Rozprawa Międlar vs. Lempart. Relacja live [WIDEO]

Oskarżona Marta Lempart / Fot. tuwroclaw.com
6

O godz. 10.00 w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu rozpoczęła się kolejna rozprawa w procesie, który Jacek Międlar wytoczył Marcie Lempart za znieważanie go określeniami „nazista”, „faszysta”, „bandyta”, „neofaszysta”, „neonazista”. Poniżej relacja z rozprawy.

PRZECZYTAJ: Sądowa faworyzacja wrocławskiej awanturnicy [NAGRANIA Z PRZESŁUCHAŃ „ŚWIADKÓW”]

PONIŻEJ RELACJA W DWÓCH CZĘŚCIACH  OBEJRZYJ KONIECZNIE!

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Zobacz też:

J. Międlar: Znów stanę przed sądem! Tym razem za… „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści” i nazwanie Wyborczej „propagandową tubą”. Grożą mi 3 lata więzienia [WIDEO]

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Bezczelność M. Lempart nie zna granic….w murach Sądu obraziła wszystkich ludzi wspierających lub będących w bezpośrednich relacjach z Jackiem Międlarem, nazywając ich kryminalistami, faszystami, nazistami i bandytami !!!! Proponuję pozew zbiorowy o naruszenie dóbr osobistych przeciwko tej osobniczce ! Kto dołączy?

  1. Natyk mówi

   Każdy z nich powinien wytoczyć jej proces !

 2. Dawid mówi

  Uwielbiam to gdy ktoś mówi o faszystach i o niemczech…. Przecież w Niemczech nie bylo faszyzmu….. Faszyzm i nazizm to nie to samo. W nazizmie nie bylo nic z symboliką religijna. Słuchanie tej „osoby” nie wiem czy kobieta bo przypomina ale nalezy go Lgbt więc nie chce urazić, ubliża inteligencji

 3. WEJJJ mówi

  przerazajacy sposob prowadzenia sprawy , tak jak by w ciszy nie mozna wszystkiego protokolowac na maszynach szybkopiszacych ktore sa chyba w cenie laptopow . sposob prowadzenia spraw 20 wieczny kiedy mamy wiek 21 ! Zgroza prawna .

 4. WEJJJ mówi

  straszna less z teczowym szalem w sadzie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.