Katarzyna TS: Antyszczepionkowe KGB, czyli misterny plan Naczelnika

Jarosław Kaczyński/fot. Twitter
32

Narodowy Program Szczepień idzie jak po grudzie. Według danych opublikowanych przez rządowe konto SzczepimySię, do 5 czerwca 2021 roku pierwszą dawkę otrzymało niecałe 14,5 miliona Polaków, z których w pełni zaszczepionych jest 8 milionów, czyli 23% spośród 34 milionów uprawnionych do szczepienia. Do tego po drugą dawkę wielu po prostu nie przychodzi. – Nagminne olewanie 2 dawek Pfizer dotyczy głównie pacjentów 50-70l. Krew człowieka zalewa. Codziennie dzwonimy i przyspieszamy pacjentom z kolejnego tygodnia, żeby nie zmarnować – napisał 4 czerwca na Twitterze lekarz rodzinny Marek Zawadzki.

Rząd ogłosił, że pokonanie pandemii jest możliwe tylko i wyłącznie przy pomocy szczepionki, przy czym zaszczepionych musi być co najmniej 70%. Zważywszy na fakt, że przez 5 miesięcy pierwszą dawkę przyjęło 42%, spośród których nie wszyscy przyjdą po drugą dawkę, rządowemu planowi masowego „wyszczepienia” Polaków grozi spektakularna klapa. W związku z tym opłacana przez rząd propaganda dwoi się i troi, żeby nagonić chętnych do kuju-kuju.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z jednej strony mamy klipy z celebrytami zachęcającymi do szczepienia, z drugiej – szczucie, szykany i dyskryminację. GIS rekomenduje wybieranie zaszczepionych do komisji wyborczych. Szpital w Miastku zezwala na porody rodzinne tylko dla zaszczepionych. Fest Festival w Chorzowie ma również być tylko dla zaszczepionych. Pojawiają się kolejne pomysły na to, jak pognębić niezaszczepionych. Jedocześnie status ozdrowieńca przyznawany jest tylko na pół roku i to wyłącznie tym osobom, które zrobiły test PCR. Cała machina jest nakierowana na „wyszczepienie” wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka, w tym odpornych na kowid i niezagrożonych przez kowid. Nic dziwnego, że większość Polaków nie chce brać udziału w tym eksperymencie, który w perspektywie krótkoterminowej grozi zakrzepicą lub zapaleniem mięśnia sercowego. A jakie będą skutki za kilka lat? Tego nie wie nikt. Na wszelki wypadek producenci szczepionek kowidowych załatwili sobie zwolnienie z odpowiedzialności za skutki uboczne tych specyfików.

W zaistniałej sytuacji Jarosław Kaczyński ogłosił na antenie Radia Rzeszów, że „jeśli się nie wyszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia wróci z całą pewnością i może być jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas”. Następnie zapewnił, że „szczepionki są skuteczne”. – To dzisiaj już widzimy. Zakażeń jest bardzo niewiele, 100 razy mniej niż u szczytu, ale ciągle to może wybuchnąć. Cały czas używam tego porównania – gasnące ognisko, ale co chwilę z niego jakiś płomień wybucha. Jak tak będzie, to wszystkie plany będą nierealne, będziemy się degradować, ale przede wszystkim będą umierać ludzie. Trzeba zrobić wszystko, żeby temu zapobiec – oświadczył Kaczyński. – Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne – dodał.

Jak widzicie, żarty się skończyły i res ad triarios venit. Naczelnik wyszedł do ludu i wyjaśnił, że ci, którzy nie zgłaszają się na szczepienie, to osoby ulegające wpływom KGB. Wiadomo, Putin palce w tym maczał, żeby Polacy nie chcieli kowidowego kuju-kuju, które jest bezpieczne, skuteczne i konieczne. Tylko ruskie onuce mogą mieć w tej sprawie jakieś wątpliwości. Oto misterny plan Naczelnika: postraszyć Polaków antyszczepionkowym KGB i Narodowy Program Szczepień ruszy pełną parą.

