SKANDAL! ABW wdarło się do mieszkania rodziców Jacka Międlara! G. Braun: „Kto tu dąży do prowokacji, Panie Morawiecki?”

17

ABW wdarło się do mieszkania rodziców Jacka Międlara w Rzeszowie. Powodem interwencji miało być rzekomo poszukiwanie materiałów pirotechnicznych – informuje na swoim Twitterze Grzegorz Braun.

Już za parę godzin rozpocznie się marsz z okazji kolejnej rocznicy ogłoszenia stanu wojennego. Międlar nie będzie mógł się na nim stawić. W tak ważnym dniu, powracają komunistyczne praktyki przeszukań i wtargnięć do domów przed świtem. Mimo, iż jest jego współorganizatorem, nie będzie miał szansy uczestniczyć w zgromadzeniu. Przesłuchanie „podejrzanego” ma bowiem mieć miejsce dopiero dnia jutrzejszego. Trudno o bardziej wyraźny przejaw dyskryminacji i cenzury zarówno niezależnych mediów, jak i całego środowiska patriotycznego w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Kto dąży do prowokacji, Panie Morawiecki?” – zapytuje polityk Konfederacji. Podczas konferencji prasowej wyraził niepokój możliwościami zamieszek, spowodowanych przez wzburzenie ludzi zachowaniem służb. Należy  pamiętać, iż w zaistniałej sytuacji kluczowe jest zachowanie spokoju. Polscy patrioci nie mogą dać się sprowokować dwulicowej władzy.

Źródło: Twitter

Przeczytaj również:

[PILNE!] Konferencja Konfederacji o zatrzymaniu Jacka Międlara! G. Braun: Morawiecki odpowiada osobiście za zdrowie i życie Jacka [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Gdzie była ABW, gdy:

  1) Morawiecki lekką rąsią z krwawicy polskiego podatnika DAŁ 20 milionów złotych żydowskiemu bankowi?
  2) Morawiecki na krótkiej smyczy starszego sierżanta sztabowego izraelskiej armii jeździł do Nowego Jorku, gdzie został podjęty w obskurnej przybudówce przez rabina Shmuleya?

 2. Krzysztof mówi

  Chamy ze służb nadal robią co chcą . Należy zmusić dowódcę tychże służb , aby wyjaśnił powody zatrzymania pana J.Międlara , oraz wtargnięcie służb do domu jego rodziców. Tu powinna być ostra kara . Taki bandytyzm jaki jest stosowany za zgodą władz RP w stosunku do prawdomównych obywateli tego państwa zasługuje na potępienie. Do czego oni są wykorzystywani ? To bandyci w mundurach na usługach władzy. Czyja to robota ? Daniels i spółka .powiedzcie ,że to nie wy.

 3. JA mówi

  OJ ZBIERA SIĘ IM, ZBIERA. Nic nie zostanie zapomniane PISIE

 4. Robert B. mówi

  Na stronie żydowskiej gazety dla Polaków już triumfują… Piszą, że Międlar usłyszy jutro zarzuty „nienawiści do Żydów”, bo… jak powszechnie wiadomo, Żydów można tylko kochać, tylko się przed nimi kajać, bić hołdy, bulić i oddawać im władzę nad sobą…

 5. Janina mówi

  Ja też dzisiaj dostałam wezwanie z policji w charakterze podejrzanej o wykroczenie z art.52 & 3 kw , dotyczy 11.11.2019r . mam się stawić 23.12.2019r. o godz. 19.w komisariacie Wrocław- Ołbin ul. Rydygiera 46

  1. Pis zawiódł na całej linii mówi

   Pani Janino może Ordo Iuris pomoże, ew. Jacek Międlar. Przecież my nie mamy państwa, tylko ciągłe szykany a lewactwo triumfuje…Pis won!

  2. Wojciech mówi

   Przecież było wiadome, ze jak PiS drugi raz wygra wybory to się zabierze za wszystkich przeszkadzających we wprowadzeniu Polin. Teraz będą zastraszać, prześladować, napadać.

 6. Spostrzegawczy mówi

  Konfederacja to jedyna obecnie propolska i prokatolicka racja na polskiej scenie politycznej.

 7. Ania mówi

  Reżim musi w przyszłości odpowiedzieć za tę antypolska hucpe !

 8. Mieczyslaw mówi

  Czy ABW nie wchodzi w Zydowska Ubecje z 1947 roku ?

 9. sulka mówi

  nie ma co się już łudzić jeśli chodzi o PIS. Fakty są faktami a jest już ich tyle, że wniosek może być tylko jeden.

 10. Maga mówi

  Całkiem wam już mózgi puściły, nic tylko atakujecie rząd, Morawieckiego. On był w Brukseli a wy że to on kazał zamknąć Międlara. Opamiętajcie się w tej nienawiści, jedna osoba nie jest w stanie decydować o wszystkich aresztowaniach w kraju. Są odpowiednie służby. Trochę zdrowego rozsądku.

 11. marian mówi

  Chodzi o to żeby ludzi z Konfederacji i Narodowców sprowokować to zamieszek żeby był pretekst żeby ich zdelegalizować bo PiSoSyjon wie że w następnych wyborach do Sejmu mogą z nimi przegrać. Typowe metody Syjonu.

 12. Wojciech mówi

  Panie Braun, przecież Pan wie że Morawiecki się sprzedał Syjonowi. Już jego ojciec – niestety – poszedł w tą stronę. Jka sobie przypomnę, że za małolata biegałem z bibułą dla starego Morawieckiego to mi się na wymioty zbiera.

 13. Rochel57 mówi

  Żydów i ich sprzedajnych służalczyków należy więc zlikwidować

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.