowania Europy Wolnych Narodów, powinno być jasne, że Unia Europejska w obecnym kształcie jest wrogiem numer jeden. Zniszczenie jej to jedna z dróg ku wolności. Dlatego budując narodowo-chrześcijańskie „ja”, dorżnijmy unijną prostytutkę. Zaaplikujmy jej ampułkę cyjanku potasu – narodowo-katolickiego radykalizmu, to ją dobije ostatecznie, a Europa Wolnych Narodów stanie się naszym udziałem.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek mówi

  Każda śmierć to narodziny czegoś nowego, nie jesteśmy przygotowani na to, bo nowe rozbiory. Władza ma w dupie polaków i ich prawo do broni.
  Pozostaje nam pieśń religijno-patriotyczna – pieśń: „Modlitwa obozowa”.

  O, Panie, któryś jest na niebie,
  Wyciągnij sprawiedliwą dłoń!
  Wołamy z cudzych stron do Ciebie,
  O polski dach i polską broń.
  https://www.youtube.com/watch?v=4kSANMl6EFA

 2. Normalny mówi

  Bardzo dojrzały i wnikliwy tekst pod redakcją, mam wielką nadzieję, przyszłego Prezydenta Polski i przyszłego Prezydenta Wielkiej Europejskiej Unii Katolickiej – Jacka Międlara. Unii oczyszczonej z naleciałości ideologicznych wszelkiego żydomasońskiego lewactwa zarówno świeckiego, ale przede wszystkim duchowego i religijnego, Unii opartej na tradycyjnej, a nie na modernistycznej – antykatolickiej nauce Kościoła Rzymskokatolickiego.

 3. Logic mówi

  UE to triumf ideologii nad rozumem.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Nie zapominajmy o wielobilionowych odszkodowaniach za masowe mordy na narodzie polskim, a także za olbrzymie straty terytorialne i materialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców i Litwinów. Nie zapominajmy też o tym, że wbrew insynuacjom antypolaków wypłata odszkodowań przez Niemcy Żydom i Francuzom zdecydowanie poprawiła relacje między tymi narodami, a wręcz stały się one wzorowe, a więc podobnie powinny się ukształtować bilateralne relacje między Polakami a w.w. narodami po wypłacie przez nich należnych nam reparacji.

 5. Witek mówi

  Opanuj się pan trochę. Pańskie teksty czyta masa oszołomów, fanów Olszańskiego, Chojeckiego i osób, którym agresji nigdy nie brakowało za to intelektu owszem. Niczego nie zbuduje się na opluwaniu i pogardzie. Wszyscy wiemy, że EU dzieli się na zachód który chce doić wschód. Ale pański artykuł ze względu na słownictwo po prostu odrzuca czytelnika. Rozumem złość, ale ją też trzeba kontrolować.

 6. Komentarz mówi

  Wtf! Prosze przestan uzywac takich niekulturalnych zwrotow Jacek! Jestes spoko ale Mlody i krew buzuje a oni maja pozywke! Please masz duzo inteligencji i tym ich wykanczaj a nie mowa z rynsztoku. Wiecej pride mister!

 7. Przebiśnieg mówi

  Deutsche und Volksdeutsche – sofort ZAHLEN !!!

 8. mlawa mówi

  miedlar ty baranie jestes tak plytki ze mi szkoda Ciebie – jak mozesz pisac o ustroju „zarazona Hiv-em”
  przepros baranie tych wszystkich ktorzy na ta chorobe choruja – ona niczym nie rozni sie od raka i twojej chorej schizy. No jest jedna roznica Hiv i rak da sie wyleczyc 😉

 9. Martin mówi

  DO RODAKOW!!!…
  CZAS NAJWYZSZY OBALIC TEN NIE POLSKI „RZAD” ZYDOW CAZARSKICH i UKRAINCOW !!!…
  INACZEJ ZA BARDZO NIEDLUGO POLSKA ZNIKNIE Z MAPY SWIATA A NAROD ZOSTANIE WYMORDOWANY !!!
  1066 !!!…ZYDY SIE ZABEZPIECZYLY BY W RAZIE BUNTU POLAKOW NAPUSCIC NA NASZ NAROD WOJSKA USA !!!…KTORE JUZ TU STACJONUJA !!!…A NIEMIECKA BUNDESWEHRA i MERLEK Z TUSKIEM TYLKO NA TO CZEKAJA ZEBY NAS WYRZAC JAK BARANKI BOZE !!!…
  OBJAWY PIERWSZYCH PROWOKACJI !!!..