Nie wiem, czy Kaczyński sam wpadł na ten genialny pomysł, czy też ktoś podpowiedział mu taką argumentację. Wiem natomiast, że tych propagandowych bzdur nie da się już słuchać. Jeśli obecny spadek liczby zakażeń jest rezultatem skuteczności szczepionek przy zaszczepieniu 21% całej populacji, to po co naganiać do dalszych szczepień? Należy ogłosić sukces i zająć się czymś innym. Tymczasem Naczelnik opowiada o tlącym się ognisku i buchających płomieniach. Czyżby zatem obecny spadek zakażeń nie był wynikiem szczepień? Czyżby po prostu skończył się sezon grypowy i dlatego liczba zakażeń spadła, tak jak to dzieje się od zawsze? I czy nie będzie tak, że gdy rozpocznie się sezon grypowy na jesieni to liczba zakażeń znowu wzrośnie, tak jak to dzieje się od zawsze? I co wtedy? Gdy dziś liczba zakażeń spada, to słyszymy, że to zasługa szczepionki. Gdy na jesieni liczba zakażeń wzrośnie, to co wtedy usłyszymy?

Dziś Kaczyński straszy Polaków, że jak nie wezmą udziału w szczepionkowym eksperymencie medycznym, to „ludzie będą umierać”. To jest szczyt bezczelności. Zamykając przychodnie i szpitale rząd już doprowadził do 140 tysięcy nadmiarowych zgonów, a Naczelnik nie ma sobie nic do zarzucenia i grozi, że to niezaszczepieni zostaną wskazani jako winni sytuacji, gdy „płomień wybuchnie z gasnącego ogniska”. A może by tak w końcu zacząć normalnie leczyć chorych? Obecnie zamiast leczenia jest test, izolacja, odkładane zabiegi, diagnostyka przez telefon. Panie Kaczyński, jeśli sytuacja się nie zmieni, to ludzie będą umierać! KGB nie ma tu nic do rzeczy. To decyzje rządu RP doprowadziły do tej katastrofy i pora przyjąć ten fakt do wiadomości oraz wyciągnąć wnioski. Jakie?

Po pierwsze – skończyć z tym obłędem testowania. To jest element systemu, który odcina pacjenta od lekarza. Osoba chora powinna zostać zbadana, a nie wysłana na izolację. Zamiast umożliwić badanie pacjentów, żeby jak najszybciej rozpoznać zapalenie płuc, zamykaliście ludzi w domach, a na pierwszy kontakt z lekarzem mogli liczyć dopiero wtedy, gdy byli w stanie krytycznym. I wtedy bezczelnie mówiliście, że chorzy za późno zgłaszają się do szpitala.

Po drugie – skończyć z izolacją i kwarantanną. To jest element systemu, który odstrasza ludzi od kontaktu z lekarzem. Jeśli chory i jego rodzina mają zostać zamknięci w areszcie domowym pod groźbą nie tylko grzywny, ale nawet więzienia, to nie ma co się dziwić, że wielu nie zgłasza się na tę nieszczęsną teleporadę. Tym bardziej, że w ten sposób i tak nie dostaną pomocy, a jedynie skierowanie na test.

Po trzecie – nigdy więcej lockdownu. Wprowadziliście drakońskie restrykcje, które miały „ratować życie”. I co? I Polska jest rekordzistą w nadmiarowych zgonach. Tymczasem Białoruś nie wprowadziła żadnych restrykcji. I co? I ma najniższą liczbę zgonów od prawie 30 lat.

Po czwarte – dość kłamstw o tym, że tylko przy pomocy szczepionek można pokonać pandemię. To jest bzdura! Przy tak szybko mutującym patogenie szczepienia mogą wręcz sprzyjać pandemii doprowadzając do ucieczki immunologicznej wirusa. Co powiecie ludziom, gdy w wyniku szczepionkowej presji zostaną wyselekcjonowane i pozostaną zdolne do reprodukcji warianty wirusa będące poza zasięgiem układu odpornościowego? Powiecie, że to wina niezaszczepionych?

