Oficjalne dane rządowe ws. Covid-19! Śmiertelność kilkukrotnie wyższa po szczepieniu niż bez szczepienia

8

Centrum Informacyjne Rządu opublikowało oficjalne dane ws. umieralności na wariant Delta Covid-19 po szczepieniu i bez szczepienia. Dane są przerażające, bo wynika z nich, że umieralność na chorobę jest niemal 7-krotnie wyższa po zaszczepieniu niż bez „medykamentu”

Dyskusję na Twitterze rozpoczął jeden z internautów publikując zrzut ekranu z artykułu tygodnika Do Rzeczy pt. „Wariant Delta groźniejszy dla zaszczepionych” oraz pierwszym akapitem publikacji: Według danych opublikowanych przez Public Health England śmiertelność z powodu wariantu Delta COVID-19 jest sześciokrotnie wyższa wśród osób w pełni zaszczepionych niż wśród osób, które nigdy nie otrzymały szczepionki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do dyskusji włączyło się Centrum Informacyjne Rządu administrujące zweryfikowane (zobacz zrzut ekranu) konto #SzczepimySię. Napisano: Szczepionki są skuteczne również w przypadku wariantu Delta. Ta odmiana jest znacznie bardziej zaraźliwa, ale po badaniu i analizie ponad 14 tys. przypadków jesteśmy w stanie stwierdzić, że szczepionki są najlepszym rozwiązaniem w jej zwalczaniu.

#SzczepimySie to oficjalny profil CIR
#SzczepimySie to oficjalny profil CIR

 

Inicjator dyskusji odpowiedział na to, że szczepionki na Covid-19 są 6 razy bardziej skuteczne, ale w doprowadzaniu do śmierci w przypadku zakażenia wariantem Delta. To znaczący sygnał ostrzegawczy, którego nie należy bagatelizować, ponieważ można odpowiadać karnie.

Nie trzeba było dłużej czekać i CIR opublikował (sic!) oficjalne dane, które – na nieszczęście pro-szczepionkowych propagandystów – potwierdzają prawdziwość faktów podawanych przez inicjatora dyskusji na temat umieralności na wariant Delta zaszczepionych na Covid-19.
Przedstawia Pan dane w sposób sensacyjny, a fakty są takie: – Śmiertelność po szczepieniu 0,00636 % – Śmiertelność bez szczepienia 0,000957 %. Ten artykuł jest zwyczajnie zmanipulowany pod tezę – napisał administrator a rządowego centrum informacyjnego.

Mamy to. Z danych podanych przez CIR jasno wynika, że śmiertelność na wariant Delta zaszczepionych na Covid-19 jest niemal siedmiokrotnie wyższa niż u osób niezaszczepionych. Czy mając te dane pro-szczepionkowa propaganda opłacana z pieniędzy polskich podatników nie jest świadomym działaniem na szkodę Polaków?

Przeczytaj także:

Kaczyński się przyznał! Lobbował za twardym lockdownem, teraz naciska ws. szczepień

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojtek mówi

  znam te liczby – to są dane z UK

 2. PISo zbrodnia mówi

  – Śmiertelność po szczepieniu 0,00636 %
  – Śmiertelność bez szczepienia 0,000957 % – po jakiego ch.. dla tego promila te wszystkie lokdałny, maski., zdalne nauczanie

 3. Emilian58 mówi

  Życie jest piękne tylko nie będzie komu żyć!!!

 4. Andrzej mówi

  Chciałbym wystąpić tu w roli adwokata diabła.
  Czy nie jest tak, że większość tych którzy się zaszczepili w pierwszej kolejności to ludzie starsi i inni
  borykający się z problemami zdrowotnymi, otyłością u których ryzyko zgonu z powodu covid jest większe.
  Pozostaje oczywiście kwestia skuteczności szczepionki

 5. Jakub mówi

  Dokładnie tak, powinno się przynajmniej uwzględniać grupę wiekową, a nie dzielić na zaszczepieni/niezaszczepieni.

 6. Rebih mówi

  @PiSo Zbrodnia TO nawet nie promil, nawet nie setna promila. To tysięczna promila i to dopiero po zaokrągleniu w górę.

  @Andrzej Rząd ma wszystkie dane i – gdyby chciał – mógłby je pokazać z podziałem na zaszczepionych, niezaszczepionych, rodzaj szczepionki, grupy wiekowe, płcie, miastowych i wsiowych. Z jakiegoś powodu nie bardzo są skłonni do ujawniania takich danych, a jak już coś ujawnia, to zaraz okazuje się, że jedne dane nie pasują do drugich itd.

 7. Norbert mówi

  Szczepcie się na siłę!!! Zostaną normalni i Prawdziwi Polacy! Reszta, no cóż, debili nam nie trzeba.

 8. Bodo mówi

  Pisowcy eksterminowali juz 200.000 starych Polaków. Teraz biora się za dzieci !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.