PILNE! Jacek Międlar na wolności. Katarzyna Treter-Sierpińska u Roli o skandalicznej akcji prokuratury i ABW [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
7

Jacek Międlar jest już na wolności. O jego uwolnieniu dowiedziałam się podczas programu w telewizji wRealu24, gdy rozmawiałam z Marcinem Rolą o skandalicznym zatrzymaniu Jacka przez ABW. W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Jacek Międlar został skuty i zawieziony do aresztu za to, że ponad miesiąc temu opublikował na portalu wPrawo.pl artykuł pt. „Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości”.

 • Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5 Laptopy, razem z innym sprzętem wykorzystywanym do pracy, zostały zabrane przez ABW.

ZOBACZ: Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dobrze, że Jacek jest już wolny. Ale sprawa skandalicznego zatrzymania musi zostać wyjaśniona, a osoby, które podjęły decyzję o aresztowaniu powinny ponieść konsekwencje służbowe. Jeśli nikt za to nie odpowie, to znaczy, że żyjemy w państwie usankcjonowanego bezprawia. I za to odpowiada obóz rządzący. Nie przyjmuję żadnych wykrętów, że premier nie ma z tym nic wspólnego, a minister nie wiedział. Jak się rządzi, to trzeba brać odpowiedzialność za to, co dzieje się w prokuraturze podległej rządzącym i służbach podległych rządzącym. I o tym mówiłam w rozmowie z Marcinem Rolą.

Zobacz też:

Oficjalny komunikat ABW w sprawie Jacka Międlara! W rocznicę stanu wojennego zatrzymany… za artykuł o Żydach!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Gawin od mowy nienawisci jest juz wiceministrem kultury a ten PMIZIAKR niby skladajacy doniesienie na pana Jacka jest tylko przykrywka jej dzialalnosci.

 2. Robert mówi

  Po cichu to się ryby łowi…Harcerze z pomkami mieli rozpalić dym między mediami…a w jakim celu i dla kogo?

 3. Leszek mówi

  Chcesz wiedzieć kto tobą rządzi ? Zastanów się, kogo nie możesz krytykować ! W Polsce nie można krytykować żydokomuny i żydostwa ogółem ! Jeszcze jakieś wątpliwości ???!!!

 4. Adam mówi

  Jacku cieszymy się że jesteś już na wolności. Jedno co mam do powiedzenia, to system nie da się ograć w tych głupich czasach. Wiedzą to czerwoni i teraz zieloni. Trzeba grać sprytnie.

 5. Wojciech mówi

  ZAPISUJCIE NAZWISKA!!! Prokuratorów, sędziów, policjantów! Kiedyś przyjdzie Wolna Polska i trzeba będzie pamiętać kto i co zrobił Polakom.

 6. Wojtek mówi

  Dobra reklama artykułu eks księdza

 7. George mówi

  Syjonistyczna partia PiS reprezentuje w Polsce żydowskie interesy, więc żaden polski patriota kierujący się polską racją stanu nie może się czuć bezpieczny. Mam obawy, że represje w stosunku do osób takich jak p. Jacek Międlar będą się nasilały. Wyniesienie na stanowiska min. finansów osoby, która ponoć ma pierwszorzędne korzenie, a która tak mocno stręczy obrót bezgotówkowy wskazuje, że arsenał środków uciskania może się mocno zwiększyć. Casus p. Michalkiewicza i pozbawienie go środków do życia to zapewne tylko jaskółka wskazująca na zbliżający się Armagedon.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.