Panie Kaczyński, opowiadaliście, że maski zatrzymują wirusa. Okazało się to gówno-prawdą. Opowiadaliście, że lockdown zatrzymuje wirusa. To również okazało się gówno-prawdą. Teraz opowiadacie, że tylko szczepionki zatrzymają wirusa. Co zrobicie, gdy to też okaże się gówno-prawdą? Powiecie, że to wina KGB i ruskich onuc? Jeśli tak ma wyglądać ten misterny plan, to biada nam wszystkim.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

 Zobacz też:

Katarzyna TS: Sukces! William Shakespeare zmarł na udar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Edi mówi

  Czas powiedzieć szczypawki nie są zdrowymi szczepionkami, to jest depopulacja narodu i narodów. Toksyny w niej zawarte dają szanse przeżycia maksimum dwa lata. Uszkadza DNA i wprowadza białko kolcowe które wykończy organizm w krótki czasie. To białko nie zwykle mocno zaraża rodzinę i ludzi który mieli kontakt zaszczepionym. Czemu się nie szczepią z rządu co tak dużo gadają. Pan Szumowski jest tego przykładem. co powiedzą jak ludzie będą masowo w krótce umierać.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Zbyszek mówi

  Covidu boja sie ci, ktorzy maja nieograniczony dostep do leczenia na inne choroby.

  Reszta moze na to tylko patrzec i probowac jakos przetrwac pomimo ze ci najbardziej bojacy sie akurat rzadza i na tym zarabiaja i to sporo.

  To moze urzednikow administracji zaszczepiono na korupcje i to skutecznie, gdyz jest cicho i sza a w tym covidowym szalenstwie sa miliardy, przegrupowania i likwidacja konkurencji, cale bagno teraz prtykryte dywanami.

  Uwazam korupcje, nieskrywana korupcje za grozniejsza chorobe niz covid razem ze szczepionkami.

 3. NKT mówi

  To jest walka rządzących o przetrwanie. Najpierw straszyli 3 falą. Nie udało się wystarczająco dużo ludzi zaszczepić odpowiednio wcześnie a fala wygasła. Chłodno myślący wiedzą, że nie dzięki szczepionkom. Teraz chcą zaszczepić grając na 4 falę bo tej nie będzie. Jak ludzi zaszczepią to powiedzą, że to dzięki szczepionkom a jak nie to jaka będzie narracja? Brak 4 fali bez szczepień to będzie dla nich wielka porażka a jak fala i tak nie przyjdzie to kto się będzie wtedy chciał szczepić? Na pewno nie cała populacja tylko garstka fanatyków jak było ze szczepieniami na grypę. I cały misterny plan spali. Tyle knucia Jak tu zresetować świat i zbudować nowożytne niewolnictwo pójdzie na marne. I takiej sromotnej porażki im życzę a potem nowej Norymbergi.

 4. benedykt mówi

  Tekst jak zwykle w dobrym, merytorycznym tonie, nie mogę jednak zgodzić się ze słowami p. Katarzyny „tego nie wie nikt” czyli jakie będą skutki za kilka lat po aplikacji tego specyfiku. Światowy BANDYCKI KARTEL farmaceutyczny (a przede wszystkim jego mocodawcy) nie po to sypią dziesiątki mld. $ marionetkowym rządom aby te przekonały „swój” lud do tego dobrodziejstwa, jednocześnie nie znając przyszłych skutków „szczepionki”. I nie chodzi też tylko o to żeby „zamienić” wydane miliardy $ na biliony $ (zysk ze śmiercionek) ale PRZEDE WSZYSTKIM gra idzie o światową i masową depopulację ludności i dalej całkowitą kontrolę nad pozostałymi przy życiu. Nie jest więc tak, że przy olbrzymim uruchomieniu środków na światową skalę nikt nie zna przyszłych skutków . Wiedzą doskonale -(ci nieliczni-decydujący) i stąd jeszcze większa presja, podbijanie bębenka i nieustanne nakręcanie spirali strachu w celu „szczepienia”. A wszystko po to by upiorny sen garstki śmiertelnie niebezpiecznych psychopatów ziścił się na jawie. Do tego nigdy nie można dopuścić.

 5. Jan mówi

  Uwielbiam Pani felietony / ja się z Panią spotkać 12.06?

