PILNE! Grzegorz Braun pozbawiony immunitetu! To zemsta za zgaszenie żydowskich świeczek [WIDEO]

19

Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie większość sejmowa zdecydowała dziś (17.01.2024 r.) o uchyleniu immunitetu Grzegorzowi Braunowi.

Wczoraj sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych rekomendowała uchylenie immunitetu posłowi Konfederacji. Relację z tego posiedzenia zamieszczamy pod artykułem. Dziś głosowano w ramach obrad sejmowych sprawie uchylenia immunitetu posłowi Konfederacji. Immunitet został zdjęty i umożliwiono pociągnięcie do odpowiedzialności posła Brauna w związku z 7 postawionymi zarzutami. Mając na uwadze stan wymiaru (nie)sprawiedliwości, to prosta droga do wygaszenia mandatu poselskiego posła Brauna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prokuratura postawiła następujące zarzuty:
naruszenia nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w Narodowym Instytucie Kardiologii (marzec 2022);
rzekome pomówienia Łukasza Szumowskiego, sugerując, że Szumowski spożywał alkohol (marzec 2022);
uszkodzenia choinki należącej do Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia” (styczeń 2023);
uszkodzenia mienia w postaci mikrofonu, mównicy i innych urządzeń w siedzibie Niemieckiego Instytutu Historycznego podczas antypolskiego wykłady prof. Jana Grabowskiego twierdzącego, że w czasie II wojny światowej Polacy wymordowali 200 tysięcy Żydów, a błogosławiona rodzina Ulmów ratowała Żydów z chciwości (maj 2023);
nieopuszczenia siedziby Niemieckiego Instytutu Historycznego, pomimo żądania dyrektora placówki (maj 2023);
– rzekome znieważenie grupy ludności w Sejmie, z powodu jej przynależności wyznaniowej, poprzez przeszkodzenie w wykonywaniu akty religijnego – zapalenia świec chanukowych oraz znieważenia przedmiotu czci religijnej, poprzez zgaszenie tych świec (grudzień 2023);
– rzekome naruszenia nietykalności cielesnej i spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu kobiety, która próbowała powstrzymać posła w trakcie zgaszenia świec chanukowych (grudzień 2023 – w istocie to Żydówka naruszyła nietykalność cielesną posła Grzegorza Brauna).

W trakcie obrad sejmowych do zarzutów odniósł się sam poseł Grzegorz Braun, który podobnie jak na posiedzeniu sejmowej komisji, wskazał, że stawia się mu zarzuty bez dowodów i na podstawie fałszywych oskarżeń rzekomo poszkodowanych.
Zjednoczony front chanukowo-eurokołchozowo-wojenno-covidowy wydał na mnie wyrok, zanim jeszcze prokuratura zdążyła na kolanie sklecić akt oskarżenia. (…)  Mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Tak jak przywróciłem powagę Sejmu tak przywróciłem powagę krakowskiego sądu, gdzie europederaści przyozdobili choinkę swoim znakiem – powiedział poseł Braun.

 

Tak głosowali posłowie:

Przeczytaj książki, by dobrze zrozumieć, dlaczego prokuratura domaga się uchylenia immunitetu posła Brauna dopiero po zgaszeniu żydowskich świeczek:

książka Jacka Międlara "Polska w cieniu żydostwa"
książka Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa”

Przeczytaj także:

Jedyny wywiad, w którym Grzegorz Braun tłumaczy dlaczego zgasił żydowskie świeczki w sejmie! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adam mówi

  urwa mać, 9an Braun mus1 z tego wyjsc bez skazy,

 2. Adam mówi

  mysle ze ma teraz olbrzyme 9o9arc1e s9olecze 1 to n1e tylko w Polsce, n1e jakeś tam 7% Konfederacj, Korona moze m1ec kllka razy w1ecej

 3. Adam mówi

  Braun jest teraz ajbardz1ej znanym Polsk1m 9oslem na sw1ec1e, jestem bardzo wdz1eczny za w1ele 9rojektow ktore real1zuje

 4. zagłoba sum mówi

  Braun to ostatnia barykada polskości w tym zydo-banderowsko-tęczowo-zielonym chlewie, zwanym (kne)sejmem! chlewie

 5. ich świce nasze gaśnice mówi

  Żydopacholskie gremium pozbawiło immunitetu poselskiego Polskiego Posła Patriotę, jednego z nielicznych godnych miana parlamentarzysty.

