Żydówka szarpała parlamentarzystę. Teraz została uhonorowana, bo przypomina „godnościową postawę bojowników Getta Warszawskiego”

Magdalena Gudzińska-Adamczyk
44

Magdalena Gudzińska-Adamczyk to żydówka, a zarazem lekarka promująca szczepionki na Covid-19, która w ostatnich dniach „zasłynęła” z naruszenia nietykalności cielesnej posła Grzegorza Brauna. Żydówka szarpała i kopnęła parlamentarzystę, kiedy ten gasił chanukowe świeczki w budynku sejmowym. Sprawę opisywaliśmy TUTAJ. Teraz żydówka została uhonorowana przez Towarzystwo Jana Karskiego.

Tak jak Jan Karski przeciwstawiał się hitlerowskiej anihilacji Żydów z przestrzeni życiowej Polski, tak Magdalena Gudzińska-Adamczyk powiedziała NIE próbie wyrzucenia żydowskiego Święta Chanuki wyznawanego także przez obywateli Polski wyznania judaistycznego z Parlamentu RP, który jest także ich Parlamentem – czytamy w oświadczeniu Towarzystwa Jana Karskiego opublikowanym 20 grudnia 2023 r. – Gest Pani Doktor przypomina nam także godnościową postawę bojowników Getta Warszawskiego. Chylimy czoła w głębokim przeświadczeniu, że faszyzm i antysemityzm w Polsce nie przejdzie – przekazało Towarzystwo i dodało, że uroczyste wręczenie medalu ma odbyć się w miejscu „w którym Pani Doktor heroicznie podjęła walkę z atakiem na bliskie jej wartości i konstytucyjną wolność religijną Rzeczypospolitej Polskiej”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Znamiennie symboliczne jest, że medyczną specjalizacją Magdaleny Gudzińskiej-Adamczyk jest epidemiologia i choroby zakaźne. Może w jakiś sposób tłumaczy to łatwość, z jaką podjęła walkę z dżumą nienawiści, której nosicielem okazał się Grzegorz Braun – podsumowano oświadczenie Towarzystwa.

To nie jest fejk. Oni tak naprawdę…

W ramach suplementu, w tym miejscu warto przypomnieć jak Jana Karskiego, którego imieniem zwie się rzeczone Towarzystwo, wspomina prof. Jerzy Robert Nowak.
Kolejnym błędem prezydenta było mianowanie generałem Jana Karskiego, który w ostatnich piętnastu latach życia był wyraźnym wrogiem Polaków stając we wszystkich konfliktach i polemikach polsko-żydowskich po stronie Żydów. Jego stanowisko było podyktowane prywatnymi interesami. Strona żydowska obiecała mu wysoką emeryturę oraz zapewniono go, że jeśli będzie stawał po stronie Żydów, zostanie mu załatwiona Pokojowa Nagroda Nobla. Na podobnych układach Nagrodę Nobla otrzymała Wisława Szymborska zamiast Zbigniewa Herberta. Poinformował mnie o tym zmarły kilka miesięcy temu prof. Iwo Cyprian Pogonowski – w wywiadzie z Jackiem Międlarem mówił polski profesor.

Przeczytaj także:

Michalkiewicz: “Grzegorz Braun przyćmił exposé Donalda Tuska”

Przewodzi Chanuce w sejmie i tłumaczy zbrodnie na Palestyńczykach: “Nie ma bardziej humanistycznego wojska i polityki niż ma Izrael” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Anty mówi

  Ten wymalowany Joker to raczej morda Rumkowskiego.

 2. Barbara mówi

  „Chylimy czoła w głębokim przeświadczeniu, że faszyzm i antysemityzm w Polsce nie przejdzie”.
  Ale już antypolonizm i anty-chrześcijaństwo już przejdzie bez oporów?
  „Pani Doktor heroicznie podjęła walkę z atakiem na bliskie jej wartości i konstytucyjną wolność religijną Rzeczypospolitej Polskiej” – Fałsz. Pierwszą osobą która pojęła walkę 'na bliskie jemu wartości i konstytucyjną wolność religijną Rzeczypospolitej Polskiej’ był Pan Grzegorz Braun.
  A tak w ogóle – czy w Sejmie jest choć jeden 7yd? Bo ja nie słyszałam. Więc o co chodzi?

  Pani Doktor. W obecnych warunkach w Izraelu potrzebują dużo doktorów. Tam się Pani przyda. I świec tam Pani nikt nie zagasi. Do roboty bo wasi żołnierze napadnięci przez Semitów z Gazy gonią resztkami sił.