 6. Pimpek mówi

  Ponawiam bo kasujecie

  Kiedy autorka zrobi badania dna i je ujawni, bo ma bardzo międzywojenna urodę?

  Znów skazujecie?

 7. ROMAN mówi

  to jest światowy lumpen kibuc, i w którym momencie świat powie STOP…

 8. *****konfederacje oszolomow i zydow zakamuflowanych mówi

  Prosze sie zajac Bosakiem,ktory drze morde o nieszczepieniu sie a sie zaszczepil. Badz wyjasnic do szpiku tego newsa czy mial miejsce ten fakt czy tez nie.

 9. W K mówi

  Poza sezonem grypy zakażeń grypą jest niewiele. To niesamowite, że mam taką wiedzę. Nadaję się na naczelnika.

 10. gowno prawda ten felieton swira prawackiego i oszoloma mówi

  Durnowaty bosak,gowno sie zasczepil,bu ha ha ha ha ha wiency drzyj ryja prawdziwy Polaku patrioto katotalibie o szczepieniach ze to gowno prawda,a gowna z konfederacji beda sie po kryjomu szczepic ,bu ha ha ha ha

 11. Shadow mówi

  Stary zdeprawowany zbok z demencją starczą i zupełnym brakiem empatii.

 12. Yodas mówi

  Kaczor zmanipulowany osaczony robi co każą „Będziemy mieli polskę” tylko jaką socjalistyczną a po co żeby znowu gonić się po ulicach z milicją za chlebem? Czemu nie chcą nas leczyć? Czemu, czemu. czemu? Bo taką mamy władzę bo taką mamy mądrość etapu w żydowskim planie…

 13. no parszywcy z konfederacji,jak to jest smierdzace ruskie onuce mówi

  Czyli prawdziwi Polacy patrioci katilocy,Miedlar to skurwysyn? A Treter-Sierpinska to szmata? Mozna tak po katolicku ludzi wyzywac jak robi to Braun czy Mikke?

 14. Ewa-Maria mówi

  Pani Katarzyno należy sprawy nazywać po imieniu. Nie są to żadne szczepionki a wytwory inżynierii genetycznej. Nie należy się bać mówiąc głośno, wprost o tym.

 15. Emilian58 mówi

  Świetnie i rozsądnie! Teraz już wiadomo że ten mlaskający krótki guru to wybitnie antypolski chazar! On chyba generalnie nie lubi ludzi a i ludzie też nie bardzo lubią kaczelnika. Nie mogę zrozumieć jak ludzie nie zdają sobie sprawy z tego co się wokół nich dzieje. Przecież to już gołym okiem widać że to największy przekręt świata! Talmudyczni ustawiacze świata wolą się pozbyć ludzkości niż chociażby jednego procenta swoich bogactw i przywilejów! A betonowych i wyszczepionych covidian pragnę poinformować że BIG PHARMA JUŻ produkuje „szczepionki” uzupełniające!!! Więc planują ciąg dalszy. Zresztą tak wynika z dokumentów, które wyciekły z Banku Światowego wynika z nich że ta hucpa ma się skończyć w 2025 roku! Moim zdaniem ci co się infekują tą genetyczną breją uczestniczą w tym przekręcie na równo z talmudycznymi ustawiaczami $wiata. A jeśli ta breja spowoduje waszą śmierć to uważam że w pełni na to zasługujecie bo i tak pożytek z was żaden i owszem.

 16. adam mówi

  4 fala zostanie ogłoszona pod koniec wakacji. Plan jest już przygotowany do wprowadzenia w życie. Sam osobiście jestem ciekawy jak na 4 fale zareagują ludzie którzy poddali sie zastrzykowaniu . Czy faktycznie nie beda chorować. Bo jezeli okaze sie ze beda chorowac to zastrzykowanie mija sie z celelm. Jaki jest sens wstrzykiwac sobie coś co i tak przed niczym mnie nie uchroni.

 17. szczesc Boze mówi

  Szczesc Boze.
  Wypowiedz jaskowiaka o 123 niewoli bardziej wam parszywcy pasuje niz szczepienia? wy kurwy zeszmacone,tfuuuuuuuuuuuuuuu.
  to tak po katolicku,nie usuwac zbydlecona holoto.

