Ludmiła Kozłowska z wizytą w Brukseli. Zaprosił ją Guy Verhofstadt

Kramek i Kozłowska w Brukseli/ fot. twitter
8

Prezes Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska została deportowana z Unii Europejskiej na skutek wpisania jej przez Polskę na listę Systemu Informacyjnego Schengen (SIS). Kozłowską oznaczono najwyższym alertem, ale najwyraźniej nie przeszkadza to ani Niemcom, ani Belgom. Po wizycie w Bundestagu, Kozłowska ląduje dziś w Brukseli.

Prezes Otwartego Dialogu została zaproszona przez przewodniczącego Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) Guya Verhofstadta i Rebeccę Harms, współprzewodniczącą frakcji Zielonych. Na wniosek europarlamentarzystów belgijskie MSZ wystawiło jej krótkoterminową wizę.

Jak informuje Onet.pl „podczas licznych spotkań Kozłowska poruszy między innymi problem łamania praworządności i ataków na społeczeństwo obywatelskie przez polski rząd oraz wykorzystywania prorządowych mediów jako tuby propagandowej”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 12:00. Kozłowska weźmie udział w oficjalnym posiedzeniu grupy ALDE na zaproszenia Guya Verhofstadta. – Będzie ono poświęcone stanowi praworządności i społeczeństwa obywatelskiego w Polsce i Ukrainie. Planuję poruszyć między innymi sprawę ataku na polskich sędziów, którzy sprzeciwiają się naciskom PiS i ataków na aktywistów obywatelskich na Ukrainie – powiedziała Kozłowska w rozmowie z Onet.pl.

Źródło informacji i cytatu: onet.pl

Przeczytaj też:

Ludmiła Kozłowska z niemiecką wizą szczuje na Polskę w Bundestagu [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. The indoraptor mówi

  Ona i kramek powinni zostać uznani za terrorystów i wichrzycieli oraz siedzieć już od 2 lat w więzieniu! Wszyscy pamiętamy pamiętne 16 punktów jak wyłączyć państwo !?

 3. o ludzie !!! mówi

  POmylony ten pajac z Brukseli …dla Polaków jest frajerem !

 4. PolakMały mówi

  To jest komunikat dla tubylców z USraelskiego kondominium nad Wisłą: mam w d..ie prawa, które dla Was ustaliliśmy i Was obowiązują – i co nam zrobicie?!

 5. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Nasz komunikat powinien być taki, że te ich prawa też mamy w d..ie. I co nam zrobicie?

 6. iks mówi

  Czy będzie nowa sex taśma z Guem na necie?

 7. Damian mówi

  Powinni olać temat i traktować ich w ten sam sposób.

 8. witek mówi

  to są płotki, małe rybki, doznające chwilowego szczęścia, prawdziwym problemem jest to co jest zapisane w białej księdze przyszłości UE a w szczególności jedynym dokumencie na który się powołuje czyli Manifeście z Ventotene

 9. Robert mówi

  Przykład płynie z góry a najwyższym prawem jest interes,nie kodeksy,ustawy,dyrektywy….W żydowskoamerykańskim kraju,zwanym USA(zaznacze ze znam osobę bezpośrednio z turystycznego pobytu),gość może wjechać na terytorium tego kraju w bagażniku samochodu,jeździć trokami na cudze papiery(zmiana tożsamości)przez kilkanaście lat,ale jak to w życiu gość sie zakochał w Amerykance(pani z obywatelstwem)spłodził dziecko amerykańskie i było się trzeba ożenić.W korcie dziecko otrzymało prawdziwe nazwisko ojca…Przejdę do sedna,dziś gość prowadzi firmę transportową na zielonej karcie i się śmieje…niedługo będzie mógł kandydować na prezydenta USA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.