 3. Dumny Polak mówi

  Chcialbym miec tyle odwagi, chyle pokornie czola, Panie Grzegorzu!
  Pragne, aby Pan Braun zostal naszym nastepnym PREZYDENTEM!

  Ma on wiedze, wielkosc, charyzme, i POLSKIE JAJA!

  Jest On jedynym, ktoremu bym faktycznie i do konca, ufal!

 4. Dumny Polak mówi

  Co za wredna morda tej dealerki truciznami farmacji!
  Tak wyobrazam sobie mordy i glosy demonow, ktore przejda w czasie zapowiedzianych 3 dni ciemnosci, bedocy, wspolnie z wszystkimi innymi netanjahu i spolka, ciagnieci wozami, prosto do piekla!
  Nieludzka, za to prawdziwie zydowska morda!

 5. Marian mówi

  Scandal POLACY, jak dlugo w Polsce beda sie panoszyc obcy –wrogowie, kłamcy i złodzieje w naszej OJCZYŹNIE, POLAKÓW OJCZYŹNIE, P O L S C E ?!
  Poseł Parlamentu Polski, Grzegorz Braun POLAK ktory zostal kopany i szarpany przez…. zydowke — goscia w POLSCE! Polacy powstanmy, nasi Ojcowie i dziadkowie juz umarli ktorzy walczyli o wolna Polske przewracaja sie w grobie,,,,,,,,,,

 6. Asd mówi

  Zbyt ohydna morda zydowska żeby komentowac

 7. Wladca mówi

  To jest morda wszystkich tych,co glosowali w wyborach,przedewszystkim na POPIS!
  Polacy Sami chca takich ludzi?No to Ich maja !

 8. Wladca mówi

  A Menzen z Bosakowiplerem sa lepsi?
  Ledwie dorwali sie do wladzy ,Dzieki oglupieniu wyborcow- naiwnych durniow,juz liza dupe zydowskim bandytom

 9. W K mówi

  Jeżeli Żydzi w Polsce nie podejmują się pracy dla imigrantów, to znaczy, że nie są w Polsce potrzebni i powinni wyjechać z Polski.

 10. Flex mówi

  Dla przetestowania swobód religijnych i kultywowania tradycji katolickich proponuję zorganizowanie w środę wielkanocną na dziedzińcu sejmu tradycyjnych „Judaszków”. Trzeba by tylko zaprosić kultywujących ten piękny zwyczaj mieszkańców podkarpackiego Frysztaka z odpowiednimi akcesoriami. Mogą Żydzi w sejmie, to czemu nie Katolicy przed sejmem. A co do tej „Bohaterki”, to wg enuncjacji medialnych, jeśli nie życie, co najmniej wzrok miała już stracić. Nasz dzielny Dehanukatyzator musi się liczyć z batalią sądową o spore odszkodowanie (znając ich pazerność) dla tej Pani. Wiedząc kto „sądzi” w wymiarze „sprawiedliwości”, ciężka przeprawa przed NIm.

 11. Antek mówi

  Brawo Panie Braun, Polska jest zniewalana przez organizacje Żydów, wszędzie ich pełno, a my Polacy jesteśmy dyskryminowany we własnym kraju. Ciągle nas poniżają, w Sejmie już nie ma prawdziwych patriotów broniących naszych wartości chrześcijańskich. Prawdziwi Polacy będą za Grzegorzem Brunem.

 12. Krzysztof mówi

  Typowa paskudna judejska morda drakuli zmieszanego z wilkołakiem.

 13. Ciekawe mówi

  Bojownicy getta warszawskiego też kopali polskich patriotów ?

 14. Negro mówi

  To Braun jeszcze żyje? Przecież zgodnie z Talmudem goj, który uderzy Żyda powinien zostać zabity.
  Chyba, że to nie dotyczy Żydówek bo może mają niższą pozycję wobec Żydów.

