Machina ruszyła! Grzegorz Braun usłyszał zarzuty prokuratorskie za zgaszenie świeczek i uszkodzenie choinki!

Grzegorz Braun
20

Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiły zarzuty posłowi Grzegorzowi Braunowi (Konfederacja). To efekt działań śledczych, które uruchomiono po zgaszeniu przez niego stojących w korytarzu sejmowym żydowskich świeczek. Odnośniki do artykułów dotyczących spraw, za które posłowi postawiono zarzuty, umieszczamy pod artykułem.

Grzegorzowi Braunowi postawiono zarzuty m.in. za: zgaszenie chanukowych świeczek, co prokuratura zakwalifikowała jako… znieważenie grupy osób na tle religijnym (przypominamy, że w przypadku zakłócania mszy świętej i promocji aborcji w kościele, sąd nie dopatrzył się winy po stronie Joanny Scheuring-Wielgus); rzekome naruszenie nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych; rzekomego pomówienia Łukasza Szumowskiego za pomocą środków masowej komunikacji, polegającego na zadawaniu pytań czy były minister jest pod wpływem alkoholu; uszkodzenia choinki bożonarodzeniowej; uszkodzenia sprzętu nagłaśniającego używanego w trakcie prelekcji Jana Grabowskiego, Żyda znanego ze skandalicznych wypowiedzi; naruszenia miru domowego poprzez nieopuszczenie Niemieckiego Instytutu Historycznego w trakcie wykładu Grabowskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To wszystko brzmi jak żenujący żart, ale niestety to dzieje się naprawdę. W myśl zasady „dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf” uruchomiono machinę mającą na celu zniszczenie posła, który już drugą kadencję nie płynie głównym nurtem politycznego mainstreamu. Metoda na Brauna jest prosta: choćby niski, prawomocny wyrok skazujący Brauna automatycznie wygasza mandat i uniemożliwia kandydowanie w wyborach na najbliższe kilka lat. Machina ruszyła!

Zjednoczony front chanukowo-eurokołchozowo-wojenno-covidowy wydał na mnie wyrok, zanim jeszcze prokuratura zdążyła na kolanie sklecić akt oskarżenia. (…)  Mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Tak jak przywróciłem powagę Sejmu tak przywróciłem powagę krakowskiego sądu, gdzie europederaści przyozdobili choinkę swoim znakiem – w styczniu 2024 roku, po uchyleniu immunitetu, z mównicy sejmowej powiedział poseł Braun.

Przeczytaj:

PILNE! Grzegorz Braun pozbawiony immunitetu! To zemsta za zgaszenie żydowskich świeczek [WIDEO]

Grzegorz Braun sięgnął po gaśnicę i zgasił żydowską menorę w sejmie! “Kładę kres! Przywracam stan normalności” [WIDEO]

Skandal! Grzegorz Braun z zakazem wystąpień z mównicy i zawieszeniem w prawach członka klubu Konfederacji!

Żydówka szarpała parlamentarzystę. Teraz została uhonorowana, bo przypomina “godnościową postawę bojowników Getta Warszawskiego”

Szumowski zaatakował asystenta Brauna! Interwencja poselska w Narodowym Instytucie Kardiologii [WIDEO]

„Dość tego!”. Poseł Braun przerywa oszczerczy wykład prof. Grabowskiego [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zofia mówi

  Całym sercem za Panem Posłem Grzegorzem Braunem, prawdziwym patriotą, dla którego ważna jest Polska i Polacy, a nie obce interesy!!!!

 2. Buran mówi

  Murem za Panem Posłem Grzegorzem Braunem!
  Tylko Konfederacja Korony Polskiej!
  Precz z popisowym reżimem.

 3. Piotr mówi

  Tak więc, trzeba się zbroić, inaczej noekomunistyczna banda lewaków przejmie pełnię władzy.

 4. Meg mówi

  Chcą go zniszczyć, bo tylko jego się boją! Demaskuje tę całą patologię i ludziom się oczy otwierają! Jestem za Braunem!

 5. KOBRA mówi

  WLOS MU Z GLOWY NIE SPADNIE JAK KAZDEMU CHAZAROWI WSPOMNICIE MOJE SLOWA HAHAHA…..

 6. KOBRA mówi

  CZYZ NIE BYL JULIUSZ BRAUN SZEFEM ZYDOMEDII TVP BYLDLAKU CENZORZE ????????????? WIESZ GDZIE MAM WASZE ZYDOWSKIE PRAWO PL ??????

 7. KOBRA mówi

  BRAUNOWI SLOS Z GLOWY NIE SPADNIE JAK KAZDEMU CHASZAROWI WSPOMNICIE MOJE SLOWA HAHAHA……

 8. Hahahahaha mówi

  Kobra, ty jak wąż kobra potrafisz tylko syczeć -swoim jadem… i te głupie hahahahahaha. Mususz wyglądać, jak te hahahaha!

 9. Zofia mówi

  @KOBRA co ma Grzegorz Braun do Juliusza Brauna? Tylko tyle, że jest jego bratankiem. Nic więcej, nie utrzymują nawet kontaktów rodzinnych bo podział w rodzinie jest tak ogromny. Nie gadaj więc głupot i nie siej swojej propagandy.

 10. Buran mówi

  @KOBRA – te splunięcie jadem to w związku z otrzymanym zleceniem czy z wrodzonej „życzliwości”?

 11. szok^2 mówi

  Grzegorz Braun na PREZYDENTA !!!