  AHTUNG !!!…UWAGA !!!…ZGORZELEC- GOERLITZ !!!… ATAK NOŻOWNIKA W SZKOLE !!!…NAPASTNIK IRAKIJCZYK !!!…

  https://www.youtube.com/watch?v=nD2choOxmjw

  SZOK!!!… Niemcy chcą skazywać Polaków w Polsce !?…Nachodźcy swobodnie przechodzą granicę RP !!!…
  https://www.youtube.com/watch?v=vnUpaObpR1g
  SKANDAL !!!…Niemcy odeślą 40 IRAKIJCZYKÓW DO POLSKI !!!…WTARGNĘLI DO NIEMIEC Z POLSKI…
  https://www.youtube.com/watch?v=_CJNc9HmUNg

  ALARM !!!… SZKOPY ZALEJĄ POLSKĘ NACHODŹCAMI PRZEZ WSCHODNIĄ GRANICĘ !!!…

  https://www.youtube.com/watch?v=cgZh3wWlknI

 10. WszechPolak mówi

  Drogi Jacku Międlar, to prawda, że Unia Europejska to największa zaraza współczesnej Europy. Ale musimy także pamiętać o zagrożeniu ze wschodu. Napływ taniej siły roboczej z Ukrainy, potomków Bandery, zagraża Polsce. Już teraz Polscy pracownicy w polskich zakładach pracy są gorzej traktowani niż Ukraińcy.

 11. Mike mówi

  Szczęść Boże, Jacku.
  Nie oddawaj siebie na wolę swych żądz, abyś jak bawół nie był [nimi] miotany. Liście zmarnujesz, owoce zniszczysz i pozostawisz siebie jak uschłe drzewo. […]
  Wówczas powiódł Go [diabeł] w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata i rzekł do Niego diabeł: «Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je dać, komu zechcę. Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje»
  […]
  Odpowiedział Jezus: «Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd».
  […]
  W ewangelii św. Łukasza zły jasno mówi, że ten świat należy do niego. A Jezus mówi, że królestwo jego nie jest stąd. Ten stan jest zawsze. A jeśli więc jeśli nie zmienimy tego świata w królestwo Boże, to jaki cel naszego życia? A na pociechę dodam, że nawet i nad Franciszkiem czuwa Parakletos.

 12. witek mówi

  trzeba się powoływać na fakty bez emocji, eskalacja emocji właśnie jest pożądana przez druga stronę bo uwiarygodnia atak, jest dużo ludzi myślących, mówić o prawdzie wystarczy

 13. Piotr mówi

  Panie Jacku mam dla Pana ogromny szacunek za odwagę. Niech się Pan w ogóle nie przejmuje jakimiś Mlawami, Witkami itd. Naprawę trzeba mieć co w spodniach nosić, żeby pisać prawdę i w zasadzie samą prawdę. Dzisiaj trzeba być radykalnym. Nasz Stworzyciel, Odkupiciel i Zbawiciel również taki był, gdy było trzeba. My jako Naród czasu już nie mamy. Jesteśmy przez żydostwo rozgrywani na wszystkich fortepianach (czy KO, PO, PiS, a obecnie kolejna mutacja w postaci Hołowni). Wszystkie stronnictwa polityczne i ośrodki duchowe – episkopat (Judasze i zdrajcy Pana Boga) zapaskudzone są żydostwem. To oni podstępnie ukrzyżowali Zbawiciela, a Nas jako Narodu nienawidzą, bo jesteśmy jeszcze katolikami. Jeszcze jesteśmy w letargu. Czas się przebudzić. A te Witki i Mlawy to na pewno po dziadkach Scheissemani…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.