Lekarz Dawid Ciemięga grozi młotkiem i wyzywa od debili! Czy sprawą zajmie się prokuratura?

38

Dzień dobry, zapraszam zajrzeć tu dziś o 22. Ps. To mój młotek na foliarzy i pseudoekspertów. Jego 6 kilowy łeb to stop metali i argumentów – na Facebooku napisał lekarz rodzinny Dawid Ciemięga. Internauci są zniesmaczeni, a wielu z nich wskazuje, że wpis medyka to publiczne grożenie śmiercią tym, którzy sceptycznie podchodzą do pandemii oraz masowych szczepień. To właśnie przeciwko osobom, Ciemięga od miesięcy prowadzi intifadę. Czy sprawą zajmie się prokuratura?

Dawid Ciemięga pochodzi z Tychów. Jest lekarzem pediatrą. Sekunduje kolaborującej ze środowiskami lewicowymi organizacją „Otwarte Klatki”. Na autorskiej stronie na Facebooku’u ma ponad 90 tysięcy obserwujących. W sposób agresywny atakuje tych, którzy sceptycznie podchodzą do kwestii szczepień, noszenia maseczek w czasie tzw. pandemii Covid-19.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W październiku 2020 roku publicznie chwalił się, że z gabinetu wyrzucił pacjenta, a gdy zakaził się koronawirusem opublikował wpis, w którym osoby sceptycznie podchodzące do noszenia maseczek nazwał idiotami i prymitywami.
Wciąż czytam jak ludzie bagatelizują sprawę, na każdym miejskim forum znajdziemy wpisy po co nosić maseczki, że ten wirus to zwykłe przeziębienie, pokazywane są jakieś wiekowe książki z wirusologii o koronawirusach, mimo że ludzie nie rozumieją sami co pokazują – dziś takim osobom mam do przekazania jedno – jesteście ponad wszelką wątpliwość IDIOTAMI przez duże I. Tu powołam się i zgodzę z opiniami wybitnych profesorów mówiących o tym, że pandemia pokazała, jak wiele prymitywów mamy w społeczeństwie – czytamy we wpisie Ciemięgi.

W innym wpisie tych, którzy niechętnie zakładają maseczki na twarz nazwał „bandą debili”.
Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi – napisał medyk.

Sprawę powyższych, skandalicznych wpisów opisywały media mainstreamowe. Mimo to, Ciemięga dalej brnie w agresywną narrację i mającym inne zdanie od niego w kwestii Covid-19 i szczepień… grozi młotkiem.
Dzień dobry, zapraszam zajrzeć tu dziś o 22. Ps. To mój młotek na foliarzy i pseudoekspertów. Jego 6 kilowy łeb to stop metali i argumentów – napisał Ciemięga dodając swoje zdjęcie, na którym trzyma duży młotek.

Wpis lek. Dawida Ciemięgi / Fot. https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/790143328335398
Wpis lek. Dawida Ciemięgi / Fot. https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/790143328335398

Internauci nie kryją oburzenia najnowszym wpisem lekarza z Tychów.
Nie wiem czy to lekarz ale psychopata na pewno. Brawo dla całej braci lekarskiej że macie w swoich szeregach tak znamienitych fachowców którzy młotem chcą ludziom świadomość kształtować. Tak poza tym to na pewno nie są to groźby karalne? Ja w każdym razie do takiego specjalisty bym się nie udał (wiadomo co mu do łba jeszcze strzeli) – wpis lekarza komentuje internauta Jarosław Grzelec. Inny komentujący chcą umówić się z lekarzem na „wizytę domową”.

Czy sprawą zajmie się prokuratur? To zależy tylko i wyłącznie od tego, czy w sprawie skandalicznego wpisu lekarza wpłyną zawiadomienia do organów ścigania od pokrzywdzonych. Zgodnie z art. 190 kodeksu karnego, ten „kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Groźba musi wzbudzić uzasadnioną obawę, że zostanie spełniona. Oznacza to, że ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego, a nie z urzędu.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Przeczytaj także:

Dyskryminacja niezaszczepionych sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich. Holenderska piłkarka rezygnuje z udziału w zawodach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ikss67 mówi

