Skandal! Grzegorz Braun z zakazem wystąpień z mównicy i zawieszeniem w prawach członka klubu Konfederacji!

Grzegorz Braun
28

Sławomir Mentzen poinformował o zawieszeniu posła Grzegorza Brauna w prawach członka klubu Konfederacji oraz udzieleniu mu zakazu wystąpień z mównicy sejmowej.

O tym, kto będzie członkiem naszego klubu będzie decydował wyłącznie klub Konfederacji. Nie damy się w tej sprawie nikomu szantażować, nawet jeżeli stawką jest miejsce w prezydium Sejmu dla Krzysztofa Bosaka — stwierdził Mentzen we wpisie na platformie X, równocześnie informując o nałożonych karach na posła Grzegorza Brauna po zgaszeniu żydowskich świec zapalonych w budynku sejmu. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpis Mentzena jest równocześnie odpowiedzią na szantaż jaki wobec Konfederacji zastosował Marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Były prezenter TVN zapowiadał w środę, że jeśli Konfederacja nie wyrzuci ze swoich szeregów Brauna, to miejsce w prezydium Sejmu może stracić przedstawiciel tej partii Krzysztof Bosak, czego również domagała się Większość wyborców Konfederacji jest zażenowanych i rozzłoszczonych stanowiskiem Mentzena, który publicznie potępił zgaszenie chanukowych świec przez Grzegorza Brauna.

Elektorat Konfederacji w znacznej części popiera zachowanie Brauna i cieszy się, że ktoś w końcu zadał kres żydowskim obrządkom religijnym w budynku sejmowy. Równocześnie wielu wyborców Konfederacji wskazuje na obrzydliwą hipokryzję obecnej koalicji rządzącej, która z jednej strony domaga się rozdziału religii od państwa, a z drugiej agresywnie zareagowała na symboliczne rozdzielenie państwa od religii żydowskiej przez posła Brauna. Ponadto wielu zadaje pytanie, gdzie było prezydium Sejmu, gdzie był Wipler i Mentzen, gdzie była Lewica, gdy Joanna Scheuring-Wielgus zakłócała Mszę Świętą, podczas niej promując niemoralną aborcję?

Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować – Voltaire.

Kup książkę i poznaj prawdziwą historię relacji polsko-żydowskich!

książka Jacka Międlara "Polska w cieniu żydostwa"
książka Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa”

Przeczytaj:

Grzegorz Braun sięgnął po gaśnicę i zgasił żydowską menorę w sejmie! “Kładę kres! Przywracam stan normalności” [WIDEO]

[OPINIA] Sławek, pokaż dópę!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Reakcjonista mówi

  Naród za Panem Braunem, a goje Bosak, Memcen i Wipler, goje i zdrajcy idei prawicowych mogą nadstawiać kakao komu chcą. Konfa skończyła się wraz ze skrętem w lewo!

 2. Paweł mówi

  Wstyd mi za polityków z „prawej”, katolików otwartych i wszystkich innych rozdzierających szaty jak Kajfasz. Polacy stoją murem z posłem Braunem i nie pozwolimy, żeby stracił mandat posła.

 3. z-k mówi

  Mentzen to może Panu Posłowi Grzegorzowi Braunowi psa na spacer wyprowadzać jeśli by pies to zaakceptował.
  Pan Grzegorz Braun zaszarżował niczym rotmistrz Kozietulski wzbudzając zachwyt Polaków swoją odwagą. Podziw podziwem ale nie przyniesie to trwałych owoców. zabraknie świetnych wystąpień sejmowych Grzegorza Brauna a cała czereda żydopachołów skorzystała z okazji by się wykazać swoim wiernopoddaństwem

 4. verizanus mówi

  Teraz jak już Mencen i itp są w parlamencie to już mają na prawicowy elektorat położoną lachę. A że dali zakaz wypowiedzi…no cóż tacy już są wolnościowcy postępowi..wolnościowcy inaczej ;).
  Pewnie też mają nadzieję (nową), że KTOŚ zauważy ich gorliwość i gotowość do działań zamordystycznych ;).

 5. Rafał mówi

  Mam nadzieję że p. Braun i pozostali posłowie z KKP odejdą z klubu Konfederacji i skończy sie rumakowanie gumowego Krzysia…..

 6. Marian mówi

  Brawo Panie Posle BRAUN!!!
  Te mentzeny, bosaczki i inne w tej grupie to bękarty żydowskie ….udajace Polakow!

 7. zagłoba sum mówi

  Pan Poseł Grzegorz Braun! POLAK niezłomny!