 15. Hammurabi mówi

  Poczytałem sobie komentarze i muszę stwierdzić, że brzmią one wciąż tak samo.
  To, co dziś się dzieje nie jest tylko problemem na naszym, polskim „podwórku”. To problem ogólnoeuropejski, gdzie prawem już stały się dwie różne miarki do oceniania czynów żydów i „nieżydów”.
  Obecnie nie ma szans na pokojowe, demokratyczne spełnienie w wyborach oczekiwań jakże wielu Polaków.
  Oficjalnie Polskę zamieszkuje około siedem do ośmiu tysięcy obywateli podających oficjalnie swoją żydowską narodowość i coś koło trzydziestu tysięcy świadomych swego pochodzenia. Zawyżając, jest ich około czterdziestu tysięcy czyli jest fizyczną niemożliwością, by trzęśli całym krajem bez pomocy z zewnątrz (rządowy szantaż gospodarczy, ekonomiczny i militarny, finansowanie wszelkich ugrupowań, fundacji i pseudonaukowych wypocin) oraz tej wewnętrznej, świadczonej przez czerpiących z niej zyski sprzedawczyków i bezkrytycznie z powodu snobizmu i dyletantyzmu jakże wielu „Polaków” a raczej ich lenistwa intelektualnego.
  Owszem, są to często wykształceni ludzie, tylko ponad swoją inteligencję i instynkt samozachowawczy. To, że okraszają swoje tyrady łaciną nie znaczy, że są naprawdę mądrzy. Nie zdają sobie sprawy z tego, że zapiekająca się dziesięcioleciami nienawiść prędzej czy później spowoduje eksplozję. Może nie na skalę niemiecką – Niemcy wykorzystali zamach na swego przedstawiciela NSDAP w Szwajcarii w lutym 1936 roku i pracownika paryskiej ambasady niemieckiej w 1938. Skończyło się to nie tylko „kryształową nocą” lecz pielęgnowane i podkręcane doszło aż do konferencji w Wannsee – ale w obliczu jakiegoś poważnego kryzysu może dojść do wydarzeń naprawdę straszliwych w skutkach, zgodnie z powiedzeniem o sianiu wiatru i zbieraniu burzy.

 16. Negro mówi

  @Flex
  Nie przed knesejmem, tylko ambasadą izrahella.

 17. Flex mówi

  Kto siedzi w tej ambasadzie i czyich interesów pilnuje nie trzeba chyba im, ani naszemu społeczeństwu uświadamiać. Co innego z parlamentem. Symboliczne pokazanie grzejącym ławy poselskie Judaszom co sądzi o nich nasz Naród, byłoby jak najbardziej wskazane!

 18. anonim mówi

  Po genialnej akcji Posla Brauna przegladalem rozne portale i wpisy ludzi Polakow. Ku wscieklisci parchow oraz ich akolitow z Wielkiej Koalicji Chanukowej w 90% przypadkow ludzie deklarowali wielkie poparcie dla Pana Brauna. Obserwowalem masowe kasowanie wpisow przez ich moderatorow. Dostali jasny sygnal, ze Polakow nie oglupili do reszty, pomimo agresywnej propagandy.

 19. zagłoba sum mówi

  Zrzutka pana Brauna: w kilka godzin 70tysięcy złotych…Zrzutka na chanukowych zapalaczy: kilka DNI i „aż” 8 tysiecy…

 20. Ewa-Maria mówi

  Uhonorowali ją bracia w wierze. Potrzebna była ta akcja posła Brauna.

 21. Negro mówi

  Stary komunistyczny chwyt, że nagradzało się kogoś w coś zamieszanego, żeby pokazać, że dostał nagrodę, to musi być niewinny, a tylko jacyś malkontenci się go o coś czepiają.
  A jeśli w uzasadnieniu jest napisane o konstytucyjnej wolności religijnej, to dlaczego zmusza się obywateli polskich do uczestniczenia i oglądania obcych państwowo – kulturowo obrzędów religijnych?
  Ponadto dziś przeczytałem na onecie o jakichś propozycjach odnośnie renegocjacji umowy konkordatowej z Watykanem, bo mamy ją spisaną, to można wprowadzić jakieś poprawki. A z Żydami nic nie mamy spisane, a ta banda bez szemrania stosuje się do reguł jakie oni nam dyktują. To może też trzeba by było zawrzeć z nimi jakąś umowę na piśmie?

 22. Imć mówi

  Myślałem, że lalki monster high to ilustracja czyjejś szpetnej, potwornej wyobraźni.

 23. Jacek mówi

  Zanim zaczęła szarpać i kopać to najpierw plunęła w twarz Grzegorzowi Braunowi. Kto to jest, a właściwie co to jest i z której otchłani piekła toto wypełzło na ziemię?

