Ludmiła Kozłowska z wizytą w Brukseli. Zaprosił ją Guy Verhofstadt

Kramek i Kozłowska w Brukseli/ fot. twitter
8

Prezes Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska została deportowana z Unii Europejskiej na skutek wpisania jej przez Polskę na listę Systemu Informacyjnego Schengen (SIS). Kozłowską oznaczono najwyższym alertem, ale najwyraźniej nie przeszkadza to ani Niemcom, ani Belgom. Po wizycie w Bundestagu, Kozłowska ląduje dziś w Brukseli.

Prezes Otwartego Dialogu została zaproszona przez przewodniczącego Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) Guya Verhofstadta i Rebeccę Harms, współprzewodniczącą frakcji Zielonych. Na wniosek europarlamentarzystów belgijskie MSZ wystawiło jej krótkoterminową wizę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak informuje Onet.pl „podczas licznych spotkań Kozłowska poruszy między innymi problem łamania praworządności i ataków na społeczeństwo obywatelskie przez polski rząd oraz wykorzystywania prorządowych mediów jako tuby propagandowej”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 12:00. Kozłowska weźmie udział w oficjalnym posiedzeniu grupy ALDE na zaproszenia Guya Verhofstadta. – Będzie ono poświęcone stanowi praworządności i społeczeństwa obywatelskiego w Polsce i Ukrainie. Planuję poruszyć między innymi sprawę ataku na polskich sędziów, którzy sprzeciwiają się naciskom PiS i ataków na aktywistów obywatelskich na Ukrainie – powiedziała Kozłowska w rozmowie z Onet.pl.

Źródło informacji i cytatu: onet.pl

Przeczytaj też:

Ludmiła Kozłowska z niemiecką wizą szczuje na Polskę w Bundestagu [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Ona i kramek powinni zostać uznani za terrorystów i wichrzycieli oraz siedzieć już od 2 lat w więzieniu! Wszyscy pamiętamy pamiętne 16 punktów jak wyłączyć państwo !?

 2. o ludzie !!! mówi

  POmylony ten pajac z Brukseli …dla Polaków jest frajerem !

 3. PolakMały mówi

  To jest komunikat dla tubylców z USraelskiego kondominium nad Wisłą: mam w d..ie prawa, które dla Was ustaliliśmy i Was obowiązują – i co nam zrobicie?!

 4. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Nasz komunikat powinien być taki, że te ich prawa też mamy w d..ie. I co nam zrobicie?

 5. iks mówi

  Czy będzie nowa sex taśma z Guem na necie?

 6. Damian mówi

  Powinni olać temat i traktować ich w ten sam sposób.

 7. witek mówi

  to są płotki, małe rybki, doznające chwilowego szczęścia, prawdziwym problemem jest to co jest zapisane w białej księdze przyszłości UE a w szczególności jedynym dokumencie na który się powołuje czyli Manifeście z Ventotene

 8. Robert mówi

  Przykład płynie z góry a najwyższym prawem jest interes,nie kodeksy,ustawy,dyrektywy….W żydowskoamerykańskim kraju,zwanym USA(zaznacze ze znam osobę bezpośrednio z turystycznego pobytu),gość może wjechać na terytorium tego kraju w bagażniku samochodu,jeździć trokami na cudze papiery(zmiana tożsamości)przez kilkanaście lat,ale jak to w życiu gość sie zakochał w Amerykance(pani z obywatelstwem)spłodził dziecko amerykańskie i było się trzeba ożenić.W korcie dziecko otrzymało prawdziwe nazwisko ojca…Przejdę do sedna,dziś gość prowadzi firmę transportową na zielonej karcie i się śmieje…niedługo będzie mógł kandydować na prezydenta USA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.