Grzegorz Braun sięgnął po gaśnicę i zgasił żydowską menorę w sejmie! „Kładę kres! Przywracam stan normalności” [WIDEO]

68

Grzegorz Braun zrobił to na co od lat liczyły miliony Polaków. Zgasił żydowską menorę zapaloną w Sejmie z okazji Chanuki. Chwilę później zabrał głos z mównicy sejmowej i został wykluczony z obrad przez marszałka Sejmu Szymona Hołownię.

Od wielu lat Polacy pytają: jakim prawem w polskim Sejmie pali się żydowskie świece? Czy w Knesecie Żydom stawia się bożonarodzeniowe choinki, organizuje jasełka i zachęca do dzielenia się opłatkiem? „Do jaka rubryka przechodzi” żydowska celebra w polskim parlamencie?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ponieważ władza nie reagowała na żądania Polaków, by żydowskie celebry nie były przenoszone do polskiego sejmu, sprawę w swoje ręce wziął poseł Grzegorz Braun. Sięgnął po gaśnicę stojąca na korytarzu sejmowym i zgasił żydowskie świeczki. Na pytanie dziennikarza co zrobił, odpowiedział: Kładę kres!

Tuż po incydencie Grzegorz Braun wyszedł na mównicę sejmową, w garniturze wciąż przyprószonym proszkiem gaśniczym.
Nie może być miejsca na akty rasistowskiego, plemiennego, dzikiego, talmudystycznego kultu na terenie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Jak rozumiem, przez zebranych przemawia ignorancja. Nie jesteście państwo świadomi treści tego aktu, przesłania, zwanego niewinnie świętami Chanuka – podkreślił. – Przypisano mi tutaj pobudki rasistowskie, tymczasem ja właśnie przywracam tutaj stan normalności i równowagi, kładąc kres aktom satanistycznego, talmudystycznego triumfalizmu, ponieważ takie jest przesłanie tych świąt – dodał poseł Braun.

Po chwili na sali pojawił się Szymon Hołownia i przejął prowadzenie obrad. Marszałek Sejmu poinformował Grzegorza Brauna, że incydentem i jego konsekwencjami zajmie się Prezydium Sejmu.

Kup książkę i poznaj prawdziwą historię relacji polsko-żydowskich!

książka Jacka Międlara "Polska w cieniu żydostwa"
książka Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr mówi

  To w knesecie nie obchodzą Bożego Narodzenia?

 2. Paweł mówi

  Katolicy, solidaryzujmy się z Grzegorzem Braunem.

 3. Adrian mówi

  Już pieją ścierwomedia o wielkim skandalu, a ja powiem od siebie że to pan poseł Grzegorz Braun jest wielki 👍👌

 4. verizanus mówi

  @ Piotr Należałoby chyba zacząć odróżniać państwa poważne od pozostałych?

 5. Marcin mówi

  Zastanawiam się tylko czy teraz będą mogli go w jakiś sposób usunąć z sejmu, mam nadzieję że nie bo wybrali go Polacy. Druga rzecz czy w sejmie jest świętowany ramadan? Czekam na komentarz pana Brauna co do sytuacji i konsekwencje jakie go czekają.

 6. verizanus mówi

  Zostało napisane : „Grzegorz Braun zrobił to na co od lat liczyły miliony Polaków”. Zobaczymy jak teraz miliony Polaków obronią go przed sankcjami ;). „Po chwili na sali pojawił się Szymon Hołownia i przejął prowadzenie obrad. Marszałek Sejmu poinformował Grzegorza Brauna, że incydentem i jego konsekwencjami zajmie się Prezydium Sejmu.” Zobaczymy czy z tego powodu miliony Polaków doprowadzą, że takiemu marszałkowi spadnie chociaż cent z konta ;). Bo to, że w TEJ SPRAWIE marszałek Hołownia słowa dotrzyma możemy być chyba pewni ;).

 7. Agnes mówi

  I bardzo dobrze!

  Przecież właśnie teraz żydzi robią ludobójstwo Palestyńczyków. Palą ludzi żywcem, bombardują szpitale. Gdy jeszcze były karetki pogotowia to strzelali w nie z rakiet. Potem, gdy ratownicy wynosili ranne dzieci z gruzów, strzelali do nich.

  Coraz bardziej skłaniam się by na niego w przyszłości zagłosować.

  Ma facet jaja!

