Oficjalny komunikat ABW w sprawie Jacka Międlara! W rocznicę stanu wojennego zatrzymany… za artykuł o Żydach!

Od lewej: Benjamin Netnjahu i Jacek Międlar
33

„ABW zatrzymało Jacka Międlara w związku z podejrzeniem publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych” – pisze Stanisław Żaryn, Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Czynności realizowano na polecenie Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Stare Miasto. „Zatrzymanie ma Jacka M. ma związek z publikacją art. pt. „Polska w cieniu żydowstwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości” – informuje na Twitterze Rzecznik. Dodaje przy tym, iż sprawa wyjaśniana jest prze Prokuraturę oraz ABW.

Pytanie, dlaczego Rzecznik zwlekał z podaniem tej informacji opinii publicznej aż do godziny 14:13, podczas gdy zatrzymanie miało miejsce koło 6 rano? Pozostaje jedynie w sferze domysłów, czy Polacy doczekaliby się chociażby skromnej notki na Twitterze, gdyby nie konwencja Konfederacji o 11:15? Wszystkie te fakty złączone w całość sprawiają, iż kpiną wydają się być działania polskich służb i rządu, najwyraźniej dążących do zakłócenia obchodów wybuchu stanu wojennego.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl Opłata prawnika ws. pozwu od... Rafała Gawła

Źródło: Twitter

Przeczytaj również:

SKANDAL! ABW wdarło się do mieszkania rodziców Jacka Międlara! G. Braun: „Kto tu dąży do prowokacji, Panie Morawiecki?”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kapitan Biały mówi

  Jeszcze kilka osób zatrzymano? Tych, którzy mieli organizować dziś marsz antykomuny we Wrocławiu? Przecież to jest totalna kompromitacja pis i jego służb. Nawet lewactwo jest zaskoczone, i wam gratuluje pisiorki.

  1. piotr mówi

   1- Kaczyński na teczkę, stan wojenny kamuflażem agresji żydowskiej przeciw Polsce. 2- Witold Jedlicki: Chamy i Żydy. 3- Chuligan oświęcimski patriarchą żydówki Beaty Szydło! 4- Całe credo działalności Kaczyńskiego – Jarosław Kaczyński partia PIS. 5- Stanisław Didier: ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI-Powstanie Styczniowe. | gazetawarszawska.com

 2. mark mówi

  Dla mnie Jacek Międlar jest człowiekiem , który nie wypełnił złożonych ślubów jako kapłan i nigdy nie będzie dla mnie wiarygodny. Nie składał ślubów przed biskupami ale przed Bogiem. Nigdy nie będę miał mu za złe, że zmienił zawód i założył rodzinę bo ma do tego swoje prawo jako człowiek ale nie może być autorytetem dla innych z powodu złamania ślubów złożonych jako kapłan. Sorry.

  1. Piotr mówi

   Dobrze, że pan Polak i pan Nycz wypełniają złożone śluby i są dlatego bardzo wiarygodnymi autorytetami dla wszystkich!

   1. robert mówi

    1- Prof. Feliks Koneczny: Zażydzenie Polski i Europy. 2- Wincenty Witos: Żydzi – pasożyty i wrogowie Polski. 3-ABW – policja polityczna Polin znowu nęka polskich nacjonalistów. 4-Żydowska mafia dogadana z PiS-uarem? | nacjonalista.pl

  2. Krzysztof mówi

   Widać ,że nie masz odpowiedniej wiedzy , jesteś błaznem i człekiem marnym z pis-u . Teraz wychodzi na jaw , kim są i co chcą zrobić. Zapewne służysz wiernie tym chamom , którzy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ mają za nic . Brawo , coraz więcej bez mózgów w tym kraju. A tak na marginesie , to jesteś czystej krwi Polakiem ?

  3. staho mówi

   Mark – Międlar co zawsze podkreśla wierny jest prawdzie a ta pochodzi od Boga! TA wartośc jak widać nie jest dla ciebie kluczową więc twoja ocena jest faryzejska

  4. ELysa mówi

   Panie Mark .to nie Pan Miedlar jest niewiarygodny tylko Kościół i jego kardynałowie,biskupi i inni udający wierzący .Pan Miedlar był przez nich prześladowany i dlatego odszedł.Syn premier Szydło też miał dosyć ich poczytań . odszedł i oczekuje syna . To co czynią głowy Kościoła sprawiło że stał się Niewiarygodny a ich pracownicy często przestępcami ( pedofilia)
   Tyle w temacie .

