R. Zieliński: BIAŁOSTOCKA WOJNA CYWILIZACJI

parada równości w Białymstoku/ fot. twitter
15

Co odkrył przez nami tęczowy spęd i antypedalska demonstracja w Białymstoku? Zacznijmy od faktów. W ramach pedalskich prowokacji postanowiono przedefilować z piórkami w d.. zadkach przez stolicę Podlasia. Oczywiście wywołało to społeczny sprzeciw. Do tego stopnia, że organizatorzy kontrdemonstracji zaprosili kiboli z Polski, nawet takich, którzy na co dzień w Białymstoku nie są mile widziani. Oczywiście (patrz przypis*) wywołało to również sprzeciw u polityków PiS. Ale jak się łatwo można było domyślić, sąd odmówił zabronienia pedrylom demonstracji i pozwolił im maszerować w majestacie prawa z tymi piórkami. Ludzie zaczęli się samoorganizować w próbie zapobieżeniu deprawacji miasta. Doszło do prób zatrzymania pedałów, policja ochraniająca zboczeńców przeganiała demonstrujących przeciw dewiantom. Doszło do zamieszek, w których policja używała środków przymusu wobec normalnych. A Kościół katolicki wydał oficjalne oświadczenie wobec tego, co się działo na ulicach. Tyle fakty. Co z nich wynika?

Po pierwsze – na marszu pedryli uwieczniono działaczy śp. KOD-u. Oznacza to, że oderwani od koryta podłączą się pod każdy protest, który daje choćby najmniejszą, nawet złudną nadzieję do powrotu do tego co było.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po drugie (i to jest najważniejsze) – polskie społeczeństwo nie lubi pedryli. W znakomitej większości jest konserwatywne. Nie aprobuje dewiacji. Z tego faktu wynika parę rzeczy, o których będzie poniżej.

Po trzecie – instytucje, takie jak państwo czy Kościół udają, że sprzeciwiają się sodomii oraz deprawacji, ale tak naprawdę to ich głaszczą (pisowskie władze) i tolerują (Kościół rzymskokatolicki).

Jeszcze raz, w skrócie: Pedryli wspomagają cwaniaki, ludzie ich nienawidzą, a systemowi pedały są na rękę. Tłumaczenie tego jest najprostsze z możliwych. Oderwani cztery lata temu od rzeki pieniędzy chwycą się wszystkiego, co można uznać za wystąpienia antyrządowe. Tęczowa flaga, piórko w zadzie, wywijanie fajfusami czy obleśne hasła na tekturowych tablicach im kompletnie nie przeszkadzają. Ludzi to wzburza. Dlatego władza po takich rozpierduchach zamawia badania opinii publicznej, a ponieważ wychodzi na to, że tęczowi to margines społeczeństwa, rządzący żebrząc o głosy w wyborach muszą tak ustawić narrację, że to oni stoją na straży moralności. Choć tak naprawdę obecna władza pedałków pieści.

Mechanizm jest prosty. Prosty lud musi mieć wroga. Jako wróg pokazywany jest tęczowy idiota ubrany w lateksy i kolorowe wstążki. Władza pozwalając deprawatorom wychodzić na ulice i milicyjnie chroniąc cały ten LGBT-owski syf przy jednoczesnej narracji „my was przed tym obronimy” znajduje naiwnych wyborców, którzy im wierzą. Poparcie po takich akcjach rośnie. A więc… trzeba to za jakiś czas powtórzyć. Kolejne miasto, kolejny spęd dewiantów, kolejne obrazki na ekranach telewizorów i stado kolejnych uwiedzionych pisowskimi hasłami „my im na to nie pozwolimy”. Hasłami, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. I jeszcze raz to samo. I kolejny. I znów. Na dodatek władza pokazuje, że nie będzie tolerować narodowców. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to proszę obejrzeć interwencje policji gdy w kontrze są patrioci/ narodowcy/ kibole i porównać z delikatnym wynoszeniem kodziarzy, kiedy to oni coś tam próbują zatrzymać lub nie wpuścić.