 8. Agnes mówi

  Kolega lekarz co jakiś czas opowiada co się dzieje w Gazie, ponieważ miał tam zaprzyjaźnionego kolegę lekarza – chyba razem studiowali. Są to dramaty nie do udźwignięcia psychicznie. Żołnierze izraelscy, żydowscy, popełniają na bezbronnych cywilach zbrodnie wojenne. Ludność jest bezbronna.

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki.

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki.

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki.

  Niech odpoczywają w pokoju.

 9. upadek sejmu mówi

  Brawo p.Braun ! jeden odważny, Ile można cierpieć fetyszyzowania obcego kulturowo kultu. Wstyd dla parlamentu, dla Prezydenta. Krzyże ściągają, a menory palą. Zgroza! Ateistyczna lewica siedzi cicho im nie pasuje tylko celebra świąt katolickich,

 10. verizanus mówi

  Poseł Braun jest najbardziej niebezpieczny dla PiSu, bo utrudnia im odgrywanie na scenie politycznej roli „prawicy”.

 11. Adam mówi

  W Polskim sejmie nie ma miejsca na swietowanie jakiejs religii talmudyczno chanukowej. Pytanie tylko dlaczego dopiero teraz te swieczki zostały zagaszone. Ten swiecznik dawno powinien byc przewrócony i uszkodzony tak aby juz zaden zyd nie zapalil na nim swieczki.

 12. olek mówi

  Jakim cudem usunąć z sejmu? Gasił wielkie świece też dla bezpieczeństwa, gdyby ktoś menorę potrącił byłby pożar. Nikogo nie uszkodził. Te podszyte strachem żydowskie pacynki węszą antysemityzm wszędzie i tam gdzie go nie ma. Dość tego płaszczenia się przed obcymi. Hołownia pokazał swoją indolencję i nadgorliwość. Śmieszny gość. Kolejny utożsamiający się z obcymi nacjami.

 13. Jan mówi

  Dzięki Bogu – przynajmniej jeden oddech normalności w smrodzie zakłamania!

 14. Skoczek mówi

  Ciągle Hamownia i hamownia, kiedy to się zmieni… Lepper wysypał zatrute zboże z wagonów niemieckich jadących do polskich magazynów, Wałęsa Bolek przeskoczył płot w stoczni…

 15. Jan mówi

  Wszystkie proporcje zachowując – Braun zachował się jak Pan Jezus wypędzający przekupniów ze Świątyni. Reakcja będzie podobna?

 16. W K mówi

  Instrukcja antysemity:
  1. Przenieść gaśnicę w pobliże pożaru.
  2. Ustawić się tak, aby rozwijający się pożar nie odciął nam drogi odwrotu.
  3. Wyjąć zawleczkę zabezpieczającą.
  4. Chwycić jedną ręką za uchwyt, drugą ręką za stopę gaśnicy.
  5. Nacisnąć do oporu dźwignię zaworu gaśnicy.
  6. Operować strumieniem środka gaśniczego tak, by ugasić menorę.

 17. Elżbieta mówi

  Niestety ukrzyżują go jak Pana Jezusa,tylko zrobią to politycznie i społecznie oraz medialnie.Od razu widać po reakcji na czyn Brauna,kto jest Polakiem a kto przebierańcem.I ta prawda idzie jak burza przez wszystkie media.Czy to jest polski sejm?Wątpię?Już w pandemii słychać było,że polecenia idą z Knesetu.

 18. Marian mówi

  Wielki POLAK Patriota Pan Poseł GRZEGORZ BRAUN– Chwała bohaterze to prezent dla Polakow w tym żałobnym dniu!!

 19. Paweł Szymański mówi

  O ile mnie pamięć nie myli to chyba rok temu też pojechał z gaśnica po świecach? Nie mogę się doczekać egzorcyzmów szabesgojow. Kto wie może nawet sam Prymas Polski będzie ponownie zapalał chanukowe świece?

 20. Stefan mówi

  I to jest postawa prawdziwego Polaka , bravo posel Braun , nie ma miejsca w polskim sejmie na syjonistyczne tradycje satanistyczne !!!

 21. niech to licho mówi

  Pan Grzegorz ma Jaja przez największe „J”. Niestety Właściciele Polin i ich pachoły Panu Grzegorzowi tego nie darują. Zabraknie zatem najmądrzejszego Posła w sejmie a co gorsze, może go spotkać los dr Dariusza Ratajczaka. Czy będziemy w stanie go obronić i zapewnić środki do życia .

