Oficjalny komunikat ABW w sprawie Jacka Międlara! W rocznicę stanu wojennego zatrzymany… za artykuł o Żydach!

Od lewej: Benjamin Netnjahu i Jacek Międlar
33

„ABW zatrzymało Jacka Międlara w związku z podejrzeniem publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych” – pisze Stanisław Żaryn, Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Czynności realizowano na polecenie Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Stare Miasto. „Zatrzymanie ma Jacka M. ma związek z publikacją art. pt. „Polska w cieniu żydowstwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości” – informuje na Twitterze Rzecznik. Dodaje przy tym, iż sprawa wyjaśniana jest prze Prokuraturę oraz ABW.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pytanie, dlaczego Rzecznik zwlekał z podaniem tej informacji opinii publicznej aż do godziny 14:13, podczas gdy zatrzymanie miało miejsce koło 6 rano? Pozostaje jedynie w sferze domysłów, czy Polacy doczekaliby się chociażby skromnej notki na Twitterze, gdyby nie konwencja Konfederacji o 11:15? Wszystkie te fakty złączone w całość sprawiają, iż kpiną wydają się być działania polskich służb i rządu, najwyraźniej dążących do zakłócenia obchodów wybuchu stanu wojennego.

Źródło: Twitter

Przeczytaj również:

SKANDAL! ABW wdarło się do mieszkania rodziców Jacka Międlara! G. Braun: „Kto tu dąży do prowokacji, Panie Morawiecki?”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kapitan Biały mówi

  Jeszcze kilka osób zatrzymano? Tych, którzy mieli organizować dziś marsz antykomuny we Wrocławiu? Przecież to jest totalna kompromitacja pis i jego służb. Nawet lewactwo jest zaskoczone, i wam gratuluje pisiorki.

  1. piotr mówi

   1- Kaczyński na teczkę, stan wojenny kamuflażem agresji żydowskiej przeciw Polsce. 2- Witold Jedlicki: Chamy i Żydy. 3- Chuligan oświęcimski patriarchą żydówki Beaty Szydło! 4- Całe credo działalności Kaczyńskiego – Jarosław Kaczyński partia PIS. 5- Stanisław Didier: ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI-Powstanie Styczniowe. | gazetawarszawska.com

  2. robert mówi

   Z miłości do Żydów. | wolna-polska.pl

 2. mark mówi

  Dla mnie Jacek Międlar jest człowiekiem , który nie wypełnił złożonych ślubów jako kapłan i nigdy nie będzie dla mnie wiarygodny. Nie składał ślubów przed biskupami ale przed Bogiem. Nigdy nie będę miał mu za złe, że zmienił zawód i założył rodzinę bo ma do tego swoje prawo jako człowiek ale nie może być autorytetem dla innych z powodu złamania ślubów złożonych jako kapłan. Sorry.

  1. Mariusz mówi

   dobrze ze jesteś nikim

  2. Piotr mówi

   Dobrze, że pan Polak i pan Nycz wypełniają złożone śluby i są dlatego bardzo wiarygodnymi autorytetami dla wszystkich!

  3. robert mówi

   1- Prof. Feliks Koneczny: Zażydzenie Polski i Europy. 2- Wincenty Witos: Żydzi – pasożyty i wrogowie Polski. 3-ABW – policja polityczna Polin znowu nęka polskich nacjonalistów. 4-Żydowska mafia dogadana z PiS-uarem? | nacjonalista.pl

  4. Krzysztof mówi

   Widać ,że nie masz odpowiedniej wiedzy , jesteś błaznem i człekiem marnym z pis-u . Teraz wychodzi na jaw , kim są i co chcą zrobić. Zapewne służysz wiernie tym chamom , którzy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ mają za nic . Brawo , coraz więcej bez mózgów w tym kraju. A tak na marginesie , to jesteś czystej krwi Polakiem ?

  5. staho mówi

   Mark – Międlar co zawsze podkreśla wierny jest prawdzie a ta pochodzi od Boga! TA wartośc jak widać nie jest dla ciebie kluczową więc twoja ocena jest faryzejska

  6. ELysa mówi

   Panie Mark .to nie Pan Miedlar jest niewiarygodny tylko Kościół i jego kardynałowie,biskupi i inni udający wierzący .Pan Miedlar był przez nich prześladowany i dlatego odszedł.Syn premier Szydło też miał dosyć ich poczytań . odszedł i oczekuje syna . To co czynią głowy Kościoła sprawiło że stał się Niewiarygodny a ich pracownicy często przestępcami ( pedofilia)
   Tyle w temacie .