Dochodzi w tych rozruchach antypedalskich do sytuacji z pogranicza absurdu. Marsze pedryli powinny spotkać się ze stanowczą reakcją Kościoła. Niestety paru księży zaczyna się z tęczowymi wręcz identyfikować, co nie rodzi żadnych reakcji hierarchii, choć natychmiast powinni być tacy „księża” wyrzucani na zbity pysk. Nie tylko dlatego, że rodzą się podejrzenia, iż ci popierający dewiantów seksualnych sami są dewiantami seksualnymi. Ale głównie dlatego, że tak naprawdę głosiciele „miłości bożej dla każdego” sprzeciwiają się założeniom wiary. Inni księża co prawda jako głos Kościoła „wyrażają zaniepokojenie szerzeniem ideologii gender”, lecz „stanowczo odżegnują się od aktów agresji”, bo „przemoc i pogarda nie mogą być akceptowane”.

Kościół udaje idiotów. Pedryle przerywają im msze, kpią z ich wartości, rzygają na ich świątynie, a hierarchia zamiast pomagać tym, którzy zwalczają dewiantów, odwraca się od swoich obrońców plecami. I jeszcze chce przytulać zboczeńców, msze za nich odprawiać „by się nawrócili”, i litować się nad nimi. Kościół powinien tace zebrane dzień po białostockich wydarzeniach przeznaczyć na pomoc prawną i materialną dla zatrzymanych, bo oni występowali w obronie kościelnych wartości, tymczasem księża się od aktywnych w walce z homopropagandą odwraca plecami.

Chcecie, to sobie głosujcie na PiS. Wierzcie im, że walczą z pedalstwem i że działają dla dobra kraju. I że pedalskie demonstracje nie są przysłanianiem sejmowych decyzji o uwaleniu projektów, które mają powstrzymać realizację ustawy 447 o roszczeniach żydowskich. Chcecie, to chodźcie do kościoła. Jak staniecie w obronie tego, co głoszą księża na ambonie, to dostaniecie od tegoż Kościoła nóż w plecy.

* To „oczywiście” napisanej jest z przekąsem, bo PiS urządza sobie specjalną szopkę, co zostało ukazane w tekście.

Przeczytaj też:

R. Zieliński: Pedał będzie j…ny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. robert mówi

  Czy ten terrorysta żydowski to gen. policji Jarosław Szymczyk? gazetawarszawska.com

 2. Janusz I mówi

  Jeśli mam nie głosować na PiS, to na kogo? Na Korwina? W życiu!!!

  1. Ktoś tam mówi

   Na nikogo

  2. Piotr mówi

   Masz cala Konfederacje – jesli Ci Korwin nie odpowiada to glosuj na inna grupe w Konfederacji np. Narodowcow

  3. piotr mówi

   “Pewnego dnia Jarosław Kaczyński może spojrzeć w lustro i zobaczyć tam Mariana Kowalskiego” [WYWIAD]

  1. Aleksander mówi

   Ale co z tego wynika? Argumenty świadczą o tym, że poważnie podchodzicie do tematu. Ale co z tego wynika? A to, że wy-Narodowcy jesteście po jednej stronie tego ideologicznego sporu i że jesteście za, a nawet przeciw. Bo ani Kościół, ani obecny rząd i MSWiA, a także partie opozycyjne nie są szczerzy w swym oburzeniu i poparciu. Na tym tle, niestety, najlepiej wypadają ci z piórkiem w zadku….?

 3. Piotr mówi

  Tekst bardzo dobry ale przebija z niego przeslanie ze autor nie chodzi do kosciola… Niedobrze. O kosciola nie chodzi sie dla ksiedza takiego czy innego bo on zawsze jest tylko czlowiekiem i bladzi. Chodzi sie do kosciola dla Boga!

  1. Ula mówi

   Zapomniałeś, że Bóg jest wszędzie?? W kościele jest zatrzęsienie tego co sam Bóg zakazał. Figurki, obrazy do których ludzie się modlą. A co Bóg na to mówił?? To zwie się bałwochwalstwo, wmówiono nam, że potrzebujemy obrazka do modlitwy, a Bóg wyraźnie powiedział w Biblii jest opis, co na temat czczenia rzeczy na ziemi i na niebie i pod wodą myśli. Do pomodlenia się do Boga nie potrzeba ani przedmiotów, ani budowli. Gdyby nastąpiła jakaś katastrofa i wszystkie kościoły zostałyby zburzona, to nie mógłbyś się modlić? Ksiądz to nie Bóg, a kościół to nie budynek, kościół to ludzie. Jezus też poeidział coś wten deseń: Gdzie kilku spotka się w imię moje, ja tam będę…