 18. Emilian58 mówi

  Opanuj się łajzo z kału wystrugana!

 19. Rafał mówi

  Ktoś nieźle musiał pokręcić kijem tam gdzie światło nie dochodzi kaczorowi, że aż do radia przyjechał przemawiać XD
  Albo mu kota oskórowali, ewentualnie niesławny seryjny samobójca dał znać, że jak kaczorowi się nie uda wymordowanie Polaków to seryjnemu się z pewnością uda jego zadanie.

 20. anonim mówi

  Szok nawet na tym forum panuje cenzura. Skasowano mój wczorajszy wpis pod tym artykułem. P.S. to forum zaczyna przypominać cyrk rządowych trolli.

 21. Boguslaw mówi

  Nie martw sie, tym szybciej ” odda swoja lyzke” i bedziesz mial spokoj!

 22. Boguslaw mówi

  Mieliby Katolicy wylacznie ” mordy na kubel” trzymac?
  Prawda musi zostac powiedziana, inaczej nie pozbedziesz sie ZLA na tym swiecie!
  A to z tymi ruskimi onucami, to wlasciwie nigdy nie bylo naprawde smieszne, kolego!

 23. Boguslaw mówi

  Tez nie pojalem, o co mu tu chodzi!?
  Za to, zesmy stracili wtedy Polske na 123 lata, to teraz , za kare mielibysmy dac sie tym gownem, zabic!?
  To iscie pasozydowska metoda, traktowania gojow!
  A sraj sie!
  Niedlugo zabiora cie do twoich !
  A ONI sa juz wszyscy od zawsze „zaszczepieni” swoim barbarzynstwem! Bedzie ci tam CIEPLUTKO!

 24. Arek mówi

  @*****konfederacje

  Biedna sieroto umysłowa, czy Bosak sie zaszczepił to nie twoj problem……..
  Udziela najbardziej sensownej odpowiedzi, to prywatna sprawa każdego ( twój realny wybor i nic nikomu do tego). Ale bolszewicki umysł sprowadza dyskusje zawsze w to samo miejsce ( z nami czy przeciwko nam). Totalniacki , odporny na myślenie covidianin. NKWD zajmowało sie ustaleniem kto wykonuje rozporzadzenia i zlizuje z podłogi złote myśli Słońca Narodu…..

 25. J…ć PiSożydów mówi

  A co kartofel rabe PiSożyd kalkstein przyjął, witaminkę, czy raczej wywar z czosnku i cebuli ?
  Bo nigdy nie uwierzę, że ten PiSożyd zaszczepił się oryginalnym mutagenem !
  PiSożydy boją się śmierci

 26. Adam mówi

  Felieton super. Tak trzymać Pani Katarzyno. Powiem tak, jaki naczelnik taki covid, jaki rząd taka pandemia. To jest kraj już nie z dykty, ale papieru toaletowego i to używanego.

 27. amen mówi

  niestety autorka wypisuje bzdury
  niezgodne z wiedza liczaca juz tysiace lat
  glowna bronia przeciw zakazeniom jest kwarantanna
  jak przy syfilisie i aids oraz zoltaczka zarazaja sie glownie bezmozgi
  nie stosujacy podstawowych zasad ostroznosci sanitarnej
  tak jest i z grypa i z covid
  tyle ze covid ma wysoki potencjal pandemiczny by rozlozyc calkowicie gospodarke i panstwa

  jakos australia i nowa zelandia zastosowala rygor kwarantanny i wykrywania zarazy w zarodku i ma bardzo dobre rezultaty bez szczepien
  szczepienia sa jedynie dodatkowa bronia jak maski mycie rak okazanie miejsc publicznych
  te proste dzialania bez scislej kwarantanny i eliminacji rozprzestrzeniania sie zrodel zakazen
  nie sa w stanie zakonczyc pandemi tylko ja spowolnic z poniesieniem nadmiarowych kosztow „wolnosci ” dla idiotow dla ktorych ich d najmojsza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.