 22. verizanus mówi

  @ Paweł Szymański. Nie dostanie takiego rozkazu, byłaby to zbyt dekonspirująca ostentacja, jeszcze nie teraz 😉

 23. Ewa-Maria mówi

  To było Mistrzostwo Świata w wykonaniu posła Brauna. Nie słyszałam aby w Knesecie zapalali nasze Adwentowe Świece lub Bożonarodzeniowe a tym bardziej aby gościli tam nasi posłowie. Niebywałym skandalem było to że takie rzeczy miały miejsce jak ta szopka z Chanuki. Jeżeli posłowie chcą czcić Chanuki niech robią to w swoich domach. Przeszkadza im Krzyże ale menora już nie. Won z żydowskimi obyczajami.

 24. KRESOWIANIN mówi

  Szacunek Panie Braun, jak tylko zorganizuje się zbiórkę to wpłacimy to co Panu zabrali karami finansowymi,mam nadzieję, że wszyscy Polacy się dołożą. Dziś za Pana bezpieczeństwo się będę modlić.

 25. Negro mówi

  Memcen znowu umył ręce i odciął się od Brauna. Niech Braun zmiata z Korwinem z Kompromitacji i zakłada tą nową partię. A światowe pismactwo niech się zainteresuje holocaustem Palestyńczyków, a nie zgaszeniem jakichś świeczek obcej religii w polskim parlamencie.

 26. Arkadiusz mówi

  Prosze Panie Jacku o artykuł lub wypowiedz o święcie Chanuki.
  Pozdrawiam

 27. andrzej mówi

  ….a chazaro -masoński Knesejm UkroPolin już zrobił swoje !!! błyskawicznie zabrali mu półroczne uposażenie !!!

 28. verizanus mówi

  @ Kresowianin Jak się Polacy na tą karę dla G. Brauna złożą, to ci co tę karę wyznaczyli będą mieli za co wypić i zakąsić ;).

 29. verizanus mówi

  @ Andrzej Będzie można teraz to uposażenie przeznaczyć na jakiś postępowy cel ;).

 30. verizanus mówi

  Takie akcje pokazują też kto jest kim w Konfederacji ;).

 31. Dozdrajców mówi

  Słyszałem coś takiego, że menora w polskim sejmie, to znak przyjaźni z ludobójstwem Palestyńczyków

 32. Yvyvu mówi

  I to jest Polak prawdziwy, Brawo Grzegorz Braun, za 38 milionów ma robić porządek? Kto w Polsce rządzi? Żyd czy Polak?

 33. Michu. mówi

  Nie widzę w tej akcji nic gorszącego, wobec niechęci Żydów do Polski i chrześcijqn my ciągle im się kłaniamy. Poza tym ludobójstwo w Palestynie o tym trzeba mówić. KIEDY zawieszenie izraelskich sportowców? Oglądając media odnoszę wrażnie jakby Braun kogoś skrzywdził, bez przesady. Forma może niektórych razić, ale Żydzi też nie obchodzą nie szanują naszych świąt, dlaczego my mamy honorować ich obrzędy?

 34. Jola mówi

  Jakim prawem włażą do polskiego sejmu i palą świece hanukowe. Pan Grzegorz Braun wreszcie zrobił porządek z tym skandalicznym obchodzeniem w polskim sejmie żydowskich obrzadkow.
  Myślący Polacy są razem z Panem posłem . Jeśli chodzi o uposażenie Pana Grzegorza – proszę o zorganizowanie zbiorki wielu Polaków chętnie się dołoży, ja również.

 35. z-k mówi

  Komenda Główna Ochotniczych Straży Pożarnych powinna wybrać Pana Grzegorza Brauna prezesem z gażą ekwiwalentną do utraconych zarobków w żydofilskim sejmie.

 36. Jaś mówi

  Za Pawlaka, który teraz grzeje ławy POselskie!

 37. Negro mówi

  Zaraz na świecie będzie pisk żydostwa, że boją się mieszkać w Polsce.
  Na zachodzie Europy ich biją, a tu jak ktoś zbije szybkę, czy zagasi te ich świeczki to już wielkie aj, waj.
  A Braun zrobił to co już dawno należało zrobić. Od kiedy to w polskim parlamencie jest miejsce na jakieś uroczystości religijne i to w dodatku obce nam święta.

