Szczepionkowy apartheid i lockdown na jesieni. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
6

W środę (26.05.2021) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Ze względu na blokady wprowadzane przez YouTube nagranie ukazało się dopiero w niedzielę (6.06.2021), a ze względu na podlegający cenzurze temat rozmowy może w każdej chwili zniknąć.  A zatem oglądajcie jak najszybciej. Na wszelki wypadek dodatkowa kopia nagrania została zamieszczona na CDA.

Dziś dziennikarze zadają politykom pytanie, czy na jesieni będzie czwarta fala koronawirusa. Pytanie jest bez sensu. Oczywiście, że będzie czwarta fala, bo w październiku zaczyna się sezon grypowy. Pytanie, które należy zadać, brzmi: Czy rząd wprowadzi lockdown w związku z jesiennym wzrostem liczby infekcji dróg oddechowych i czy po raz kolejny zostaną odwołane planowe zabiegi diagnostyczne i operacje?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dotychczasowe rządowe metody tzw. walki z pandemią doprowadziły już do 140 tys. nadmiarowych zgonów, które są rezultatem odcięcia pacjentów od służby zdrowia. Polska jest rekordzistą w tej ponurej statystyce. Kolejny lockdown służby zdrowia to kolejne dziesiątki tysięcy zmarłych, którzy mogliby żyć, gdyby nie decyzje ministra Niedzielskiego i premiera Morawieckiego.

Mówiłam też o tym, jakim zagrożeniem jest sukcesywnie wprowadzany apartheid szczepionkowy. Dzielenie obywateli na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi nie ma żadnych podstaw medycznych, ponieważ jedni i drudzy mogą chorować i zarażać. Jednym celem segregacji sanitarnej jest przymuszanie do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym polegającym na przyjęciu preparatów, których producenci zostali zwolnieni z odpowiedzialności za ich skutki uboczne.

Jeśli zaszczepieni myślą, że po dwóch dawkach preparatu trafili do kategorii nadludzi na zawsze, to są bardzo naiwni i wkrótce przekonają się, że bez trzeciej dawki znowu spadną do kategorii niezaszczepionych podludzi. A potem przyjdzie czas na czwarta dawkę, piątą, szóstą itd. Rok w rok będzie trzeba odnawiać certyfikat dla nadludzi i nie jest to teoria spiskowa. O tym, że tak będzie otwarcie mówią już producenci szczepionek i członkowie Rady Medycznej przy premierze. Szczepienie na kowid będzie powtarzane, więc nie ma mowy o dożywotnim certyfikacie. Warto uświadomić sobie tę oczywista oczywistość, żeby później nie było zdziwienia, gdy certyfikat straci ważność i dzisiejsi nadludzie staną przed wyborem: albo szpryca, albo szykany.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Naziole naszych czasów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Szatanska kabala za wszystkim stoi; Madrosc Syracha 43:11-12 Tecza napieta rekami Najwyzszego i… odkodowanie zapisu JHWH jako Jaw i H-and(GB)=reka; H na piersi bp jako laczenie plaszcza (Sw. Stanislaw) a and=waw(Biblia)=laczyc. Zohar przepowiedzial ze powroca bez waw=6 milionow. Obecnie buduja polnocny filar, JP2 II-gi Mojzesz jako papiez z M-ano(E) =reka (obman po ros.=oszustwo). PoLiN(D)=Polka; P=80=usta (G-usta-w), L=laska pasterska=30, PL=110 psalmu i…. JP2 byl 110-tym Sol labore jako pracujace slonce .. i zdradzil Niewiaste Apok. 12:1. Wygnani 109 razy, nigdy z PL zatem 110-ty to Apok. 20:15. Na naszych oczach Apok. 12:17-18… JP2 i brzeg rybaka… z piekla rodem. Rod(GB)=laska ! N=14=ryba, am=1+13=14=matka Ew. Sw. Jana 21:6 'sieci po prawej stronie’ Prawoslawie, Lawra, Lowy.. AB=1+2=3=Ojciec a u nas Duch. Sw. … wola z dachu… a nie z placu Pil-sud…

 2. Ewa-Maria mówi

  Kobieto czy ty z siebie robisz wariatkę, czy z kogoś próbujesz? Zgrywasz na szyfrantkę ale byli lepsi co to złamali 'Enigmę’. Polakami byli.

 3. MrRobert mówi

  oj Esterka Esterka ujawnij dna

 4. Należy dobitnie uświadomić szczuropolaków mówi

  testujących żydowski zajzajer, że wstrzykując sobie jakieś RNA z trupów modyfikowane w przypadkowy sposób na zawsze zaburzają odporność własną swojego organizmu, a kto wie, czy nie przeniosą tego na swoich potomnych.

  Jeszcze nie było tak 'mądrego’ parcha, który ulepszyłby EWOLUCJĘ! Można tylko ją popsuć, co nieustannie się im udaje.

 5. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Gówniarska 'szczepionka’ na świńską grypkę stosowana w Szwecji narobiła całej masy szkód, za co to zafajdane państwo będzie płacić do końca życia poszkodowanym, a i tak są to tylko te osoby, które zgłosiły swoje szkody w ustawowych 8 miesiącach. Wszyscy, którzy zgłosili szkody później zostali olani. W Stanach takich ofiar szczepień są miliony!

  A to tylko 'szczepionki’ na ptaszkę* i na świnkę, niewinne koktajle w porównaniu z PFIZER MACHT FREI nach ASTRA!

 6. Jarek mówi

  Witam Czy ktoś może podać linka lub dokładnie gdzie jest to pismo z danymi MZ. Bo nie mogę znaleźć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.