 8. Hammurabi mówi

  A kimże jest pan Mentzen, że porywa się na blokowanie dostępu do mównicy sejmowej posłowi reprezentującemu 26 895 Polaków i mającego poparcie wielu set tysięcy a może nawet kilku milionów w całym kraju?
  Co Mentzen? Dołączasz do tych którzy poblokowali zbiórki na rzecz Pana Brauna?
  O niejakim hołowni nawet nie wspominam, bo to pajac nie marszałek! Przysłowiowa małpa z brzytwą.
  Jedno jest pewne – będzie się działo. Duda kończy swoje „rządy” 6 sierpnia 2025 czyli nie wcześniej niż na 100 dni i nie później niż na 75 dni przed, sejmowy pajacyk-beksa będzie musiał wyznaczyć termin wyborów zgodnie z Konstytucją, oznacza to, że maj 2025 roku będzie bardzo groźny – i oby! – dla dzisiejszych sejmowych pajaców mierzących w prezydenturę jeśli do wyborów stanie ktoś taki jak Braun. Przez ten czas sejmowe pajace dadzą do wiwatu tak, że wściekły naród może zechcieć postawić na kogoś o stałych i co najważniejsze głoszonych po polsku poglądach o ile wcześniej nie zacznie się jakaś ruchawka.
  Problemem jest tylko wrogość polskojęzycznych mediów współbrzmiąca z polskojęzycznym parlamentem nie tylko odcinająca Pana Brauna od możliwości dyskusji i przekazu ale usilnie działająca na rzecz wypaczenia a nawet degradowania jego erudycji i zasług.
  A tak na marginesie niech kto mądry zamieści tu definicję „antysemityzmu”. To, że „antysemitą” jest ten kogo żydzi nie lubią to powszechnie wiadomo. Jednak warto w końcu na szalach wagi Temidy zważyć ciężar antysemityzmu i antypolonizmu, z którym spotykamy się praktycznie wszędzie, od mediów, poprzez sejm, senat po lokalnych kacyków dzierżących władzę.

 9. Andrzej mówi

  Jak powiedział Stanisław Michalkiewicz „teraz to ja na Konfederacje lachę kładę „oczywiście bez Brauna i Korony .

 10. anonim mówi

  Ten caly zasrany menzen to kret i agent ukladu popis. Taki cwaniaczek i karierowicz. Temu typkowi zawsze zle patrzy z oczu. A tego wiplera tez do tego samego wora.

 11. T mówi

  Jak te osiem zgaszonych świeczek potrafi oświetlić skrzętnie skrywane przed ludźmi zakamarki charakterów sejmowych jegomości. Niespodziewanie dla nich oświetliło ich wszystkich i nikt nie oparł się pierwszym odruchom. Tak to zostali przyłapani z przysłowiowym „wróblem” w garści. 🙂 Pewnie do tej pory zastanawiają się co ich trafiło. Te trzy sekundy gaszenia i to co stało się po otwierają oczy niedowiarkom. To taki strzał z liścia w twarz na przebudzenie, oby zadziałał.

 12. Krzysztof mówi

  WIELKI SZACUNEK DLA PANA BRAUNA – a Konfederacja już się całkowicie sprzedała to jest jej koniec

 13. Jan mówi

  Jakaś rodzima kanalia już żąda, żeby Braunowi zablokować konto na YouTube, bo zarabia na nim siedemdziesiąt tysięcy złotych rocznie. Jak znam życie, inna rodzima kanalia składa już donos do YT. Ot, „przywracanie praworządności”.

 14. verizanus mówi

  @ Jan Tak kończy się bycie na łasce różnych youtubów itp. (dlatego patrioci stworzyli banbye, na razie są na łasce google i innych niezależnych wyszukiwarek, ale jakiś postęp jest). Jak są możliwości, jacyś zdolni informatycy po prawej stronie, to trza myśleć o własnej przestrzeni internetowej, bo jak jest ta zagospodarowana to widać…. różnie bywa 😉

 15. Marcin Skalski mówi

  Znowu miałem rację co do Konfederacji 🙂

 16. verizanus mówi

  @ Marcin Skalski. Póki co Braun jest też w Konfederacji. Trochę dziwi postawa dołów partyjnych (aż taka inwigilacja czy co?), że te wszystkie menceny itp tak ich za nos wodzą… nie jest możliwy jakiś ipiczment czy jakoś tak? 😉

 17. Rafał mówi

  Jeszcze dobrze nie opadł kurz, jeszcze „rząd” herr Tuska dobrze nie uwalił tyłków w fotelach a już jakiś żydek- ambasador poucza, ostrzega i poucza że „nowy rząd będzie coś musiał z tym zrobić” 0 tzn z p. Braunem. Oby tylko nie miał wypadku samochodowego jak pewien austriacki polityk…….
  A co do usuwania p. Brauna z Konfederacji to wszystko idzie zgodnie z deklaracją karła z Żoliborza- że on z Konfederacją jak najbardziej- ale bez p. JKM i p. Brauna. Póki co plan udał się połowicznie, bo karzeł i wipler nie przewidzieli że sławuś- wydmuszka zrazi do siebie antysytemowy elektorat, że są ludzie którzy nie nabiorą się na piwko, show i skoki na scenie w wykonaniu wydmuszki. Na szczęście p. JKM nie dał sobie nadmuchać w kaszę, zakłada nową partię, a jak dołączą do nich p. Braun i może p. Żółtek powstanie całkiem niezła KONFEDERACJA dla antysytemowców- i wipler razem ze swoją pacynką oraz gumowy krzyś obudzą się z ręką w nocniku. Oby tylko trzej posłowie KKP odeszli z klubu Konfederacji razem z p. Braunem- i skończy się rumakowanie gumowego krzysia a fotel Marszałka bedzie tylko oglądał z ław poselskich- słuszna kara!!!