  5. Danuta mówi

   Ale gdybyś się zastanowił..? Pomyśl, gdy JM jako młody chłopiec dążył już do stanu duchownego miał wyidealizowany obraz tegoż stanu. Gdy już tam się znalazł, i zastał to, co zastał – to miał dwa wyjścia. Opcję a) podporządkować się całkowicie – (czyli się sprzedać). Oraz opcję b) – odejść z honorem i podniesioną głową. Wielki szacunek do b. księdza Jacka M.

 3. Robert B. mówi

  W kraju, w którym nominalnie zwie się „Polska”, szczególną ochroną otoczony jest nie naród polski, tylko inny naród, który nie kryje swojej wrogości wobec nas, który chce nas ograbić w biały dzień. To wszystko bardzo źle się skończy.

  1. qwerty mówi

   Jesteśmy de facto pod okupacją…

  2. sfsfs mówi

   Mówisz pewnie o żydach ale jakoś dziwnym trafem boisz się w prost napisać. Ale takie postępowanie i strach ich napędza. Wiadomo antysemityzm który ja osobiście mam głęboko w czterech literach. Dla tych bandytów na Palestyńczykach i antypolonizmie.

 4. el mówi

  Rząd PIS, partii powołującej się na etos Solidarności, złożony z samych zasłużonych działaczy, ściganych w stanie wojennym przez bezpiekę za … mowę nienawiści wobec komuny i ZSRR („kto podniesie rękę na władzę ludową temu tę rękę władza odrąbie”), z premierem Morawieckim, który pochował niedawno ojca-wielkiego nienawistnika antykomunistycznego, dziś ten rząd nasrał na etos i nasłał bezpiekę na swojego przeciwnika politycznego. I tak jak kiedyś SB, pisowska bezpieka zwalcza dziś opozycję, uprawiając służalczą politykę w obcym interesie.

  1. Dar mówi

   Zgadzam się w 100% wiadomym jest że Pis nie jest Partią Polską to tak zwana wydmuszka a Kaczyński jest tylko marionetką pokazano im gdzie ich miejsce dając do zrozumienia wydarzeniem z 10 kwietnia,i nie jest prawdą że tak przeżywał śmierć swojego brata i bratowej ,ale wykorzystał ten fakt by dojść do władzy na plecach narodu wykorzystując niezadowolenie z władzy P.O. i dalsze działania i obecne mają doprowadzić do takiego stanu naród POLSKI by dalej był posłuszny i bierny w stosunku do okupantów.Dzisiejsza prowokacja to nic innego by wzniecić niezadowolenie i tzw zamieszki a potem tak spacyfikować jak to miało miejsce 11 listopada 2019 roku i pokazać Polakom kim są lub bardziej dobitnie czym są.Tak jak wcześniej pisałem trzeba się zjednoczyć w całym kraju bo potomkowie zdrajcow wymordują najwartościowszy składnik narodu działając systematycznie i dydaktycznie unicestwiając najwartościowszych ludzi a takim jest JACEK MIĘDLAR i wielu jemu podobnych.CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE.

 5. niestety mówi

  Wniosek z tego chyba taki,że trzeba będzie chyba chomikować te „materiały pirotechniczne” za które ściga ABW,bo widocznie nie bez powodu oni mają broń i nawet swoje wycieczki prowadzą u nas pod bronią,przestępcy maja broń,ABWehra i policja też – i tylko my uczciwi Polacy nie mamy i mieć nam nie wolno nawet przerdzewiałej dwururki po dziadku wykopanej w ogródku pod karą 8 lat więzienia. Dziś zamykają,jutro nas będą mordować w imię zaprowadzenia tu Polin… Czy w normalnym wolnym kraju można wejść do cudzego mieszkania ze względu na „widzi mi się” bez dowodów,powodu i nakazu ?