  To jest dokładnie to co opisywalem już dawno temu. Aktualnie lekarzem może zostać każdy. Wystarczy upór. Ewentualnie zasobny portfel rodziców tudzież szersze znajomości rodzinne. Tak więc wystarczy iq około 80-100 i mozna już zostac tzw. „lekarzem rodzinnym”, czyli takim od aspiryny i twittów z młotkiem w ręku. To jest taka kwintesencja upadku etosu lekarskiego. Aktualnie jest wysyp felczerów. Procent lekarzy z powołaniem oraz specjalistów z potencjałem naukowym zmalał radykalnie. Winą jest większa monetyzacja zawodu. Przez co garną sie ludzie nie mający predyspozycji do zawodu. Zajmują miejsce. A potem jest właśnie takie coś. Para lekarz mędrkujący w Internecie o maseczkach. Nie mający pojęcia o wynikach badań, np tych z Wuhan na milionowej próbie. To jest prawdziwe pożegnanie inteligencji w przypadku tego Pana młotkowego. Inna sprawa, że ja go podziwiam za odwagę. Przecież to pośmiewisko. Co sobie moga pomyślec ludzie inteligentni patrząc na taką encję stojącą z młotkiem w ręku?

 2. toja mówi

  bądźcie dokładniejsi : lek Dawid Ciemięga jest w trakcie specjalizacji z pediatrii- tak przynajmniej wynika z mp

 3. Aga mówi

  Publiczna wypowiedź tego lekarzyny jest skandaliczna i niedopuszczalne.
  Lekarzyna pokazuje swoje prostactwo, brak kultury i brak wiedzy. Wirusa-celebryty do tej pory nie wyizolowano w czystej postaci, testy PRC okazały się fałszywe a noszenie maseczek w sytuacji gdy wirus wielkości mikro z łatwością przenika pory maseczki jest absurdalne. Ten Pan myśli, że jesteśmy idiotami, przez duże „I”. No cóż niektórzy oceniają innych podług siebie.

 4. MAREK mówi

  Zmarnowane pieniądze Polaków na wykształcenie tego lewackiego degenerata i ignoranta . Wykształciliśmy i utrzymujemy z wymuszonych podatków kolejnego lewackiego pasożyta o mentalności SS mengele !
  Obecne działania władz są możliwe dzięki takim pseudo lekarzom dla których pacjent to dawca kasy i nic więcej !
  Teleporady i 50 tyś. na miesiąc a za dyżur 15tyś. oraz zero odpowiedzialności za swoje czyny , to pasuje wszystkim lewackim konowałom . To tacy jak ten nomen omen ciemięga jeden , odpowiadają za uśmiercenie na chwilę obecną 140 000 Polaków pozbawionych należytej opieki lekarskiej !!!

 5. Emilian58 mówi

  Konował lewacki na wikcie BIG PHARMY! Na dodatek z wiatrem między uszami i owszem. Tak czas plandemi pod butem chazarskiej bandy z PRAWEM w nazwie zeszmacił lekarzy, policjantów, urzędników i więcej, niestety. Mark Twain powiedział kiedyś że ŁATWIEJ LUDZI OSZUKAĆ NIŻ PRZEKONAĆ ICH ŻE ZOSTALI OSZUKANI!!! Chazaria cały czas podejmuje antypolskie działania a polscy goje cieszą się jak murzyn z blaszki i stoją potulnie w kolejce do rzeźni!!!

 6. Jacek mówi

  Wstyd mi , że pochodzę z Tychów.

 7. Hammurabi mówi

  Nikt się tym nie zajmie, bo tak naprawdę nie ma czym.
  Każde oskarżenie „doktora” zostanie zbite jak nie „merytorycznymi” argumentami, to bełkotem o „ekspresji wyrazu” jego przesłania.
  Z resztą sam doktorek już pozywa (nomen omen „zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Dawid-Ciemiega-lekarz-ktory-wypowiedzial-wojne-antyszczepionkowcom”) :