 38. verizanus mówi

  @Negro Zachód daje sygnał- idźcie za Odrę, a jakby co to my wam pomożemy spacyfikować tubylców 😉

 39. Hitler mówi

  Brawo. Tu jest Polska a nie Polin.
  Mentzen to chuj!

 40. anonim mówi

  A co robią te wściekłe śmierdzące potem typy w kapeluszach i pejsach w tzw. izraelu, gdy zobaczą osobę z krzyżykiem na piersi? Mojego znjomego napadła grupa parchów i napluli na niego, ninawistne ścierwa i obrzucali go kamieniami wrzesząc ,,get the fuck out of here”. I my mamy siedzieć cicho i to tolerować.
  P.S. teraz mają ludzie kawę na ławę, kto rządzi w Polsce jakie poskojęzyczne przybłędy, które kłaniaja się w pas tym talmudycznym zbrodniczym mendom.

 41. anonim mówi

  Ale teraz będą wrzeszczeć i gestykulować, napletki im się z powrotem na żołędzie nasuną. Mam nadzieję, że już niedługo świa zrobi z tą plemienną zarazą porządek, z tymi lichwiarzami, zbroniarzami i wichrzycielami niszczącymi świat i jego kulturę.

 42. Ja mówi

  To tak trochę jakby strzelać do komara z armaty, ale Pan Grzegorz ma rozmach jak dawna szlachta.

 43. Judeorealista mówi

  Czy wampiro-demony pijące krew prosto z dzieci (Metzitzah b’peh) też świętują chanukę?

 44. wojtek mówi

  Braun pokazał jaka zdradziecka elita sprawuje władzę w Polsce.

 45. Michu. mówi

  Jak aborcjonistki zakłócaly Mszę św., to było ok. Mało tego była to rzekomą walka z pedofilią. Teraz incydent z posłem Braunem pokazuje , że Izrael ponad wszystko. Zrobiono z niego bandytę, tak mówił loseł Zgorzelisko, będzie karany, zabrany immunitet, możliwe że wyrok w zawieszeniu, nikt nie widzi zbrodni żydowskich w Palestynie, owszem zostali zaatakowani, ale w odpowiedzi prowadzą wojnę bandycką, giną ludzie. Widzieliśmy zbrodnie sowietów na Ukrainie, ale widzimy geż zbrodnie Izraela w Palestynie. Dlaczego niebpotępiamy Izraela?Jakby obrzędy katolickie były w Knesecie, pewnie wielu deputowanych by je oprotestowało, a u nas mamy wielką zbrodnię gaśnicą.

 46. Irmina mówi

  Michu , sługo banderowców, jakie zbrodnie Rosjan?

 47. Flex mówi

  Mnie też wq to nachalne rozpychanie się tej nacji ze swoimi symbolami w przestrzeni publiczno -politycznej. Ale nie podzielę entuzjazmu innych komentujących. Nieprzemyślany (mam nadzieję, że był to tylko impuls chwili) „hapening” Pana Grzegorza przyniesie więcej szkody niż POŻydku. Kilka lat pracy, budowania poparcia i rozpoznawalności oraz walki ze steerotypem faszystów i „kiboli” pójdzie się ,,, za sprawą mainstreamowych mediów, które tylko czekały na taki „prezent dla swej propagandy. Konfederacja miała szansę pokazać się w tej kadencji od najlepszej strony merytoryczną pracą i krytyką będąc w komisjach i prezydium sejmu. Teraz mogą się spotkać z odwetem i odpowiedzialnością zbiorową oraz ostracyzmem., do czego już nawoływała A.M. Żukowska i część chlewicy. Pan Poseł jest w sejmie by stanowić prawo i pilnować jego przestrzegania, a nie je łamać. Trzeba było zorganizować przeciw tym chanukom protest, zebrać podpisy, a nie chwytać za gaśnicę jak Szymczyk za granatnik. Panie Grzegorzu, zasiada Pan chyba (zaraz może być to nieaktualne) w komisji ds Europejskich. Tam będzie analizowana zdecydowanie groźniejsza dla naszego narodu lista szykujących się zmian, niż kilka świeczek palonych przez ortodoksów w sejmie. Na granicach zaczęto pacyfikować protest transportowców. Tam jest potrzebne wsparcie i obecność posłów. Obrona Polaków przed zamordyzmem władzy i jej nadużywaniem przez rządzących. Polski Sejm jest (przynajmniej w założeniu) reprezentacją obywateli naszego kraju, więc nie tylko Narodu polskiego i Katolików. Także prawosławnych, ewangelików, starozakonnych i niewierzących mających polskie obywatelstwo, i prawa. Wyobraźmy sobie sytuację odwrotną gdy biegnącego ulicą ze światełkiem betlejemskim harcerza oblewa kubłem wody jakiś muzułmanin czy wojujący lgbtowiec. Od początku Sejmu tej kadencji, zauważyłem u posła Brauna stan upojenia i euforii wywołany sukcesem (4 posłółów Korony) i poczuciem siły w Konfederacji. Ale Pycha kroczy przed upadkiem, nawet Jarosław „wszechmogący” się przekonał. Na koniec. Jak teraz mają zdobywać poparcie u zwykłych obywateli kandydaci Konfederacji na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast? W jednostkach OSP ?!