 12. Jolanta mówi

  Oj, głupiś Ty, głupiś, nie szukaj krewnych 🙈

 13. Tak to widzę mówi

  Szanowny Pan Grzegorz powinien odbić piłkę: idąc korytarzem, poczułem woń migdałów(cyjanowodór), nikt świec nie weryfikował pod względem bezpieczeństwa. Tylko gaśnica była elementem bezpiecznym do gaszenia potencjalnej broni chemicznej. A zdmuchnięcie świec nie wchodziło w rachubę. Pan Grzegorz powinien wypiąć pierś na medal, za uratowanie „stada b…w”. ( A czy były to perfumy posłanki, no każdy się może pomylić, w końcu liczą się wyższe idee)

 14. Artefakt mówi

  Prokuratura Okręgowa w W-wie podała karkołomny zarzut „znieważenia grupy osób na tle religijnym”, który przeciętny adwokat uwali ośmieszając urzędasów z ul. Chocimskiej.
  Gdzie oni wypatrzyli tło religijne w tym zdarzeniu w sejmie ?
  Chanukija nie jest przedmiotem kultu religijnego, a sekta chabad-lubawicz nie jest nawet zarejestrowana jako związek religijny. Co do znieważenia to doświadczył tego jedynie poseł na Sejm RP Grzegorz Braun.

 15. Sawko mówi

  Jestem za posłem Braunem, nie widzicie jak niszczą nasz kraj (ojczyznę Polaków) powoli i do skutku.

 16. Krzysztof mówi

  Panie Grzegorzu jesteśmy z Panem w każdej chwili . To co pan zrobił otworzyło zapewne oczy wielu milionom Polaków na to , co żydzi robią w Polsce i z Polską – wielkie dzięki za patriotyczną postawę . I tu należy przypomnieć starszym Polakom , ( ale i młodych poinformować) , którzy pamiętają czasy komuny , czasu bezpieki i milicji obywatelskiej , która bardzo gorliwie tłumiła wszelkie zjawiska i opór Narodowców . Wyciągano wówczas wszelkie artykuły Z kodeksu karnego tudzież , ustaw i przepisów powiązanych z tymże kodeksem tyle , że zarzutów było co niemiara i takich , aby uwięzić , aby zniszczyć człowieka , aby go sponiewierać , a w następstwie tego po wyjściu z UB-eckich więzień zabroniono gdziekolwiek zatrudniać – od tego byli spec. funkcjonariusze UB , aby maksymalnie utrudnić życie , doprowadzić człowieka do depresji a w rezultacie do samobójstwa . A jeśli był twardym człowiekiem , to pomagano mu w pójściu w zaświaty. I JAK WIDZIMY TE SAME METODY SĄ STOSOWANE DZISJIAJ . DLACZEGO TO TA ROBOTA (UBECJA I MILICJA ) PRZECHODZI Z OJCA NA SYNA (SK….SYNA ! ) JAK WIDAĆ PIELĘGNOWANIE TAK BANDYCKICH METOD JEST W MODZIE NADAL . PEWNIE NIEDŁUGO ZACZNĄ MORDOWAĆ JAK ROSJI ! Proszę na siebie uważać – życzę zdrowia i siły do walki z tą hołotą !

 17. Krzysztof mówi

  Gdzie mój artykuł ? Przestraszyliście sie , że piszę otwarcie ? I jestem sercem za Panem Braunem ? Niech was szlag .

 18. adan mówi

  Olbrzymia ilość osób nie dopatrzyła sie w zachowaniu posła Brauna jakiegos złamania prawa wrecz pochwala jego zachowanie i jest dumna z tego ze jeszcze tacy jak On są wiec tymi zarzutami z jakiejs tam prokuratury nie polskiej mozna sobie podetrzec tyłek. Nie moze być tak ze jakis tam obcej narodowości prokuratorek na polecenie anty Polaka stawia Polskiemu posłowi zarzut i polski poseł ma sie z tym zgadzać . Poseł Braun jest wolnym człowiekiem , przedstawicielem tysiecy osób które myślą tak jak on. On tylko fizycznie spełnia ich wole i za to ma byc karany?

 19. Dumny Polak mówi

  Jestem zajebiscie dumny z Pana Grzegorza Brauna!
  Jest to PRAWDZIWY PATRIOTA, ZNAKOMITY POLAK, i swietny facet, oraz byl i pozostal MOIM PIERWSZYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ!
  Nie wazcie sie bandyckie bolszewickie bestie dotknac Pana Grzegorza!
  Ktos, kto w ten sposob usiluje napietnowac takie, JEDYNIE SLUSZNE ZACHOWANIE PANA BRAUNA, JEST smierdzacym ZDRAJCA POLSKI, i winien jako taki byc traktowany przez nas wszystkich!
  CZOLEM WIELKIEJ POLSCE!

 20. Krzysztof mówi

  MAM NADZIEJĘ PANIE G. BRAUN ,ŻE ŻYDZI PANA NIE POWIESZĄ I NIE ZABIJĄ W JAKIKOLWIEK INNY SPOSÓB ,CO MOŻE SIE WYDARZYĆ . ZROBIŁ PAN ŚWIETNĄ ROBOTĘ I BEDZIEMY Z PANEM . PRECZ Z NASZEJ OJCZYZNY SZMACIARZE ZŁODZIEJE- PARCHY . CZY DOTARŁO TO DO WASZYCH ZŁODZIJSKICH ŁBÓW ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.