  7. Danuta mówi

   Ale gdybyś się zastanowił..? Pomyśl, gdy JM jako młody chłopiec dążył już do stanu duchownego miał wyidealizowany obraz tegoż stanu. Gdy już tam się znalazł, i zastał to, co zastał – to miał dwa wyjścia. Opcję a) podporządkować się całkowicie – (czyli się sprzedać). Oraz opcję b) – odejść z honorem i podniesioną głową. Wielki szacunek do b. księdza Jacka M.

 3. Robert B. mówi

  W kraju, w którym nominalnie zwie się „Polska”, szczególną ochroną otoczony jest nie naród polski, tylko inny naród, który nie kryje swojej wrogości wobec nas, który chce nas ograbić w biały dzień. To wszystko bardzo źle się skończy.

  1. qwerty mówi

   Jesteśmy de facto pod okupacją…

  2. sfsfs mówi

   Mówisz pewnie o żydach ale jakoś dziwnym trafem boisz się w prost napisać. Ale takie postępowanie i strach ich napędza. Wiadomo antysemityzm który ja osobiście mam głęboko w czterech literach. Dla tych bandytów na Palestyńczykach i antypolonizmie.

 4. el mówi

  Rząd PIS, partii powołującej się na etos Solidarności, złożony z samych zasłużonych działaczy, ściganych w stanie wojennym przez bezpiekę za … mowę nienawiści wobec komuny i ZSRR („kto podniesie rękę na władzę ludową temu tę rękę władza odrąbie”), z premierem Morawieckim, który pochował niedawno ojca-wielkiego nienawistnika antykomunistycznego, dziś ten rząd nasrał na etos i nasłał bezpiekę na swojego przeciwnika politycznego. I tak jak kiedyś SB, pisowska bezpieka zwalcza dziś opozycję, uprawiając służalczą politykę w obcym interesie.

  1. Dar mówi

   Zgadzam się w 100% wiadomym jest że Pis nie jest Partią Polską to tak zwana wydmuszka a Kaczyński jest tylko marionetką pokazano im gdzie ich miejsce dając do zrozumienia wydarzeniem z 10 kwietnia,i nie jest prawdą że tak przeżywał śmierć swojego brata i bratowej ,ale wykorzystał ten fakt by dojść do władzy na plecach narodu wykorzystując niezadowolenie z władzy P.O. i dalsze działania i obecne mają doprowadzić do takiego stanu naród POLSKI by dalej był posłuszny i bierny w stosunku do okupantów.Dzisiejsza prowokacja to nic innego by wzniecić niezadowolenie i tzw zamieszki a potem tak spacyfikować jak to miało miejsce 11 listopada 2019 roku i pokazać Polakom kim są lub bardziej dobitnie czym są.Tak jak wcześniej pisałem trzeba się zjednoczyć w całym kraju bo potomkowie zdrajcow wymordują najwartościowszy składnik narodu działając systematycznie i dydaktycznie unicestwiając najwartościowszych ludzi a takim jest JACEK MIĘDLAR i wielu jemu podobnych.CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE.

  2. asd mówi

   100/100

 5. niestety mówi

  Wniosek z tego chyba taki,że trzeba będzie chyba chomikować te „materiały pirotechniczne” za które ściga ABW,bo widocznie nie bez powodu oni mają broń i nawet swoje wycieczki prowadzą u nas pod bronią,przestępcy maja broń,ABWehra i policja też – i tylko my uczciwi Polacy nie mamy i mieć nam nie wolno nawet przerdzewiałej dwururki po dziadku wykopanej w ogródku pod karą 8 lat więzienia. Dziś zamykają,jutro nas będą mordować w imię zaprowadzenia tu Polin… Czy w normalnym wolnym kraju można wejść do cudzego mieszkania ze względu na „widzi mi się” bez dowodów,powodu i nakazu ?