 6. Flex mówi

  Jak to wygląda przy dzisiejszej rocznicy? Trochę tak: nie będziemy się już z wami cackać, koniec pobłażania! Jako umysł ścisły uruchomię bujną wyobraźnię i pożongluję faktami. Trwa zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy stop 447… . Jednocześnie Poseł Antoni M. twierdzi z „pewnością zamachu”, że nie ma takiego problemu, takiej ustawy i nie należy o tym w ogóle wspominać. Może zatem chodzi o to, by przestraszyć tak zbierających, jak i składających podpisy pod stop447! By ten gorący kartofel nie wszedł pod obrady Sejmu i niczym huragan pozrzucał z głów te wszystkie jarmułki niewidki. Dodatkowo w przypadku uchwalenia tej ustawy trafiłaby na biurko PAD, który musiałby się określić! PISowi najwygodniej „umyć ręce”. 100tys. To nie jest tak dużo podpisów, by nie móc ich zebrać. PIS i PAD boją się tej ustawy jak trądu. Co zatem zostało już obiecane czy nawet podpisane w tej sprawie? Jak będziemy się bać to naszym dzieciom zostaną kamienie i intifada, jak 38 lat temu nam kamienie, nakrętki i symboliczne oporniki.

  1. Dar mówi

   Tak to jest FAKT BEZSPORNY słusznie Pan wydedukował i wyłuszczył dogłębnie . Pozdrawiam Panie Flex.

 7. Robert mówi

  Ludzie specjalnej troski na całym świecie wykorzystują ludzi służb specjalnych troskliwie zaopiekowanych żeby niszczyć ludzi dla narodu wybranych

 8. Zbulwersowany mówi

  A to organy państwa polskiego nie ścigają za antypolonizm i antykatolicyzm a za prawdę historyczną ?! Czyli powtórka ze stanu wojennego nie przypadkowo w rocznicę zdradzieckiego, antypolskiego stanu wojennego.

 9. Twoje Imię jest nieznane mówi

  To już za publikację artykułu po dziennikarza wysyła się ABW? Tusk przeminął a metody PiS przejął.

 10. sfs mówi

  A tak z pełną dozą nieśmiałości zapytam czy w państwie polin jest już paragraf na mowę nienawiści. Co to k..wa za nowomowa ? Co to jest mowa nienawiści ? Proszę zobaczyć krótki filmik kto tym światem rządzi i patrząc z boku tak się dzieje w każdym państwie https://www.youtube.com/watch?v=hG0olTHXGYA&t=14s

 11. marju73 mówi

  Żydopisy.Łajno gorsze od tych poprzednich przekrętasów co to ich pisiory mieli rozliczać.Tamto bydło nie udawało przynajmniej patriotów.

 12. cr5bt6y78u9 mówi

  Mamy , demokrację??? i ,,wolność słowa”-Mamy,Polskę?Przykre.

 13. W K mówi

  A co nas, Polaków, obchodzą Żydzi? Żydzi niech obchodzą Żydów. Jacek Międlar jest Polakiem i w Polsce ma być chroniony przed Żydami.

 14. Bury mówi

  …no cóż totalniacki prezesie Kaczyński,coraz więcej Polaków nie uznaje twojego,acz nie polskiego rządu
  sprzyjającego szlachcie jerozolimskiej.
  W rocznicę stanu wojennego,żydokomunistyczne ścierwo ponownie wypełzło z was niczym macki ośmiornicy nie tylko na Jacka Międlara,ale i na naród polski.
  Precz z żydokomuną.Hańba!!!

 15. Wojciech mówi

  Nie ma żadnych polskich służb, są tylko pachołki żydów. Teraz zatrzymują, robią prowokacje i pałują a za rok będą strzelać. Dlatego tak strasznie walczą z posiadaniem broni przez Polaków. Mamy MNIEJ BRONI NIŻ ROSJANIE!

 16. Obrzydliwość mówi

  Ludziska, przecież co by o Żydach w historii Polski nie mówić, ten artykuł jest skandaliczny (jego końcówka).
  Jeśli w końcowych akapitach padają słowa o tym, żeby się zbroić, oraz pada fraza „ostateczne rozwiązanie”, to nie rozumiem, z jakiego powodu jesteście zdziwieni. Trzeba mieć zdrowo pojebane w głowie, żeby tak napisać.

  1. marju73 mówi

   Być może tych Palestyńczyków którzy w 1947 roku ostrzegali sąsiadów przed żydostwem też ich współbracia nazywali pojebami. Nieznajomosć historii i wyciągania wniosków prowadzi do konkluzji że głupota też może być obrzydliwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close