PILNE! Jacek Międlar na wolności. Katarzyna Treter-Sierpińska u Roli o skandalicznej akcji prokuratury i ABW [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
7

Jacek Międlar jest już na wolności. O jego uwolnieniu dowiedziałam się podczas programu w telewizji wRealu24, gdy rozmawiałam z Marcinem Rolą o skandalicznym zatrzymaniu Jacka przez ABW. W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Jacek Międlar został skuty i zawieziony do aresztu za to, że ponad miesiąc temu opublikował na portalu wPrawo.pl artykuł pt. “Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości”.

ZOBACZ: Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

Dobrze, że Jacek jest już wolny. Ale sprawa skandalicznego zatrzymania musi zostać wyjaśniona, a osoby, które podjęły decyzję o aresztowaniu powinny ponieść konsekwencje służbowe. Jeśli nikt za to nie odpowie, to znaczy, że żyjemy w państwie usankcjonowanego bezprawia. I za to odpowiada obóz rządzący. Nie przyjmuję żadnych wykrętów, że premier nie ma z tym nic wspólnego, a minister nie wiedział. Jak się rządzi, to trzeba brać odpowiedzialność za to, co dzieje się w prokuraturze podległej rządzącym i służbach podległych rządzącym. I o tym mówiłam w rozmowie z Marcinem Rolą.

Zobacz też:

Oficjalny komunikat ABW w sprawie Jacka Międlara! W rocznicę stanu wojennego zatrzymany… za artykuł o Żydach!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Gawin od mowy nienawisci jest juz wiceministrem kultury a ten PMIZIAKR niby skladajacy doniesienie na pana Jacka jest tylko przykrywka jej dzialalnosci.

 2. Robert mówi

  Po cichu to się ryby łowi…Harcerze z pomkami mieli rozpalić dym między mediami…a w jakim celu i dla kogo?

 3. Leszek mówi

  Chcesz wiedzieć kto tobą rządzi ? Zastanów się, kogo nie możesz krytykować ! W Polsce nie można krytykować żydokomuny i żydostwa ogółem ! Jeszcze jakieś wątpliwości ???!!!

 4. Adam mówi

  Jacku cieszymy się że jesteś już na wolności. Jedno co mam do powiedzenia, to system nie da się ograć w tych głupich czasach. Wiedzą to czerwoni i teraz zieloni. Trzeba grać sprytnie.

 5. Wojciech mówi

  ZAPISUJCIE NAZWISKA!!! Prokuratorów, sędziów, policjantów! Kiedyś przyjdzie Wolna Polska i trzeba będzie pamiętać kto i co zrobił Polakom.

 6. Wojtek mówi

  Dobra reklama artykułu eks księdza

 7. George mówi

  Syjonistyczna partia PiS reprezentuje w Polsce żydowskie interesy, więc żaden polski patriota kierujący się polską racją stanu nie może się czuć bezpieczny. Mam obawy, że represje w stosunku do osób takich jak p. Jacek Międlar będą się nasilały. Wyniesienie na stanowiska min. finansów osoby, która ponoć ma pierwszorzędne korzenie, a która tak mocno stręczy obrót bezgotówkowy wskazuje, że arsenał środków uciskania może się mocno zwiększyć. Casus p. Michalkiewicza i pozbawienie go środków do życia to zapewne tylko jaskółka wskazująca na zbliżający się Armagedon.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.