  „Prokuratura Rejonowa w Tychach rozpatrzy prywatny akt oskarżenia pediatry przeciwko hejterce atakującej go w sieci za podważanie toksyczności wadliwych szczepionek. 8 innych osób ma być oskarżonych o zniesławienie. Specjalistę wspiera Śląska Izba Lekarska. Dawid Ciemięga jako pierwszy w kraju chce utorować sądową drogę lekarzom bezpodstawnie szkalowanym w sieci.
  „Hipokrates” kontra „antyszczepionkowcy”
  Najpopularniejszy pediatra roku w plebiscycie „Hipokrates 2017” — Dawid Ciemięga ze Szpitala Miejskiego w Tychach — wypowiedział wojnę pozornie anonimowym internautom szkalującym go w mediach społecznościowych. Jego posty z rzeczowymi argumentami zaprzeczającymi np. rzekomej toksyczności szczepionek, które przez przerwę w dostawie prądu miały zamienić się w substancję groźną dla zdrowia, nie spodobały się przeciwnikom szczepień. Na profilu internetowym „Tyskie Zrzeszenie Mam i Ojców” wylano na niego falę hejtu. Osoby, z którymi nigdy nie miał do czynienia podczas pracy zawodowej, zaczęły mu masowo wystawiać negatywne opinie i oskarżać o korupcję.
  Jedną z nich była aktywna przedstawicielka ruchów antyszczepionkowych, która na forach internetowych rozpowszechniała nieprawdziwe informacje na temat pediatry. Ciemięga twierdzi, że nie pamięta, by kiedykolwiek z nią rozmawiał. Kobieta miała twierdzić, że postawił złą diagnozę jej dziecku. Sęk w tym, że maluch opisywany przez hejterkę nie widnieje w systemach dokumentacji medycznej i, jak sprawdził pediatra, po prostu nie istnieje. 
  Kara za bezpodstawne oskarżenia wobec lekarzy
  Dawid Ciemięga na swoim facebookowym profilu ogłosił, że:
  ”Tego typu kłamliwe i podłe zachowania ludzi wobec lekarzy muszą być surowo karane, ponieważ niedopuszczalne jest, aby kilka minut lekkomyślnego działania w sieci mogło wpływać na kilka lat pracy i budowania dobrej opinii lekarza. Nasza praca to lata wyrzeczeń i poświęceń, święta poza domem, noce na dyżurach, a ludzie plują na Nas bez zawahania, przy czym sami domagają się poszanowania.”
  Lekarz samodzielnie ustalił tożsamość najdotkliwiej atakujących go internautów. Prokuratura ma się zająć w sumie 9 osobami bezpodstawnie oskarżającymi go o zaniedbania, których nigdy się nie dopuścił. To pierwsza tego typu sprawa w Polsce. Ciemięga z poparciem Śląskiej Izby Lekarskiej zamierza walczyć o swoje dobre imię z internautami, którzy oczerniają też innych ekspertów z branży medycznej.
  Próbują zniszczyć wizerunki lekarzy, którzy pracowali na opinię wiele lat. Ja wielu z takich specjalistów znam osobiście i jeżeli patrzę na coś takiego, co dotyczy osoby, której naprawdę cokolwiek zarzucić, to uważam, że nie należy dalej przyglądać się temu bezczynnie.
  DAWID CIEMIĘGA
  5 tys. zł kary za zniesławienie lekarza w internecie?
  Przed sądem za bezpodstawne oskarżenia wobec pediatry ma odpowiadać w sumie 9 osób. Lekarz będzie się od każdej z nich domagał przekazania 5 tys. zł na hospicjum dla dzieci „Świetlikowo”. Śląska Izba Lekarska ma pokryć wszelkie koszty związane z procesem i zapowiada, że będzie wspierać innych lekarzy, którzy będą się zwracać o pomoc w podobnych sprawach.
  — Hejterzy nie będą już mogli schować się za monitorem, będą musieli odnieść się do swoich wypowiedzi i działań w rzeczywistości. Mamy nadzieje że od teraz każdy lekarz będzie stanowczo wyciągać konsekwencje wobec takich osób i że będzie to rutynowym działaniem — napisał Dawid Ciemięga na swoim profilu w mediach społecznościowych, wyjaśniając przyczyny rozpoczęcia pierwszej batalii z przeciwnikami szczepień, szkalującymi w internecie lekarzy.
  — Ruchy antyszczepionkowe są tak stare jak same szczepionki, tylko że wtedy nie mieli fejsa — pisał na Facebooku Dawid Ciemięga, czym naraził się na falę hejtu „antyszczepionkowców”.
  Więcej: https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Dawid-Ciemiega-lekarz-ktory-wypowiedzial-wojne-antyszczepionkowcom
  No normalnie strach się bać.
  A ja napiszę tak:
  Mamy nadzieję, że od teraz każdy pacjent będzie stanowczo wyciągał konsekwencje wobec takich lekarzy, którzy chronieni „procedurami” przyczynią się do rozstroju jego zdrowia i że będzie to rutynowym działaniem nie tylko w przypadku szczepionek ale każdej procedury medycznej.
  Inaczej mówiąc doktorzy, każdy kij ma dwa końce.
  Zacznijmy od obowiązkowych, pisemnych oświadczeń lekarskich o pełnym bezpieczeństwie szczepionek oraz o wzięciu całkowitej odpowiedzialności finansowej i karnej w przypadku jakichkolwiek szkodliwych dla zdrowia pacjenta efektów ich działania.
  Przecież skoro doktorek jest przekonany do swoich racji, to takowe oświadczenie podpisze, prawda?

