Antykomuna we Wrocławiu 13.12.2019. Jacek Międlar na czele marszu upamiętniającego ofiary stanu wojennego [WIDEO]

Jacek Międlar na czele Antykomuny 2019/ fot. screen
13

W piątek 13 grudnia 2019 roku, w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, ulicami Wrocławia przeszła „Antykomuna”, czyli marsz polskich patriotów upamiętniających ofiary stanu wojennego oraz sprzeciwiających się komunistycznej zarazie wciąż obecnej w polskiej przestrzeni publicznej. Na czele marszu szedł Jacek Międlar. Wypuszczony z aresztu po skandalicznym zatrzymaniu przez ABW nie dał się zastraszyć i poprowadził manifestację.

 • Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5 Laptopy, razem z innym sprzętem wykorzystywanym do pracy, zostały zabrane przez ABW.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

PILNE! Jacek Międlar na wolności. Katarzyna Treter-Sierpińska u Roli o skandalicznej akcji prokuratury i ABW [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dar mówi

  Dziękujemy posłom KONFEDERACJI oraz innym ludziom dobrej woli za interwencję i nagłośnienie tej ohydnej prowokacji prokuratorskiej,gdyby nie działanie tych ludzi Pan Jacek M zostałby zatrzymany ,a skutki tego zatrzymania mogłyby być nieprzewidywalne .POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWYCH POSŁÓW KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ .

 2. rins mówi

  Brawo Jacek, jesteś wielki !!!!! 🙂

 3. nie dla 447! mówi

  jeżeli publicznie, w TVP info Pan Jacek Międlar NIE zostanie przeproszony przez ministra Ziobro, min.Kamińskiego za bezprawne jego aresztowanie bo napisał artykuł, który zydom wydał sie antysemicki /nawiasem artykuł składa sie w 95% z cytatów Ojców Polskiego Narodu jak Dmowski czy Witos itp.,/ to juz nigdy NIE zagłosujemy na PiS! Wolę NIE isc do wyborów /choć nigdy wyborów nie opuścilam/ niż dziś zagłosowac na prezydenta A. Dudę, to na początek, a potem będą kolejne wybory, a pamięc mamy dobrą. Dodam, ze głoswałam na p. Dudę oraz na PiS. Wygląda na to, ze ostatni raz! Glosowałam bo chciałam aby PiS zrobiło porządek z tym już nie do zniesienia, jazgotliwym acz bezpodstawnym, opartym wyłącznie na ordynarnych kłamstwach i manipulacjach, opluwaniem Polski i Polaków przez międzynarodowe zydostwo! PiS nas Polakow totalnie okłamało, zmanipulowało, a obcy hulają w naszym Kraju i rządzą rządem pana Morawieckiego. Wina p. A. Dudy bo zatrzymał zmiany w sądownictwie na pól roku, które min.Ziobro chciał wprowadzić błyskawicznie i z precyzją skalpela!!! Wina p. Dudy i rządu p. Morawieckiego, że nie obronili Ustawy o IPN pana ministra Jakiego!

  1. Laszka mówi

   Bardzo dobrze, że przejrzałeś(łaś) na oczy, lepiej późno niż później. Ale ja się ciągle nie mogę nadziwić, że tak dużo ludzi jest zdziwionych tym, że PIS ich oszukał, tym, że PIS ich zawiódł. Mnie PIS ani nie oszukał, ani nie zawiódł, bo zachowuje się tak jak myślałam, że się zachowa. Przecież PIS był już u władzy, to wtedy ich Prezydent oddał Polskę na widelcu UE. Przecież od lat jest wiadomo, że PIS, PO i inne przybudówki pomagdalenkowe grają do tej samej bramki, mimo, że troszkę innymi metodami. Ja się dziwię, że ludzie, którzy się teraz dziwią, mogli być tak naiwni i liczyć na to, że PIS będzie pracował dla dobra Polski. Ok, pierwszą kadencję można jeszcze jakoś zrozumieć, bo ludzie mają krótką pamięć, ale po tym co robili podczas 4 lat rządów dać im znowu pełną władzę?? Nie rozliczyli PO, pozwolili, żeby obce wrogie nam państwa pisały nam prawo. Nie robią nic w sprawie zdrowia Polaków, a właściwie to gnębią leczących ludzi lekarzy. Długo można wymieniać.

   Ludzie budźcie się. Mam nadzieję, ąe jeszcze nie jest za późno.

 4. Robert B. mówi

  Zobaczycie, co się będzie działo jak te holokaustyczne patentowane niewiniątka takie jak w tych wszystkich „Pianistach” i „Listach Schindlera” wyłudzą od Polski te 300 mld dolarów, a potem ją po prostu zajmą (bez jednej salwy), co będą robili, żeby Polaczków ujarzmić…

  1. Lolek mówi

   Prawdø jest że Najładniejszmi kobietami na świecie so Polskie kobiety,ktøre rodzø przyszłe piękne Polki.
   (100% prawda).
   My waleczni Polacy jesteśmy romantycznimi durniami,czekamy od stuleci aby ktoś nas wyzwolił od złych Żydøw .
   Panie Robercie radzę Jess mniej wieprzowiny,aby odtłuscic møzgownicę.

  2. Lolek mówi

   Dodatek dla Roberta.
   Nie radzę się też opychac czerninø + maca.
   Ktoś może o Panu wydac opinie?

  3. Lolek mówi

   Ups: Robert.B.

 5. Ansuze mówi

  Takie rzeczy się jeszcze będą zdarzały. Najważniejsze, ze o tym wiemy, że jest natychmiastowa reakcja i że zostana wycianiete sluzbowe konsekwencje wobec nadgorliwych, czy poprostu politycznych zachowań.

 6. Robert mówi

  Trzeba pielęgnować ,,mowę nienawiści ,, we własnych domach,wśród najbliższych,w domach sąsiadów,wśród mieszkańców najmniejszej wioski…A wtedy,już wkrótce,niebawem…wyjdzie prawda po co ludziom ,,specjalnej troski,,5G.Z domów będą wyciągać stosując elektroniczną obławę

 7. Robert mówi

  Za samo słowo mówione pod dachem…,nawet myśl będzie myślą nienawiści.Totalna komuna z ,,otwartym ,,białkiem nadchodzi

 8. Robert mówi

  Z ,,otwartym,, gułagiem.Sztuczny debil był szybszy…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.