 48. Michu. mówi

  Irmina nie bę wszystkich wyliczał, codziennie giną ludzie, Ruski bezprawnie atakują Ukrainę. A nie Ukraina Rosję. Nie wyjeżdżaj z banderowcami, boto żenujące. bez odbioru.

 49. anonim mówi

  @Flex To jest bez znaczenia czy siedzisz cicho i jak strus chowasz glowe w piasek, czy protestujesz. Parchow nie zmienisz, bo oni nienawisc wyssysaja z koszernym mlekiem. To anonalia gatunku ludzkiego, niszczycielska zbrodnicza nacja. To ekstremum szowinizmu i lichwiarstwa.

 50. wojtek mówi

  @Flex Spokojnie to była poselska interwencja. Co najwyżej mogą próbować zrobić z Brauna wariata.

 51. Flex mówi

  @Anonim Każdy czytelnik i użytkownik tego portalu zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego trzeba postępować i reagować z rozsądkiem i przewidywaniem skutków, z tymi politycznymi w szczególności. Wszystkie sektory easy money (finanse, Instytucje, polityka, media, show biznes itp. ) są przez nich kontrolowane. Nawet rozpędzającą się ładnie zbiórkę na rekompensatę utraconych przez Pana Posła Brauna apanaży już zdążyli zablokować! Efekt jego akcji będzie odwrotny od zamierzonego, bo teraz nawet część krzywo patrzących na te chanukowe zapędy posłów, stanie w stadzie ich obrońców (bojąc się stygmatyzacji). Zamiast te obrzędy marginalizować, doprowadzi to do ich krzepnięcia i eksponowania. Polityka to perspektywiczne i wyrachowane działania, Niekontrolowane wybuchy emocji im nie służą.

 52. Boł mówi

  BRAWO Pan poseł Braun! Murem za Braunem! Braun pokazał, że Polska to nie polin!!! BRAWO I WSPIERAJMY GO CZYNEM
  Ps. Piotr, przecież żydzi nienawidzą Jezusa, więc jak mogą obchodzić Jego narodzenie – a u nas w sejmie żydowskie draństwa odprawiane (i duda w pałacu). Powiedzcie żydom aby postawili w knesecie żłóbek bożonarodzeniowy, to was potraktują czołgami a nie gaśnicą. BRAWO BRAUN

 53. Boł mówi

  Flex bredzisz jak zwykły antypolak. Ty się bardziej przejmujesz co powiedzą żydy i ich pieski niż Polacy! Weź się mocno rozpędź pochylony, a może klepki ci się nastawią. Ps. zbiórkę zatrzymała Kubala (organizator) bo już zebrano w 6 godzin ponad 70tyś. zł. a miało być 50. BRAWO BRAUN, wszyscy powinniśmy robić jak on i wtedy jest szansa na odzyskanie Polski, a póki co pięknie Braun teraz pokaże nam kto jest kto i będziemy mieli oddzielone ziarna od plew!

 54. verizanus mówi

  @ Irmina Michu. (ten nowy z kropką) raczej banderowcem nie jest, jest tylko użyteczny dla ich propagandy. Tacy też są przecież zawsze i ze względu na takich propaganda jest robiona ;).