 8. Ario mówi

  Miałeś Chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur!

 9. Renata mówi

  A ja jestem ciekawa, czy podpisze pełną odpowiedzialność za skutki uboczne szczepionki?? Z pewnością nie, bo nawet producenci tego nie robią, dlaczego więc mamy ryzykować?? Każdy z nas powinien mieć wybór i szanujmy się wzajemnie. Przecież teraz nikt nie jest w stanie nam powiedzieć jakie będą powikłania za kilka lat . Inaczej nie chcą nam powiedzieć bo mają swój plan już teraz jest wszystko szufladkowane.Brak słów na to wszystko pozdrawiam i życzę zdrowia

 10. Wanda mówi

  Widac, że posiadanie dyplomu nie swiadczy o własciwym poziomie intelektualnym , jaki powinien reprezentowac ten czlowiek. Wypowiedz jest skandaliczna i podwaza jego tytuł doktorski.
  Jako lekarz, który przysięgał ratowac życie ludzkie, teraz grozi uzyciem 6 kilowego młotka. Jest jednoczesnie groźbą nawet utraty życia osobom, które posiadają inne, niż on zdanie. To niebezpieczny dla otoczenia czlowiek i powinien byc wykluczony z wykonywania zawodu i poddany badaniom psychiatrycznym oraz leczeniu.

 11. Ewa-Maria mówi

  Zapewnie to mało znaczący konował, który na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę. Mocny w gębie tylko. Ciekawi mnie gdyby tak tego typa wezwać na 'solówkę’ Ręczę że że podkuli ogon. Na odległość czuć i widać że wisi na klamce firmy farmaceutycznej. Rozważę czy nie donieść na tego typa do prokuratury za grożby jego.

 12. Ekspert mówi

  Bardzo proste pytanie jakiej narodowości jest ten lekarz ? Domagajmy się badań DNA.

 13. Nsnsns mówi

  A co by było gdyby temu Panu opozycyjni pacjenci tez chcieli zrobić krzywdę takim młotkiem?
  Aj waj co by było no nie 🤣🤣🤣🤣
  Ten pseudo pajac nie jest wart niczyjej uwagi,

 14. Yodas mówi

  Ciekawe czy ten młotek by wlazł mu w cztery litery? Bo tak by się chyba zakończyły te groźby wobec mnie. Jestem wolnym człowiekiem i żaden dureń nie będzie mi mówił co mam robić ze swoim życiem. Zaszczepionych nie wpuszczać do sklepów do kin bo cholera wie czy ich zarazili….

 15. Iero mówi

  Jaki Medyk… KONOWAŁ to zacny. Jebnij sie sam tym mlotkiemz nadzieja ze Ci nikt nie poprawi a chetnych nie brakuje co widac po braku chetnych na dalszy ciag szczypien😀Eliksir rules

 16. Sławomir mówi

  Ponad 120 prac które nie dowodzą skuteczności maseczek. Konował!

 17. anonim mówi

  Nic temu lewackiemu szczurowi nie zrobią, bo ,,rządowe eksperty” z horbanem na czele obronią go.

 18. MACIEJ mówi

  Tak jest, nazwisko mówi wszystko. Co za debil.

 19. BP mówi

  Dziś kryminalista niejedno ma imię. Np. uczestniczący we mszy w Kościele, nie pozwalający się „szczypnąć”, bo brzydzący się mieć trupa w sobie ( polecam analizę jak robi się szczepionki) lub broniący swojego ciała przed sztucznymi zmianami itp. Mówienie prawdy też jest przestępstwem (np. w Kościele możesz się zarazić, ale na ulicznych protestach plujących na nasze wartości moralne lub np. w Biedronce – już nie). Mea culpa, Jestem kryminalistą.

 20. MACIEJ mówi

  To zwykły lamus mocny w gębie i na FB.

 21. W K mówi

  Tychy, takie porządne miasto, a utrzymuje takiego prymitywa.

 22. Artako mówi

  No i co ? Ktos wyslal zawiadomienie do prokuratury ? Bo lewaki to lewacy na skargw z byle czym. Tylu odwaznych w sieci ?

