Szef Światowego Kongresu Żydów grozi Polsce! Chodzi o ustawową blokadę dla żydowskich roszczeń. Pisze o „bezczelnym czynie polskiego parlamentu”

Ronald S. Lauder, szef WJC/fot. screen
13

Żydzi nie mogą przeboleć nowelizacji ustawy Kodeksu postępowania administracyjnego, która jest kolejną blokadą dla realizacji bezprawnych roszczeń żydowskich wynikających m.in. z amerykańskiej ustawy 447. Po bezpardonowych naciskach, a wręcz atakach na Polskę w wykonaniu szefa MSZ Izraela i dyplomaty ambasady Izraela w Polsce, uderzył w nas znany z antypolskich wypowiedzi szef Światowego Kongresu Żydów Ronald Lauder. Lauder to szef międzynarodowej organizacji żydowskiej, który chociażby w lutym bieżącego roku stawał w obronie Barbary Engelking i Jana Grabowskiego, którzy w książce „Dalej jest noc” kłamliwie przedstawili jednego z Polaków jako „współwinnego zabójstwa Żydów”. Żydowskie naciski, bezpardonowe ataki i stawanie po  stronie kłamstwa to wręcz żydowska tradycja, czego dowodzą konkretne fakty i dokumenty, które znajdziecie Państwo w książce Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”.

Lauder w oświadczeniu dla mediów stwierdził, że Polska wyróżnia się na tle innych postkomunistycznych państw tym, że od trzech dekad unika tematu żydowskich (bezprawnych) roszczeń. Stwierdził, że ta nowelizacja to „policzek dla tego, co zostało z polskiego Żydostwa i ocalonych z nazistowskiej brutalności”. Dodał też, że może stworzyć w Europie „straszny precedens”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Jest wyrok w procesie przeciw Engelking i Grabowskiemu! Mają przeprosić za nieścisłe informacje w książce „Dalej jest noc”

Lauder zagroził również, że nowelizacja źle wpłynie na stosunki Polski i USA.
Byłem gorącym adwokatem Polski w Waszyngtonie i w innych miejscach odkąd ten kraj odrzucił system komunistyczny na rzecz demokracji. Inspirowała mnie polska walka o wolność i narodowe odrodzenie, nawet kiedy nie zgadzałem się z niektórymi ruchami Warszawy. Ale ten bezczelny i bezsensowny czyn polskiego parlamentu sprawia, że zadaję sobie pytania o własne poświęcenie i przyszłość stosunków polsko-amerykańskich.

Szef żydowskiej międzynarodówki wręcz wezwał także, by… zbojkotować Polskę, co należy potraktować jako realną żydowską groźbę.
Boli mnie mówienie tego, ale myślę, że nadszedł czas aby międzynarodowa społeczność żydowska na nowo oceniła swoje związki z rządem, który zachowuje się z tak niewyobrażalną gruboskórnością i emuluje najgorsze tradycje z polskiej historii, zamiast tych najlepszych. Skoro moralne nawoływania wyraźnie nie były efektywne, to czas traktować Polskę z takim samym względem z jakim traktuje polskich Żydów i ich potomków szukających sprawiedliwości.

Komentarz: Żydzi przyzwyczaili się, że polscy politycy ulegają żydowskiej presji i zmieniają nowele ustaw pod ich dyktando. Tak było w przypadku ustawy o IPN w 2018 roku, gdy polscy politycy pod żydowskie dyktando przeredagowali prawo, która pierwotnie miało chronić dobre imię narodu polskiego przed takimi określeniami jak „polskie obozy śmierci”. Ostatecznie, po żydowskich atakach, nowela stała się ochronką dla przemysłu holokaustu. Na szczęście obecnie tak tym razem się nie dzieje i nowela ustawy dotycząca kwestii reprywatyzacji, w praktyce na „amen” blokująca możliwość realizacji roszczeń wynikających z amerykańskiej ustawy 447, nie zostanie skażona żydowskim lobbingiem.