 55. Krzysztof mówi

  BRWO PANIE BRAUN wreszcie ktoś dał w „pysk ” przybłędom , którzy mają czelność panoszyć się po polskim parlamencie ,, a ilu głupców „- nowych – zobaczyłem . Jesteście szmaciarzami wy wszyscy potępiający Pana Brauna . Czy zastanowiliście się nieuki , co chciał wam powiedzieć w kilku zdaniach (w publicznej TV ) czym jest palenie świeczek chanukowych ? Co to za zwyczaj i co oznacza ? To też swego rodzaju pieczęć , która mówi : Na kolejne lata my tu sprawujemy rządy. I godzicie się na to , bo wiedzy żadnej nie macie , jesteście analfabetami zwyczajów i przesłań jakie kierują do was 7ydzi , którzy plują nam POLAKOM w twarz. Dzisiaj w pracy kilku zaledwie ludzi zgodziło się ze mną , że Pan Braun postąpił jak trzeba , reszta obszczekała mnie – dlaczego ? Bo brak wiedzy historycznej , a nawet tej obecnej sytuacji w Gazie , nie widz , co robią 7ydzi Palestyńczykami , których nazywają terrorystami , a tak naprawdę to właśnie oni są najniebezpieczniejszymi terrorystami na świecie . Mądry zgodzi się ze mną głupi obrazi. No to jak to jest , że są znienawidzeni na całym świecie , co ?

 56. adam mówi

  PANIE POSLE BRALN.CHYLE GLOWE I DZIEKUJE.MYSLE ZE PRAWDZIWI POLACY WSPOMOGA PANA JAK POPRZEDNIO.JUTRO PRYMAS POLSKI BEDZIE ZAPALAL SWIECZKI A PREZYDENT DUDA BEDZIE PILNOWAL BY WIATR HISTORJI ICH NIE ZGASIL W ASYSCIE PANOW Z KONFEDERACJI KTORZY JUZ ZAPOMNIELI KTO OTWORZYL IM DRZWI DO POLSKIEGO SEJMU.

 57. verizanus mówi

  Negro Odklejony od rzeczywistości to on chyba nie jest… ktoś mu przecież płaci 😉

 58. Artamator mówi

  Brawo Pan Poseł Braun ! Ma pan 100 % racji.. Jeszcze żyjemy w kraju katolickim . Czy zwyczaj Chanuka pozwala abyśmy w Israelu w Knesecie czy w ich urzędach państwowych prezentowali choinkę Bożonarodzeniowa ???? Może każą się jeszcze Nam obrzezać ?? Dlaczego tylko taka chanuka w Sejmie? Mamy równość wyznań jak chce Franciszek ! Może wiec uczcijmy jeszcze pentagram paląc czarne świece, koty a może uczcić także magików wodo i podpalić jakaś laleczkę a najlepiej ustawmy posag Baala i rozpalmy ogień wewnątrz ale ta figura pogańska Molocha stanęła stoi w rzymskim Koloseum, gdzie zabijano chrześcijan. I tak by było co roku, a tylko czekać jak zaczną zdejmować nam krzyże z sejmu , szkol i zamykać kościoły. Czy w Polsce mamy wierzyć w kult Molocha itp czy wierzyć w jednego Boga?

 59. Łukasz mówi

  Wielki szacunek dla Pana posła Grzegorza Brauna !!! To jest polski Sejm a nie synagoga czy Kneset !!! To jest POLSKA a nie jakiś Polin…

  Jesteśmy razem z panem całym sercem i z pełnym poparciem Panie pośle Grzegorzu Braun !!!

 60. Dumny Polak mówi

  UWIELBIAM Pana, Panie Grzegorzu!

  Stoimy za Panem murem, a jesli cos by sie zlego kroilo, wystartujmy wspolnie nasza akcje, ze tez CHCEMY ZOSTAC TAK SAMO UKARANI, BO TAK SAMO CZUJEMY, MYSLIMY I TAK SAMO BYSLY WSZYSCY ZAREAGOWALI!

  Jestem pierwszy!

  Po drugie, chyba najpierw nalezaloby pozbawic Pana Grzegorza IMMUNITETU POSELSKIEGO, zanim Mu sie cokolwiek zarzuci, czy nie?