 23. Abcd mówi

  Wskazówka : „…po owocach ich poznacie…” Na 100% on nie jest od Boga.

 24. Misiek13 mówi

  Dzien dobry panie Dawidzie,ta wypowiedz swiadczy tylko i wylacznie o stopniu pana inteligencji

 25. kama mówi

  ta ciemięga, ta lekarzyna bo jaki tam z niego doktor! żeby być doktorem trzeba miec doktorat a toto, ta ciemiega, to ledwie studia skonczyła, czyli nic wielkiego, studia medyczne jak kazde inne na koszt podatnika najczęsciej bo to pasożyty są. rzadko rodzinka ciemiegi jednego lub drugiego, wyłozy kasę na prywatne studia zeby nie być pasożytem! zatem taka ciemięga moze nas Polaków, którym winna jest oddac kasę za te jego pozal się Boże lata pseudonauki na miejscu, które należało się innemu, mądremu studentowi! no ale ojciec ciemiegi je /miejsce/ zabukował u swoich kumpli z medycznej mafii, dla synusia ciemięgi. Pocałuj nas ciemięgo w naszą polską d…. a mlotkiem walnij się w ten swój głupi łeb ciemięży. szalom przygłupie!

 26. Damian mówi

  na oglądał się telewizji zamist czytać wiedze, lekarz jeden :D:D

 27. sdf43fs mówi

  Aha, ale jak proepidemicy piszą swoje spierdolone posty, to wszystko jest ok? Zwykłymi zjebami jesteście i tyle. Pierdolcie się głąby. Wstyd przez was być Polakiem. Skretyniałe, polskie społeczeństwo. Debili trzeba nazywać debilami i pokazywać im ich miejsce, oto cała prawda o przeciwnikach szczepień. Tfu.

 28. Maciej mówi

  Żeby cokolwiek się stało ktoś z was – szuròw / antyszczepionkowcòw / pseudonaukowcòw musi się grzecznie przyznać do przynaleznosci do w/w grupy i złożyć pozew. Jezeli tego nie zrobicie to trzeba bedzie czytać wasze warczenie jak to czujecie się oburzeni.

  Aż mi się chce płakać ze śmiechu z waszej naiwności i głupoty…

 29. maniuchna666 mówi

  Internet jest oburzony??? To ja jestem oburzona! Przyganiał kocioł garnkowi – huzia na Ciemięgę, a tu co się wypisuje na jego temat?… Uderz w stół, a nożyce się odezwą… Wspominacie o prokuraturze? Prokurator to się powinien zająć tymi co preparują foliarskie nowinki, robią ludziom wodę z mózgu i zachęcają do olewania oficjalnych wytycznych w sprawie covida. Internet jest oburzony? A ten internet może czytał komentarze pod postami Ciemięgi? Ludzie też sobie nie żałują i nie przebierają w słowach. Autor pisze jak rozwydrzony gówniarz, który dokucza wszystkim w koło, a jak w końcu dostanie kuksańca, leci na skargę do mamy – a on mnie bije… W ogóle to jest skandal, że post Ciemięgi został usunięty, podczas gdy szurskie debilizmy krążą sobie swobodnie po necie.

 30. PPP mówi

  niedługo będziesz już tylko płakał, szurze ;))) niepłodny, na dodatek :)) biedny chomiczku laboratoryjny :))))))

 31. Agata mówi

  Nie sądziłam, że się kiedyś z tym panem zgodze, ale wyjątkowo w jednym przyznam mu rację – pandemia obnażyła prymitywów – on jest najlepszym przykładem. Mam nadzieję, że jego karma nadchodzi i wreszcie stanie przed sądem ten bufon i prostak.

 32. Mapek mówi

  Panu skończyły się argumenty jak widać.

 33. PPP mówi

  uważaj, ciemięga – taki jesteś wIELKI że ledwo ten młoteczek podnosisz :)))))

 34. Nika mówi

  Sam jesteś szurnięty szur. Bo nie widzisz co się dzieje w około. Tutaj nikt nie obraża nikogo tylko przytacza wpisy a ten niedołęga Ciemięga co wyprawia? Wystarczy wejść na jego profil. Skandal. Niczym gestapo się zachowuje a ty kolejny nawiedzony klakier. Obrońca koleś się znalazł. Przetrzyj oczy bo nie widzisz nawet co się dzieje.

 35. Irek mówi

  Jak widać Menele już dawno gnije, ale jego mentalność nadal żyje!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.