Koncerty tylko dla zaszczepionych. Oświadczenie Kultu: „Apartheidowi mówmy zdecydowane NIE”

Kult/ fot. Facebook
5

Segregacja sanitarna obejmuje coraz więcej dziedzin życia. Podział na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi wprowadzają organizatorzy sierpniowego Fest Festivalu w Chorzowie. – Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Minister Zdrowia potwierdził informację, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 nie wliczają się w ustalone limity obowiązujące podczas imprez masowych, co za tym idzie na dzień dzisiejszy, festiwal może się odbyć wyłącznie dla osób zaszczepionych – poinformowali 2 czerwca 2021 roku na Facebooku. Zapewnili, że decyzja jest wynikiem przepisów wprowadzonych przez rząd, na które nie mają wpływu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oświadczenie wywołało wiele negatywnych komentarzy, w który słusznie wskazywano na skandaliczne praktyki dyskryminacyjne. To ewidentnie rozsierdziło organizatorów festiwalu, którzy 4 czerwca zamieścili kolejny post z hasłem „Nie ma wolności bez odporności”. Zamiast przeprosić za promowanie szczepionkowego apartheidu, organizatorzy ogłosili, że ich decyzja jest słuszna, ponieważ „jeśli większość z nas nie zaszczepi się przeciw koronawirusowi do końca wakacji, w październiku czeka nas czwarta fala pandemii”. Po czym postraszyli kolejnym lockdownem i zamknięciem branży koncertowej.

– Nasze działania nie mają na celu segregacji ludzi. Uważamy, że szczepienia są dobre i konieczne. Chronią nasz organizm przed chorobami, które mogą wywołać w nim spustoszenie. Podobnie jak leki, mogą spowodować niewielkie, krótkotrwałe działania niepożądane, a poważniejsze dolegliwości są niezwykle rzadkie. Zgodnie z informacjami jakie podaje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) prawdopodobieństwo poważnego pogorszenia stanu zdrowia jest znacznie większe w przypadku przejścia choroby, niż przyjęcia szczepionki. Przyjęcie szczepionki przez większość populacji to jedyny warunek, abyśmy wrócili do normalności – piszą organizatorzy. – Nasze działania mają zachęcić do szczepień, a nie prowadzić do zarzucanej nam “segregacji społeczeństwa” – czytamy w oświadczeniu. Oto pełna treść tej propagandowej agitki namawiającej do uczestnictwa w eksperymencie medycznym poprzez przyjęcie preparatów, których producenci zostali zwolnieni z odpowiedzialności za ich skutki uboczne.

W związku z pomysłami na koncerty tylko dla zaszczepionych, wprowadzającymi segregację sanitarną i będącymi jawnym pogwałceniem konstytucji, zespół Kult zamieści oświadczenie, w którym zdecydowanie potępia tego typu praktyki. – Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ – czytamy w oświadczeniu opublikowanym 5 czerwca.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Antyszczepionkowe KGB, czyli misterny plan Naczelnika

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jasio mówi

    Tylko zaczipowani będą się bawić, a ci co nie chcą się wyszczepić będą PŁAKAĆ, ale obciach!

  2. anonim mówi

    Kazik, Kult zawsze Ich lubiłem za słowa w swoich piosenkach. Kazik i grupa jesteście WIELCY. Komunista kwa kwa nienawidzi Kazika za gorzkie słowa prawdy o jego obłudzie.

  3. Misiek13 mówi

    Wielki szacun dla tych mozykow.Brawo,brawo,brawo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.