Dodajmy, że my, Polacy, jesteśmy otwarci na żydowski bojkot. Proponujemy, by polegał on na zerwaniu z Żydami wszelkich stosunków, odebraniu im paszportów oraz ekstradycji z naszego pięknego kraju. To by było na tyle.

Przeczytaj także:

„Jestem przerażony”. Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów o wyroku w procesie przeciwko Engelking i Grabowskiemu

Polskie MSZ odpowiada Izraelowi ws. bezczelnych nacisków w związku z bezprawnymi roszczeniami żydowskimi

Szef MSZ Izraela znów atakuje Polskę w związku z roszczeniami żydowskimi: „Nowe polskie prawo jest hańbą…”

Szef MSZ Izraela znów atakuje Polskę w związku z roszczeniami żydowskimi: „Nowe polskie prawo jest hańbą…”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stanley44 mówi

  Żydzi to odwieczni wrogowie Polski i Polaków.

 2. Aga mówi

  Żenujące. Kto tu jest bezczelny Polska czy Izrael ? Jak obce panstwo jakim jest Izrael może wtrącać się w ustawodawstwo i decyzyjnosc państwa polskiego ? Wara Zydom od Polski. Tu jest Polska a nie fikcyjne polin.
  Pomijam kwestię niezgodnego z prawem międzynarodowym żądania zwrotu mienia bezspadkowego amerykańskim organizacjom żydowskim. Mienie bezspadkowe pozostawione bez spadkobierców juz od czasów rzymskich przechodziło na rzecz skarbu danego państwa. Mienie mające spadkobierców i akty własności można dochodzić w procesach cywilnych, tak jak odbywa się to we wszystkich cywiliziwanych krajach.
  Może Izrael zacznie robić porządek na swoim terytorium oraz zwróci przejęte siłą i bez rekompensaty nieruchomości i grunty Palestyńczyków czyli prawowitym właścicielom tych ziem.

 3. Aga mówi

  Sądzę , że najwyższy czas aby Polska wystawiła rachunek do zapłaty Żydom za możliwość przebywania na naszym terytorium od czasów Kazimierza Wielkiego gdy w tym czasie byli wypedzani z innych krajów. Dasz im palec to chcą cała rękę. Bezczelność tego narodu nie ma granic. My Polacy stawiamy veto ich zadaniom i roszczeniom.

 4. MAREK mówi

  Jeżeli jeszcze ktoś nie wie jak, żydzi odwdzięczali się Polakom, za przyjęcie żydów na ziemie polskie oraz ratowanie życia żydów podczas okupacji niemieckiej to już teraz wie!
  Salomon Morel, Michnik, Wolińska i inni pokazali, jak trzeba podziękować, tolerancyjnemu, gościnnemu, umęczonemu i zniewolonemu Narodowi Polskiemu za ratowanie żydów i gościnę.
  Żydzi z mozołem wraz z ruskim okupantem mordowali i łamali kręgosłupy Polakom, jednocześnie oczerniając Naród Polski na całym świecie, jak obecnie czyni to notoryczny kłamca i oszczerca Gross i jego towarzysze.

 5. krzysztof mówi

  też tak uważam, dość żydowskiego szczekania, wszyscy wypierdalać do izraela, woooon!!!

 6. Repatriant mówi

  1968 – powtórka z rozrywki i szlus, na własny żydowski koszt

 7. Martin Malik mówi

  „Dodajmy, że my, Polacy, jesteśmy otwarci na żydowski bojkot. Proponujemy, by polegał on na zerwaniu z Żydami wszelkich stosunków, odebraniu im paszportów oraz ekstradycji z naszego pięknego kraju. To by było na tyle.”

  Zgadzam się, ale poza turystyką i wymianą handlową. Z Żydami należy handlować, a Palestyna/Izrael to ciekawy i wartościowy historycznie kraj. Także najpierw ich wszystkich deportujemu, a potem nawiązujemy stosunku handlowe.