 6. John mówi

  gdzie sprzedają gaśnice z wizerunkiem Pana Brauna?

 7. andrzej mówi

  Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości jaka nacja okupuje Knesejm UkroPolin z banda pięciorga ???
  nie zapomnijcie co powiedział Grzegorz Braun i przed czym nas przestrzegał ; ” ONI IDA PO WAS A JA IM TYLKO STOJĘ NA DRODZE !!!! „

 8. Marta mówi

  @ Andrzej
  100/100 –oni ida po nas naród POLSKI, dlatego niszcza szkoły, dzieci, wprowadzaja lgbt do szkol i tabletke aborcyjna–dostępna dla kazdego dziecka i kobiety!!

 9. Stan mówi

  Interesujace ze nie byl obecny na glosowaniu Wipler. Czy to nie jest przypadkiem zagrywka tektyczna/unik???

 10. IusticjaDoDelegalizacji mówi

  Czy Iusticja złamała prawo bo ma poglądy polityczne i ideologiczne – ZNACZY WSZYSCY SEDZIOWE TEGO STOWARZYSZENIA NIE SĄ SEDZIAMI bo są za ideologią konkretną…

  BEZPRAWIE

 11. Negro mówi

  ***** to chazarskie ścierwo i jego szabesgojskich pomagierów.

 12. Shadow mówi

  Jeśli jakikolwiek sąd uzna te zarzuty za prawdziwe i godne uwagi, to będzie znaczyło, że upolitycznione sądy razem ze sprzedajnymi i zdeprawowanymi politykami, ciągną Polskę na dno piekieł. Hańba wam kłamcy i zdrajcy. Te zarzuty są z doopy wzięte, a prawda leży głębiej i jest zgoła odwrotna. Żyć się już nie chce w kraju, gdzie żyją takie skurwysyny i jeszcze do tego nami rządzą. Tak jak oni, postępują najpodlejsi gangsterzy i zbrodniarze.

 13. Meg mówi

  Państwo z papieru, niestety. Można ludzi prześladować w najlepsze zmyślonymi zarzutami, mobbingiem, przemocą, ale tylko Polaków, a takich w sejmie niewielu, reszta ma spokój – jeśli słusznego pochodzenia albo po podpisaniu cyrografu, hologramy pierońskie, atrapy człowieka….

 14. Dumny Polak mówi

  No, wreszcie!
  Ten artykul przeczytam sobie za chwile, teraz najwieksza potrzeba mojej duszy jest zakomunikowac wszem i wobec, ze ZYCZE SOBIE PANA GRZEGORZA BRAUNA NA PREZYDENTA POLSKI, w nastepnych wyborach!
  Innym moze sie On wydawac zwariowany, dla mnie jednak jest SUPERGOSCIEM, ktoremu zawierzam losy Polski i po calkiem ufam!

  KTO JESZCZE MA TAKIE ZDANIE!!!?????

  A RESZTE POLITYCZNEGO KURESTWA, WYSLIJMY WRESZCIE DO DIABLA, SKAD SIE WYWODZA, I GDZIE ICH WSZYSTKICH , MIEJSCE NA WIEKI!!!

  CZOLEM WOLNEJ POLSCE!

 15. zgred malkontent mówi

  Pan Grzegorz Braun bylby godnym Prezydrntem Polski i ma moj glos!!! Mam tylko watpliwosci – czy nie zrobilby wiecej dobra dla nas Polakow – jako premier prawdziwie POLSKIEGO rzadu???!!!

 16. andrzej mówi

  Przed nami wybory samorządowe KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ

  Najlepszym wyjściem w walce z obecnym chjazaro -masońskim okupantem jest jednoczenie się ;

  DOŁĄCZ DO KORONY ! DZIAŁAJ Z NAMI !