 18. Adam mówi

  Mentzenowym zakazem mozna sobie podetrzec tyle te jego zakazy sa warte. Gowniarz bedzie decydowal kto moze sie wypowiadac a kto nie- dobre sobie.

 19. Aculeus mówi

  Szykany jakie spotkają G. Brauna przyczynią mu popularności, sympatii i poparcia społecznego. Będą mieć skutek przeciwny do zamierzonego. Co się zaś tyczy S. Mentzena, błędnie zrobionego szefem Konfedereastów, to odkrył się jako charakter odrażający. Chowu korpo-szczurzego, jakich coraz więcej w polityce „polskiej” oraz w ministerstwach i na wyższych szczeblach administracji, na które się wdrapują Mentzeno-podobne okazy szczurze płynące z prądem kloacznym konformistycznej poprawności. O mediach nie wspomnę.

 20. AmberTusk mówi

  Coraz bardziej wydają mi się prawdopodobne pogłoski o tym, że Mentzen jest masonem.

 21. Michu. mówi

  Konfederacja ma prawo go zawiesić, ale wg mnie nie ma prawa zabraniać posłowi przemawiać z mównicy. Aktywne branie udziału w obradach jest obiwiązkiem posła. Co do interwencji po zastanowieniu można się doszukać elementów niebezpiecznych . Proszek z gaśnicy może powodować alergie, także było to złe. Ewentualne zgaszenie można było dokonać przy użyciu wody. Chicuaż tu są argumenty za i przeciw. W każdym razie mnie bardziej oburza Scheuring Wielgus , która zakłocała Mszę św i została wiceministrem. CO do Żydów za to co robią w Palestynie powinni być potępieni, a prawie nikt tego nie robi, noZe władze Hiszpanii i Jesse kilku państw domagają się utworzenia wolnej Palestyny, ale to kropla w morzu.

 22. Krzysztof mówi

  Pan Braun jest wybrany przez Polaków do Sejmu RP i nikt nie może zabronić mu wystąpień z mównicy tegoż Sejmu. To zwykły bandytyzm , połączony z komunizmem i faszyzmem . Nie zgadzam się na kneblowanie ust takim ludziom jak Pan Braun. Ma się wypowiadać w imieniu obywateli RP i własnym – to jego prawo ! Czego się boicie nowo wybrana hołoto antypolska ? Czego – prawdy ?

 23. Leszek mówi

  Trzeba przygotować się na odsiecz wiedeńską. Na lata 1943 – 1956. Także ich rozliczymy tylko będzie bardziej bolało i to do piątego pokolenia.

 24. verizanus mówi

  @ Leszek jak na razie to oni nam mogą zrobić rok 1917, albo nawet 1939-41. Póki co to Polacy nawet w tym pokoleniu nie potrafią obronić własnych dzieci przed planami nowego ministerstwa edukacji. Religia będzie piłowana jak za Hitlera a tu nie widać protestów… cichuuutko… jak myszki pod miotłą W drobnych sprawach nie dają rady a o wielkich chcą myśleć? ;).

 25. klioes vel pislamista mówi

  Postępowa obrona happeningu gaśniczego

  Grzegorz Braun – prawda to niestety! –
  Pomylił cel dla happeningu.
  Zamiast, jak czynią to kobiety,
  Wziąć jakiś kościół za cel ringu,
  Lub mszę zakłócić postępowo –
  Straszne! – wymówić trudno słowo:
  Zgasił artysta ten… MENORĘ!!!
  W obronę jednak ciut go biorę.

  Artysta ten jest reżyserem.
  Prawda, powinien film nakręcić,
  O tym, że katol jest frajerem,
  Skoro go Kościół może nęcić.
  (Swym anty-vitro, zakazami,
  Walką z aborcją… Wiecie sami:
  Potrzeba zachęt dla Nergali.
  Dobry jest ten, kto Biblię pali!)

  To wszystko prawda. Miast hanukę
  Zakłócać, wyreżyserować
  Powinien mądrą tę naukę:
  „Katoli trzeba opiłować,
  Krzyże usunąć!“ Doskonale
  Byłoby spalić krzyże… Ale,
  To oznaczałoby… EMISJĘ!!!
  Czas więc pochwalić w Sejmie scysję.

  Braun zgasił ogień i dwutlenku
  Źródło usunął!… Wziął proszkową
  Gaśnicę w dłonie i bez lęku
  Stworzył poświatę wnet… TĘCZOWĄ!
  (A Robcio Biedroń i Krzych Śmiszek
  Mogli świec złomki wziąć do kiszek.)
  Wiarę oddzielił Braun od państwa!
  To akt więc nie był huligaństwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.