 8. Hammurabi mówi

  „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Polacy będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie „publicznie atakowana i upokarzana” na forum międzynarodowym”. Jak mówił niejaki popaprany żyd o nazwisku Singer. Israel Singer.
  Nic to, że Niemcy już raz zapłaciły, że dołożyła się Szwajcaria postawiona przed tą samą groźbą.
  Teraz czas na obrabowanie Polski. Równolegle, 13 marca 2000 r. Żydzi wystąpili z „oświadczeniem”, że odtajnionych dokumentów amerykańskich wynika, że Austria przetrzymuje mienie Żydów z czasów holokaustu o wartości 10 mld dol. Wysunięto również zarzut, że „pięćdziesiąt procent dzieł sztuki w kolekcjach amerykańskich zostało zrabowanych Żydom”. „Przedsiębiorstwo holokaust” pewne swego zaczyna żądać coraz więcej i więcej żarcia.
  Teraz fakty.
  Do 14 maja 1948 czyli momentu powstania nowotworu pt. „Izrael” Żydzi żadnego „państwa nie mieli. W Polsce byli więc obywatelami Polski, pochodzenia żydowskiego. Tu żyli, tu pozostawili resztki swoich „majątków”. A że w przytłaczającej większości była to biedota, to po niemieckich rekwizycjach nawet rozdeptanych laczków nie zostawili. A nawet jeśli zostawili, na na mocy prawa te „laczki” i tak przechodzą na własności skarbu państwa.
  Dalej idąc groźby żydowskie nie są bezpodstawne i roszczenia nie znikną nigdy. Wciąż będą tworzone nowe „fakty”, prokurowane nowe „dowody”. Przykład draństwa takich kanalii jak Gross, Engelking, Grabowski, są tego niezbitym dowodem.

  Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zerwanie wszelkich kontaktów z „Izraelem”. Wyproszenie korpusu dyplomatycznego i wywalenie na solidnych kopach przedstawicieli izraelskich służb tu bez żadnej kurtuazji.
  Równolegle powinno dojść do zamknięcia muzeum – prawem kaduka zwanego „polin” i otworzenia w tym miejscu „muzeum historii zdrad żydostwa polskiego”, by fakty i nazwiska zdrajców, morderców i oprawców nie pozostały nieznane Polakom i światu.
  O tak oczywistym pociągnięciu jak ekshumacja w Jedwabnem i innych miejscach nawet nie wspominam, bo to normalne przecież w świetle konieczności dojścia prawdy. Jedna uwaga to powołanie komisji i zaproszenie przedstawicieli międzynarodowych instytucji w charakterze świadków i rzeczoznawców.
  Bajka, co?

  Polski rząd już się poci i kombinuje jak wybrnąć z takiej opresji… Co zrobić, żeby obecna nowelizacja podzieliła los tej dotyczącej IPN-u. Nie dociera to do tych „mądrych głów”, że żydowskie roszczenia były, są i zawsze będą, o ile ktoś nie wybije tym kundlom zębów którymi wciąż kąsają.

 9. Zbigniew mówi

  „Szef żydowskiej międzynarodówki wręcz wezwał także, by… zbojkotować Polskę, co należy potraktować jako realną żydowską groźbę.”

  Maja pretensje do Polakow, ze ich nie ochronili przed bolszewia i nazisatami a jednoczesnie udowadniaja, ze w ten sposob uniemozliwiali dozbrojenie polskich zolnierzy calkowicie blokujac doplyw kapitalu i handel.

  W tym sa skuteczni ale w rabowaniu i dwulicowosci.

 10. Zbigniew mówi

  Moze wlasnie zadawanie sie z tymi bandytami powoduje niechec na swiecie i w Europie – niechec i podejrzliwosc?

 11. W K mówi

  Tylko potwierdził, że z żydami jest coś i dużo nie tak.

 12. Krzysztof mówi

  lauder śmieciu stul pysk !

 13. czarny mówi

  Spokojnie, zaraz polskojęzyczny nierząd zmieni ustawę pod dyktando żydostwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.