 4. Sowa mówi

  Wiecie co wam powiem ? No na pewno nie wiecie 😉 Otóż doszedłem do wniosku że ta nasza walka nie ma sensu. Czy ktoś takim jak my podziękuje za to co robimy dla reszty matołów ? Czy może będziemy stale kopani w dupę ? Sami wiecie że PIS jest krypto-żydowskim ugrupowaniem. Zrobili parę rzeczy które można już było zrobić 30 lat temu i wszyscy się hurra-cieszą !!! Prawda jest taka że nie zrobili nic z rzeczy najważniejszych. Nie przywrócili ZSW, nie zdelegalizowali aborcji, nie ruszyli układu sądowniczo-policyjno-mafijnego. Trzymają nas na siłę w UE choć wiadomix że to szatańskie nasienie. Doszedłem do wniosku że pieprzyć to wszystko. Niech debile zdychają i żyją w ciemnościach a my-mądrzy olejmy ich ciepłym moczem i żyjmy po swojemu. Pozdrawiam.

 5. Artur mówi

  Mamy pozamiatane… Kocham Boga, kocham Polskę ale niestety jak słucham środowiska w którym się obracam niestety doluje… Wychowuje swojego syna w duchu patriotycznym ale to wywołuje to efekty odwrotne od upragnionych… Przez jego szczerość jest gnębiony przez nauczycieli i rodziców dość istotnie majacych wpływ na życie szkoły. Nie poddam się bo dla mnie tak jest tak nie jest nie. Jak powiedział mój ukochany Jezus Chrystus. Dzisiejsza szkoła jest lewacka, uniwersytety są lewackie… Pragne by mój syn zdobył wykształcenie, którego pragnie ale to będzie trudne z jego (moimi) poglądami. Jakkolwiek będę go wspierał bo prawda i czyste serce jest najważniejsze.

  1. Sowa mówi

   Znam to…Sam całe życie miałem pod górkę ze względu na szczerość i zdrowe poglądy. Powiem ci stary że nie ma sensu dla twojego synka żeby wygłaszał swoje przekonania w szkole publicznie. Jesli ma zaufanych przyjaciół którzy są na podobnym do jego poziomie umysłowym to niech z nimi rozmawia. Niech rozmawia z Tobą w domu. Niestety spora cześć Polaków się skurwiła, szczególnie ci w dużych aglomeracjach. Jeżeli się sami nie obudzą to my ich nie obudzimy a tylko siebie narazimy na niedolę. Taka jest chyba prawda. Ja osobiście mam wrażenie wypalenia jeśli o to chodzi. Nie mam siły już komuś tłumaczyć że białe jest białe a czarne czarne. Wychowuj dobrze synka ale naucz go też trzymać język na kłódkę jeśli nie chcesz zmarnować mu życia. Hartuj w nim ducha bo gdy przyjdzie czas na ostateczne rozstrzygnięcie (który może jednak przyjdzie) to wtedy stanie się żołnierzem prawdy. Pozdrawiam.

 6. Artur mówi

  Dzięki za słowa wsparcia. Niczego bardziej nie pragnę jak tylko tego byśmy żyli w normalnym patriotycznym społeczeństwie. Masz racje ludzie maja zryte berety, ileś tam dziesiątki lat prania łbów zrobiła swoje. Teraz wszyscy chcą być tacy nowocześni i postępowi. A idą na swoje zatracenie bezmózgowcy. Obawiam się ze następne pokolenie będzie myślało wyłącznie w ten sposób a prawdziwy chrześcijanin stanie się jak zwierzatko w rezerwacie. Mimo wszystko wierze w Polskę i Polaków bo jest w nas coś co nie pozwoliło nam zginąć jako narodowi. Odwagi nigdy nie brakowało ale czy nie zabraknie tym razem rozumu… pozdrawiam Cie

 7. A.K.WALCZY mówi

  po co gejom i lezbijkom dzieci ”?może jakiś gej lub lezbijka mnie oświeci.
  OD TEGO JEST BIOLOGICZY I GENETYCZNY O J C I E C I M A T KA TAKICH NAS STWORZYL BOG JAK ICH TYM NIE ODAROWAL TO TRUDNEO WSROD ZWIERZAT TEZ SA DEWIACJE ALE CZLOWIEK TO ISTOTA ROZUMNA A ZWIERZE NIE MYSLI TYLKO SZUKA SEXU BYLE Z KIM
  CYTAT BOYA ZELENSKIEGO
  CZY HRABINA CZY KUCHARKA …BYLE W KROCZU BYLA SZPARKA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.