 6. Flex mówi

  Jak to wygląda przy dzisiejszej rocznicy? Trochę tak: nie będziemy się już z wami cackać, koniec pobłażania! Jako umysł ścisły uruchomię bujną wyobraźnię i pożongluję faktami. Trwa zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy stop 447… . Jednocześnie Poseł Antoni M. twierdzi z „pewnością zamachu”, że nie ma takiego problemu, takiej ustawy i nie należy o tym w ogóle wspominać. Może zatem chodzi o to, by przestraszyć tak zbierających, jak i składających podpisy pod stop447! By ten gorący kartofel nie wszedł pod obrady Sejmu i niczym huragan pozrzucał z głów te wszystkie jarmułki niewidki. Dodatkowo w przypadku uchwalenia tej ustawy trafiłaby na biurko PAD, który musiałby się określić! PISowi najwygodniej „umyć ręce”. 100tys. To nie jest tak dużo podpisów, by nie móc ich zebrać. PIS i PAD boją się tej ustawy jak trądu. Co zatem zostało już obiecane czy nawet podpisane w tej sprawie? Jak będziemy się bać to naszym dzieciom zostaną kamienie i intifada, jak 38 lat temu nam kamienie, nakrętki i symboliczne oporniki.

  1. Dar mówi

   Tak to jest FAKT BEZSPORNY słusznie Pan wydedukował i wyłuszczył dogłębnie . Pozdrawiam Panie Flex.

 7. Robert mówi

  Ludzie specjalnej troski na całym świecie wykorzystują ludzi służb specjalnych troskliwie zaopiekowanych żeby niszczyć ludzi dla narodu wybranych

 8. Zbulwersowany mówi

  A to organy państwa polskiego nie ścigają za antypolonizm i antykatolicyzm a za prawdę historyczną ?! Czyli powtórka ze stanu wojennego nie przypadkowo w rocznicę zdradzieckiego, antypolskiego stanu wojennego.

 9. Twoje Imię jest nieznane mówi

  To już za publikację artykułu po dziennikarza wysyła się ABW? Tusk przeminął a metody PiS przejął.

 10. sfs mówi

  A tak z pełną dozą nieśmiałości zapytam czy w państwie polin jest już paragraf na mowę nienawiści. Co to k..wa za nowomowa ? Co to jest mowa nienawiści ? Proszę zobaczyć krótki filmik kto tym światem rządzi i patrząc z boku tak się dzieje w każdym państwie https://www.youtube.com/watch?v=hG0olTHXGYA&t=14s

  1. FHF mówi

   100% POPIERAM

 11. marju73 mówi

  Żydopisy.Łajno gorsze od tych poprzednich przekrętasów co to ich pisiory mieli rozliczać.Tamto bydło nie udawało przynajmniej patriotów.

 12. cr5bt6y78u9 mówi

  Mamy , demokrację??? i ,,wolność słowa”-Mamy,Polskę?Przykre.

 13. W K mówi

  A co nas, Polaków, obchodzą Żydzi? Żydzi niech obchodzą Żydów. Jacek Międlar jest Polakiem i w Polsce ma być chroniony przed Żydami.

 14. Bury mówi

  …no cóż totalniacki prezesie Kaczyński,coraz więcej Polaków nie uznaje twojego,acz nie polskiego rządu
  sprzyjającego szlachcie jerozolimskiej.
  W rocznicę stanu wojennego,żydokomunistyczne ścierwo ponownie wypełzło z was niczym macki ośmiornicy nie tylko na Jacka Międlara,ale i na naród polski.
  Precz z żydokomuną.Hańba!!!

 15. Wojciech mówi

  Nie ma żadnych polskich służb, są tylko pachołki żydów. Teraz zatrzymują, robią prowokacje i pałują a za rok będą strzelać. Dlatego tak strasznie walczą z posiadaniem broni przez Polaków. Mamy MNIEJ BRONI NIŻ ROSJANIE!

 16. Obrzydliwość mówi

  Ludziska, przecież co by o Żydach w historii Polski nie mówić, ten artykuł jest skandaliczny (jego końcówka).
  Jeśli w końcowych akapitach padają słowa o tym, żeby się zbroić, oraz pada fraza „ostateczne rozwiązanie”, to nie rozumiem, z jakiego powodu jesteście zdziwieni. Trzeba mieć zdrowo pojebane w głowie, żeby tak napisać.

  1. marju73 mówi

   Być może tych Palestyńczyków którzy w 1947 roku ostrzegali sąsiadów przed żydostwem też ich współbracia nazywali pojebami. Nieznajomosć historii i wyciągania wniosków prowadzi do konkluzji że głupota też może być obrzydliwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.