Furia OMZRiK z powodu obalenia pomnika Berlinga: „Domagamy się surowego ukarania sprawców”

zniszczonym pomnik Zygmunta Berlinga/ fot. twitter Adam Słomka
5

Stojący w Warszawie pomnik gen. Zygmunta Berlinga został w niedzielę obalony przez antykomunistów skupionych wokół Adama Słomki, który poinformował o tym na Twitterze. Monument zdrajcy i komunistycznego zbrodniarza tow. Zygmunta Berlinga został społecznie zniesiony. Skoro liczne samorządy składają odwołania od decyzji zastępczych wojewodów w sprawie totalitarnego nazewnictwa ulic, to nie było pewności, że obiekt pomnikopodobny sławiący od 1985 roku tego zdrajcę rzeczywiście zniknie – wyjaśnił Adam Słomka w rozmowie z Niezależną Gazetą Obywatelską.

Obalenie pomnika Berlinga wywołało furię Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Ośrodek będzie domagał się surowego ukarania sprawców. Pod naszym bokiem funkcjonują faszystowskie organizacje ukrywające się pod pozorami „patriotyzmu”. Jako Polacy nie możemy na to przymykać oczu – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie ośrodka założonego przez skazanego prawomocnym wyrokiem oszusta Rafała Gawła ukrywającego się w Norwegii przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Pomnik Berlinga został przeznaczony do usunięcia na mocy ustawy dekomunizacyjnej. Samorząd zwlekał z jego demontażem, więc pomnik został usunięty społecznie. Według OMZRiK obalenia pomnika dokonali faszyści, którzy powinni zostać surowo ukarani. Co to znaczy? To znaczy, że OMZRiK jest organizacją, dla której bohaterami są funkcjonariusze komunistycznego totalitaryzmu. Oznacza to również, że OMZRiK posługuje się językiem komunistycznej propagandy w celu robienia Polakom wody z mózgu.

Jeśli do tej pory dla kogoś nie było to oczywiste, to teraz nie powinno być już żadnych wątpliwości: OMZRiK jest organizacją KOMUNISTYCZNĄ. Obawiam się, że gdyby tylko mogli, strzelaliby Polakom w tył głowy i pakowali do dołów śmierci. Aż zimno robi się na myśl, że Gaweł i jego akolici mogliby kiedyś sięgnąć po władzę.

Zobacz też:

Lewacki oszust pod norweskim parasolem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  Kamune obalil Adam Slomka a nie szpicel
  O pasly

  T uman

  U becki

  A gent

  Walesa!!!! Przynajmniej widac obalonego a nie towarzysz magister Kwasniewski rezydentem przez 2 kadencje.

 2. michu mówi

  Jak chuligani obalali pomnik ks. Jankowskiego to jakoś lewacy nie żądali surowego ukarania sprawców. Ich podwójna moralność Kalego jest coraz bardziej wyraźna, już niedługo chyba jedynie najbardziej przymuleni nie będą tego widzieć ;).

 3. z-k mówi

  Oby ów żydobolszewicki ośrodek monitorowania trafił szlag…… Dziwię się, że protestuje przecież to w ich interesie jacyś nawiedzeni durnie przewrócili pomnik Berlinga, który wyprowadził z łagrów tysiące Polaków, którzy nie zdążyli odjechać z Armią Andersa. To Berling ruszył na pomoc powstaniu i on wysłal do Stalina odważny list w obronie mordowanych przez żydoube żołnierzy AK. Jedyną winą Berlinga było nie skorzystanie z zezwolenia Stalina na rozstrzelanie dywizyjnych żydokomisarzy, którzy sprytnie przed bitwą pod Lenino zdezerterowali na odprawę do Moskwy do Wasilewskiej. Naród, który nie szanuje swojej historii musi zginąć i zginie a durny Słomka jest tyle warty co ów ośrodek monitorowania

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Pomnik Berlinga nie zniszczyli włoscy faszyści,tylko durnie nawiązujący do tradycji socjalistyczno-insurekcyjnej towarzysza Ziuka.Ten precedens musi być ukarany,aby nie był zachętą dla innych wandali,którym mogą się nie podobać inne pomniki.Generał Berling wyzwolił warszawską Pragę i robił co mógł,aby bronić Polskę i Polaków.Prawdopodobnie łotry z OMZRiK i durnie wandale działają wspólnie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.