  Po trzecie, nie sa to wcale zydowskie zwyczaje, tylko DIABOLICZNE, SATANISTYCZNE WYPIERDKI TERRORYSTYCZNEJ MAFII „CHABAD LUBAWICZ”, pochodzacej nie z ich zydowskiej tory, tylko z jakiegos wypierdka mamuciego, KTORE Z ” RELIGIA” zydowska, jako taka, nie ma absolutnie nic wspolnego, czyli z bandycka i terrorystyczna, wroga calej ludzkosci, talmudystyczna, KABALA!

  A jesli juz mowimy o zjawisku RASIZMU, nic lepiej nie odzwierciedla RASIZMU na swiecie, jak BANDYCKI RASIZM panstwa polozonego w PALESTYNIE, zwanego przez oglupialych, IZRAELEM!

  Izrael, nota bene, to jest przeciez kompletnie co innego!!!

  NIE ISTNIEJE NA SWIECIE ZADEN INNY RASIZM, jak ten!!!

  Wszystko to klamstwo, goni szalbierstwem i nikczemnoscia pogania!
  GLOWNE i JEDYNE, NIKCZEMNE SCIERWO TEGO SWIATA!!!
  Prawdziwa nikczemnosc z piekla rodem!

 61. Piotrx mówi

  Brawo Panie Braun, sejm to nie miejsce dla talmudycznego kultu religijnego obcego państwa

  Warto zauważyć, że Chanuka jest świętem talmudycznym. Według tajnej doktryny Chazal dotyczącej Chanuka wyraża ona „upodobanie Boga w narodzie żydowskim”

  „Prawdziwe znaczenie święta Chanuka wyjawione zostało przez wspominanego już wcześniej rabbiego Leviego Isaaca Meira z Berdyczewa (znanego jako „Kedushat Levi”), wybitnego XVIII-wiecznego znawcę Halachy, według którego zapalanie menory na Chanuka nie ma bynajmniej na celu upamiętnienia zwycięstwa biblijnych Machabeuszy.

  Według tajnej doktryny Chazal dotyczącej Chanuka wyraża ona „upodobanie Boga w narodzie żydowskim” i w jego próżnych obrzędach. „Bóg” dał owe mityczne osiem dni oliwy bynajmniej nie dla ułatwienia zwycięstwa czy umożliwienia dopełnienia obowiązku religijnego, ale raczej jako znak (Halacha asah mitzvah) swego stałego podziwu dla narodu żydowskiego, któremu również my dajemy wyraz, ilekroć pozwalamy, by menora stawiana była tam, gdzie równocześnie zakazuje się postawić stajenkę.

  W religii judaizmu zapalanie menory podczas święta Chanuka symbolizuje uprzywilejowany status narodu żydowskiego. Podobnie jak w przypadku innych stworzonych przez ludzi tradycji talmudycznych, mających na celu samoubóstwienie, również Chanuka ewoluowała stopniowo na przestrzeni wieków w postać jaką ma obecnie, stając się kolejnym przykładem odchodzenia judaizmu od tekstów i prawd biblijnych.”

 62. Michu. mówi

  Verizanus nie jestem użyteczny, bo w wielu aspektach krytykuję postawę władz Ukrainy, a także Ukraińców. Sądzę, że bardzo dużo im pomagamy, a w w zmian nie dostajemy nic, Jjenak współczuję tym co ucierpieli i zginęli z powodu ruskiej agresji. My już dość pomogliśmy, wcześniej myślałem, że Ukraina w obliczu tej wielkiej pomocy się zmieni i zacznie być dla nas przyjazna. Nic takiego się nie stało, wobec tego ja bym zrezygnował z dalszej pomocy Ujkrainie

 63. Shadow mówi

  Sejmowe sprzedajne świnie, a wy tylko kurwa po klawiszach. Ja jestem stara i chora i na nic innego mnie nie stać, ale gdzie kurwa reszta, rzekomo prawicowych kurew?Bezjajeczne, jałowe i bezproduktywne miękisze, to kurwa wy wszyscy.

 64. Shadow mówi

  Wybaczcie słownictwo, ale mnie się nóż w kieszeni otwiera i wymiotować mi się chce, na to co w polityce i na to z tym pojebanym społeczeństwem. ponieważ sama nie jestem w stanie nic zwojować, to ogarnia mnie, czarna rozpacz.

 65. Slawek mówi

  Brawo Grzegorz Braun, trzeba znowu pokazać Polakom że pora już bronić naszą Polskę przed wrogiem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.