  CZAS NA NASZA JEDNOŚĆ I AKTYWNE DZIAŁANIE BY ODZYSKAĆ POLSKĘ !

  Szanowni Państwo,

  na wstępie chcielibyśmy gorąco podziękować za wszelkie wsparcie udzielone Grzegorzowi Braunowi poprzez Fundację Osuchowa. Państwa darowizny były wielką pomocą dla pana Posła podczas zawirowań wokół niego i szkalowania go za obronę polskiej racji stanu.

  Przypominamy, że mogą Państwo część tych darowizn odzyskać wraz ze zwrotem podatkowym. Wystarczy wydrukować potwierdzenia przelewu, dokonane na rzecz Fundacji Osuchowa i dołączyć je do Informacji o przychodach PIT-11 przy składaniu w biurze rachunkowym. Osoby, które rozliczają się samodzielnie, mogą skorzystać z krótkiego poradnika:

  >> Odliczenie darowizny <<

  Zachęcamy też do przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Osuchowa. Darowizny pomogą m.in. na dokończenie filmu Gietrzwałd 1877 i zorganizowanie jego premierowych projekcji w całej Polsce.

  Przechodząc do rzeczy…

  Wiele osób ma już jasno określone plany wyborcze w związku ze zbliżającymi się wyborami. Prosimy, aby Państwo już teraz zgłaszali takie plany przewodniczącym okręgów.

  Mamy też na uwadze, że są osoby, które nie są szczególnie zainteresowane startem i kampanią. Szanujemy to, ale zachęcamy do rozważenia swojego startu mimo wszystko.

  Grzegorz Braun powtarza, że kluczem do odzyskania naszej Polski jest próba obsadzenia wszystkich wybieralnych stanowisk od Sołtysa do Prezydenta. Jest to tym bardziej istotne, że 24 lutego mijają 2 lata od wybuchu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego. Teoretycznie, tzw. "uchodźcy" mogą po tych dwóch latach zacząć się ubiegać o obywatelstwa, a co za tym idzie – startować w wyborach. Czy nadawanie polskich obywatelstw w przypadku Ukraińców nastąpi automatycznie, dowiemy się dopiero po upłynięciu terminów wskazanych w pisowskich ustawach. Tym nie mniej, nie możemy dać się wypchnąć z własnej przestrzeni publicznej.

  W imieniu Komitetu Politycznego i Biura Krajowego Korony gorąco zachęcam, aby zgłaszali Państwo potencjalną gotowość do startu w wyborach samorządowych do przewodniczących swoich okręgów, nawet jeśli nie zamierzają Państwo prowadzić aktywnych kampanii wyborczych. Być może dzięki takiej "biernej gotowości" uda się skompletować listy wyborcze do rad miast lub gmin. Być może uda się gdzieś wystawić komplet kandydatów do rady powiatu. Być może komuś uda się zostać radnym bez robienia kampanii wyborczej. Niczego nie możemy wykluczyć.

  Prosimy o rozważenie ewentualnego startu. Byłoby to dla nas wielką pomocą, bo w wielu samorządach zyskalibyśmy możliwość by w ogóle wystartować.

  Z Panem Bogiem,

 17. Iwa mówi

  Nie mogę zrozumieć jak pan Braun „raził czyjeś uczucia religijne” jeśli święto Chanukowe nie jest świętem religijnym. To cos takiego jak holokaust. Nawet na stronie Żyda z California jest pozytywny artykuł gdzie nawiązują do wydarzenia gaszenia świec, jednak mówią ze to legenda i wydarzenie które nigdy nie stwierdzono ze jest prawdziwym wydarzeniem. W tym artykule na http://www.unzreview.com mowa ze nawet żydowscy historycy niw potwierdzają ze to prawdziwe wydarzenie. Za co wiec odbierać immunitet i sadzić???? To tak jak byśmy zaczęli czcić Bazyliszka i strach jaki on sial. To jest komedia ostawiana przez slugow tej grupy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.