SKLEP-WPRAWO.PL

Organizatorzy MN: Na marszu nie życzymy sobie obecności „czarnego bloku” ani LGBT [WIDEO]

Robert Bąkiewicz/ fot. screen
4

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, odniósł się do informacji, jakoby organizatorem marszu był tzw. „czarny blok”, czyli członkowie organizacji radykalnych nacjonalistów, którzy w 2017 r. pojawili się na marszu z transparentami „Biała Europa braterskich narodów” i „Europa będzie biała albo bezludna”, co wywołało medialną nagonkę na organizatorów i uczestników imprezy. Bąkiewicz wyjaśnił, że „czarny blok” nie ma nic wspólnego z organizacją Marszu Niepodległości oraz że organizatorzy nie życzą sobie na marszu członków tego ugrupowania.

„Stwórzcie własny marsz, idźcie we własnym marszu, a nie starajcie się tutaj budzić kontrowersje wokół własnej osoby na czymś, co kto inny przygotował i kim gardzicie. Dla takich osób w tym marszu nie ma miejsca. Tak jak nie ma miejsca dla bloku LGBT, jak nie ma miejsca dla jakiegoś ruskiego bloku, czy jakichś innych pojawiających się w informacjach medialnych środowisk. My takich środowisk na marszu sobie nie życzymy. Ten marsz ma być marszem, który będzie przechodził w sposób taki, że nie będzie można atakować Polski i Polaków” – powiedział Bąkiewicz.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Lać i patrzeć, czy równo puchnie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. kici kici KOCUR mówi

    Bardzo dobrze. Ja również nie życzę sobie maszerować w jednym szeregu z pedałami, zoofilami, lesbijami i wszelkiej maści innymi zboczeńcami i degeneratami. Marsz Niepodległości jest dla ludzi NORMALNYCH!

  3. kici kici KOCUR mówi

    Właśnie doszły mnie słuchy że niejaka Hanna Gronkiewicz Waltz zapowiedziała że rozwiąże bez wahania Marsz Niepodległości jeśli między innymi będą używane race. Ja osobiście nie wyobrażam sobie Marszu Niepodległości bez rac. Przecież to nie jest kondukt pogrzebowy. A druga sprawa to wielkie dzięki dla PiS. Mieliście trzy lata aby wpakować tę aferzystkę do więzienia gdzie jest jej miejsce. Nie wykorzystaliście swoich „pięć minut” w tej sprawie i w setkach innych spraw i zemści się to na was okrutnie.

  4. Bogusław Maśliński mówi

    Apel czy słuszny niech inni oceniają ja o faktach. W takich marszach zawsze są konfidenci, prowokatorzy. Zwykła targowica wasale Syjonistyczne- faszystowskiej propagandy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.