 24. RIKO mówi

  Pan Braun Pan Międlar , to odwazni patrioci i bohaterowie… chyba nikt na całym świecie nie odwazył sie zgasić sekciarzy…a ta konowałka ma krew na rekach …pewnie koleżanka wielgus…

 25. anonim mówi

  Zydostwo wpadlo w szal i amok, bo zostalo uklute w najczulszy punkt, kiedy przerwano im spektakl chanukowy z udzialem certyfikowanych z koszernosci szabesgojow, ktorzy nie mogli postapic inaczej tylko zlozyc wyznanie wlasnej wiary na talmud. Jak jeden chór zaatakowali G. Brauna oraz wszytskich jego wspolpracownikow. Sa wsciekli bo, niecertyfikowani z koszernosci szabesgoje oraz ludzkie bydlo (wg talmudu) ujrzalo proces zdemaskowania polskojezycznej jaczejki. Ludzkie bydlo wbrew ich przewidywaniom nie potepulo G. Brauna a jeszcze go ochoczo poparlo. Do tej pory trwa w masmediach casting na nalepeszego filotalmudyste (celowo nie pisze filosemite, bo obrazilbym Palestynczykow, Syryjczykow i Jordanczykow, ktorzy sa tymi prawdziwymi Semitami). Wyznacznikiem castingu sa najwieksze bezecenstwa pod adresem G. Brauna.

 26. niech to licho mówi

  Koszmarny stwór – totalne (nie poprawiać) obżydlistwo

 27. Iwa mówi

  „w którym Pani Doktor heroicznie podjęła walkę z atakiem na bliskie jej wartości i konstytucyjną wolność religijną Rzeczypospolitej Polskiej”………..przeciez święto chanukowe to świętowanie wydarzenia historycznego i NIE MA NIC wspólnego z RELIGIA. Opanujcie nie, nie wciskajcie Polakom ciemnoty.

 28. Tomasz mówi

  Wstrętne babsko na sam widok. W pełni popieram Pana Brauna za to zgaszenie świczek.

 29. Irena mówi

  W kwestii formalnej.
  Proszę o podanie przyczyny, dla której należy podawać adres email. Na wielu portalach nie ma takiego wymogu. Czy to jest robione po to, aby władza miała szybszy dostęp do danych ludzi myślących nieprawomyślnie? Może jeszcze podawać PESEL? Nie można napisać czegoś incognito? Dlaczego? Kto to wymyślił?

 30. BP mówi

  Zwróćcie uwagę na jej uszy. Czy ona jest człowiekiem?

 31. Krzysztof mówi

  To jakaś idowska krzyżówka genetyczna, owoc in vitro, skrzyżowanie kozy z osłem?

 32. Slaw mówi

  Skoro przypomina „godnościową postawę bojowników Getta Warszawskiego” to dlaczego jeszcze żyje?

 33. bestiaaco mówi

  Skrzyżowanie kozy z wężem w amoku…

 34. Tadeusz mówi

  Do Slaw. Przypomnieć muszę znowu. „Nigdy nie było żadnego powstania” – jest to stwierdzenie z roku 1988, wypowiedziane przez Marka Edelmana, który był jednym z głównych odpowiedzialnych wśród żydowskich grup uzbrojonych w Getcie. (Dziennik „Liberation” – 18 kwiecień 1988, str. 27). Dodał jeszcze: „nie wyznaczyliśmy nawet dnia, to Niemcy narzucili datę, ponieważ weszli do Getta w poszukiwaniu ostatnich Żydów”. Edelman sprecyzował także liczbę żydów, która walczyła z bronią w ręku, stwierdzając, że nie przekroczyła ona 220 osób. Nie było więc żadnego powstania całej ludności Getta, pragnącej odzyskania wolności i broniącej się przed deportacjami. Miała miejsce jedynie reakcja grupy młodych Żydów, którzy widząc wojska niemieckie wchodzące do ich przybytku – najpierw usiłowali się temu przeciwstawić, potem – na trzeci dzień – próbowali uciec, a na koniec – otoczeni – będąc uzbrojonymi – bronili się.
  W ciągu 20 dni potyczek – Niemcy i ich pomocnicy stracili 15 ludzi.

 35. Ewa-Maria mówi

  Za darmo poseł Braun wykonał jej makijaż. Tylko trochę czerni brakuje.

 36. andrzej mówi

  Wygląda jak wykreowany diabelski cyborg !

 37. Dumny Polak mówi

  Tak wygladaja rozgniecione gniewem PEJSATE ROPUCHY!!!

 38. Bolesław mówi

  Tego świecznika w Sejmie RP być nie powinno, jednak Grzegorz Braun z może i trochę kontrowersyjnego, ale mądrego człowieka z autorytetem, stał się dla wielu poważnych osób nieobliczalnym łobuzem. Akcją w takim stylu zaszkodził sobie, jednocześnie czyniąc z Magdaleny męczenniczkę, a ze świecznika relikwię, której nikt teraz nie waży się tknąć. Potrzebne to było? Nie.

 39. Tata Borata mówi

  Kiedyś w końcu tych wszystkich zdrajców narodu polskiego, mam nadzieję, że w życiu doczesnym, mam nadzieję, że tego dożyje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.